Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

domulienka
10. mar 2009

jj
jejda Zuzka vkladal fotocky,si kocica taka mladunka 🙂

zuzkap2
10. mar 2009

aj ja rada nakupujem v tescu alebo potom v kauflande 😎
Ivka, tak hackovat 🙂 mna to raz ucil ocino, ale dnes by som to uz ani nevedela 😀

zuzkap2
10. mar 2009

Ivka, dakaujem 😀

domulienka
10. mar 2009

no mala som predstavu ze uhackujem malej capicu,taku peknu s kvietkami ale asi to zabalim a objednam hotovu,co sa budem trapit 😉

lubica69
10. mar 2009

Jej Zuzka fakt akááá mladučkááá 😉 Inak koľko máš ak sa smiem opýtať
Ja hačkovať vôbec

zuzkap2
10. mar 2009

Lubka, mam 25

domulienka
10. mar 2009

No ja uz to dnes balim,tak zajtra dobru nocku ,papa 🙂

zuzkap2
10. mar 2009

Ivka, dobru nocku, papa

bibka333
11. mar 2009

dobre rano mne sa vcera nedalo mala bola uplakana aj v noci bola hore 4krat teraz este buva klebetite ked ja nemozem a co dneska robkate ja idem byt nervoznucka a Jarka pise dnes monitor tak drskajte palceky Lubka to auto ma mrzi . Zuzka naozaj mladucka a peknucka .Ivka, Lubka aj mi sme ale len peknucke 🙂

mishelin
autor
11. mar 2009

dobre rano,tak som vas prisla kuk 🙂
jarke drzuim palce,a idem vas kus pocitat 😉

mishelin
autor
11. mar 2009

a super fotky,kocka si 🙂

tina983
11. mar 2009

Ahojte,Bibka tak nech to dobre dopadne!Idem dnes do mesta na úrad sa hlásiť a možno tiež vbehnem do Tesca.Tak sa zatiaľ majte pekne.

lubica69
11. mar 2009

Ahoj babky
Bibka neboj jarka je šikovnica a všetko dobre dopadne a Adriánko nech sa šetrí a lieči 😉
Zuzka tak mladšia o 3 roky odo mňa 😉 ale vyzeráš oveľa mladšia myslím,že Miška je ešte mladšia 🙂
Tak všetky dnes smer Tecso 😀

bibka333
11. mar 2009

lubka ja nie a pojdem az v piatok a do Bystrickeho pojdeme na ocne tak si urobime aj nakup a vylet jarka mi mala vcera 15 rokou 🙂 to ale som stara 😒

zuzlik08
11. mar 2009

ahojte babenky, ja len na skok, lebo sme vstali a uz sme velky hladosti...a ako citim, tak sme si aj navarili cokoladku do plienky 😅 . domulienka, tak dik za tip v tescu. moja mama vie hackovat, niekedy hackovala kopec deciek, ale ciapoky nikdy (aspon ako sa pamatam), ja zvladam tiez iba retiazku 😎 . bibka, my sme vcera cely den boli tiez straaasne plany, no noc je zatial ok. ale zacinam mat pocit, ze uz tie zubky fakt na nas lezu

eva888
11. mar 2009

Caute baby vsetky pozdravujem konecne som sa dostala kustik na internet. Vsetkym co ste chory prajem rychle uzdravenie a bibka neboj Jarka to zvladne. My este stale nemame vysledky uz som s toho poriadne nervozna neviem co to tak dlho trva. Zajtra sa ideme objednat na to gastro. Neviem cim to je ale my teraz posledne dve noci tak zle spime asi je nieco vo vzduchu. Tak sa drzte a pozdravujem vase ratolesti.

lubica69
11. mar 2009

My sme zas ceznoc celkom fajn ale cez deň ako 100 čertov 😒

zuzlik08
11. mar 2009

blizi sa spln...

bibka333
11. mar 2009

ahote vsetky dufam ze tu este niekto je a evka neboj sa mala bude ok a si v horehroni.zuzka mala je nikedy taka nesvoja a inokedy sa zase usieva a usmieva 🙂 tak asi je to naozaj v posaci a mna zase boli hlava 😠

zuzlik08
11. mar 2009

to ti verim, to je z toho, ze si v noci casto hore a neoddychnes si, to poznam. ja len dufam, ze sa nam ten nocny spanok po zajtrajsom ockovani nepokazi

eva888
11. mar 2009

Ano som v horehroni. Toto pocasie fakt strasne nakolko musim chodit dva krat denne von tak mi to uz lezie na nervy a tesim sa ked bude pekne. Aj mna dnes boli hlava. Neviete niektora poradit ako mam malu naucit na cumel.Lebo vecer a cez noc mi zaspi len na prsniku a potom ma bolia bradavky. Nemali ste daktora takyto problem.

eva888
11. mar 2009

Ozaj bibka dostala si tie fotky na mail.Odpis aby som vedela ci ti ich poslat este raz. Drzim zajtra malej Terezke palce aby zvladla ockovanie.My sme to prve ockovanie v troch mesiacoch zvladli bez teplot

bibka333
11. mar 2009

evka nepirisli ☹ zuzka a nas idu zajtra ockovat ja ze len poradna

lubica69
11. mar 2009

Aj mna dnes bolí hlava A malý je dosť zlý ☹ 😒 😠 😖 😢

zuzkap2
11. mar 2009

Ahojte 🙂
Tinka, tak hlasit sa? ja som bola v pondelok, ale som sa odhlasila a som dalej na neplatenej RD.
Ja som si dnes obehala urady a odniesla som muzovi danove priznanie 🙂
A v tescu bolo ludi 😀 vsetci mali vo vozikoch cukor a mlieko 😀 😀 😀

bibka333
11. mar 2009

lubka tak co ideme robit s nasimi hlavami zuzkap2 ahoj ze sa aj ukazes

zuzkap2
11. mar 2009

bibka, jasne ukazem,len akosi nestiham 😎

zuzlik08
11. mar 2009

evka, my sme mali cumlikovsky problem, vlastne az dodnes. prvy mesiac sme prezili uplne bez, mala ho vobec nechcela a tiez mi zaspavala na prsniku, no nevadilo mi to, lebo si potom pekne odgrgla a spinkala dalej. no od 2.mesiaca zacala vymyslat a vyskusali sme zopar cumlikov, no chytila sa mi len na klasicky gulaty gumac - konecne v 3.mesiaci 😨 . no dodnes si ho riadne nedrzi, obcas ho ma v puse tak, ze jej ho ani nasilu nemam sancu vybrat, no vacsinou si ho sama vypluva alebo uz aj vybera a potom sa zlosti. no vacsinou ho potrebuje len cez den pri zaspavani a spinkani. vecer zaspavame vacsinou uplne bez cumlika, no uz nie na prsniku ale od unavy odpadne 😉 . 😉 potom, ked sa budi okolo 2.30 na papanie, tak jej ho dam, lebo pomocu neho sa mi podari ju niekedy udrzat este nejaku tu hodku alebo aj dve, aby si este pospinkala, ale ked sa napapa a zaspinka, tak ho zas vypluje. tak to len vydrz, nedavaj jej ho nasilu, skus to najprv pri uspavani. a fakt je dolezite vybrat ten spravny tvar a material. ano, bibka, bude aj ockovanie, mas to poznacene na karticke 😀 . ja sa aj celkom na zajtra tesim, lebo pride nas certik krstniatko kata, tak bude zas sranda

lubica69
11. mar 2009

Zuzka a keď si na neplatenej RD to môžeš aj po 3 roku dieťaťa?A platí štát za teba aspoň odvody?
Bibka a hlavy najlepšie odťať 😖 čo už s nami
Fakt a baby neviete mi povedať keď skončím RD mám nárok pol roka potom na sociálku?Len sa pýtam lebo môj ex zamestnávateľ už nieje

bibka333
11. mar 2009

zuzka ja tam mam opakvacie znamienko nevsimla som si to no co hadam to zvladnu tak mala katiatorka ta pride pozriet. 🙂 Lubka neporadim ti neviem ale nico my hovri ze stata plati odvody

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre