Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

tulipanike
14. dec 2009

ked ja ti neviem, najprv som rozmyslala, ze nie, ved naco, male bude spat tene pri nas, a aj cez den bude pri mne, lebo vsak nemame nejaky velky domisko, iba jednoizbacik
ale minule mi to zas napadlo, a dostala som strach, ze co ak budeme tvrdsie spat, a a do rana daleko
neviem, naozaj

eva888
14. dec 2009

Tak toho tvrdsieho spanku sa bat nemusis ja som mala presne ako ti taky problem som sa bala ze malu nebudem pocut ale ver ze kazde jedno suchnutie budes pocut to je ten materisky instinkt a ja som bola spokojna lebo lenka s nami spava od narodenia a trva to az do dnes. My sme mali strasne trapenie so spanim ked bola mala a jedine kde spala bola nasa postel. Tak sa neboj alebo skus nejaky najist na inzerat mozno na daco natrafis za dobru cenu.V Br nemocnici urcite nepoziciavaju.

tulipanike
14. dec 2009

no ved ja to isto este premyslim, ale aj na inzeratoch boli dost vyrazne ceny - uvidime 🙂
dakujem

bibka333
14. dec 2009

ahojte ani ja som nemala monitor dych a viem len o jedne kamoške čo to ma ale to nepouživali lebo mala spi pi rodičoch 😉
Tulipanike nemaš za čo som rada že som pomohla ked som mohla 😀

tulipanike
14. dec 2009

bibka 🙂

bibka333
14. dec 2009

kde ste všetky baby potrebujem poradit jara chce žehličku na vlasy ale ja vobec nevie ktora je taka naj ak mate skusenost tak napište dakujem
Ivka-Domka kedy nas pridete pozriet 🙂

domulienka
14. dec 2009

ahojky,Lucke dodatocne vsetko naj k narodkam 😉
Bibka zehlicku chce aj Beky,no este nemam vybratu ☹
Dnes sme sa s babami tarali po Zvolene,ocino si uzival Domku..
Tinka ano moj mm chodil na Piesok,musim mu ukazat tvoj album,len neni kedy ☹

tulipanike
15. dec 2009

ahojte 🙂

bibka, so zehlickou ti neporadim ☹ nepouzivam, nemam skusenosti

buli21
15. dec 2009

ivka IP

bibka333
15. dec 2009

ahojky tak to čo som napisala že jara -Jarka asi mi preskočilo pismenko to ja ju volam len ked je plana
Ivka ty si naš pokladik 🙂 🙂 🙂

vranka4
15. dec 2009

ahojte 🙂 ,tak ja tento týždeň dovolenkujem,ale pracovne-už mám vianočné upratovanie hotové,aj výzdobu...pečenie nechávam na budúci týždeň.....ešte nejaké darčeky,zajtra sa chystáme s mm do BB a Vianoce môžu prísť,len nech sme všetci zdraví,to budú najkrajšie Vianoce 🙂

tulipanike
16. dec 2009

ahojte 🙂

tak a auz sneziiii 🙂 len nech vydrzi co najviac, nech mame biele Vianoce 🙂

eva888
16. dec 2009

Ahojte babenky tak sa hlasim a kukam ze je tu volako pusto. My sa mame faj sme zdravy co nas velmi tesi a radujeme sa s prveho snehu. Aj ja som uz vianocne upratovanie dokoncila a tesim sa stavanie stromceka chystame sa ho spravit v sobotu vecer ked Lenka zaspi. Uz mi prisiel aj ten spaci vak co som objednala cez net a som velmi spokojna zacina sa mi to paci. Darceky uz skoro pokupene este mi treba svokre daco a mozu prist vianoce strasne sa tento rok na ne tesim.
Ostatne chorobky dufam ze ste uz zdrave a robite rodicom radost.
Dnes som sa stretla aj s Bibkou kus mne nieco prekecli a utekali kazda svojim smerom.
Tak zatial pa

lubica69
17. dec 2009

Ahojte 😀
Nejak sem nestíham 😅
Všetky Vás zdravím 🙂

lubica69
17. dec 2009

A čítam,že všetko naj a ja,že odkiaľ Bibka vedela,že som mala včera narodky a to,že Lucka 😀
Luci všetko naj naj naj Jaj to boli meniny 😉

lubica69
17. dec 2009

A až teraz som si dátum,že to bolo 13 😅

bibka333
17. dec 2009

Lubka Ako ruža pekne kvitne, tak nech kvitne život Tvoj.
Nech Ti šťastie s láskou svieti, nech Ti žičí osud Tvoj všetko najlepšie cmuk 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

eva888
17. dec 2009

Lubka tak aj my sa pripajame a prajeme vsetko naj naj najlepsie hlavne vela zdraviiiiicka a stastiiiicka 🙂 😀 😉

lubica69
17. dec 2009

Žienky ďakujem krásne
Ja som nie kôli tomu ale keby ste ma videli keď som to čítala si vravím to ako vedeli a potom čítam,že Lucka a ešte aj 13 😅 Tak som motka
Ešte raz ďakujeeeem 😉

bibka333
17. dec 2009

baby dnes som vytepovala 3 domacnosti moja ,maminkina , svokrina naviac som sa nadrela im ja som si len gauča a 2 koberce boli ma ruky pomoc mala bola cely den s ocinom boli aj vonku behala po sniežiku a radovala sa 🙂 🙂 🙂
Lubka to nič 😀 ved si napoli blondina 😀
a mužik ako ani si nepisala ako bolo v tatarach 🙂

lubica69
17. dec 2009

bibka veď to,že blond Naštastie len napoli 😀 😀 😀
v tatrách bolo dobre mm už príde zajtra 🙂
fu tak to si šikovnica šikovná 🙂

vranka4
17. dec 2009

ahojte žienky 🙂 ,blahoželám oneskorene Lucke a Ľubke 🙂 ,veeeľa zdravíčka prajem,lásky,pohody a radosti z drobcov 🙂
bibka,sa nezdáš 😕 ,si dnes zarobila kopec euráčov 😀 😀 😀
my sme dnes poobede vytiahli sánky,dvojičky sa radovali zo snehu.....krásne vianočné počasie,u nás je všetko biele,len nech ešte týždeň vydrží toto počasie 🙂

buli21
18. dec 2009

Bibka IP
Lubka aj my sa pripajame...riadne to este s mm oslavte....
my sme vcera napiekli prve kolaciky,trochu sme posantili v snehu..taky bol rad a strasne sa divil co je to biele...ale neprehanali sme to,kedze ho ocko nakazil sopliskami a kaslom,tak aj dnes len tak preventivne na hodinku von,lebo nechceme na Vianoce marodovat.....a tiez sa chceme ist v stredu vytesit do Tatier,nebudeme sa predsa posledny den pechorit a nahanat,pojdeme radsej hladat vianocnu pohodu do hor....len aby pocko vydrzalo....

tulipanike
18. dec 2009

ahojte 🙂

priúpajam sa ku gratulaciam 🙂 😵

baby, ja este dva dni robim, a fajronttttt

eva888
18. dec 2009

Ahojte babenky tak tu volako posledne dni pusto asi vsetky robite vianocne upratovanie a pecenie. Ktora z vas uz ma aj stromcek my sa chystame robit v sobotu uz sa tesiiim 🙂 🙂 🙂
Dnes idem na kapustncu a strasne sa tesim na kolegov a ze sa kus odreagujem a pridem na ine myslienky. Lenka ide byt s ockom tak dufam ze to zvladnu ale chvalabohu Lenka je zvyknuta ze nie som stale s nou ani neplace ked dade idem este my pekne povie ahoj.
Buli tak do Tatier idete pozriet tak len nech vydrzi toto pocasie aby sa vam hory ukazali v plnej krase.
Bibka tak ti si sikulka 3 domacnosti to ti jezisko daco pekne donesie.
Tak prajem pekny dnik

tulipanike
18. dec 2009

ahoj Evka 🙂

my stromcek postavime 22.12. v utorok, aj to kvoli hafovi, nech si zvyka na svetilka - inak by sme ho stavali az na stedry den

aaaa, kapustnica, tak budes mat zabavu 🙂
to uz ide Lenka na tu operaciu?

eva888
18. dec 2009

Lenka nemusi ist na tu operaciu lebo jej to same odpadlo a ocko sa zahojilo. 😀 😀 😀
A ty si ako uzivas posledne dni v praci uz sa ti to krati. Male pocuva este stale neviete co budete mat?

tulipanike
18. dec 2009

jeeeeej, tak to sa velmi tesim Evicka 🙂 😵 😵 😵 aka dobra sprava 🙂

ja si uzivam tajk, ze ma to tu vobec nebavi, ale dnes a este buduci tyzden tie dva dni dako vydrzim 🙂
male poslucha, ziadne silne kopance, jemnucke dietatko 🙂
no ked sme boli na sono, tak tvrdil, ze si mysli, ze to bude dievcatko, ale odvtedy boli dalsie dve poradne, kedy sono nerobil (teda lentake rychle, aby videl ci riadne bije srdiecko), takze isti si nie sme----najblizsie idem az 8.1., a to uz bude aj sono, tak mu poviem, nech este raz skontroluje 🙂

zuzlik08
18. dec 2009

ahojte maminy...
jeej, lubi, vsetko naj naj naj k narodeninam, oslavte to s ocinom...konecne ho mate doma, ze? to doma ani nespozna, aku sikulu si zobral 😀 . a ako maly, uz sa od ocina aj odlepil alebo ho nepusti sameho uz ani na zachod? 😉
no ja som predvcerom uz napiekla medovnicky a od nedele hadam pomaly este nejake kolaciky, no nebudem to prehanat. stromcek uz sme vcera rozprestreli, nech sa trosku vyrovna, no zdobit budeme asi v nedelu, uvidime.
ja uz mam za sebou aj drobny vianocny uraz, pri odkladani foriem mi jedna fukla nad obocie a trochen mi ho rozrezala, no nebola som zasivat, len som to zalepila, tak uvidim co z toho bude
vcera som uz z pivnice doniesla aj ozdoby, no nejak sa neviem do zdobenia dokopat...najvyssi cas sa nad sebou zamysliet 😀
evy, tak ides dnes na kapustnicku...tak sa dobre zabav, potom povies, ako bolo...sa uz tesim aj ja na kapustnicku...mnaaam
kati, nech vam vyjde pocko do tatier, fakt to padne dobre si trosku oddychnut a vypadnut
vcera sme sa v obchodnom stret aj s matkou, este dokupovali posledne darceky, my sa v sobotu chystame do bb zase s tym mojim nb a tiez este nieco dokupit
bibka, tak este tie 3 pokrovceky u nas by si tiez zvladla 😀 😀 😀
a co vy ostatne, darceky pokupene, kolaciky napecene???

tulipanike
18. dec 2009

u nas darceky vyzeraju tak, ze nieco nakupene, ale vela veci sa este ide dokupovat 23.12., lebo nemame kedy, ale nastastie vieme, co, len ten cas nam chyba
a ja tento rok nepeciem, ideme k svokre 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre