Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

zuzlik08
9. okt 2009

ivka, moja mamina po nej schudla nejakych 15kg a zatial si to drzi. no ono je to o tom udrzat si to. vela zien si to potom pokazi prejedanim sa a nespravou stravou. samozrejme si potom treba davat pozor a hlavne na sladke, no to si davame aj bez diety (aspon sa snazime 😀 )
joooj, mna z tohto nasho maleho kazisveta uz asi porazi, prave nam "skraslila" deko pod stolikom 😠 😠 😠

mishelin
autor
9. okt 2009

zuzlik 😀 je to riadna sintrica teda 🙂
moj sa zatuila kludne hra so sanitkou ktoru mi len tak medzi recou vcera v obchode doniesol ku pojkladni ze mama zaplat sanitku doma si ju odbalim 😀 😀 to kym som si ja vyberala papier dol inky on ju vyhrabal ani neviem skade zozadu spomedzo hraciek a cely vyteseny ze ju nasiel snou pricupkla 😅 no a hlavna vec ze vecer jej obtrhal oboje dveri lebo ze jemu sa tam tie dvere nepacia 😅 tak je sanitka bez dveri 😅

mishelin
autor
9. okt 2009

a ja ked sa pozriem na tvoju malu v pase,tak akoby som teba videla 😉 muza som ti nevidela tak neviem povedat ale takto sa mi na teba ponasa,a inak sa cudujem ze ti admini este fotoku nezrusili 😕 ja ked som si dla cisot maleho hned ma zrusili,ale ani sim nevedela otom ze to tak nemoze byt 😒

bibka333
9. okt 2009

ahojt ideme dnes do bb jarke na rodičko a mama sa stretnut aj z oktobrovlami pa prajem vam prijemny den aj ked sa vidi ze nebude

mishelin
autor
9. okt 2009

bibka chodis aj do temy oktobrovky? 🙂

zuzlik08
9. okt 2009

miska, mate pustny pohotovostny model sanitky 😀 .
no si uz druha, aj ivka domka sa cuduje. teraz si vzpominam, ze mi uz raz vymazali, no to som stihala aj do inych tem prispievat, no vtedy ani ja som nechapala, ze preco. len teraz naposledy, ked ivke vymazali, tak som sa dovedela. aj ked sme to tam rozoberali, ze v podmienkach je napisane, len ze to ma byt aktualne foto, a my mame aktualne foto, aj ivka mala, tak neviem, co riesia. nikde nestoji, ze tam musi by aj mamicka s dietatom. no znova si im to pripomenula, tak mozno uz vecer tam nebude 😅 . ach, ten nas sinter, to je cely otec...ale cely, chlapcisko nase male 😀
bibka, my sa do bb chystame v nedelu, musim uz ist reklamovat ten moj notebook, lebo uz bude koncit zaruka

buli21
9. okt 2009

ahojte babenky
ja si vas tu uz druhy den neviem docitat,co ste vsetko popisali...a kedze ma zo spalni nikto nerusi 😝 tak skusim aj napist.Ivka to ponco je super, normalne by som ho aj Petkovi obliekla,ale asi by ma potom nahanala socialka,ze z chlapa robim 4%neho ...
bibka aj my ideme do BB ale az okolo 13.30, vzali by sme vas,ale sme 4+1 v aute(ide s nami svagor aj so synom). chlapi sa idu obliect,tak uz teraz mi je tazko,lebo sa nikdy nevedia rozhodnut,co sa im paci a co nie, úpreberaju viac ako zeny....ale bude s nami aj drobec,tak pojdeme do baumaxu nejaku kvetinku nasj babke kupit,kedze bolo v po Viery a zajtra ideme vinsovat....
miska ja sa taak s tebou tesim a aj ti trosicku v dobrom zavidim,ze ta zase caka ta najkrajsia chvilka v zivote maminky,ked z velkeho brusiska vyliezie maly cloviecik, budeme ti drzat palceky,nech to ide ako po masle 🙂
tiez premyslame nas tym ze by sme skocili na socialku popytat sa na to doplacanie aby bola vyssia materska,ja sa chcem vratit do prace az po 2hom babu (ak muzicek bude stale pracovat) a vyssii rodicovsky by nebol na skodu...viem ze minimalny odvod je okolo13 eur, vravela naposledy v diskusii Tomanova,ale radsej sa pojdem opytat....

zuzlik08
9. okt 2009

no cau buli, tak nech sa chlapcom pri nakupoch dari a nech im to fici. tak daj potom info zo socialky

eva888
9. okt 2009

Caute baby Ivka domka fakt pekne je to ponco si fakt sikulka na aukcie budem musiet prist k tebe na doucko lebo ja v tom vobec neviem chodit.
Ked tak citam vase diety tak vam kusticok zavidim keby sa to dalo ze by ste mi nieco hodili ja zase jej uplnre vsetko a nie a nie pribrat mam 45 kg a je to malo keby som chcela pribrat aspon na 51 kg tak by som bola spokojna teraz zacinam citit ze som unavenejsia kedze Lenka ma cez 9 kg. Inac baby dnes nam zase taky
kustik odpadol z ocka a ostala tam len taka mala ranka tak dufam ze to nezacne znovu rast.Velmi sa s toho tesiiiim.
MIshelin aj ja drzkam palceky a tesime sa na info ze drobec je na svete krasny a zdravy neboj vsetko dobre dopadne.A co sa tyka spania v noci tak mi sme este tiez neprespali celu noc aj do rana spala velmi zle ale ako vravis do puberty to urcite trvat nebude.
Takze Buli na nakupi tak nech dobre a lacno nakupite u nas je to podobne moj chlap je horsi ako zena ja sa s malou skorej vychystam ako on sam dakedy mam s toho poriadne nervy.
Ivka vranka tak mozno sa stretneme ale pevne verim ze sa nam to zahoji a ako dovolenkujes? Ozaj v ktorej casti PP byvas?

vranka4
9. okt 2009

ahojte 🙂 ,tak u nás práve začalo liať ako z krhly 😒 ,a to som dvojičkám sľúbila,že pôjdeme do záhrady,keď sa vrátia zo škôlky popratať stôl a stoličky,ešte kvety mi treba dať do poriadku-jesenné upratovanie robím,včera som ešte presádzala niektoré kvety,vyberala mrkvu a petržlen,ale som to nestihla všetko,a to som mala pomocníkov dvojky a ocka,tak sme chceli pokračovať dnes spolu,oni veľmi radi pomáhajú,aj keď to trvá potom dlhšie 🙂
evka,bývam na ulici Podpoľana...a tie moje kilečká ti rada podarujem,ešte ti aj doplatím za ne 😀 😀 😀
buli,vy veľa nakúpte za dobré ceny a iba chlapi sa idú zaodieť?ženy nabudúce?
miška,kráti sa ti to,ešte si vychutnaj ten pocit 2v1 🙂 ,hlavne ,nech sa máte fajn všetci 🙂..s tým spánkom,to budeš zvyknutá už na nočné vstávanie pri druhom bábätku 🙂
ináč ,dnes nám prišli tie súpravy,čo sme vyhrali na MMB-nákup v hodnote 35 €,niečo som doplatila,ale sú krásne,kuknite 🙂

http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=602403

domulienka
9. okt 2009

Ivka krasne,take na Polhore nema nik 😉
Nam dnes prisiel ocko,tak sa tesime ze je konecne doma 🙂
A Domka je uplne v pohode,po teplote ani stopy,ani sopliky proste nic,tak asi sa jej stolicka posledna tlacila.
Zuzka najlepsie veci vydrazime,len tak nahodne,no a za tu cenu nekup to 😉

zuzlik08
9. okt 2009

no ved ivka, super cena a krasnucke novucke. tak super, ze je uz domka ok. tak si ocina uzite.
a ako vy, lubi, uz lepsie?

lubica69
9. okt 2009

Ahojte žienky
Tak my sme dnes boli v BB Potrebovala som si ísť na vačší nákup a segra mala voľno tak my aj pomohla aj u nej sme kus boli
V európe sme sa stretli aj S Katkou mm a Peťkom Fakt ako v Deichmane?Kúpili ste?
S Bibkou sme sa asi minuli ak nakoniec boli
Vranka súpravy bohovské
Evička tak super nech celé odpadne Držíme palčeky
Ivka super,že Domka OK Som rada
Zuzlik no ja doberám ATB v nedeľu ale už je oveľa lepšie ďakujeme
No a ja by som tiež kilečká darovala aj doplatila k nim 😀 😀 😀
Ale od stredy začínam v BB zas aerobic tak hádam kým mm príde bude zo mňa štíhlík 😀 😀 😀
No a stou len ryžou 😖 No neviem Ale asi vyskúšam ke´d bude potom k tomu aj zeleninka 😉

zuzlik08
9. okt 2009

no lubi, zeleninka k tomu bude, len nie vsetka, este mi mama nedodala podklady, len co vravela. ved som pisala, ze mama vravela, vraj potom uz aj zeleninka bude ako sladkost 😀

buli21
9. okt 2009

ahojte
Lubka tak si rychlejsia ako my..len teraz sme dofrcali domkov..mm som dala sexualne volno, isli so svagrom zapit nakup a ja som ukladala maleho, ktory bol behom 30s mrtvy,este aj do cicania som ho musela nutit,tak ho ti velky chlapi uvlacili po obchodoch...
deichman v pohode, najmensie mozne botinky 19ky, bolo z coho vyberat,ceny na zimne topanocky od 9.90 do 29.90Eur, mne sa najviac pacili za 12 eur,ale mali len 22ky a tie by mu boli velmi velke,bol by ako kocur v cizmach.takze sme sa s mm rozhodli,ze pojdeme este za mesiac,kym neudru mrazy,mozno bude este novy tovar a kupime potom,vsak este nesnezi...no ale poviem vam baby mam toho akurat dost...ti ma utahali po celom namesti a celej europe,kde si nakoniec svagrik kupil co hladal,a aby sme nahodou nemali dost,tak este baumax,nay a merkury market....hate shopping....ja idem vzdy len tam kde sa mi nieco vo vklade pacilo a neznasam preberanie a vyberanie...ja nie som asi 100% zena-maniacka za nakupmi 😝 takze si teraz za ten vykon idem otvorit nealko pivco (z alka vela cikam) a cucat na panelak...no nebude len mm chlastat..takze pekny vecer a bru noc(dlhu a nerusenu)

lubica69
9. okt 2009

Katka tak uťahaná???No ono je to po tých obchodoch dosť fuška 😖
Idem aj ja penelák 😀

lubica69
9. okt 2009

Juj ale ja aj super star tak váham a neviem čo ... 😅

bibka333
9. okt 2009

tak prispevok ktoy som pisala o 17 h neodoslalo ☹
Boli sme v bb a bolo super aj v europe sme boli ale len reklamovatt kopačky kupili sme ich v maji a je po nich a adidasi 😠 boli sme na tom rodičku Jarka ok znamky super som spokojna len nech je to tak dalej stretla som sa aj z babami boli sme v Leninovom parku deti sa pohrali pokolotočovali a pohojdali potom pridam foto ale neslubujem dnes
Vranka suparvy nadherne čo nadherne krasne ,pekne suprove to sa da objednat na mieru a meno?
Baby stou ryžou neviem či to nebude na spat tie kila ale skusim a ja Zuzka davaj info kym si to nerozmyslime 😉 idem vyvešt pradlo možno nakuknem

domulienka
9. okt 2009

tak Katka to Ti verim,po obchodoch chodit riadna fuska 😒My planujeme ist do Polska na zimne nakupy mozno aj vo stvrtok ak to mm vyjde.
u nas ide superstar 😉 a ja sem tam kuk
Bibka ano oni Ti urobia s akym menom chces,ja planujem objednat Domke mikinku s jej menom tak sa mozme potom spojit,ktora budete chciet a usetrime na postovnom.Kuknite Bess.sk.

domulienka
9. okt 2009
bibka333
9. okt 2009

Ivka kludne ale ja by som to chcela malej na vianoce pod stromček a este nevim či supravku alebo len mikinku 😉

bibka333
9. okt 2009

kuk dala som foto s dneskajšieho mini stretka oktobroviek 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

vranka4
9. okt 2009

Ahojte žienky,tak dnes ste mali viaceré obuté túlavé topánky 😀 😀
ďakujem vám za komentáre na MMB-potešili ma 🙂 ,súpravy sú super kvalita -nebudú sa vôbec žmolkať,čo ma teší,doplatila som len 6,90€ s pošt.,tak ich máme skoro zadarmo,ináč jedna súprava stojí cca 580sk
Ivka,tak vy super,že ocko už doma a Domka sa má fajn 🙂

bibka333
9. okt 2009

Vranka ako doplatila len 6,9 nechapanzi 😉

lubica69
9. okt 2009

No tak aj u nás vyhrala super star nad panelákom 😀
Súpravky pekné a ani drahé nie

zuzlik08
9. okt 2009

no lebo ten zvysok, teda zaklad 😀 bola vyhra.
ja idem buvat, lebo nas asi caka blba noc, uz 4x sme neskutocne plakali. tak neviem ci zubky alebo co. tak vam vsetkym prajem dobru nocku

lubica69
9. okt 2009

Inak na tom bess sa mi páčia aj tie naj tatino alebo naj mamina na svete 😀

lubica69
9. okt 2009

Zuzlik tak dobrú 😔

vranka4
9. okt 2009

bibka,jedna súprava stojí 19,5€,dokopy 39€ za obidve,nákup som vyhrala v hodnote 35€,čiže som doplatila 4€+2,90 dobierka,čiže mám to v podstate zadarmo 🙂 ,napísala som to zrozumiteľneee? 😀 😀 chapanzi 😝

vranka4
9. okt 2009

Ľubka,majú tam pekné veci,ale sú podľa mňa dosť drahé,však sú to slov.výrobky 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre