Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

vranka4
19. feb 2010

ahojte,Ľubka bol to Valentínsky ples 🙂 ,ak nebudeš nabudúce ešte kočíkovať,môžeš sa pridať
Ivka,na plese bolo super,prišli sme ráno o 5.15,ešte by sme krepčili,ale kapela hrala do piatej,potom odchádzali do Blavy na Eurovíziu,spomínala som -boli z Trnavy ,hrali u nás vlani prvýkrát- skupina Exil,hrajúú výborne,síce dosť pýtajú...doteraz čo sme boli na plesoch boli oni najlepšíííí....na budúci rok kto by chcel ísť môže sa pridať..bolo 120 ľudí,kopec cudzích,z BR a okolia....boli 2 večere,prvá aj s polievkou,prípitok ,káva,nealko ,koláčik,malá sladkosť pre každého..tombola 33 cien..prvých neviem koľko boli elektrospotrebiče-mikrovlnka,kávovar,pekáreň...kufrík s náradím...rôzne vína..aj erotické srandovné vec,drogéria....i 😀 ....cena 20€,oproti vlaňajšku zdvihli o 5€ ,ale oplatilo sa.....v utorok na pochovávaní basy bolo tiež super,bola som Pipi dlhá pančucha 😀 😀 😀
dnes mám voľno,víkend robím 😖...závidím vám občas,že si doma vegetííííte 😵

vranka4
19. feb 2010

naša partia-bolo nás 10-vyhrali dve ceny-kmotrovci-vankúšik v tvare srdiečka pre erotické snenie,známi-sadu nožov so stojanom a kvalitné 2l víno..my nič 😖 ..ale vlani sme vyhrali elektrický gril 🙂

tulipanike
20. feb 2010

ahojte 🙂

vranka, aj ja som s nim spokojna, ale k porodu si nejdem volat, proste kto bude mat sluzbu, ma odrod, tak som sa rozhodla 🙂i

lubica69
20. feb 2010

Ahojte Vranka tak ty si normálne plesová kráľovná Ja som ešte nikdy na plese nebola Ale chcela by som Tak uvidíme budúci rok Tulipanike tak už len chvíľočku Kedy máš presne termín?

tulipanike
20. feb 2010

ahoj Lubka, 28.2.
ale fakt netusim, kedy to na mna pride 😅 uvidime 🙂

tina983
21. feb 2010

Ahojte
Tulipanike moja susedka má termín presne keď aj ty a aj ona chodí ku Švantnerovi,možno sa stretnete v pôrodnici 😉

tulipanike
21. feb 2010

ahojte 🙂

tinka, no to je mozne, chodi aj na predporodnu pripravu do nemocky? lebo ja hej, tak ze ci ju uz nahodou aspon z videnia nepoznam

konecne dnes mame slnieckoooooooo 😵 😵 😵 😵

lubica69
21. feb 2010

Ahojte Tak to sme dnes ale mali krásny deň Tulipanike tak sa len ešte držkaj

bibka333
22. feb 2010

ahojte hlásim sa mame pc nie ten čo sme mali ten úplne odišiel kúpili sme taký starší ale aspoň internet ide 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
vy ste toho tu popísali Vranka Lenka ma mrzí no nebolo to jej vinou tak jej musí byt aj dlho nikde nemôže ísť 😒
Zuzka jedny šaty by som mala tie čo Eliška mala na rok pozri album 😉
Evka tak aj vy ste taký živáňi ako my Eliška ma dve modriny jednu na čele a druhú pod očkom včera sa udrela o stôl v obývačke 😒 môžem na ňu dávať pozor aký chcem neustriehnem ju .No idem sa aj ja kus posťažovať Jarka ma prísnu bezlepkovú dietu zajtra idem do bb na alergologiu tak som zvedavá čo nám tam povedia ma strašný ekzém pol tela od trupu hore 😔 ☹ ☹ ☹ 😠 😢 😢 😢 Lubka Sebastian bol pekná maska ale aj Dominika ,Vikinka, Peťko, Kubko a samozrejme môj anjelik Eliška 🙂
konči volá má Eli vykrikuje mama mama mama

bibka333
22. feb 2010

tulipanike už sa ti to blíži prepáč na teba som zabudla Maťka a vy kedy dobehnete Marek by išel aj hned

eva888
22. feb 2010

Ahojte babenky tak sa hlasime aj my.
Bibka super ze uz mate pc uz si nam tu chybala to s Jarkou ma mrzi dufam ze bude ok a sa to zlepsi. Veru tieto nase expertky sa nezastavia nam sa strasne rozvazuje jazyk najnovsie uz nie som mama ale maminka tolko uz rozprava ze som s toho hotova.
Tulipanike tak vcera si bola este cela tak si to len uzivaj ale si uz hadam aj zvedava na ten vas pokladik.
My sa mame fajn len noci mame zle tie porazene zubky buntosila v noci dve hodiny.
Inac nic noveho.
Tak zatial

tulipanike
22. feb 2010

ahojte 🙂

jej, bibka, tak konecne novy (staronovy) PC doma, a hlavne net

no ja uz som poriadne zvedava, kedy to pride, a aka bude mala, a tak vsetko

u nas v marcovkach uz mame do dnes rana narodene stvrte babo 🙂

lubica69
22. feb 2010

Ahojte Juj vitaj Bibka po dlhom čase Dúfam,že pc bude fungovať ako má

eva888
22. feb 2010

Tulipanike ani sa nenazdas a mozno este dnes privedies na svet malinke stvorenie dnes je pekny datum.
Veru dufam ze pc bude fungovat a uz nebude zlostit lebo ten moj ma zlosti tiez musim ho dat opravit vsetko ide ok len net neposlucha a to je na porazenie ved uznajte aj ostatne uz sme si na to zvykli.
Ozaj Ivka vranka ako sa drzi Lenka a hlavne nozka dufam ze sa to dobre hoji a ze bude za chvilu behat ako predtym.
Lenka mi spinka tak sa idem napapat.Prajem vam dobru chut

tulipanike
23. feb 2010

ahojte, tak tu nikoho od vcera? hmhmhmmmmm

zuzlik08
23. feb 2010

ahojte, maminky aj maminky cakatelky...tulipanike, este cela aj dnes??? 😀 drzime palce, nech ste zdravucke, nech vam to rychlo a co najmenej bolestne dopadne, nech sa uz na seba mozete usmievat aj zvonku 😀
bibka, vitaj. no uz hadam sa nam vsetkym pomaly podari dat tie nase neposlusne pc do poriadku...uz len evka sa musi posnazit 😉
BIBKA IP
co nove, deticky aj mamicky dufam zdrave

bibka333
24. feb 2010

baby kde ste všetky či prazdinnujete alebo lyžujete 😉 my dnes len tak doma dobeda kus na nakupa a poobede sme mali švagrovcov a teraz mamina kus pc Elišku zabava tato 🙂

lubica69
24. feb 2010

Ahojte No veď aj ja som sa čudovala kde ste všetky No aspoň Bibka to tu zachráni A tulipanike je kde?Či už žeby...?

zuzlik08
24. feb 2010

ahojte, to bolo dnes poobede ale kraaasne...
tulipanike...este doma??? inak aj my sme v ocakavani...nasej kati ma kazdu chvilku pribudnut surodenec, samozrejme ze nechu dopredu povedat, na ake pohlavie sa mame tesit...
a kde ste ostatne, olympiadujete???

lubica69
24. feb 2010

Zuzlik Kati je bratova žienka?A ako sa máte?

zuzlik08
25. feb 2010

nie lubi, to je nas maly katiator 😀 , je to terezkina sesterka, brachova dcera

bibka333
25. feb 2010

ahojte tak prave my prišla sms do tulipanike maju dievčatko dnes o 6.05 2450g 48 cm GRATULUJEME 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

buli21
25. feb 2010

gratulujeme k rannemu vtacatku🙂)....nech su hlavne zdravucke... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eva888
25. feb 2010

Ahojte babenky
aj my sa pripajame a gratuliujeme hlavne nech su obidve zdrave 🙂 🙂 🙂
My sme si boli po plienky pri Zuzke tak sme sa kus presli kesdze uz chodime na prechadzky aj bez kocika.
Konecne sa nam ukazalo aj slniecko velmi sa tesime 🙂 🙂 🙂
A pravdaze olimpiadujeme dnes sme sledovali hokej nasi to zvladli a pokracujeme tak sa tesime 😀
Tak zatial

lubica69
25. feb 2010

Ahojte Áno aj mne prišla sms Bibka ma predbehla Samozrejme gratulujeme Nech sa obidve kočky držia a hlavne nech sú zdravučké Aj dnes je krásne Škoda to blato všade

lubica69
25. feb 2010

Zuzlik veď hej Ja som si zle prečítala

domulienka
25. feb 2010

jeeej,tak aj my sa pripajame ,gratulujeme tulipanike k dceruske,zelame mamicke vela mliecka,vyspate noci,radosti z malej,malickej zdravicka ... 🙂

domulienka
25. feb 2010

odoslala som skor ko som chcela 😀
nakukujem sem ,citam Vas,no malo casu,dala som sa na sitie,chcem doobsivat a posit co mam v plane a potom sa pustit do hackovania ciapok 😉
Olympiadu sledujeme,no okrem hokeja a biatlonu nic moc ,myslim nasich 😝 nejak sa nepredviedli na tie silne reci ☹
Uz citit vo vzduchu jar aspon po tieto dva dni,citite?

zuzlik08
25. feb 2010

tulipanike, malej lenke prajeme hlavne vela zdravicka, vela vela mliecka a same slnieckove dnicky v zivote...lenka, vitaj medzi nami... a maminke hlavne vela prespatych noci a nech je materska dovolenka ako ta ozajstna dovolenka...uzivaj si kazdu minutku s tym malym cloviecikom, lebo to strasne rychlo uteka

vranka4
25. feb 2010

ahojteee 🙂 ,aj my sa pripájame ku gratuláciám tulipanike 🙂 ,prajeme veeeľa mliečka ,aby bábätko pekne papkalo,prospievalo,spinkalo,kakalo...a potom šup-šup domkov,tulipanike,nech sa rýchlo zotavíííí 🙂 .....dnes má naša Lenka narodeniny,tak budú spolu oslavovať 😀 😀
olympiáda super 🙂 ,biatlonisti zažiarili,hokejisti tiež príjemne prekvapili 😵 ..ja som spokojná......však nejaké iné extra želiezka sme tam nemali 😖 ..a pre našu super veľkú krajinu je to slušnéééé 😉 .......ešte nás čaká zlato pre hokejistov a sme najlepšííííí 🙂 ...lepší než česiiiiiiiiii a Rusiiiiiii 😝,Kanada bude plakať ,lebo im to vyfúúúkneme 😝
prišla som nejaká vyšťavená z celodenky......o chvíľu tu zaspííím
a vy ženičky ,čo nové?.......Ivka,vy aj žijete,ja že ste odleteli na ZOH,keď nepíšeš 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre