Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

domulienka
10. jún 2010

Ahojky,babky,ako sa mame?Konecne teplucko,deticky sa nam mozu vysantit na ihriskach 😉
Dame hadam dake stretko na druhy tyzden,co poviete?Aj Lubka by uz mala byt doma,tak by sme sa mohli konecne stretnut 😉
Jaj a idem sa Vam pochvalit ,v utorok som isla sama s Domkou autom na Polhoru a spat,naspat ma aj burka chytila,no vsetko sme zvladli,parkovanie sice trosku dalo zabrat,2x mi na krizovatke zdochlo/spojka este nieje velmi moja kamaratka/ale celkovo som bola spokojna.Peter je v Medugorii a ked som mu napisala ze som bola autom vzapeti mi volal,ci fakt ,normal neveril,lebo doteraz som soferovala ale on sedel vedla mna.
Zuzka konecene sa mi podarilo na face hodit ciapky...

bibka333
10. jún 2010

Ivka šikovnica šikovna 🙂
ja idem dnes do mesta k našim a tak včera som prišla domov o22h bola som pomoc kamoške riadit byt po brerabke fuj to bola fuška 😝

eva888
10. jún 2010

Ahojte babenky tak Ivka super ked si sa uz takto odhodlala jazdit len tak dalej.
Dnes sme mali velmi pekne doobedie stretli sme sa s trojickami na dopravnom ihrisku su strasne uzasne behaju ani na kus sa nezastavia velky obdiv patri Matke si super mama. 😀
My idme dnes ku svagrovcom do Poltara na vlaciku tak sa Lenka od rana tesi. Ideme im vytiahnut na dvor bazen a mozu sa clapkat asi prideme len v nedelu vecer.
Co sa tyka stretka veru uz by sme sa mohli stretnut v hojnejsom pocte pootvarane su uz vsetky zahrady.
Tak sa majte pekne prajem pekne prezitie tychno peknych dni s detickam.

kamajka
12. jún 2010

🙂

mishelin
autor
13. jún 2010

caute...prisla som sa ukazat 🙂 mame uz druhy zubok 😵
kamajka ahoooj som o tebe daaavno nepocula 😉 ip 😉

tulipanike
14. jún 2010

ahojte, som tu dlhsie nebola, lebo sme chystali krst
mame ho po vcerajsku uspesne za sebou, teda vlastne Lenka 🙂
dnes sme sa len vratili domov

tulipanike
14. jún 2010
bibka333
14. jún 2010

jej aky ste zlatučky
🙂

bibka333
14. jún 2010

ahojky tak dame tento tyžden to stretko najlepšie na bude po obede a den navrhujem streda štvrtok može byt a aby sa nas stretlo čo najviac po obede to bude lepšie detičky budu vyspinkane a navrhujem green 🙂
🙂

vranka4
14. jún 2010

ahojte 🙂 ,radi by sme sa aj my s vami stretli po dlhej dobe..streda,štvrtok mám voľno,poobede by nám vyhovovalo,keď dvojičky prídu zo škôlky...len keby vyšlo počasie,keď hlásia dážď,búrky 😒
dnes ráno ma riadne vykúpalo,išla som z nočnej,len kým som vyšla z nemocnice na zastávku som bola mokrá komplet,v topánkach mi plávalo..no a kým som docestovala domov,skoro dve hodiny som bola mokrá,skoro som zamrzla 😠

domulienka
15. jún 2010

ahojky,Babky tak dajme stretko zajtra to jest streda poobede,lebo vo stvrtok ja nemozem pride nam ocinko po 11dnoch,tak sa mu budeme venovat 😉
popiste ,ci teda mmozte,kukam ze Bibka Ivka mozu a ostatne,?
Tulipanike,kocky ste obe,konecne Ta blizsie vidim,lebo este sme sa nevideli my dve..

bibka333
15. jún 2010

ahojky tak zajtra po obede okolo 15 16h v geene
Bibka ,Ivky, Katka ,Evka,a kto sa prida 🙂

tulipanike
16. jún 2010

ahojte, ja sa pokusim prist aspon na chvilku 🙂

domulienka
16. jún 2010

ahojky,babky tak asi z toho stretka dnes nic nebude ked je taketo pocko,co poviete?Vyzera ze bude cely den takyto...br

tulipanike
16. jún 2010

no veru sa ochadilo, aj prsi sem tam
my asi pojdeme len na kus na prechadzku, rychlo vybavime v meste, co potrebujeme, a asi pojdeme domkov
uz mi ide na nervy toto pocasie, par dni bolo pekne, a dost, zas je hnusne, a zas hlasia 18 stupnov, a ze leto 😠

bibka333
16. jún 2010

stretko zrušene

tulipanike
16. jún 2010

ja som myslela, ze snad bude len trosku prsat a dost, ale vidim, ze je to stale horsie ☹

lubica69
16. jún 2010

Ahojte kočky Tak my sme už doma Prišli sme už v nedeľu ale ešte sme dospávali vybalovali prala som a tak Juj ale to je ale škaredé počko dnes Juj Všetci sme chorí takže len čaje a doma Inak bolo fajn A to stretko ste mali?Ak bude ďalšie budúci týždeň radi sa pridáme Dúfajme,že dovtedy vyzdravieme Všetky vás pozdravujeme

zuzlik08
16. jún 2010

ahojte babenky, no, tak leto uz asi bolo...tak snad buduci tyzden sa nam to umudri. no ja by som dnes aj tak neprisla, lebo ma chytila asi nejaka chripka alebo co, uz vcera vecer som sa zacala citit nejako blbo, tak sme dnes boli len doma.
ahoj lubi, tak ako bolo na dovci? to je ale skok - z horucavy do zimy...tak aj vas to laplo.. tak skore uzdravenie a dufam sa buduci tyzden stretneme 😉
tulipanike, lenocky krasavica, rastie ako z vody, co? tak hadam sa uz aj my spozname
tak sa zatial drzkajte, tesime sa - dufam - buduci tyzden

domulienka
17. jún 2010

ahojky,Lubka vitaj doma 😉 na koniku.Ano popis ako ste sa mali,ale urcite supeer....
Zuzka aj ja mam hrdlo chytene,nos tak isto,nastastie nik u nas doma nie,len ja,no to je moj staly problem..pri zmenach pocka.

lubica69
17. jún 2010

Ahojte Tak budúci týždeň by bolo super Dúfajme,že aj počko nám bude priať My sme dnes napúštali bazén takže ste všetky srdečne pozvané Už len nech sa voda kus zohreje

lubica69
20. jún 2010

Ahojte
A sem už nik nechodí 😢 ???
Pridala som zopár foto z dovči 😎

zuzlik08
21. jún 2010

ahojte...
...jejj lubi, pekne opalena, aj fotecky krasnucke, urcite bolo super...len kratko, co?
a kde ste ostatne??? nieze by som sem kazdy den prispievala 😀 😀 😀...ale kuk sem kazdy den...
evy, uz byvate spolu, rodinka?
...slniecko, kde si???

lubica69
21. jún 2010

Zuzlik ďakujem A aj tých 11dní bolo dosť Stačilo 🙂

bibka333
21. jún 2010

ahojte Lubka fotky super a kedy dame to stretko ak sa vam bude chciet možme aj u nas na dvore pieskovisko mame aj hračiek -odražadiel mame až 4 ,kočiky 2 a vela inych hračiek 🙂

bibka333
21. jún 2010

ja a zabudal som pochvalt Ivku - domulienku dnes sme boli spolu v BB a šoferovala ona šikovna babenka Ivka klobuk dolu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lubica69
21. jún 2010

Bibka ďakujem za pozvanie Tak ste si urobili výletík do BB A kde ste boli?

eva888
22. jún 2010

Ahojte baby
Lubka krasne fotecky hned by som sla aj ja lae este rok pockame.
Ivka domulienka tak super ked uz sa odvazis do BB.
Konecne som dnes kupila po dlhej dobe Lenke gumaky tak sa s toho nesmierne tesim.
Vyzera ze prestalo prsat aspon mozme ist poobede von.
Tak sa majte

lubica69
22. jún 2010

Ahoj Evka ďakujem Hneď by som sa tam vrátila keď je tu tak otrasne Daj foto gumáčikov

tulipanike
22. jún 2010

ahojik 🙂

tak ako sa mame v tomto hnusnom pocasi? my sme dnes ani poriadne neboli vonku, len co sme vybehli na mestsky urad povybavovat papiere
inak nic
teraz je uz Lenk anachystana na stole na podlozke, ideme cvicit, a kupat sa, a papat, a spinkat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre