Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
28. mar 2009

Ahojte babky
Čo dnes robkáte?

bibka333
28. mar 2009

ahoj lubka ja som doteraz prala vesala a teraz sa idu varit halusky a spinkali sme s manzelikom do 8 30 deti nam zobrali Elisku tak sme si kus viac pospali 🙂

domulienka
28. mar 2009

ahojky,my len tak sa povalujeme idem trosku poobsivat co treba,no velmi sa mi nechce 😝

lubica69
28. mar 2009

Ahoj babky
My sme ráno búvali do 9 a na obed od 14 do 16 😉 takže klíďo píďo 😀
Akurát idem variť halušky na večeru 😅

domulienka
28. mar 2009

ja som akurat dorobila veceru,zem.kasu a parky v cesticku.
Lubka vcera ked sme sli z ruzomberka tak sme sa zastavili v tej kolibe,neviem dubravka sa vola asi,halusky tam fantasticke porcia velika aj manzel si pochvaloval samo on si dal maso,ale aj prostredie pekne,odporucam baby.
Sa mi zda ze si tuto kolibu spominala,ze tam fajne varia 🙂

lubica69
28. mar 2009

Ivka nebudeš mi veriť akurát tú kolibku spomíname 😉 Áno varia tam superaj porcie aj pekne je tam

bibka333
28. mar 2009

lubka mi sme mali halusky na obed 🙂

lubica69
29. mar 2009

Ahoj babky
Ale máme zas krásne počko,že?
A čo dnes robkáte?
Ja som tu mala na víkend segru a ocina Akurát odišli a varím malému padadajkovú na večeru 😉

bibka333
29. mar 2009

ahojte baby tak zajtra je stretko o 10 30 hod dufam ze tam nepridem sama 😀 v slniecku kto chce nech sa prida zuzka miska lucka lusy evka adika matka ak som na niekoho zabudla tak prepacte

lubica69
29. mar 2009

Bibka chcem sa opýtať kde sa tam dá parkovať Musím ísť asi o odbočku vyššie a tam,že?Lebo pri tej škole či čo to je sa asi nedá

lubica69
29. mar 2009

Žienky poraďte s tým parkovaním aby som sa tam nemotkala 😉

domulienka
29. mar 2009

Ahojte tak aj my stopercentne prideme,Lubi tam sa da pri skole,teda pri slniecku,aspon som tam videla parkovat auta/na chodniku/ 😉

domulienka
29. mar 2009

chcela som Miske na skype napisat ze je stretko a nieje on, ☹

lubica69
29. mar 2009

ďakujem Ivka 😉

bibka333
29. mar 2009

baby zajtra sa tesim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

domulienka
29. mar 2009

aj ja ,akurat kukam ze doplns album ,idem kuknut 🙂

bibka333
29. mar 2009

no konecne som to dorobila muzik nemal na mna nervy

bibka333
30. mar 2009

dobre ranko dufam ze vas neodradi toto pocasicko 😝 a pridete ja vas budem cakat 🙂

domulienka
30. mar 2009

tak stretko super,som rada ze som Vas baby spoznala 😉

lubica69
30. mar 2009

Ahojte
Áno stretko bolo supeeer 😉

lubica69
30. mar 2009

Babky som rada,že som vás spoznala a už teraz tešíme na ďalšie stretko 😉
Pridáte foto?Moje 3 z mobilu boli rozmazané ☹

bibka333
30. mar 2009

ahojte lubka a ja som rada ze som ta spoznala a foto pridam az zajtra ja to musim pozmensovat 🙂

lubica69
30. mar 2009

Ouky douky
Inak ste babule supeeer žienky

domulienka
30. mar 2009

Lubi aj ty si super baba 🙂 My sme predchvilou vstali ,samo aj ja som si pospala s malou 😉
skoro mi zaspala v kociku cestou ked sme sli domov ale som ju volako prebavila,doma zjedla len polievku a uz zaspavala nad tanierom 🙂

lubica69
30. mar 2009

No my sme ani polievočku nezjedli a už sme spali 😉

lubica69
30. mar 2009

Ivka 😀

tina983
30. mar 2009

Ahojte baby,škoda,že mi to tentokrát nevyšlo,dúfam,že nabudúce sa to už podarí,teším sa na fotočky čo pridáte. 🙂

lubica69
30. mar 2009

Áno tinka nabudúce sa pridáš Aspoň bude mať Sebo aj parťáka 😉 Aj keď dnes bol obklopený samými babami 🙂

tina983
30. mar 2009

No len by som sa obávala o Sebkovu bezpečnosť,Marek je ako z divých vajec,ale hádam by to dobre dopadlo.Inak ako začal chodiť do škôlky,neviem s ním prísť na poriadok,je strašne drzý,stále musí mať posledné slovo ☹ Ivka,Bibka poraďte ako ho ukľudniť vy to už máte káždá po 2 razy za sebou 😝

lubica69
30. mar 2009

Tinka tak takéto móresy učia teraz detičky v škôlke?Ako sa ne-vedieť správať😅 No aspoň mám inšpiráciu ako ne-dať Seba Ale nie A inak aj on je občas ako z divých vajec a to ani do škôlky nechodí Takže neboj oni by si rozumeli😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre