Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

mishelin
autor
7. okt 2010

baby aka skoda ze tu nemate aj chalanov takych starsich aspon by som si od vas kupila nejake oteplovacky alebo kombinezu pre patka nemozem nikde zohnat peknu myslim na mmb ja po obchodoch bo vzdy musim aj deti trepat 😝

mishelin
autor
7. okt 2010

@luckka vsetucko len to najsamkrajsie,najsamlepsie vikinke 😉

eva888
8. okt 2010

@luckka Vikinke dodatočne k včerajším narodeninám prajeme hlavne veľa veľa zdravíčka a štastíčka.
@mishelin Miška tak nech sú detičky rýchlo zdravé a potom nech vás choroby už obchádzajú

zuzlik08
8. okt 2010

@mishelin miska, chod pozriet do natalie, je to tam pod branou, ako je drogeria teta na ulici ako je slovenska sporitelna...tam maju pre chalanov pekne zimne komplety vetrovku s teplymi gatami, no cenu neviem, ale maju 3 rozne farebne kombinacie...su take modro-cervene...mne sa pre chalanov pacili

lubica69
9. okt 2010

@mishelin no ja síce kombinézu mám veľkosť 104 ale ešte je nám dobrá takže ju ešte vynosíme na striedačku s novou 110 😀

mishelin
autor
10. okt 2010

@zuzlik08 dik za radu ale praveze tp je problem u mna ze ja sa nemam kedy vychystat lebo vzdy musi ist min.jedno dieta so mnou a to sa mne nenakupuje dobre leboked ide P tak beha skrabe sa po vsaetkom pcha sa do regalov no hruuza snim je neposlusny a ked ide zase T ten len zas reve 😝 a ked chcem nieco pokukat stale je na rukach takze ja malokedy idem po obchodoch skoro vsetko kupujem cez mmb alebo mi kupuju kamosky v BA alebo v MT ked mi nieco treba a poslu postou 😔 je ine byvat v meste kde su nejake obchody ako tu v liscej nore kde je posta jednota a bala 😝

mishelin
autor
10. okt 2010

@lubica69 😀 skoda

lubica69
10. okt 2010

@mishelin 😢 😅

bibka333
11. okt 2010

@lubica69 velka gratulacia k tehulkovaniu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lubica69
11. okt 2010

@bibka333 ďakujeeem krásne a pevne verím,že to tento krát dotiahnem do úsepšného konca 🙂

eva888
12. okt 2010

Ľubka gratulujem tiež ku tehuľkovaniu držkajte sa a užívaj si to 🙂 🙂 🙂

zuzlik08
12. okt 2010

@lubica69... jeej, lubi, tesime sa s vami a drzime palceky, nech vam to dobre dopadne...

mishelin
autor
12. okt 2010

@lubica69 zo srdca ti gratulujem este raz. 😵 😵 😵 IP

tulipanike
12. okt 2010

ahojte zienky 😅 tak som tu zas po dlhsej dobe 😅

dobre som pochopila, Lubka? tehulka je z teba?

lubica69
12. okt 2010

Ahojte dievčatá
Ďakujem Vám všetkým krááásne 🙂 Zlaté ste 😉

domulienka
12. okt 2010

ahojte vsetky,super spravicka 😉 Lubka gratulujem veeeelmi k mrniatku malickemu,prijemne tehulkovanie do uspesneho konca 🙂 🙂 🙂

zuzkap2
14. okt 2010

@lubica69 Gratulujem a prajem prijemne tehulkovanie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lubica69
14. okt 2010

Ahojte
Ďakujem
@zuzkap2 ďakujem moja a teba čo najlepší pôrod prajem 😉

eva888
15. okt 2010

Ahojte dievčatá ako sa všetky máte? My veľmi dobre dúfam že aj Vaše detičky sú zdravé a prekypujú energiou ako Lenka.
@zuzlik08 Terezke k dnešným meninkám prajeme hlavne veľa veľa zdravíčka a štastíčka nech Vám robí veľkú radosť 🙂

zuzlik08
16. okt 2010

@eva888..evy, dakujeme...

lubica69
16. okt 2010

@zuzlik08 aj my sa pripájame k včerajším meninkám a Terezke všetko len to naj naj naj 😀

zuzlik08
21. okt 2010

@lubica69 lubi, dakujeme...

zuzkap2
22. okt 2010

@lubica69 Dakujem 🙂

lubica69
22. okt 2010

Ahojte dievčatá
Ako sa máte?
Ja som dnes bola na kontrolnom sone Všetko je v poriadku Fazuľka rastie Srdiečko nám bije tak sme veľmi radi 🙂 🙂 🙂

eva888
23. okt 2010

Milá Terezka a Eliška k dnešným 2 rôčkom Vám prajeme hlavne veľa zdravíčka a štastíčka aby ste mali vždy úsmev na tvári a robili rodičom veľkú radosť. Posielame pusinky
Ľubka tak to sa veľmi teším že je všetko ok a že pekne rastiete.

lubica69
24. okt 2010

Ahojte dievčatá
Ako sa máte?
Prepáčte včera som tu nebola tak dnes dodatočne Terezke a Eliške k včerajším dvom rôčkom všecíčko naj naj naj 😀

zuzlik08
25. okt 2010

@lubica69...lubi 🙂 🙂 🙂 super, ze je vsetko ok...tesime sa s vami, nech to takto pekne zvladate az do finale 😉 ...dakujeme za blahozelanie...aj evke s lenkou

tulipanike
26. okt 2010

ahojte, tak ja zas len na skok 🙂

zuzik, asi v piatok pridem po tie plienky, stahujeme sa, tak nestihame nic

bibka333
26. okt 2010

ahojky tulipanike a ked sme sa stretli tak si nič nevravela ty tajnostkarka 😉
jej ja som zabudla na Terezku tak všetko najlepšie aj k narodeninkam to sme im vybrali mena aj narodeniny aj meniny v jeden mesiac 🙂
dnes sme mali detsku party bolo suprovo dakujem všetkym čo boli a detičky ani neporiadok nenarobili len ma mrzi že sme sa zabudli odfotit

lubica69
26. okt 2010

@tulipanike ty si taká tajnostkárka Aj so svadbou si mlčala 😅
@bibka333 ani jednu fotečku ste necvakli??? 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre