Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

domulienka
31. júl 2009

baby tak napiste,to mate ako pisala kvietky stretko ,co sa poznate z nemocnice?
tak konikovske dame inokedy,oki 😉

eva888
31. júl 2009

Ahojte babky tak to moje kuriatko zaspalo tak mozem napisat par riadkov. Matka velmi sa tesim ze si si nasla pri detickach chvilu casu a napisala. Mate velmi krasne deticky. Su uz poriadne baby fakt su uzasne a tesi ma ze pocuvaju a chuti im papkat. Moja ma osem mesiacov a este tak dobre nespala ako tvoje tri princezne. Velmi sa tesim na to stretko dufam ze sa nam to podari. Fotky mate velmi pekne. Lubka som rada ze sa ti podarilo nainstalovat tu kameru. My sme sa boli vcera kupat pri Terezke v bazene na balkone. Poriadne si to tie dve uzili. Bolo uzasne na nich pozerat. Lenke sa vo vode velmi paci ako som zistila. Bibka ako pokracuje rast zubkov? Zuzka ako bolo na stretku v BB?

domulienka
31. júl 2009

Bibka tu ho mas 😉

lubica69
31. júl 2009

Jasné babky veď aj my ostatné si môžme dať v piatok poobede stretko 🙂

lubica69
31. júl 2009

Inak aj ja som videla po bazároch tie odrážadlá 😉

bibka333
31. júl 2009

ivka dakujem 🙂 😀
🙂
volala som Matke tak sa chce stretnut aj s ostatnymi napisala to tak preto lebo nevedela či sa snou chcete stretnut aj ostane ale tešia na nas všetky 🙂 a davam navrh po obede okolo 14 H 🙂 doobeda prosim nie
zubky su už dva 🙂 evka zuzka pridame sa aj my na ten balkon ak sa zmestime 🙂 😀 🙂

bubinka1982
31. júl 2009

Musím sa pridať k reakcii ohladom trojičiek....Maťulka,máš naozaj nádherné detičky,rastú ako by si ich polievala...xiii...ja mám len jedného a som rada,že už máme tie prvé mesiace za sebou,už je chápavejší a aj ja mu konečne viac rozumiem..xiii....a Evka nevieš teda či sa niekde stretneme s trojičkami?...daš mi potom prosím vedieť??...A Bibka akože sa máte??už som vás dlho nevidela,teda okrem zakívania si z auta....ja som kúpila v 39-ne malý bazénik a teším sa ak bude v nedelu pekne a pojdeme ku ,,svokre,, sa počlapkať na záhradku,dokonca aj Andrej sa pýtal na malého tento týžden už tri krát!!,to je normálne nenormálne...xiii........majte sa babenky a krásny víkend vám všetkým prajem...paaa

eva888
31. júl 2009

No jane Bibka daco vymyslime bola by som zvedava ako by reagovali na seba Eliska a Lenka. Jasne Evi dame ti vediet kedy bude stretko vsetky sa na trojicky tesime. Tak vam prajem vsetkym dobru noc.

bibka333
31. júl 2009

lubka a take iste toho konika ?a kde

lubica69
31. júl 2009

Jaj tak už chápem s tým stretkom No 3ičky by som veľmi rada vidieť Babulky 🙂
Bibka myslím,že na mmb to bolo ale asi aj tu na koníku myslím pred časom za super cenu Myslím,že 11eur

zuzlik08
31. júl 2009

no ahojte kvietocky, no vy ste uz velke kocice...boze, ako ten cas leti, uz mate 4 mesiaciky. jooj matka, fakt super ze tak dobre spinkaju, aspon si trosku oddychnes. fakt ta obdivujem, ako super zvladas 3 kusky...ja mam dost z toho nasho 1 zivana 😵 . a super je aj tak krasne papkaju, nam to zacalo riadne ist asi len mesiac dozadu
🙄
lubi, fakt stastie, ako sme sa dnes pockali 😉 . tesim sa, ze si objavila plavky, boli to tie 2he, co si mala vyhliadnute? tak kedy sa chystate do podbrezovej? daj vediet, mozno sa nas pripoji viac
takze buduci piatok stret? no ja by som navrhovala este trochen neskor, aspon o 15.00, aby sa buchta aj ostatne detuchy vyspali
evka, hej, bol super pohlad na tie nase krasky, radi kedykolvek zopakujeme 😀
v bb dnes super, urcite do jesene este pojdem

zuzlik08
31. júl 2009

bibka, ty s tvojim stastim pozooor... 😉 sa mi to popri tych ostatnych cenach vidi dost nizka ta za 11

zuzlik08
31. júl 2009

lubi, chcela som sa opytat, ty z nas chodis najcastejsie do bb, chodis aj do tesca? chcela by som ta poprosit, ak by si bola taka zlata a kupila mi pre malu tie cisto biele tesco bodare s kratkym rukavom 9-12 mesiacov (myslim, ze balene po 3ks) a cisto biele s dlhym rukavom 12-18 mesiacov (myslim ze tiez 3 ks, ale nevadi ak aj 5 ks), lebo tu v br akoby nedoplnali zasoby uz dobre 4 mesiace, no hroza. a v obchode tiez riadny problem kupit cisto biele. tak ak by nahodou, ak nie, tak neva. dakujem

lubica69
31. júl 2009

Zuzlik jasne,že ti pozriem Hoď mi do IP tvoje t.č 🙂
Tie s krátkym mávajú ale s dlhým bolo vždy aj v BB problém ☹
No a na stretko mi tak najskôr o 15-16 po poobedňajšom spánku
Ale do podbrezky aj skôr ako v piatok cez týždeň môžme
A plavky síce ružové 😒 ale za 5 euro 🙂

zuzlik08
31. júl 2009

lubi, ok, IP. no musim najprv zistit, ci sa ja mam do akych navliect 😀 a ak nie, musim nejake kupit, a mozeme dat stret na kupku. ok, idem buvat, dobru nocku

bibka333
31. júl 2009

lubka čo maš prti ružovym aj ja mam ak pojdeme spolu budeme dve barbiny 😀

vranka4
31. júl 2009

Ahojte 🙂 ,stretko s trojičkami to je rarita 🙂 ,to by som si nenechala ujsť,už aj Lenka sa tešííí 🙂 ,mne by tiež skôr vyhovovalo po 15.h.,prípadne by sme prišli neskôr,a možno by som išla aj do Podbrezky-vytŕčať nedokonalosti,budem robiť reklamu na pomaranče 😀 ,hlavne,že deti by sa vyšantili 😉

domulienka
31. júl 2009

ano aj nam tak vyhovuje po 15-16hod 😉

bibka333
31. júl 2009

dav vediet Matke čo povie na tretiu on začina kupkat male uz o 18 tak uvidime 😉

lubica69
1. aug 2009

Ahojte
No proti ružovej nič Mám veľa vecí takej farby aj keď v poslednej dobe inklinujem skôr k tej čiernej 😀
Akože zoštihľujúcej 😅
Tak v podbrezke môžme teda Ani ja sa nerada pretŕčam ale malý sa tam vyšantí tak kôli nemu 🙂
Ja by som sama ee 😖
Tak sa niektrý deň ke´d bude pekne dohodneme
Zuzlik tak skúšaj skúšaj a ak nie tak šup šup nové kúpiť aby sme mohli ísť 😎
Vranka super ak by ste aj vy šli
A s Bibkou už ladíme v ružovej 😀

lubica69
1. aug 2009

Babky kuk do môjho albumu SebastiánkoII posledné 2 fotky
Som dnes ráno zistila čo v ňom mám 😀
Tak ak by ste niektorá potrebovala maskéra...Kľudne 😀

domulienka
1. aug 2009

ahojky,teda Sebastianko sikovny,perfektny make up 😉
ak sa teda rozhodnete ist aj na kupko,pridam sa aj ja,ale do plaviek nieee,nemam ako som uz pisala,nechcem ani kupovat 😀 ale deticky sa spolu vysantia 😉

lubica69
1. aug 2009

To áno Ivka Ok 🙂

grammatika
1. aug 2009

Ahojte dievcata,

kedze som nenasla inde odkazy, chystam sa ist rodit do breznianskej nemocnice, urcite mi budete vediet poradit a popisat, ake to tam je. Vdaka za kazdu reakciu. nie som z Brezna a tak o tejto nemocnici nic neviem, ani o tom, ako to tam bezi, co za lekari su tam a tak.
Dakujem Vam.

bubinka1982
1. aug 2009

Ahoj ,,grammatika,,....no aká je tu nemocnica?...ja som bola naozaj spokojná,aj zo sestričkami a aj s celkovým prístupom okolo pôrodu a tak....myslím,že všade je to rovnaké,len treba počúvať a zbytočne nevyžadovať príliš vela...ku mne boli všetci úžastný a pôrod prebehol v celku lahko...aj tie mesiace strávené zavretá za múrmi nemocnice boli v pohode...a ak sa smiem opýtať,odkial si??..a v kolkom mesiaci si??

kvietky
1. aug 2009

Ahojte babenky, mrzi ma, ze doslo ohladom toho stretka k nedorozumeniu, asi som to zle stylizovala - takze rada sa stretnem s vami vsetkymi to je jasne, ale mne vyhovuje len cas okolo 13.00 - 14,00, lebo neskor by som si s vami vela casu neuzila, pretoze sa musim peso s dvoma kocikmi premiestnit naspat na Maz. a ja uz o pol siestej zacinam s malymi cvicit a potom kupkam, mam to trosku zdlhavejsie 🙂. Tak sa tesim na piatok, dufam, ze vyjde pocko, pa

grammatika
1. aug 2009

Ahoj Bubinka,
vdaka za odpoved. No bolo tazko zaregistrovat sa s nejakym menom 🙂 a taketo este nebolo. Som z BB, ale tu rodit v ziadnom pripade nechcem. Rozhodujem sa medzi Breznom a Zvolenom. Brezno zvazujem preto, pretoze som na pristup lekarov a sestriciek pocula od jednej dievciny z BB len a len tie najlepsie referencie. Jedno dietatko rodila v BB a druhe uz v Brezne. Ale to je vsetko co viem.

lubica69
1. aug 2009

Ahojte
Zdravím ťa gramatika Tak to si ma teda prekvapila Ja som rodila v BB a nedám dopustiť kdežto v BR by som nechcela ani za nič Ale 100ľudí 100 chutí No a najlepšie je na tom asi ZV myslím Tie súkromné izby a tak ale nie každému vyhovuje
Kvietky tak sme to všetky nakoniec pochopili a tešíme sa na Vás 🙂
Nám sa ale v piatok asi dá až okolo 15-16 keď sa vybúvame

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre