Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

zuzlik08
29. sep 2009

ja poznam jednu, je to kamoskyna dcera...no som si vedoma, ze ona je len zamestnankyna. no nastastie nam to nebolo az tak surne...len som sa tesila, ze konecne popracem veci

eva888
29. sep 2009

Huraaa Zuzka tesime sa s tebou. Takze zajtra sa s manzelikom nebudete nudit asi to nebudete mat poskladane.A co porabate predpokladam ze este spite my uz mame svojich 45 min za sebou a sme strasne mrchavy

eva888
29. sep 2009

Ozaj Zuzka tem vesiak si kupila ci este nie

eva888
29. sep 2009

Pardon nie vesiak ale susiak na pradlo

zuzlik08
29. sep 2009

no spinkame od 15.00, no uz hadam kazdu chvilu budeme hore. ano, susiak je uz v zabehu 🙂 . nakoniec mi prisiel ku vande, tak som ho brala tam. a myslim, ze ma vysiel trochu lacnejsie ako na nete.

bibka333
29. sep 2009

ahojte zzka a ja sa teim s tebou potom prideme na kolaudaciu 🙂 😀 🙂
Eliška dnes bola riadne plana po obede este taka nebola od narodenia večer sme sa kojili ale dali sme aj umelača 1 deci
a doktori aj som rodila pri Becovej a ok Krešakova je moja doktorka tak tiež ok,Chudik odbornik dobry ale po ludskej stanke nič moc Tajfun ako ja volam nikdy, Dubiny 1 🙂pa idem si este vyvašat pradlo pa

eva888
30. sep 2009

Ahojte tak sa hlasime. Moj dieta je uz vyspate 45 min a mame zase plno energie nestihla som si poriadne ani nachystat na varenie a dietatko uz hore. Inac varim svieckovu na smotane ak niektora neviete co varit a samozrejme bryndzovu polievku ako kazdu stredu lebo syn mojho manzela inu polievku nezje len bryndzovu takze asi tak.
Co sa tyka ocka tak je to uplna katastrofa uz sa jej to zapalilo a zahnisalo uz neviem co jej na to dat.
Tak a teraz si idem vyvesat padlo ja.
Caute

tina983
30. sep 2009

Ahojte,tak si Lenka dlho nepospí a dávaš ju ešte 2 krát spinkať?A koľko rokov má syn tvojho manžela Evi? 🙂
Ľubica sa stále nehlási,asi má ešte pokazený ten PC,sa jej fakt "darí" v poslednej dobe.Tak na vás ešte neskôr kuknem a inak Vranka chcela som sa ťa opýtať,fakt ponúkali na Michalovských hodoch čučoriedkové pivo?

eva888
30. sep 2009

Ahoj Tinka ano davam ju este spavat 2 x ale dnes to bolo biedne doobeda 45 min a poobede az 30 min. Manzelov syn ma 17 rokov a vy ako sa drzite Marek je zdravy?
Veru Lubka ma asi este stale pokazeny pc.

tina983
30. sep 2009

No vieš my sme nejako na striedačku,už aj mňa zdrapila tá nádcha a bolí ma hrdlo,malý sem tam ešte zakašle ale už som ho dala ráno do škôlky,nieje to až také hrozné.To všetko je týmto počasím,teraz je tu už riadna kosa,na večer si už prikurujeme,nech nám je príjemne teplučko. 😉

tina983
30. sep 2009

Baby štvortisícovku sme prekročili 😀 😀 😀

eva888
1. okt 2009

Caute takze stvortisicovku sme prekrocili parada. My sme dnes uz od piatej hore takze mala uz spinka a ja pomaly chystam nasu vypravu do BB. Dufam ze sa dnes vybavyme potom podam info ako sme dopadli.
Dnes som pozerala rano spravy a vyzera to nadejne ze sa od januara zvysi rodicovsky na 256 eur ale budu ho moct poberat len zeny ktore boli tri roky na materskej alebo odrobili 270 dni pred materskou.Len skoda ze to zvysuju len preto ze sa blizia volby.
Ostatne baby kde ste volako je tu ticho.

bibka333
1. okt 2009

ahojte tak u nas noc nebola v pohode ale kojili sme sa 2 krat 🙂
Evka držim palce nech je všetko ok 🙂
baby kde ste ivka ,zuzka , a ostatane vranka ta pracuje 😉

eva888
1. okt 2009

Bibka dik dufam ze ma kus ten primar ukludni.
Zuzka detska dufam dovezena aj poskladana ani nestihas napisat urcite sa vytesujej s Terezkou v novej detskej.

tulipanike
1. okt 2009

ahojte 🙂
ja som tu, hsim sa do sluzby 😀

s tym rodicovskym je to fajn, ze konecne idu zvysit, aj ked naozaj tie volby keby neboli, tak na to asi kaslu
ale nepaci sa mi, preco to nemoze dostat kazda maminka, ved vychova dietata je na plny uvazok, je to take diskriminujuce
aj ked tesim sa, ze ja ho dostanem, lebo pracujem, ale aj tak voci ostatnym, ktore nesplnia podmienky, je to blbe

ako sa dnes mate?

eva888
1. okt 2009

Ahoj mame sa celkom fajn aj ja som sa nad tym zamyslala ze preco nie vsetky a vysla mi len jedna vec nasi spoluobcania romovia ti by sa potom degvili jeden cez druheho keby kazda dostala taky peniaz len smola ze su medzi nimi aj normalne zeny ktore si nemohli najist pracu a radsej riesili nezamestnanost materskou aby aspon nieco dostali.

tulipanike
1. okt 2009

to je jasne, ze romovia by si riadne na tom zgustli, ale zas su ochudobnene napr. mamicky, ktore otehotneju napr. hned po skole,

eva888
1. okt 2009

Caute tak mi sme stastlivo obisli BB. Takze to s nami vyzera tak ze 14.10. nastupujeme do nemocnice 15.10. nas budu robit a ak bude vsetko ok tak 16.10 ideme domov. Dufam ze mi tam dovolia ostat s nou lebo ked som sa spytala ci tam mozem ist s nou tak mi povedali ze mozu ist len mamicky vylucne dojciace tak neviem ako to myslela. Ale este nam svitla jedna moznost ze jej to odpadne same bez akehokolvek zasahu lebo sa na to doktor pozrel a povedal ze to vyzera ze ten hemangiom odumrel ak nahodou to odpadne v co verim tak mam len zavolat a zakrok zrusia. Tak drze palce aby to odpadlo a nemuseli podstupit operaciu.

tina983
1. okt 2009

Ahojte kočky,Evi tak držíme palce,bodaj by to hneď do rána odpadlo a ak aj nie tak nech to máte hlavne čim skôr za sebou. 🙂
A ostatné babky čo robite? 😉

zuzlik08
1. okt 2009

ahojte, tak ja sa po pardnovej odmlke hlasim 😀 . no detsku sme skladali aj vcera aj dnes, este drobne dokoncovacky, ale asi len v sobotu, lebo zajtra nebude mm k dispozicii 😒 . no a pri nasom stasti, musime jeden kusok reklamovat, no nastastie nemusime vracat cely nabytok, lebo je to sektor, ani celu komodu, stacia vraj vratit len dvierka, aj tie ak chceme tak len po dodani riadnych
tulipanike, aj ja suhlasim s tymi podmienkami na ten novy rodicovsky, aj ked na 2. strane suhlasim aj s evkou, ze si to niektore zeny naozaj nezasluzia, lebo vieme, ako to dnes s pracovnymi moznostami vypada. no chvalabohu usetrime na ciernych, ktore v zivote robit nebudu, ved maju vselijakych davok dost, ktore v zivote biela nedostane 🙄
evka, no tak drzime palce, aby vam to co najskor odpadlo...a nech si to maly chrustik uz neskrabe. evka, ja si myslim, ze sa to tyka fakt len cisto kojacich mamiciek, aj ked mozno sa mylim. no a ak ta to potesi, my dnes tiez vystrajame uz od 5.30 a o 8.45 sme tiez uz spinkali

domulienka
1. okt 2009

ahojky aj ja sa hlasim,sme ok len som sa pustila do velkeho upratovania,okna atd.tak sa mi uz sem velmi ani nechcelo ☹ Tulipanike vitaj,neviem ci som ta uz vitala 😉
Evka dobre to dopadne,a myslim ze Ti dovolia tam byt,nedaj sa 😉
Ja som bola vcera v Ruzomberku,tak na opku tohto roku nejdem,lebo volne uz bolo len koncom novembra,a to ma hned upozornil ze mesiac nebudem schopna ,ani stupit na spicku,len o barlach,potom ze je to uz lepsie,no ale je mi to treba pred vianocami? a od svokry nemozem ziadat aby tu dennodenne bola pred sviatkami.tak predpisal mi ortezku,ktoru mam nosit pri namahavejsich cinnostiach/pri mojich oblubach stverat sa po stoloch 😀 /a tak.Takze asi februar alebo ze to mozem aj o rok ,tak uvidim 😉
A rodicovsky po novom ,sledujem to lebo sa ma to tyka a vytaca ma ze kto za mudry navrhol len do dvoch rokov zvysit 😝
To ze to rozdelili do dvoch kategorii, s tym suhlasim,lebo romov by tu bolo ovela viac a potom tych 270 dni nieje tak vela platit si dobrovolne nemocenske,ked nieje nastavajuca mamicka zamestnana/ja mam pripad v rodine,moja sesternica ma 12 rocnu dceru ako bola s nou na mateskej odvtedy nepracovala,to je 12 rokov,nic jej nebolo dobre,len sa doma vyvaluje,teraz planuje dalsie dieta ...a taka ma dostat vyssi rodicovsky?no tak to urcite nie.Nikdy to nebude spravodlive voci vsetkym.Ja napr.pred prvou dcerou som robila hned po skole 3 roky,hned som prechadzala na dalsiu matersku,rodicovsky bol 1700sk.po skonceni som robila do roku 2008 ,narodila sa Domuska ,o rok na to zacali davat prispevok aj pri tretom dietati,minul ma 😀 no smola, a teraz ma zvysenie znova minie,dobré nie,co uz.Mam zdrave deti za to dakujem Panu Bohu a dako bude. 😉
ej ale som sa rozpisala 😀

eva888
2. okt 2009

Caute baby tak v to verim ze sa mylis lebo ak ma tam s nou nenechaju tak ju proste nedam operovat ja si dieta nenecham naucit na umelaca ked ona je v noci najnovie hore aj tri razy na cickanie proste mam s toho poriadne nervy a len v kutiku duse dufam ze jej to odpadne.
Domulienka mas pravdu hlavne ze mame deticky zdrave to je nadovsetko.Aj ja by som sa asi ako ty rozhodla odlozit tu operaciu idu vianoce tak si ich treba uzit s rodinou poriadne.
My ideme vikendovat ku starkej lebo mm ide pomoct bratovi na dom tak sa nam nechce byt samym doma.
Zuzka tak este ze staci vymenit len dvierka to som rada ze sa vam to podarilo postavit a ako reagovala Terezka na novu detsku.
Tak zatial

lubica69
2. okt 2009

Ahojte žienky
Tak ja po dlhom úsešnom boji na nete síce nie s mojím mobilom Ten je ešte v oprave ale podarilo sa mi mužovým starým som už nevydržala
No všetky Vás hne´d na úvod zdravím 😀 😀 😀
Zuzlik super,že už tá vytúžená detská prišla 🙂
Evička aj ja prajem nech to rýchlo odpadne
Ivka Domka zdravím ťa len si ty dávaj pozor na t=u nohu pri tvojom gruntovaní 😉
No a ten rodičovský???No ja by som si chcela začať prispievať do sociálky od decembra lebo vtedy príde muž a chceli by sme skúšať no ale je to niečo cez 40 eur a ja musím na úrad lebo môj bývalý zamestnávateľ je na meterskej a na podporu nároz hneď z materskej nemá tak neviem 40 eur je dosť a z ničoho v podstate tak mám dilemu Idem skúsiť hľadať robotu od januára aspoň na pár mesiacov ak sa ovšem bábo podarí 🙂 🙂 🙂

bibka333
2. okt 2009

ahojky Evka neboj oni ta snou nechaju ked kojiš aj keby si nekojila tak sa nedaj ja som si vždy v bb vybavila aby som bola s detmi .
Zuzka tak kedy bude kolaudačka 🙂
Ivka aspon že si sa ozvala maš pravdu pred vianocmi by som ani ja nešla a minule boli pokazene tak teraz nech su peknučke 🙂
Lubka kde si
😉

lubica69
2. okt 2009

Bibka ahoj moja Už by som ťa prišla budúci týždeň pozrieť 😀

domulienka
2. okt 2009

Ahojte,tak my mame dnes taraci den,doobedu sme boli u sesterky,Domik sa hrala so svojim rovesnickom Kubkom,vystiskali sa ,za rucky drzali,no zlati pokial Domku nechytili hadzacie manevre,hadzala co jej prislo do ruky po Kubkovi,neviem po kom to dieta je 😀 teraz idem zas dolu do tesca starku pozriet a ze v Lidli maju lacne oblecka,pre detusky,pancusky,tricka atd.tak ideme kuknut.
Lubka plat si aspon tu minimalnu,myslim ze je to 18,90,mas potom zaruceny vyssi rodicovsky,jasne ze ked budes platit maximum 50 tak bude aj materska poriadne vysoka 😉 ,je to dost penazi...ale tak to minimum sa da.. 😉 ja by som si aspon to platila 😉
Babky vsak mozte aj ku mne skocit na druhy tyzden 😉 urobim harulku 😀

domulienka
2. okt 2009

a este Lubi zajdi na socialku,oni Ti musia nieco dat,po MD,ak muzickovi nepresiahne prijem 😕 aj to ze tvoj zamestnavatel je na MD,vsak si robila,tak Ti musia daco vyratat,podporu neplati zamestnavatel,ci mas este zmluvu?

bubinka1982
2. okt 2009

Ahojky žienky..ja som tu tiež dosťdlho nebola,ale máme dosť starostí a povinností s tým našim Sklenárstvom,no konečne sa moj tatko rozdelil s tým svojím kolegom-príživníkom,ale zase sa začína kolotoč zo sťahovaníma a tak..Takže Zuzanka,konečne je izbička doma??..to je super..určite sa bude Terezke páčiť...Evka,ved vieš,že mi s Adamkom sme boli v BB na oper.,takže ti môžem asi na 100% povedať,že teba tam určite nechajú,ona bude ležkať hore tuším na tretom poschodí a ty budeš na dvojke pod nou,..cez den budeš stále s Lenočkou a na noc si pojdeš oddýchnuť a ked bude treba kojiť,sestričky ta zavolajú na mobil..takže myslím,že sa vôbec nemusíš trápiť ani stresovať..ale držím palce,aby ste sa nemuseli ísť vôbec operovať...ja som napr.odhlásila operáciu toho môjho drobca,lebo sa mu to očko samo zahojilo,takže ho nedám zbytočne rezyť...Ale teraz sme zase kus choručký,celú noc nespal a dávam mu zatial len Nurofen na horúčku,tak neviem čo na neho lezie..A Bibuška,takže aj vy ste nesvoji??..a bola si aj u doktora s malou??..a ako postupuješ s mliečkom??..ja chcem už začať s normálnym,1,5%-ným...ale nech malý kus vyzdravie...Takže všetky zrdavíme aj s Adamkom a držkajte sa..ahojjj

lubica69
2. okt 2009

Ahojte žienky
No veď Ivka ja som aj tak nejak myslela,že buď my k Bibke alebo s ňou k tebe kuknúť pokecať No ale tá haruľka ma zlákala Tak k tebe Dohodneme s Bibkou Mne by bolo naj vo štvrtok alebo piatok A tebe?
Tak my v nedeľu nečakane cestujeme do Prahy a v utorok naspeť Šoférujem ja sama tak som zvedavá 😅
Švagrinká má pohovor tak ideme na výlet aj so svokrou Ja so Sebastiánkom obehám aspoň kámošky 😀
Ivka tak vy túlate???Na sociálku si určite zájdem!
Bubinka tak Adamkovi skoré uzdravenie
Ja som začala tiež od cca roka dávať obyč.mliečko 😉

bibka333
2. okt 2009

ahojky Lubka ozvy sa možme kedy sa ti da len v piatok nie idem na Jarkine rodičko
My sme boli doobeda domkaa po obede sme boli pozriet starkych v Brezne a prišli sme pred chvilkou
Bublinka zavolam ti pa 🙂 Eliška dnes povedala prvy krat ako robi psiček že havhav a udreli sme sa do zarubne zavaadzala nam mae hrčku pa musim ist mm tu dupoce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre