Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
3. mar 2010

Ahojte žienky Tak ako sa dnes máte?Čo robkáte?My sme boli v BB Deň peknučký až na ten vietor Inak nám do rána nasnežilo Sebastián sa divil,že sniežik Aj keď málo ale bol

bibka333
3. mar 2010

ahojte v bb bolo super a domkov sme išli vlakom malá mala zažitok kuk foto https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

domulienka
3. mar 2010

ahojky ,Eliska najzlatejsia 😉 s tym vysavacom podarena
Bibka pekny ale chcela by som s kapuckou,ak budes dakde vidiet ,daj vediet 😉
baby a co vravite na noveho konika?nmne sa to pozdava,hlavne albumy ze nebudu obmedzene poctom fotiek a velkostou.
Zuzka ja som dnes fazulovu a hriankovu pizzu,zajtra bude fazulova a asi langose 😉
My sme dnes boli u sesterky v meste,Domka sa pobavila s jeje Kubkom,zlati boli ako sa stisakali furt,rovesnici...
no ja idem hackovat,majte sa zatial,pa.

domulienka
3. mar 2010

babky,este prosba,neviete mi poradit,ktore mate notebok,je mozne ze mi nejakym cinom vypovedala baterka?od vcera nejde ja som ho davala furt pripojovala do zasuvky a uz predtym mi po zapnuti zasvietil na obrazovke zlty trojuholnik s vykricnikom,popritom bol v zasuvke.teraz je v zasuvke od vcera a stale nic len blikne a vypne,please....

lubica69
3. mar 2010

Fu Ivka tak to neviem Ale opýtam sa zajtra telefonicky mm On sa vyzná

lubica69
3. mar 2010

A mne neodoslalo predchádzajúcu odpoveď Neviem prečo Že foto Bibka krásne To je z diecézného v kapitule že?Juj a vláčikom by som sa šla so Sebastiankom previesť

zuzlik08
4. mar 2010

ahojte 😀 jooj, to je zase kosa, uz nech je teplucko
ivka domka, aj baterka ma svoju zivotnost, takze moze byt, ze uz dosluhuje, no pri nb by si mala vyuzivat vzdy len jeden zdroj, cize bud len baterku alebo kabel, nikdy nie sucasne (okrem pripadu, ked si baterku dobijas), pretoze tym, ze mas zapojenu baterku a si pripojena sucasne aj na elektriku, si zivotnost baterky skracujes. jooj ivka, si ides nocnym hackovanim riadne ocka pokazit ☹. tak ste boli vcera blizko nas? 😀
ja som sa dnes rozhodla pre sosovicu, nemam na nu nejak extremne chut, no mm si prial urobit udene kolienko, tak co uz 🙂

lubica69
4. mar 2010

Ahojte
No tak dnes teda pekne vôbec nie je 😖 My sme len domka 😉

eva888
4. mar 2010

Ahojte
veru dievcata dnes uz nie je pekne ale doobeda sme sa boli prejist do obchodu a hadam pojdeme aj poobede.
Zuzka aj mm ma chut na udene ale ja idem robit kapustnicu.
Lenka mi zaspala tak sa idem napapat a daco porobit.
Zatial pa

domulienka
4. mar 2010

ahojky,Zuzka ta baterka je furt tam a zaroven aj kabel takto som to aj mavala,takze som si ju dokaslala,Ty ju mas odpojenu ,tu baterku?joj co mam teraz robit?este ze je tu nas starucky pc

zuzlik08
4. mar 2010

ivka, ja mam oboje spolu zapojene len ked baterku nabijam, potom kabel hned odpojim...no najcastejsie pouzivam len kabel bez baterky. a nejde ti ani ked ho pouzivas bez baterky? ak ti aj vtedy strajkuje, tak to je problem v pc, nie baterke. inak...uz len kupit novu baterku..ak to nie je chyba pc

lubica69
4. mar 2010

Ivka Domka môj mm povedal to isté čo Zuzka Skús ho dať pozrieť či je zlá len baterka...

lubica69
4. mar 2010

Zuzlik chýba nám tvoja foto 😀

domulienka
4. mar 2010

kocky nejde,ked som vybrala baterku a zapojila do siete absolutne nic,s baterkou len zasvietilo a vyplo ☹ ☹ fuha mam tam kopec fotiek najnovsich s pred vianoc.
Bibka prosim Ta nepozrel by sa nan tvoj znamy co Vam opravoval.

eva888
4. mar 2010

Ahojte baby juj domka tak to s tym pc ma mrzi dufam ze to bude len baterka nam dnes konecne po dvoch mesiacoch opravili internet co som sa im napisala a prosila aby prisli len mi tvrdili ze chyba je u mna v pocitaci a opak je pravdou. 😒
Veru Zuzlik chyba nam foto 😅

zuzlik08
4. mar 2010

no ivka, tak to teda riadna smola, nemas ho nahodou este v zaruke, ze by si to riesila touto cestou?
s tym nasim fotom je to zlozitejsie, vsetky fotky fotime na najvacsom formate, tak by musela nejaku najprv zmensit...no spolocnych mame straasne malo, vacsinou fotim len malu....tak musime najprv nejaku peknu spolocnu urobit 😀

vranka4
4. mar 2010

ahojte brezňanky a spol.🙂)) 🙂 ,prišla som z roboty...a tešíím sa ..voľno až do pondelka večera 😵 ,zajtra ideme do BB,s Karinkou na kožné,treba vypísať návrh do kúpeľov...Bibka je akčná,Jarka už má poslaný 😵 ...potom nejaké nákupy....v sobotu ideme oslavovať..baby mali 12 a 14 rokov ešte vo februári,ale ja s Marekom som dva víkendy poctivo makala,tak dodatočne .....dvojičky o 2 týždne 3.narodeniny,ale oslavu budú mať potom...nemôžem zruinovať celú rodinu....oslavu 4 deťom naraz 😀 😀 ...
Ivka,už sa ti to kráti...neviem,kedy sa už konečne vyberieme k vám 😖

bibka333
5. mar 2010

ahojte tak zase sme vystrájali v noci a od rana sa pýta len von tak ideme ta Vranka a vy chodite s Karinkou na kožne do bb ?
Ivka už sme si volali 😉
a ostatne babenky čo robkate 🙂 amohli by sme dat nejake steretko na buduci piatok

lubica69
5. mar 2010

Ahojte
My fičíme dnes do BB Príde aj mm ale len na víkend Potom na 3 týždne preč
Bibka no áno mohli by sme 😀 😀 😀

eva888
5. mar 2010

Ahojte baby
Ivka vranka tak vas caka velka oslava tak si to uzite hlavne deti.
Bibka aj mi sme sa boli vonku doobeda prejist a potom som varila tu kapustnicu a Lenke som spravila kuracinku na mrkvicke so zem. kasou.
My zase po dlhsej dobe spinkame dobre ale zatial nevysiel ani jeden zub stale mame iba 6 kuskov.
Veru dake stretko by sa mohlo spravit. 😀

eva888
5. mar 2010

Ozaj baby viete ze dnes o pol noci v Sirius clube bude krstit singel Horehronie Kristina ?

tulipanike
6. mar 2010

ahojte 🙂

tak sa hlasim po porode a prepusteni, od utorku sme uz doma 🙂

ked budem mat trosku viac casu, tak pridam aj fotky 🙂

eva888
6. mar 2010

Tulipanike super ze si sa ozvala tak ste uz domka a pomaly si na seba zvykate aka je lenka dufam ze dobre spinka a papka. Tesime sa na foto.
My sme dnes pri starkej tak oddychujem zatial co starka pecie trdelniky uz sa na ne tesim.
Ostatne co porabate ?

bibka333
6. mar 2010

Ahojte tak my dnes doma kus tu boli moji rodiča Eliška bola s Jarkou kus na ulici ja som kus poriadila a varila som halušky z bezlepkovej muky boli dobre niaká velka zmena aj chieb som piekla ale v rure a tiež fajnučky ELIšKA sa kupká tak som sem kus kuk lebo ma sem nechcu tie moje detičky pustit 😉 idem už na mna Jarka a Eli vykrikuju

lubica69
7. mar 2010

Ahojte žienky Tulipanike tak super Tešíme sa na fotočky Hlavne nech ste obe zdravučké My sme dnes v BB do zajtra

bibka333
8. mar 2010

ahojte tu to voľáko viazne kde ste všetky 😉
my ideme dnes do Brezna ku starkym a pozriet malu Sofinku tak večer sem hadam nakukne pa

bibka333
8. mar 2010

V3ETKO NAJLEPšIE K MDŽ

Žena je slovo, ktoré skrýva v sebe čarokrásu, duchaplnosť i zmyselnosť. Bez Vás by bol svet pustý ako lúka bez kvetov, ako nočná obloha bez hviezd či ako srdce bez lásky. Si jednou z tých, ktoré napĺňajú slovo žena krásnym pôvabom. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vranka4
8. mar 2010

ahojteee 🙂 aj ja sa pripájam a prajem všetkým ženičkám veeeľa zdravia, lásku,pohodu, vrece euráčov a spokojných mužíčkov a detičky a nech sú vždy pri nás milí,pozorní a všíímavííí po každej stránke 😵 😵
dnes sme boli v BR,Karinka na odbery a dvojičky na preventívnej prehliadke -3-ročnej,to bolo plaču pre nič 😵
uf..dnes nočná

tulipanike
8. mar 2010

ahojte zienky 🙂

dnes je viacero vyroci pre mna,

ale v kazdom pripade prajem vsetko krasne vsetkym zenam 🙂

dakujem za gratulacie, prve foto uz je v albume 🙂

domulienka
8. mar 2010

ahojky,Tulipanike mala je krasnucka 😉
vsetko naj babky k MDZ aj k inym vyrociam 😉
My dnes doma a nic nove...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre