Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

tina983
20. okt 2009

Terezka šikulka,nedá sa zahanbiť 😉

eva888
20. okt 2009

Tak Terezka sikulka inac by som bola rada kedy sme uz chodili lebo mi dieta nechce byt vobec v kociku neviem ako budeme chodit von tak vcera vrieskala slzy ako hrachy. Veru zuzka chut na jedlo mam.

lubica69
20. okt 2009

Ahojte
No to je jasné,že s Tinkou skúsime 😀
Vranka juj prajeme skorééé uzdravenie mojkovci
A nespomínajte šatník Som musela komplet vymeniť z veľkosti 38 na 42 niekedy 44 😢 ale zvykla som si už A bolo by mi ľúto už zas meniť aj keď... 😀 😀 😀 Nevadilo by mi Ešte zopár vecí 38 mám
Evička držte sa u dokiny 🙂
Zuzlik Terezka šikulka 😉

zuzlik08
20. okt 2009

jooj, ivka vranka, tak vy takto chorkavi, esteze dvojky to obchazda, tak sa len s muzikom navzajom lieckajte 😀 ...a nech vas to vsetkych zdaleka obchazda
evy, no my este zatial v kociku v poho, aj ked slecna uz parkrat aj tam nervacila, lebo ocino nam ukazal, ze sa da chodit aj povedla kocika na rukach 😠 . no nastastie ju to uz asi preslo. len teraz to obliekanie..to je zurenia, ked sa dava vetrovka, nohavky este v pohode, ale vetrovka 😠 😠 😠

tina983
21. okt 2009

Ahojte a tu od včera nikoho kde ste všetky? 🙂

eva888
21. okt 2009

Ahojte baby tak mi mame za sebou straaaasne rano ☹ . Zacalo to vytahom ktory sa pokazil a kedze byvam na sedmicke samozrejme aj s kocikom tak ma skoro porazilo. Ci som chcela ci nie musela som si na pomoc zavolat svokrusku lebo by som sa s malou ku dokine sama asi neodniesla. Ked sme boli pri dokine tak ako na potvoru sa jej na prvy raz nepodarilo Lenke zobrat krv takze ju musela pichnut do druhej rucky to si viete predstavit ako plakala to bolo nieco hrozne a to este nevedela ze nas caka poradna takze vyzliekanie, vazenie, pocuvanie, kontrola hrdla a zubkov a ako ceresnicka na torte ockovanie a potom zase obliekanie a teraz ked sa uz musime babusit tak jedna katastrofa. Plakala presne 30 min kym sme to vsetko absolvovali uplne az vzlykala oci cervene no proste dnesok nezacal najlepsie dufam ze to bude dobre pokracovat hlavne bez teploty a teraz Lenka spokojne spinka uz 1 hod 45 min za ten cas som stihla navarit 😀
Tinka co porabas?

eva888
21. okt 2009

A ozaj mame 9650 g a 71 cm inac vsetko ok dokina bola s Lenkou spokojna dufam ze tie zajtrasie vysledky ma potesia ze bude krvny obraz ok

lubica69
21. okt 2009

Ahojte
Juj Evka tak nie príjemné ráno 😖 Ale Lenočka sa vyspinká a bude dobra 🙂 Veľká dievka už 😀
Tinka a čo ti robkáš?
My ideme do BB S malým na yamahu hudobnú a ja potom na aerobic cvičiť 😝 Juj ale teším 😅

tina983
21. okt 2009

Ahojte,ja som si bola kúpiť maso a idem variť guľáš,lebo ten môj mm je ako mlynček,čo som večer navarila prešovský stroganov,tak je tam na jednu porciu 🙂
Inak Evi akurát som aj ja nášmu Majkovi zavarila,som ho chcela na alergologiu objednať a oni ho hneď na odbery objednali,mi ho je tak ľúto miláčika môjho,ale nechcem to zanedbať,už minulý rok sme tam mali ísť ☹
Inak ten náš malý je taký prípad,tešte sa keď vaše deti začnú riadne rozprávať,to bude kopec srandy 😀
Ľubi a ty kým cvičíš kde máš malého?Alebo chodí s tebou?
Vranka si včera písala,že sa ti šoférovanie zapáčilo,tak ja som čerstvý absolvent,ale ľudia,to je kalamita,aj včera mi to na semafóre zdochlo tri krát za sebou,do toho mi ešte mm pindal,tak ma vytočil,že som to odparkovala a musel ísť karovať on.
Ivka domka tak vy zajtra Poľsko absolvujete?Júj by sa mi nechcelo v takej kose ale keď treba tak treba!
Ja zajtra mám ešte posledné nákupy pred oslavou,už sa teším,že konečne nemusím ja obluhovať,ale niekto aj mňa bude. 😉 😀

zuzlik08
21. okt 2009

ahojte, jooj evy, tak vam dnes od rana ide. dufam, ze sa to do vecera polepsi. tak to ste nas uz pekne dobehli aj s vahou 😀. a drzime palceky, nech vam odbery dobre dopadnu.
tinka, nikdy sa nedaj chlapom odradit od soferovania ani nicoho ineho, oni budu vzdy pindat. a to ze ti to na krizovatke zdochlo, to sa stane soferovi aj po 15 rokoch. nic, to len pekne dalej trenuj, je to super nezavislost od chlapa. drzim palce
no a myslim, ze kym lubka svaly namaha, senian dava zabrat starym rodicom, alebo sa mylim? a ozaj lubi, ako po prvych cviceniach, nejaka svalovka? a kam to chodis cvicit?
no my posledne 2 noci zase katastrofa, no vcera aspon pospala rano skoro do 7.00, no dnes uz od 5.30 vrieskame. no proste u nas cim dalej tym lepsie 😠
a kde ste ostatne v tomto naadhernom pocku?

domulienka
21. okt 2009

Ahojky.mna zase navstivila migrena a aby to nebolo malo tak aj kazdomesacna ,boli cely clovek,uz vcera ku veceru mi bolo zle a dnes to pokracuje,zabrala mi dalsia qarelinka,tak momentalne ok.
pocasie hroza,len nak zajtra neprsi 😒
Baby ak chcete dake drobnosti,krovki,vegetu,granko,napiste kupim Vam 😉
Ivka,Tinka obdivujem Vas,ze soferujete,ja neviem kedy budem.ale hadam zajtra ak bude cesta ok,ale ked ja by som chcela mat konecne auto a sadnut a ist ☹
Evka si viem predstavit ako Lenka plackala,no co uz je to dobre pre deticky tak musime to vydrzat,nas mamy to boli ovela viac ,vsak? ☹
Miska ,vcera som sa nemohla ozvat,bolo mi zle,isla som skor spat,pc svietil do polnoci ,ked prisiel moj mm s roboty,nevedel ako ho vypnut 😀 /jeho pc vobec nezaujima/vytiahol kabel z elektriky
Vrankovci liecte sa 😉 Ivka tak dovcu mas,liecis rodinku.
Zuzka tak Terezka sa do rocka aj chodit pusti 😉
Tinka a to rozpravanie,je hadam najkrajsie,nasa Domi tiez uz zacina viazat slovka,najoblubenejsie-moje toto 😀 sa nasmejeme ako komoli slovicka a do toho jej cudzojazyk,no do popuku.
Vcera sme si boli po capicu s rukavickymi/je krasnucka cukrikova/tak od tety sme odisli s velkou igelitkou s plysovymi psami/je do nich zblaznena/tak nam dalsi plys pribudol. 😝 hltac prachu.

eva888
21. okt 2009

Tak mi dnes noc zase super uvidime do kedy. Domka tak sa len liec tiez viem ze migrena je nieco hrozne nie si schopna nicoho nemavam ju casto asi raz za pol roka ale viem si prestavit ako ti je. Veru domka trpela som s nou ale dobre sa vyspala a vstala vysmiata a zatial ani teplota nevyskocila. Dufam ze vam to pocko zajtra vyjde a ze si skusis soferovanie ak by si mohla tak mi len pozri ci tam predavaju nejaky box na hracky pre Lenku hlavne cena ma zaujima ak to budu mat. Tak to obdobie ked zacnu rozpravat je uzasne vlasne ako vsetky kazde je niecim vynimocne a ozaj kde budes mat domku ide s vami do polska?
Zuzka dnes asi doma nepojdeme ani von uvidime ako sa zobudime poobede.

domulienka
21. okt 2009

Ano Domik ide s nami,to si urobime taky rodinny vyletik,v Targu dlho nebudeme,to len babam vetrovky,cizmy aj mne aj mm,drobnosti,potom mame namierene do Ruzomberka,okolo obeda,stavime sa v nemocnici,len poviem ze opku nateraz rusim,potom do obchodu Kiki koko,babam dake veci/tricka a tak/ dokupit a domov 😉

tina983
21. okt 2009

Baby čo robíte?Ja pozerám skrytú vášeň na Doma,ale je reklama akurát,tak som vás prišla kuk a tu nikto 🙂

zuzlik08
21. okt 2009

ja tiez z casu na cas nakuknem 😅
...tinka, nejak mas viac casu ako je muzicek domka 😀 (to ta chvalim)

tina983
21. okt 2009

No fakt mám viac,lebo s malým je viac menej on,ja len varím a riadim,to nieje až tak veľa,ako keď sa musím aj malému venovať,takže super to mám teraz. 🙂

eva888
21. okt 2009

Tinka tak aj ja som si kukla skrytu vasen kedze malej sa venuje ocko a teraz kus kukam internet a pomaly sa ideme ukladat spat kedze tento moj chrobak spal po obede len 35 min takze je uz velmi unavena. Tak tinka len si oddychni kym je muzicek doma nech sa chlapi vytesia

tina983
21. okt 2009

No a pravdepodobne budem oddychovať dosť dlho,lebo mm sa už tohto roku do Španielska nevráti,ak tak možno do Nemecka pôjde,len ešte čakáme na výsledky z včerajšieho ct-čka,má pravdepodobne niečo s platničkou,tak dúfam že to nebude nič vážne.Po dlhej dobe si ho konečne užijeme. 🙂

tina983
21. okt 2009

Ľubi kde si?????? 😨

mishelin
autor
21. okt 2009

caute,takze presny termin CS sa dozviem v utorok,uz nech to mam za sebou 😖
no lubka asi oddychuje po narocnom cviciacom dni,ja teda vsetky baby co sa daju na cvicenie obdivujem 🙂

tina983
21. okt 2009

Ahoj Miška a v BR budeš rodiť či v BB?

mishelin
autor
21. okt 2009

v brezne 😉

eva888
21. okt 2009

Ahoj miska akurat dneska som na teba myslela ze ako sa mas a ci uz vies termin cisarskeho. tak potom napis budeme na teba mysliet a posielat ti energiu aby to dobre dopadlo.
Ten moj uzlik stastia volako nechcel zaspal trvalo jej to az 45 min neviem co za obdobie zase ideme mat doteraz zaspavala bez problemov

zuzlik08
21. okt 2009

jeej, ahoj miska, tak sa ti to uz krati, ake su pocity z ocakavania tobiaska?
ozaj, lubi, kedy to ides zajtra do br?
my uz tvrdo spinkame, odpadla ako kvet, lebo poobede toho nenaspala, nevypila vsetko mliecko, tak som zvedava, co to bude zase za noc 😕
aj ja som teraz zacala doma trosku vecer cvicit, tak uvidime, ci to pomoze. ked nie, aspon trochu rozhybem kosti...aj ked nieze by som cele dni sedela 😅

eva888
21. okt 2009

Ozaj zuzi uz mas opraveny notebook?
No idem sa osprchovat daco pozriet daco zjest a pome do postele prajem vsetkym mamickam a detickam dobru noc

tina983
21. okt 2009

Evi dobrú noc a tuky nech sa ukladajú 😀

zuzlik08
21. okt 2009

evy este nie, bude to len 2. tyzden. no uz sa fakt tesiiim, lebo by som tento pribrzdeny pc najradsej vyhodila z okna
aj my sme boli pred chvilkou hore, tak neviem, co ma zase ten nas zazrak za problem. no nadopovala som ju mlieckom co si zvysila, tak uvidime
dobru nocku, evka, ja este trosku posurfujem a pojdem aj ja aspon jeden vecer skor hajalny

zuzlik08
21. okt 2009

ozaj babenky, neviete o nejakom privyrobku-praci na doma? moze byt aj s pc nejake prepisovanie, nieco co mate overene. dik

lubica69
21. okt 2009

Ahojte
Tak ja som sa na pc dostala až teraz
Sebastián mi zas zaspal v aute cestou domov tak som ho len preložila
Tinka tak super Oddychuj Aspoň bude mm bližšie ako Španielsko
Ivka Domka tak sa držkajte zajtra
Evička neboj Lenočka bude mať zas spánok ok
Zuzlik tak super,že notebook opravený a už nemusíš na brzde 😅
Zajtra idem doobeda kuk do toho Slovaktualu Potom asi aj s Tinkou kuk Bibku

vranka4
21. okt 2009

ahojte žienky 🙂 ,tak vy ste sa tu dnes riadne snažili 😕 😕 Tinka,Ľubka,tak zajtra vám držím palce,ale ako si rozdelíte robotu? 😀 😀 ,najlepšie,keby vás zamestnali obe 🙂 ,Ľubka,svalovica žiadna?
evka,dúfam,že keď ste mali začiatok dnešného dňa nič-moc,tak aspoň v noci to bude pohodička a vyspite sa sladko všetci
zuzka,prácu na doma som aj ja zháňala popri MD,ale never inzerátom v tlači,hlavne tým týždňovým vysokým zárobkom,navliekanie,prepisovanie....všetko blbosť 😀 😀 😀 ,väčšinou všade musíš poslať nejakú sumu alebo kúpiť nejaký počiatočný balíček,aby si mohla začať...niečo naozaj seriózne ťažko zoženieš 😒
ivka,zajtra veľa nakúpte,o koľkej ráno vyrážate?idete celá family? 😀
ináč u nás je hotový lazaret,my s mm sme totálne k.o. 😢 dúfam,že vás teraz nenakazím 😀 😀 ,a ja v sobotu znova fičím v robote,tak dúfam,že mi aspoň trošku prejde,Marek má denné,no čo už, musí makať aj keď je chorý 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre