Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

eva888
23. okt 2009

Veru tulipanike teraz zacne brusko rast zo dna na den mne nebolo skoro do 24 tt tyzdna vidiet ze som tehu a ak sa mozem spytat kolko si zatial pribrala

tulipanike
23. okt 2009

no mala som zatial navrch 5 kg, ale to bolo minuly tyzden, odvtedy neviem, nemam doma vahu

domulienka
23. okt 2009

ahojky,tak ja sa hlasim,vcera som bola KO,pocasie vyslo,super teplucko,ludi na mraky,a co je hlavne este sa da stale nakupit za ok ceny.Nase najmladsie bolo priam ukazkove ,bezproblemove po cely den,hlavne mi nepililo usi ako starsie dve 😝 aj muzik posluchal 😀 .
Takze co sme nakupili,babam kozene cizmy po 25eur,krasne,Beky zimnu bundu supis za 35eur,Bianke nie lebo hned na zaciatku si vybrala jednu,len ja som jej povedala co ak budes vidiet krajsiu inde,potom Ta bude mrziet,no nenasla nic krajsie a ked sme sli po tu uz nebola ☹ somarinky kadejake,Domke sme krasnucku plysovu ovecku.V ruzomberku,par super triciek v Kiku,ja som si tam kupila vestu zimnu/konecne som natrafila aj pre slonika ako som ja 😀 ,Domke tunicku ruzovucku za 2 euriky,a vedla v Takku,zateplene menschestrove gate za 4,90 a tunicku fialovu.
no a vcera sme zabudli zobrat Domke plienky/nastastie jedna bola v taske na kociku,lenze to bolo malo/tak sme sa zastavili v jednom krasnom obchodiku na zaciatku Targu/Tulipanike daco pre teba/vola sa Babycity.Vselico tam maju od kocikov vecicky super krasne,flase,no komplet,tak som tam kupila balenie origos pampers/50ks/nohavicky,a pancusky ,platila som 18eur,u nas len tie plienky stoja 19.Platit sa da aj tam eurami,preracu a v eurach aj vydaju. 😉
Tulipanike ak chces daco vediet,pytaj sa

zuzlik08
23. okt 2009

no ivka, tak super nakupiky. o tom polskom obchode som uz pocula, no vraj su tie plienky z polska ine ako nase, je to pravda?

tulipanike
23. okt 2009

domka, super - no ja chcem kupit nejake plienky, prikryvku do postielky, deku do kocika, aj kocik, postielku....a mozno aj nejake vecicky na babo

pozerala som mapu, je to hned na zaciatku targu, ze?

domulienka
23. okt 2009

tento je uplne na zaciatku ,neviem teraz ci pred kruhovym objazdom alebo po,je po pravej strane,taka budova osamotena.Nekukala som ceny,po com su plienky a tak,no bolo tam dost slovakov co kupovali.Potom ze je daky takyto obchod aj na namesti v Targu ,ten neviem ze kde je.Na trhoch predavaju zo traja kociky a aj oblecenie,plienky a tak som videla.Ked budete mat cas tak v Targu je velky hypermarket Lecreux,tak nejak sa to pise,tam som na nete nasla dobre ceny plienok ,pampers trebars co tu bal.20eur,tak tam 13eur,chcela som tam ist no nebol cas.Je na opacnu stranu ako prichadzas do Targu po lavej strane,my sme sli na Jablonku ked sme sli domov tak uz viem kde je,nabuduce tanm skocim 😀

domulienka
23. okt 2009

Ivke k 15 vsetko len to naj,radost z deti,lasku,stastie 😉
Eliske a Terezke,k 1 rocku,taktiez vsetko naj,nech rastu a robia rodicom radost 😉

tulipanike
23. okt 2009

no vsak uvidime, co vsetko obehame, my chceme ist na trhovisko, a ak sa podari, tak aj nejake obchody---pred chvilkou nam jedna baba v marcovkach poslal link na lacne objednanie veci z netu, a niektore s ami zdali ozaj super ceny...zajtra porovname v polsku, ak tam bude este lacnejsie, kupime

lubica69
23. okt 2009

Ahojte žienky
Ja som dnes dala prezuť aj moje autíčko čo má teraz segra požičané Bola tu nás kuk
Ivka tak super ste nakúpili
Oslávenkiňám všetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj
Ale dnes bolo pekne 😎 😎 😎

lubica69
23. okt 2009

Tak nám sa akurát pototo to kúrenie Vôbec nejde Už mám fakt chuť vziať ten nový kotol a poslať ho dole potokom Málo bolo s tým starostí!!!Juj 😢

zuzlik08
23. okt 2009

jooj, lubi, ja by som im tam zavolala, nech ho okamzite pridu zobrat a zaroven vymenit za novy, nech to uz konecne funguje...lebo nam vy tam pomrznete na zimu 😅 ...nic to, budete chodit k nam na cajik 😉...a potom pride muzicek... 😀...ale nie, tolko penazi to stoji a je to na prd, co? to teda fakt vie cloveka nastvat
tulipanike, tak skus dat ten link na vecicky, ci tam najdeme este nieco aj pre nas
lubi, IP

domulienka
23. okt 2009

no Lubka,to ma mrzi,mas smolu volaku s tym kurenim. ☹

lubica69
24. okt 2009

Ahojte žienky
Tak ja včera opravárovi volala Nič neurobil Tak dnes zas inému Tak už to konečne je A to som si opravila akoby sama len po inštruktáži po telefóne 😀 😀 😀 No šikulka som Ževraj sa to stáva keď vypína elekrtika čo tu je skoro denne
Ale ďakujem Zuzlik na čajík prídem aj tak 😀 A máš novú fotočku 😉Ale kde si na naj ty??? 😀
Ivka no veď už toľko vecí ako je mm preč Už sa hádam nič kaziť nebude Veď už všetko bolo 😅
Tulipanike áno daj link pokukáme To my sme také zvedavice zvedavé 😀 😀 😀
My ideme asi do BB k segre Možno až do zajtra 😉

eva888
24. okt 2009

Ahojte baby Lubka tak to ma mrzi s tym kurenim dufam ze sa ti to uz nebude kazit ale si sikulka ked si vies aj pec opravit.
Zuzka pekna fotocka musim aj ja zrobit nejaku obnovu my sme pri starkej tak si uzivame nemusime nic robit len tak oddychujeme.Noc u nas katastrofa kus spinkala potom zas plakala ach tie zubky poriadne nas trapia.
Ivka domka tak super ze ste dobre nakupili.
Vcera som stretla v meste aj Bibku s Eliskou a Evku s Adamkom. Bibka uz niesla domov opraveny pc tak sa nam dnes hadam aj ozve a napise co maju noveho.
Tak sa majte a pekny dnik vam prajem aj ked zase uprsani

bibka333
24. okt 2009

ahojte konačne som tu 😀
dakujeme vsetkym za gratulacie 🙂 dnes peciem kolac zajtra oslava ale aj dnes pride sesterka
ja idem kus provolaovat nas Eliska spi dobre v stavame len raz a to okolo 3 -4hod dame mliško a hajkame do 6 30 niekedy aj dlhšie 🙂
praje vsetkym prijemny vikend 🙂

zuzlik08
24. okt 2009

ahojte...
...lubi, ja som sa tam uz nezmestila 😀
no my noc neuveritelnaaaa...hore sme boli len 2x, papali sme o 4.30 a potom spinkali skoro az do 7.30, no nieco neskutocne, takuto noc sme este nemali, tak dufam, ze to aspon takto aj ostane...klop-klop
lubi, no neboj, nam tiez ide...tak dnes topime susedovcov aj pivnice, stastie, ze byvame len na 2-ke. tak ti nasi sikovnici, co nam boli robit tie rury, tak nam nieco porobili aj s tymi nasimi v stupacke...a opravit (teda aspon dufam, ak to este viac nedoondeju, ako to uz aj doondiali) to pridu az zajtra rano...tak ma sused radost 😒 .
no a aby toho nebolo malo, ja mam dnes tiez svoj den, co chytim to vylejem a rozsypem a tak...esteze aspon to slniecko vykuklo 😉
a kde ste vsetky, venujete sa muzickom?

bibka333
24. okt 2009

kočky Adrian ma anginu teplota 38,9 ma šlahne a zajtra plny dom ludi

zuzlik08
24. okt 2009

no, tak dalsia, co jej ide 😒 . tak mu fukni nieco na teplotu, ak mas alebo nejaky coldrex a dufam, ze sa mu to do zajtra polepsi a nenakazi vas vsetkych

vranka4
24. okt 2009

ahojte 🙂 ,tak som mala dnes celodennku,nedávno som prišla,len čo som osprchovala dvojičky,už spinkajú,kus kuknem sem 🙂
dodatočne Eliške a Terezke všetko naaaaaaaaajlepšie k prvým narodeninkám 🙂 ,zdravíčko,nech ich choroby obdzádzajú,len úsmev na perách,aby konečne super spinkali a robili vám len radosť 🙂
Bibka,tak sa liečte,toto počasie,takto sa budeme striedať hádam celú zimu 😖
Ivka,tak sa oplatilo v Poľsku nakupovať 🙂
Ľubka,ty máš teda smolu s tým kúrením 😒 ,ale snáď si to dobre opravila ty 😀 😀

zuzlik08
24. okt 2009

ivka vranka, tak ty uz makas? ale ta dovca usla, co? a uz si ok?

eva888
25. okt 2009

Caute baby tak Bibka to ma mrzi s tym Adrianom dufam ze do rana mu to preslo a citi sa dobre inac prajem prijemnu oslavu nech si to Eli uzije.
Ozaj baby ako deti reagovali na zmenu casu my dobre spali a spala az do 6.30 hod
Zuzka super tak nech to Terezke ostane uz by sa po roku mohli napravit a pekne spinkat.Tak sikovny opravari to je na porazenie len dufam ze vam to dobre opravia a uz nebudete topit susedou
Ivka vranka takze uz zase pracujes co ine nam uz ostava dufam ze si po domci nemala tazku sichtu a ozaj uz ste zdravi?
Zatial pa a pekny dnik mozno sa ukaze aj slniecko

bibka333
25. okt 2009

evka Adrianka to neprešlo teplotuje a boli ho hrdlo zajtra ideme k dokine ale asi len poobede lebo tam bude ludi Eliskina oslava mala zacat o 13H a este tu nik nie je a Jarke trepa ist na internat 😖 tak dufam že to všetko dopadne ok 😉

eva888
25. okt 2009

Neboj Bibka urcite to dobre dopadne.
Mne Lenka spinka a ked vstane tak pojdeme kustik vonku lebo je nadherny den

vranka4
25. okt 2009

ahojte,tak ja už makám,dovča doslova preletela 😒 ,dnes idem do nočnej,už sme skoro fit,neviem dokedy 🙂
Bibka,tak super oslavujte,pofoť Eli 🙂
Evka,naši ráno poriadne buntošili,Ivka aj nad ránom,to sa u nás nestáva,oni spia už celú noc,normálne som ju dala k nám do postele a potom zaspala,ale len do 6.30-beťárka 🙂 a poobede sa nešli vyrečniť,stále tam klebetili,kým nezaspali 🙂

eva888
25. okt 2009

Tie nase deturence ale asi sa jej nieco zle snivalo. To musi byt zaujimave ich spoza dveri pocuvat co si klebetia medzi sebou. Som rada ze ste uz zdravi teraz zuri angina u Bibky.Tak prajem prijemnu nocnu a ozaj kedy sa ti robi najlepsie celodenku alebo ked mas nocnu.

zuzlik08
25. okt 2009

ahojte, no tak cas pokrocily a my zavadu este stale neodstranenu, uz mam fakt nervy, cely den bez vody a zachodu, sme boli u mamy sa najest, lebo ani varit sa mi neda, esteze som rano nabrala dost do rychlovarky, aspon malej mam z coho urobit 😠 . si chlapcisko myslel, ze ked to zalepi chemoprenom, tak to bude ok, tak dobehol poobede akoze skontrolovat to, ci to je ok, no a samozrejem nie, takze teraz vymiena rurky a akosi si s tym nevie poradit, tak isiel asi niekoho nato zavolat. tak dufam, ze do skoro dokonci, lebo... 😠 😠 😠 ...lubi, ked ide, tak ide, tebe s kurenim, nam s vodou 😉

lubica69
25. okt 2009

Ahojte žienky
Tak ako čítam nie je to boh vie čo
Zuzlik s vodou Bibka s Aďkom 😢 😢 😢
Evička tak aspoň teba Lenočka dobre búva 😉
Vranka a vy už ok moja?
Bibka ako dopadla oslava?Aďovi držíme palčeky na vyliečenie
Ivka Domka a ty kde si?
My sme boli od včera v BB Inak hrdlo aj mňa pobolieva ale nič hrozné Hlavne,že už zas kúrimeee 😀 😀 😀

domulienka
25. okt 2009

ahojky,ja zas migrena,len polihujem ,baby su na Polomke,vystupuju ,Peter robi,sme same dve doma,Domka ma volnu ruku,takze kukam a uz je popisany aj radiator,dva dni nam nejde video,najskor sme ledva vybrali kazetu bola tam ako prilepena,nakoniec sa ju podarilo vybrat spolu s dvd/chcela asi pozerat naraz/ale aj napriek tomu nejde,dnes vycapkala jedno dievcatko,...ja uz neviem co nam z nej rastie...
Bibka ako oslava?
Lubka tak dobre ze to kurenie ide,uz ziadne poruchy 🙂
Chorim uzdravenie,porucham koniec,idem tu potvorku okupat a ulozit..zatial pa

zuzlik08
25. okt 2009

no tak poviem vam, my sa teda s nasimi spodnymi susedmi od zaciatku nejak nemusime, no tento vikend ich uz fakt aj lutujem, chudata, tak my ich cely vikend topime a este aj teraz vecer im akesi mlade pripite chlapcisko odparkovane auto pred cinzakom naburalo...no tak tomu sa hovori mat blby vikend 😒

eva888
25. okt 2009

Tak to hej Zuzka nepodarilo sa to opravit co su to za opravari jedna katastrofa fakt maju tento vikend smolu. My uz spinkame takze sa idem okupat a asi idem spat aj ja lebo mame s mm tichu domacnost.
Dobru noc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre