Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

vranka4
10. okt 2009

tá tmavohnedá je krásna 🙂

domulienka
10. okt 2009

ano aj cena sa mi pozdava 😉 ,Ty si uz daco dvojickam na zimu vybrala,alebo nasla na nete?

tina983
11. okt 2009

Ahojte,zdravím vás všetky,dnes len tak rýchlo na skok,už mám doma mm tak nejaké nestíhačky mám,včera bola u nás chôdza,2.ročník,tak sme boli tam,večer na zábave,didžej,cigáni,karaoke,no proste pecka,sme sa ako 15-ročný vyšantili 😀
Teraz už chystám hostinu,prídu mm kamaráti gratulovať,už sa teším na ten neporiadok po deťoch ☹
Tak vám všetkým prajem pekný deň 🙂

eva888
11. okt 2009

Caute baby ja Vas zase idem poprosit o radu. My sme mali do rana straaaasnu noc Lenka bola hore od 1 hod do 4 30 hod a strasne plakala mala v brusku strasne krce vobec sme ju nevedeli utisit. Vobec som nevedela co robit ked ma dietatko krce poradte daco cim jej mozem pomoct aby sa tak netrapila.Potom konecne zaspala spala do 7 30 hod a vstala s usmevom tak som bola rada lebo moj muz nespal celu noc aj on ma strane krce a ktomu este aj zvracia a ma hnacku a je mu strasne zle mna to zatial obislo a dufam ze aj obide len neviem co robit ked ma krce Lenka.
Tinka tak prijemnu oslavu a ostatne co porabate v tomto necase. Ja dnes nejdem ani varit dame si dietny den.

tina983
11. okt 2009

Joj Evi tak skús Hylak forte,viem že je aj pre deti,len neviem od akého veku,veď v lekárni ti niečo poradia a možno aj nejaký probiotický sirup by pomohol 🙂

domulienka
11. okt 2009

ahojky,Evka zazivame to aj my od mala s Domkou a nikdy neviem ako jej pomoct,strasne place ,vypina sa ,ked jej chcem hladkat brusko ,tak ruku mi odhadzuje,ani caj ani cumlik vtedy nechce,trva to aj 15 min.a len ju daku cicikam na rukach a ked to prejde tak v klude zaspi a rano akoby nic.Tak neviem co sa to s nimi deje ☹
Tinka tak nech sa hostinka vydari 😉

eva888
11. okt 2009

Dakujem domka aspon viem ze som nepochybila lebo som sa bala ci sa jej nieco nemoze stat. Volako sa nam vycasilo ked sa Lenka zobudi asi vybehneme na chvilu vonku pozriet hava a tak. mm je na tom stale zle je uplne oslabeny a vobec neviem ako mu pomoct inac aj vasi chlapi ked su chori su take cintlavky ci len ten moj to tak tazko. Tak prajem pekne popoludnie

bibka333
11. okt 2009

Ahoj kočky Evka ja ti neporadim len moja Jarka ked ma menzes a ma krče tak si dava taky teply vankušik alebo skus ten Hylak Elišku len hladkam po brušku ak sa mi zda že ju boli
Baby idem sa chvalit Eliška už chodi 🙂 začala sa včera tak velmi puštat celu kuchynu obehla a dnes uz prejde aj z detskej do obyvačky sa vytešujeme s nej 🙂 🙂 🙂 🙂

eva888
11. okt 2009

Je super Bibka tak sa tesim s vami je to uzasne my sa tiez vitesujeme s Lenky a to spravi najviac tri kroky ale kazdym dnom sa pusta viac.

lubica69
11. okt 2009

Ahojte
Evička aj ja môžem poradiť len s tým Hylakom a čiernym nesladeným čajíkom Sladké vôbec To len škodí a ani mliečne by sa nemalo ☹
Bibka tak supeeer 😀 😀 😀
Tinka peknú zábavu prajeme 🙂
Ivka Domka tak ako v ten utorok???Len teda poobede?
My sme dnes u svokrovcov v BB

lubica69
11. okt 2009

Źienky a vy kde ste všetky???Či superstarujete ako my? 😀 😀 😀

tina983
12. okt 2009

Ahojte,tak ja už tu ako ranné vtáča 🙂
Mm odviezol malého do škôlky a išiel hneď do mesta,vraj nech sa maminka vyspinká ale ja musím Reiesovcov na Doma kuk,lebo to je moje obľúbené a už od štvrtku som nevidela. 😀
Oslava nám včera dopadla dobre,sused ma vychválil vraj sa citi ako na Vianoce,tak mi poskočilo srdiečko,že som dobrá hostiteľka 😉 A ten neporiadok s ktorým som rátala bol taký obrovský že mi aj nevoľno bolo pri pohľade do izby ale niekto deti namotal,že keď všetko dajú do pôvodného stavu,príde k nim šteniatko,tak tí to tak vyriadili,že mňa to našťastie minulo 🙂
Bibka niekedy by sme dobehli vás kuk tak sa ti potom ozvem.
Pekný dník vám všetkým prajem

tina983
12. okt 2009

Ozaj Vranka teba som sa chcela opýtať,ako si si vybrala,že chceš mať na tej súpravičke hnedej pre Mareka tyrkysové písmená,lebo v ponuke na obrázku sú len biele a to nieje také šmrncovné ako tá vaša súprava 😉

domulienka
12. okt 2009

ahojky,Tinka a ostatne mamci 😉 😉
Ano lubi superstarovali sme,a potom som sa zabavala s fotkami,tak som uz sem nenakukla.Lubi Bibke vyhovuje viac poobede a ak pride Vranka tak jej tiez,vybuvkajte sa a pridte 😉
Tinka tak Reiesovcov?Moje baby su zblaznene do tejto telenovely,vlastne do ktorej nie 😀 do vsetkych.
Tak super ze sa hostina vydarila a nemala si vela riadenia 😀

tina983
12. okt 2009

Ivka má novú foto 😉
Vranka už som na to prišla,zle som kukala ako vždy 😉

domulienka
12. okt 2009

jojo vystupila som z anonymity 😀 dali sme s Domi copankovu 😀
babky kukli ste na MMB co som napisala to Id,kocku co predava Topolino,tu vetrovocku?zbytok rodiny chce hned aby som objednala,no ja chcem pockat do polska,aj ked urcite lacnejsiu nekupim,co vy na to mam objednat ci pockat?

bibka333
12. okt 2009

ahojte tak Ivka ja by som pockala do polska ved su to len 3 dni 😉ivka ip
od včera mam mrchu a je mi tak na prd druhu po porode ale ako keby som rodila 😖
Tinka prite budeme sa tešit 🙂

buli21
12. okt 2009

caute kocky,my sme sa prave vratili z vencenia babkinho psa...nieco uzasne. dieta zababusene v igelite, ja dazdnik, pod pazuchou voditko na psa a jednou rukou tiskat kocik...romantika na zblaznenie...uzasne pocko..este ze ide drobec spat,ked dotroni na nocniku a ja si dam kaficko,....
Tinka ked pojdes k Bibke,musis skocit aj ku nam, nie je to daleko......
nasa nevesta je taka sikulka...dneska nam to hdam aj vecer predvedie...co ty na to Eliska???

bibka333
12. okt 2009

ahoj Kati Eliška buva a určite predvedie dnes sa dostala aj do kupelne pre nu zakazana miestnost papa tam mydlo 🙂

tulipanike
12. okt 2009

ahojte, ako sa mavate? co noveho? som tu nebola asi od stredy tusim

lubica69
12. okt 2009

Ahojte všetku
Tinka tak super 😀 šikulka
Ivka ja zajtra keď poobede tak nasľubujem ale možno prídeme
Bibka tak sa držkaj
Katka ahoj

lubica69
12. okt 2009

Ivka s Domkou pekná foto 😉

vranka4
12. okt 2009

Ahojte 🙂 ,tak máme zase super počasie 😖 -bude papučový režim,doobeda som bola s mm v BR,chceli sme pozrieť zimnú obuv dvojičkám a babám,ale topánky športové,v čiňakoch nič moc ,väčšinou chlapčenské,v riadnych obchodoch od 30€ pre baby,dvojkám goratex. tiež okolo 30€-fúúúj 😀ˇ,ale nemajú pogumovaný predok,síce sú nepremokavé,ale chcem len s vyvýšeným predkom,aby neokopali,tak asi objednám cez net,mám vyhliadnuté viaceré,okolo 500-600sk,tiež nepremokavé,s membránou a vyvýšeným predkom,večer sa budem realizovať 🙂
Ivka,ak budú dvojky v pohode,tak by sme dobehli a tá bundička hnedá je krásna,myslím,že v Poľsku lacnejšiu nekúpiš a takú šmrncovú 🙂
Tinka,super,že oslava dopadla fajn 🙂,a k tej súprave-farbu písmen som si nevyberala,len farbu súpravy som uviedla a meno,myslím,že to kombinujú oni,k tej druhej farbe menšinovej 😀 😀 ,čo je na súprave-hnedý podklad s modrou,tak modré písmená,lebo tá druhá ružový podklad s čiernou,tak má čierne písmená,tak to je môj laický pohľad 😀
Bibka,tak Eliška šikulka 🙂 🙂 ,tak teraz bude všade 🙂 🙂 ,máš pomocníčku 😀

vranka4
12. okt 2009

Ivka,k tej hnedej bunde kukni 🙂 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6862256

domulienka
12. okt 2009

ahojjjj,Cizmy peknucke,este popremyslam 😉
no ved to po obchodoch su riaden palky,za obuv.Ze v polsku sa daju dobre kupit,tak uvidim potom zreferujem.Tiez chceme babam cizmy,trekove maju z vlanajska a vetrovky take lepsie.Mam uz aj v quelle vyhliadnute,tak ak nekupime tam objednam.Inac ja som minule skonstatovala,ze skorp vsetko kupujem cez net/oblecka a tak/

lubica69
12. okt 2009

Ivka čižmičky krásne 😀
Vranka tak daj potom večer link na topánočky nech aj my pokukáme 😉

buli21
12. okt 2009

caute holky, kuk do mojich albumov, su tam pictures z dnesneho rande u Lucky...su vydarene....idem uspavat..tak zatial pa

lubica69
12. okt 2009

Jeeeeej tak ste krásne stretko mali 😀

buli21
12. okt 2009

este dopozeraj,lebo len teraz som dohrala fotecky...nabuduce dobehne aj Seninan...ok??treba aj dozor🙂))

bibka333
12. okt 2009

Katuška steba bude fotografka super fotky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre