Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

domulienka
12. jan 2009

UZ SOM SA S TYM ZMIERILA,len obcas si na seba ponadavam.Ale teraz uz mam ine myslienky,ideme mat rocik,tak uz planujem oslavu a vsetko okolo toho 🙂

zuzkap2
12. jan 2009

kviety, ja viem o tej baulke co saka trojcatka ona bola na UP a chodi na rodinka.sk

domulienka
12. jan 2009

kvietky ,len sa drzkajte,to je zaujimave ze obidve ste breznianky a cakate trojicky/ja o ziadnych tu v br a okoli ani neviem asi dlho dlho sa ziadne nenarodili/,A uz ste rozmyslali aj o menach pre vase princeznicky?

bibka333
12. jan 2009

domulinka su tu v brezne trojcata bartosovci 15 rocny

domulienka
12. jan 2009

hej no ani som nevedela

bibka333
12. jan 2009

ani ja my sme sa to s kvietkamy dozvedeli v nemocnici ked sme leskali

bibka333
12. jan 2009

a mala uz buva?

domulienka
12. jan 2009

ale kdeze hra sa v postielke,vyspala sa v aute.tak neviem kedy zalahne asi ju budem musiet uhojdat.Vy uz spinkate,vsak?A ta Ivka Kosiciarka isla tam do cistiarne,kde robila?

bibka333
12. jan 2009

my buvame od 20 hod uz sme boli unaveny ivka isla spat do cistiarne

bibka333
12. jan 2009

ozy pozdravuje ta janka kovacikova

lubica69
12. jan 2009

Babky Vy tu mate teda temu Ja som uplne mimo...Ale zdravim vas 😎

domulienka
12. jan 2009

no uhojdala som ju,vsak aj ona je tak do pol deviatej v postielke,len dnes mala vela zazitkov tak nie anie.Hej bola si s Jankou,tak ak budes este s nou nak ma pride pozriet.A to isla teraz od januara?to jej asi uz nedaju rodicovsky?a maleho sa jej kto stara,?

bibka333
12. jan 2009

maly je v jasliach margaretka a rodicovsky dostava plati to este pre minulorocne rodicky aisla od 2 januara

bibka333
12. jan 2009

lubica a co druhe babo nic

domulienka
12. jan 2009

aha myslela som ze ked nastupia od januara tak ze uz nie.Jarka je deviatacka?,a kde sa zbera na skolu?

bibka333
12. jan 2009

ano devitacka a na zdravotnu za farmaceutickeho laboranta ale nevim ci sa dostane lebo otvaraju len 1 triedu a hlasi sa 130 ziakov dnesnsom bola na rodicku

bibka333
12. jan 2009

idem pa

domulienka
12. jan 2009

To asi nieje v Brezne? teraz som sa pobavila,bola som na BB ajedna tam predavala zateplene nohavice ,par dni som ich okukovala boli za 190sk,teraz ma ze 😀 akciu,detske veci za polovicu,kuknem na tie gate a ze cena 300 sk/pod nimi odratajte polovicu/,to je teda obchodnicka 😲 a uz su aj rezervovane,daka naletela.Ja len predavam ale uz som to chcela vyskusat aj kupit.Ty si uz daco kupovala?

bibka333
12. jan 2009

no vetrovku ale mi bola mala tak som ju poslala spat

domulienka
12. jan 2009

ok idem aj ja dobru noc 🙂

bibka333
12. jan 2009

no naozaj idem papa

lubica69
13. jan 2009

Ahojte babky
Bibka no druhe by som aj chcela aletak o rok ked bude mat maly 3
Ivka ano par veci som tu uz kupila a nejak sa neviem dokopat pofotit si aj ja vecicky co by som chcela po malom predat Chcela si nieco konkretne?Mam aj zopar zateplenych krasnych nohavic Nam uz male ☹

caly8
13. jan 2009

ahojte maminky 🙂

kvietky..tak ty čakáš trojičky to je krásne určite sú to iné pocity ako ked je len jedno v brušku..poznám ťa z videnia, myslím, že si nádejná švagrinká s Alenkou z ČB však sa nemýlim 😉

baby ja som sa teda rozhodla, že budem rodiť v BR a nešpekulovať už, však každú chvíľku tu malinká môže byť 🙂 a včera ma Steller potešil, že už zobral v januáry 2 príslužby tak uvidíme či sa trafíme vo februáry už asi bude častejšie..

mishelin
autor
13. jan 2009

caute kocky 🙂
lubi aj ja tak nejak druhe planujem,ale ked sa podari aj skor nevadi 🙂 vzdy lepsie mat ako nemat 😒 ved ine maminky by velmi ccheli a nedari sa im vtom 😒 takze take ze planovat presne na ten mesiac rok a tak uz u mna skoncilo 😉

lubica69
13. jan 2009

Ano Miska mas pravdu 🙂 Inak si odstranila fotky ☹ Preco?Ci das nove 😎?

bibka333
13. jan 2009

lubica aj ja mam medzi prvymi dvoma detickamy tri a pol rocny rozdiel 🙂

bibka333
13. jan 2009

caly tak ti drzim palce nech vam to dobre dobadne a mala rada mysli len pozitvne 🙂

domulienka
13. jan 2009

Caly aj ja Ti drzim palceky,takto pred rokom som aj ja bola v ocakavani ,termin bol 29.1,mala sa narodila planovanou sc 25.1.Este raz drzkaj sa.

domulienka
13. jan 2009

Lubka ale len som tak na tie gate pokukavala a preto som si to vsimla.Dnes som objednala z MMB riflicky na traky,nove za 340 sk/dobra cena /mala ide mat rocik tak este k odrazadlu dostane gatuse.Aj odrazadlo som objednavala z netu,hodim link ,ze co na to poviete.http://www.toycar.sk/index.php?page=sho...

domulienka
13. jan 2009

cav Bibka,ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre