Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
19. aug 2009

Jej Ivka
Tak to máte dobre vymyslené 😀

domulienka
19. aug 2009

Lubka to ano,mame baby v rovnakom veku a su kamosky 😉
Ivka,tu v bazari jedna nuka striebor.balerinky,kukni,no dl.je 13 cm tak neviem ci by Ivuske boli 😉

zuzlik08
19. aug 2009

ahojte maminy, tak sa hlasim, ale len na chvilku. no citam, nejako vela sa tu toho naraz deje...vymenne pobyty, spojadzneny pc, soplikava eli a bohuzial aj to zle, bibka, dufam, ze bude coskoro dobre. no my stale cim dalej tym horsie spavame, uz sme jej skusali aj presunut postielku, no asi rovnako, ak nie horsie. no hroza, stale place zo spanku, asi fakt tie zuby, len uz to trva pridlho. dufam, ze uz konecne vyjdu a ze si uz po vyse 3 mesiacoch aspon par hodin v noci vkuse pospime ☹
ivka, tak skoda, ze ta dovo tento rok nevysla. a ako pokracuju aukcie? co topky? vyslo to?
lubi, neuveris, ale v tescu v br doplnili kojenecky tovar, tak som vystihla aj bodare a na spanie, no uz len tak tak, lebo sa straaaaasne rychlo aj vypredali, a ktovie kedy zase doplnia ...katastrofa 😠
a kde ste ostatne?

domulienka
19. aug 2009

jaj Zuzka,co si nenapisala o hodku skor,ja som ich zas prepasla ☹

domulienka
19. aug 2009

ha uz sa predali za 5 eur ☹

bibka333
19. aug 2009

ahojte no ocka zajtra prevažaju do bb a idu mu davat strojcek na srdiečko ☹ ELiška ma sopliky dnes sme boli aj pri dokine dala nam kvapky tak dufam že to prejde
Lubka zajtra som doobedu doma a v piatok asi ak do 11h tak to asi odložime na inokedy ja mam taku blbu naladu že az

zuzlik08
19. aug 2009

bibka, IP

zuzlik08
19. aug 2009

ivka, no to snad nie 🙂 . skoda, ze som sa neozvala skor, boli peknucke. co mas vo vyhlade noveho?

zuzlik08
19. aug 2009

ok, babky, tak ja idem do spisov, lebo som uz 3x musela ist k terezkatorovi...a ktovie, kolko x to este bude tuto noc 😒 ☹ 🙄

lubica69
19. aug 2009

juj Bibka to ma mrzí s ockom 😢

domulienka
19. aug 2009

Bibka,neboj bude dobre 😉 myslim na teba.
Zuzka na august kvota precerpana 🙂 radsej tam ani nekukam aby am nedrazdilo 😅

vranka4
19. aug 2009

Ahojte 🙂 ,Ivka,už fičíš na mimiaukciách 😀 ?ja som teraz pokukala,čo nové,došli ste dobre domov,baby sa tešia k nám?naša Ivka čaká zajtra aj Domku,stále večer opakovala,že aj Domka príde, 🙂 Zuzka,nebóój ,ten spánok sa určite raz 😀 zlepší,tak dobrú noc,nech Terezka spinká celú noc a prekvapí maminu 😉 ,Bibka,držkaj sa ,nech sa stav tatovi zlepší,aj dobre,že pôjde do BB,Eli tiež nech čoskoro nesoplí 🙂 ...Ľubka,vy máte čo nové,zajtra nejaká túlačka,či budete vegetiť doma ?

domulienka
19. aug 2009

ahoj Ivka,baby su uz zbalene,sa zajtra tesia 😉 Ivuska zlata 😉
Ako som uz pisala,kvota precerpana 😀 a co ty daco si vyhrala?

vranka4
19. aug 2009

ničivó nevyhrala,ešte som sa nezapojila,len pozerala,idem čítať časopis,Marek ide na pc

domulienka
20. aug 2009

ahojte ako dievcata?/nemyslim moje 😀 /

vranka4
20. aug 2009

Ahojte 🙂 ,tu nikoho,všetci sa asi slnia 😀 ,naše baby s Ivkinými sú v Podbrezovej na kupku,dvojky spinkajú,doobedu sa čľapkali na dvore v bazéne,keď sa zobudia znovu ,dnes je kráááásne 🙂

lubica69
20. aug 2009

Ahojte
My sme dnes boli V BR
U Bibky na skok len Eliške prajeme skoré uzdravenie A zaváraj zaváraj Bibka Prázdne za plné by bol fajn obchodík
Ale nie sranda 🙂Bibka držkaj sa
Boli sme aj u Ivky Sebastián sa s Domkou vyhral v novom super stane Aj sa na rozlúčku na chodbe bozkávali no nestihli sme ani raz odfotiť A spoznala som aj Ivkinho muža Im to sekne spolu Sympoši obaja
Tak stretko budúci štvrtok 😎 😎 😎 Dohodneme kde a čo a ako Lebo by sme chceli ísť o 17 na námestie na vystúpenie pozrirť
My sme inak spali cez obed zas cez 3 hodky 😀

lubica69
20. aug 2009

Vranka tak od pondelka budeš mať ty kľud doma keď pôjdu baby k Ivke Ideš jej pribaliť aj dvojky??? 😀 😀 😀
Ale nie viem že nie ale bolo by to zaujímavé Najsraršie by robili pestúnky-pomocníčky 😉

domulienka
20. aug 2009

ahojte 😉 ano ako pisala Lubka ,tolkooo veela pusiniek si dali,a ani ja ani Lubka sme nestihli odfotit,kazdy zaber ked uz boli od seba,tieto digitaly su niekedy na h....
Ivka tak ako bolo babam na kupku,nak mi potom napisu cez IP 😉
Stretko vyhovuje v stvrtok poobede aj nam a este mi aj baby vystupuju na namesti/Ivka tak nie v piatok ale vo stvrtok/oni uz v piatok rano idu do Zlina.
Lubka aj Domi spala skoro tri hodky,aj moj vravi ze si symposka a maly krasny chlapcek 😉
Prisli nam dnes aj saticky co som vyhrala,su perfis,keby tam bola visacka tak poviem ze su nove,a su jej akurat 😉

zuzlik08
20. aug 2009

ahojte, tak my sa ideme pochvalit, vykuka nam 3-ti zubok, no nie horna 1-ka, ale horny ocny upirak...a uz sa pomaly snazi vykuknut aj na druhej strane...to bude ale uuusmev 😀 ...spodne jednotky a horne upiraky...chi-chi
lubi, tak ste dnes navstivili br?
ja tiez suhlasim s buducim stvrtkom, zatial nic surne nemame
ivka, a co je bud. stvrtok na namesti?
bibka, aj my drzime palce s ocinom, neboj, dobre to dopadne. inak, soplit mozete kludne aj zo zubkov, nam tiez najprv vysli a az potom nam prisiel riadny naval soplov a dost dlho sa nas aj drzali. tak len riadne odsavat a vytierat.

bibka333
20. aug 2009

ahojte tak my na to oktobrove stretko nejdeme Eliska ma zachripnuty hlasok ,soplikov za vagon ,teplotka sa nam zvyšila ☹ ocko je uz v bb v kardiocentre vyzera to nie velmi dobre a aby toho nebolo malo tak aj mamine dnes volali že mavelmi zle vysledky ☹ ivka tie co som bola snou v bb ☹
baby ja mam taky zly tyžden az az ☹ 😖 😠 😢 😔

bibka333
20. aug 2009

Ivvka vranka prave som dovolala s Jarkou a pozdravuje Karinku že jej velmi chyba 🙂

lubica69
20. aug 2009

Ahojte Juj Bibka tak keď ide tak ide riadne Mojka mrzí ma všetko Budeme držať obom palčeky Ivka tak šatočky super?No a nabudúce odfotíme pusinky A na vystúpenie vo štvrtok sa tešíme Zuzka tak super,že prídete aj vy

domulienka
20. aug 2009

Pred chvilou mala Domka volaky zachvat ,len s ami v spanku hadzala na rukach a strasne revala,ked som ju za brusko chytila tak sa vypinala a ruku mi het davala,no hadam aj 15 min.som sa zlakal,dufam ze len vetry,teraz sa ukludnila s pinka,joj tieto nase deturence vecny strach ☹
Zuzka stastne detstvo ,vystupuje v ramci kulturneho leta 😉
Lubka jasne ved raz to musime vystihnut,este kym sa chcu bozkavat 😅

domulienka
20. aug 2009

Lubka nevies prosim Ta ako dat hodnotko na aukciach,ja to tam studujem a neviem,ukaze mi len hodnot.na MMB,please 😉

vranka4
20. aug 2009

Ahojte 🙂 ,tak babinec konečne zaliezol hore do izby,kým sa 6 detí osprchovalo,umylo vlasy z kupka 😕 ,vraj sa idú ešte rozprávať 😀 ,snáď dačo pospia do rána,na kupku vraj bolo fajn,dvojičky sa z Bianky a Rebeky tešia 🙂 ,hlavne Ivka a Rebeka sú parťáčky 🙂 (volá ju jebeka 😀 ),Ivka,ty si si užívala deň s Petrom 😕 ,a to aký záchvat Domka mala-myslíš,že ju bolelo bruško ?,Bibka,to ma mrzí,keď sa niečo sype,tak to ide,nestačí jedno nešťastie,ešte aj mamina,Eli chorá-skoro sa všetci vyliečte,nech sa všetkým polepší 😉 ...Ľubka,však Peter Ivkin sympoš a srandista?Stretko o týždeň,vy ste akčné,sa vám zapáčilo 😀 ,či ešte využiť leto,v zime to bude horšie 😝

zuzlik08
20. aug 2009

ivka, aj terezka mi toto zvykne robievat, ale vacsinou cez den, ze sa takto zo spanku vypina a reve o dusu.
vranka nam ozila, tak vitaj...no ja uz hadam aj do spisa idem. len som si este nahadzovala inzeraty na mmb.
ozi, ja sa vas chcem opytat, co ste uz na mmb zbehle, inzeraty sa aktualizuju automaticky, alebo to musim ja. zatial mam len ten zakladny balicek. dik

lubica69
20. aug 2009

Vranka tak máš teraz doma babynec 😀
Áno Peter sympoš s Ivkou sú super 2ka 😉
Ivka aj my sme to mali zopár krát ke´d nás bruško bolelo Dúfam,že to už prešlo a bude všetko Ok
Hodnotko asi len na mmb sa dá
Zuzlik aktualizovať foto musíš ty Len klikni na foto a ponuka aktualizovať
Idem do spišan aj ja 😔

domulienka
20. aug 2009

Ivka 😀 to som si vsimla ze sa okolo seba mali,no ale super ju vola ze jebeka 😀
asi brusko lebo uz ked som sa jej jemne dotkla ,ze pomasirujem tak mi ju odhadzovala,myslim moju ruku.ale zatial spinka.
No aj ja odchadzam do vecnych lovist 😉 sladke snicky vsetkych hlavickam 😉

domulienka
20. aug 2009

este som zabudla,Zuzka musis mat clenstvo zakupene,aby si mohla aktualizovat 😉 pa pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre