Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
25. okt 2009

Juj no tak ešte k tomu všetkému Ivka migréna Evka tichá domácnosť
Zuzlik tak aspoň to auto nenabúrali Vám aj ked chudáci susedovci
Ivka liečkaj sa 🙂
Evka aspoň si uži ticho Ale nech sa to rýchlo udobrí 😉
My ideme suprestarovať 😀

zuzlik08
25. okt 2009

lubi, nam nemaju ake naburat 😀
no evy, to bol opravar z tej firmy, co nam robili ten plyn, no dufam, ze na 3.ti pokus to uz bude ok. zatial to kontrolujeme, chlapcisko si zavolal na posilu otca, lebo nevedel zapojit rury, no vypada to hadam uz konecne dobre. zajtra to pride este skontrolovat, tak uvidime. este vravim muzovi, ze ako dobre ze nemame jadro este prerobene, lebo by ma asi porazilo, keby mi museli nove jadro rozburat. a este uvidim co to urobi zajtra, ked budem prat 😕 😵
evka, tak ticha domacnost? to asi po tom turnaji, ze? tak sa aspon vyspis 😉
jooj, ivka, tie migreny ☹

eva888
25. okt 2009

Tak to som rada ze to vyzera tak ze je to opravene a veru dobre ze nemate to jadro prerobene.My sme tiez pri prerabani bytu natrfili na sprosteho vodara a vytopili sme susedovcov lebo pri montovani zachoda zabudol volaco namontovat tak sme volali druheho takze viem co prezivas.Ale chvala bohu susedovci su ok.
Ivka tak zase ta migrena len nech ti to rychlo prejde.
Presne tak Zuzka prisiel nahnevany lebo sa mu nedarilo a este sa aj pohadali a dnes sme sa chytili mi ale hadam zajtra bude dobre vyspime sa a dufam nas to prejde.
Ozaj baby Lenka dnes vydrzala v kociku 1,5 hod som bola hotova

bibka333
25. okt 2009

ahojky chcela som priat fotky ale neda sa mm tam musi nieco spravi neda sa nam znenšit foto ani nahrat na facebooku oslava ok mala sa nezastavila chcela som ju odfotit celu v šatočkach stale mi utekala boli starky a krsny rodičia torty boli 2 moja mamina z chorymi rukami robila a to si ja velmi cenim 🙂 prekvapila ma 🙂 Eliška dnes toho vela nenaspala tak som ju uložila už o 19 h tak som zvedava aka bude noc . Adrian ma stale 39 tak zajtra určite dokina ☹ je izolovany v detskej
Evka chlapi naši to je diagnoza ale zase čo by sme bez nich robili 😵
Zuzka tak už aspon zaspat možes spokojne
Ivka migrena 😝 ta tarapi nech ide preč Lubka aj hrdlo nech neboli odem kuk janosika lebo ma dnes porazi stych fotiek dufam ze zajtra to pojde pa a dobru noc

lubica69
25. okt 2009

Ahojte
Pozerali ste super star?Ak áno ako sa Vám páčilo?

tina983
26. okt 2009

No čaute kočky,tak ja sa hlavne pripájam ku gratuláciam k Terezkinmu a Eliškinmu rôčku,keďže som tu od štvrtku nebola,ale o čo neskôr,o to srdečnejšie. 🙂
Tak my už máme konečne všetko za sebou,teraz už len úplná oddychovka ide u nás nastať 🙂
Malý Marek má taký riadny kašeľ,tak som ho na celý týždeň zo škôlky odhlásila 😒 Ale naše plány to nemení Bibka,Ľubka 😀 Do vtedy bude určite o.k.
Ľubi superstar som kuk ale len prvých 6 asi,potom som sa išla konečne riadne vyspať,lebo som mala deficit spánkový,no mne Šmajda a ta Paulína absolútne nerežú,nemôžem si pomôcť a zvyšok som nevidela tak napíš čo a ako 😉
Evi tak ste sa z toho s mm vyspali,či ešte večer bolo uzmierenie? 😀

bibka333
26. okt 2009

ahojky tak noc v pohode Eliska spinkala do 7 hod 🙂 .Adrian ma stale teplotu 😒
Superstar som kuk mne sa paci Leona este som par s nich videle ale mena neviem a potom som yaspala v obyvacke na gaucy 🙂

tulipanike
26. okt 2009

ahojte 🙂

bibka, tak vitaj opat na fore 🙂

zuzlik, takze tu je ten link : http://kojenecke-obleceni.eu/
a okrem toho poslal aj tieto linky, ale som ich este nepozerala: http://www.vsetkopredeti.eu/index.php?orderby=p...

http://www.shop4kids.sk/menu/216
http://www.babytrend.sk/detske-oblecenie-znacky...
http://www.pampyshop.com/katalog.php?typ=4285

lubica69
26. okt 2009

Ahojte
Tinka tak super Už to len všetko dospať A vo štvrtok tešíme 😀 😀 😀
Mne sa páči Konvičková Stará a Chodúr a Lacho 😉

eva888
26. okt 2009

Caute baby
Bibka som rada ze oslava dopadla dobre a ze si to Eli uzila.
Lubka ja superstar nepozeram tak neviem ani ohodnotit ze ktory je najlepsi.
S mm sme sa udobrili dnes takze je vsetko ok.
Lenka spinkala v noci celkom dobre.
Ivka domka dufam ze migrena presla.
Zuzka ako potrubie podarilo sa opravit.

bibka333
26. okt 2009

pridal spom foto
Adrian ma zapal pridušniceidem kupat malu lebo je umrnčana

tina983
26. okt 2009

Krásne fotočky Bibka,malá je zlatučká 🙂
Ľubi Lacho je aj môj veľký favorit. 😀

bibka333
26. okt 2009

tak teraz som vas dočitala Evka tak vy ste sa udobrili a mna mm nasral 😠 tak teraz mame tichu domacnost my
dnes sme doobeda boli doma apoobede som isla s adom k dokine mala spinkala doma prvy krat ju stražila svokra ale mala celu dobu spinkala a po obede som išla na Mazornik žienke čo mi piekla tortu zanjest čo si upiekla nech aj okoštuje 🙂

domulienka
26. okt 2009

ahojky,tak ja sa tesim na rozhodnutie a markiza zakodovana,ostatne idu ,tak to je sila ako si to mozu dovolit 😠
Bibka ide Vam,ale asi nie lebo ze co maju kablovku nejde.

domulienka
26. okt 2009

uz ju pustili na konci....
Bibka,Eli zlatunka,taky smejusik 😉
Migrena je prec nateraz,dufam ze aspon par dni ma nepocti svojou navstevou.
Ja som celkovo volaka nanic,nic ma nebavi,volaka melancholia ma chyta,ci z pocasia,ci za to ze sa menil cas,len sa mi chce cez den spat,katastrofa.jesenna unava?asi.

bibka333
26. okt 2009

ahoj ivka nam ide markiza normalne 😕 ani nebola zakodovana na dnes mam dost pozehlene a idem do hajan

eva888
27. okt 2009

Ahojte babenky
Bibka mne sa nedaju tie fotky pozriet stale to pita registraciu ale este vyskusam neskor.
Ivka domka som rada ze migrena uz presla a nech sa ani dlho nedostavuje a da ti pokoj ta nalade je urcite s tohto pocasie vcera bol strasny den a dnes to vyzera velmi dobre len nech vydrzi slniecko aj poobede co pojdeme vonku.
Superstar nekukam takze ani neviem kto vypadol radsej si pozriem panelak.
Lenka mi spinka a kedze mam vsetko porobene tak idem docitat casopis mama a ja lebo za chvilu je nove cislo a este nemam docitane stare.
Tak zatial pa
Inac noc celkom fajn len ten druhy zubok nie a nie sa prerezat.

bibka333
27. okt 2009

ahojte Evka tak ma to mrzi musim pozmensovat fotky a potom prim aj sem 😉 Tulipanike co ste nakupili v polsku ?
tak ja mam navarene a idem sa vyvalit na gauč Eliška spinka tak pa

eva888
27. okt 2009

Tak tak Bibka len si oddychni mala si tazky vikend a adrianovi je uz lepsie?
Mne sa uz tento drobec zobudil ideme sa pomaly napapat a potom sa budeme hrat

eva888
27. okt 2009

A ozaj baby Lenka od vcera hovori mama ale samozrejme ze na vsetko a este kuk. Taka je podarena cely den si popod nos melie raz mama a raz kuk.

lubica69
27. okt 2009

Ahojte žienkyjavascript:addEmoticon('😅','vBody')
Ale dnes máme celkom pekne,že?! 😎 😎 😎
My doma Zajtra do BB a tak
Ivka aj mne je teraz častejšie do plaču 😢 To bude tým počkom

lubica69
27. okt 2009

Bibka ani mne sa nedajú tie tvoje fotky pozrieť Nie som zaregistrovaná na face booku ani sa nechcem 😀

tulipanike
27. okt 2009

ahojte babule 🙂

tak ja som uz daco poobjednavala z tej stranky, co som sem vcera dala, uvidime kedy to dojde

pocujte, vy ste znale odboru 😉 kde je tu v meste dobry obchod s detskymi vecickami, kde sa da dobre a rozumne nakupit? lebo v tomto som ja totalny laik 😅
rozmyslam, ze daktoru sobotu zoberiem sestru do mesta, a pojdeme daco pozriet

bibka, v polsku sme v podstate nekupili nic, lebo sme nasli malo stankov takych, co sme potrebovali, a este k tomu cely cas prsalo, bahno a pod., takze poriaden stazene podmienky, sme ani nemali chut behat pomedzi tie stanky
domov sme prilsli unaveni, zablateni
ale aspon sme vtedy kupili kocik

bibka333
27. okt 2009

ahojte tak prave od nas odišli babenky pozvala so ich aj s detičkami na tortičku dufam že sa im pačilo 😉
Tulipanike ja som sa pytala hlavne koli kočiklu lebo sestra čaka babo tak zhana kočik a chce ist tiež do polska neda sa ti dat fotot kocika a obchod ja som spokojna s motylikom opoti autobusovej zastavky, ten čo je pri zmrzline sa mi nepači , a na rohu sa tiež da vybrat ale vo Zvolene je super obchodik vola sa bambino 🙂

zuzlik08
27. okt 2009

ahojte, no mne mrna zaspalo samozrejme na zakrute od bibky, takze buva, dufam, ze sa do rana uz neprebudi, len o nejakej 22.00 jej dam mliecko. bibka, pacilo sa, sranda pozorovat tolko mravcekov pokope 😀
tulipanike, podla mna je motylik drahy, no ono si to musis obehat, asi to je s cenami na striedacku. a na rohu u zachara je urcite drahy. a poradim ti nieco pre male mrniatko, ja som o tom nevedela, tak neviem, ci si to pocula, ale existuju uz kosielky spojene s rukavickami, fakt super vec, lebo oni maju tak sibalske nechtiky. my sme sa dlho skrabali a mala som len bavlnene rukavicky, no neskor si ich uz davala dole, tak sa aj doskriabala. tak to by som ti urcite odporucala. no podla mna pokukaj na nete, urcite najdes plno dobrych aj novych kuskoch za super cenu

zuzlik08
27. okt 2009

tulipanike, teraz pozeram na bb novy tovar, kuk http://veritas.babybazar.sk/index.php?id=15463&...

buli21
27. okt 2009

ahojte baby...u Bibky bolo super..dieta som este mordovala do 7mej ale teraz uz sniva a dufam ze este dlho bude.Dnes nas ockovali, k tomu idu aj zuby a este ho aj mala Eliska uhnala..takze ma co dospavat...
Bibka behom polhodky nahram fotky aby ste sa mohli nasmiat na mravcekoch...supnem to do svojich albumov...takze idem makat,...zatial pa

bibka333
27. okt 2009

tak baby ja som bola este u susedov išla som nech sa mala premoce a prišli sme o 19 h 19 30 už spinkala a fotky prekkasne sme tam všetci som rada idem kuk ordinaciu a hajkat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre