Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
31. mar 2011

Ahojte
@zuzlik08 to vážne až 8ma strana? 😅 😅 😅
Tak to je fakt hamba 😅
My sa máme fajn Zajtra poradňa No a Sebko v škôlke fajn Sú len 5ti chalani a 15 dievčat tak ani neviem koľko presne má frajeriek 😀 😀 😀
A vy ako???

lubica69
31. mar 2011

jaj a včera som fotila bruško 30tt
Bibka ma videla a že malé

bibka333
31. mar 2011

@lubica69 no krasne rastiete ale bruško sa mi zda male naozaj 😉

baby a čo nejake stretko

mishelin
autor
1. apr 2011

@lubica69 jeej lubi tak ty uz 30tt a fakt brusko ake male 😵 😉 ja som bola uz ako hroch vtedy 😅

lubica69
1. apr 2011

Ahojte
@bibka333 @mishelin ďakujem Vám
My sme boli dnes na poradni Slečna nám rastie ako má O tri týždne kontrola a ideme na materskúúú 😀 😀 😀

mima777
2. apr 2011

Ahojte. prosim vas, nepoznate zubara Stahovca v Brezne?Ci je dobry. Pocula som aj o Ponickom Pavlovi, len neviem kolko berie, vraj je drahy...potrebujem zmenit. Diky moc!

zuzkap2
3. apr 2011

Ahojte
@lubica69 krasne brusko a nevadi ze je male, hlavne ze malicka rastie tak ako ma

tulipanike
6. apr 2011

@mima777 ahoj, ja chodim k stahovcovi, a som spokojna
moj drahy zas k ponickemu, ale stardsiemu, a tiez je spokojny

tulipanike
6. apr 2011

a samozrejme vsetkym breznankam s aopat hlasim, ze som tu, konecne som s asem dostala po dlhom case, vecer sa mi uz nechce internetovat, vacsinou len sadnem k telke, kus pokukam, a hajde spat
ako sa mate? ako nasa buduca maminka lubka?

mima777
7. apr 2011

@tulipanike - dakujem🙂, skusim asi toho Stahovca

zuzlik08
18. apr 2011

@lubica69 ...lubi, to nic,m ja som mala tiez male brusko, len posledny mesiac, ako som lezala a nadopovali ma vselicim, tak trosku podrastlo, no tiez nic moc..neboj, da ti zabrat pri porode, bude riadne kopat do krizov 😀

@mima777 ja stahovca nepoznam, no cela rodinka chodime k mlademu ponickemu a sme velmi spokojni. je fakt, ze je urcite drahsi, ako starsi zubari, ktori este riadne nepoznaju ani zubnu nit, no on uz robi napr. len diamantove blomby, amanganky uz vobec nie a viem, ze vzdy odvedie kvalitnu pracu. v ordinacii ma aj svoj rengen, takze nemusim nikam behat...ja som velmi spokojna...

renabr
27. apr 2011

Ahojte dievčatá, prosím vás funguje v Brezne ešte slniečko? Ak áno kde? Dá sa tam ísť zahrať s drobcom? Nejak sa začínam s detmi nudiť, lebo tu je tolko možností v okolí, že neviem od radosti čo skor 😉

Vy čo tu robíte s detmi, kam sa chodíte túlať? Nejaké výlety kde sa deti nenudia a tak???

bibka333
28. apr 2011

@renabr ahojky slniečko funkuje je pod branov kde bola sadka aleb ešte pod tou branou kde je kuchynka a hore schdmy ale od 1 maja by mala byt otvorena aj zahrada vonku pri kuchynke

renabr
29. apr 2011

@bibka333 díki za info, no a ako to tam funguje? kedy sa tam dá prísť, že kedy je to ako otvorené? aj sa tam teraz niečo organizuje, nejaké akcie pre deti alebo tak???

zuzlik08
29. apr 2011

@lubica69 ... lubi, takze je rozhodnute...sabinka? 🙂 ako sa drzkate, brusko poslucha?

lubica69
29. apr 2011

Ahojte
@zuzlik08 ahoj Áno bruško poslúcha len malá sa stále nie a nie otočiť tak ideme 9teho do nemocky na poradňu a ak sa nič nezmení tak sekcia Ale ja ešte stále dúfam,že sa otočí
A v pondelok zanášam papiere na MD 😀 😀 😀

zuzlik08
29. apr 2011

@lubica69 potvorka mala...skus nieco pokukat na nete, najst nejaku radu, aby sa zvrtla 🙂 ...hlavne ze je zdravucka a spokojna a ze pekne rastie...

bibka333
30. apr 2011

@lubica69 neboj otoči sa ako mne Eliška v pondelok bola priečne a v stredu už bola dole 🙂 pozdravuj sabinku a sebastianka a možeš aj manžela
baby nedame stretko vyjadrite sa ja by som sa rada stretla s vami
@eva888
@zuzlik08
@renabr
@tulipanike
@mishelin
@zuzkap2
@domulienka
@bubinka1982
@buli21
@aninenka
@kvietky
@vranka4
@tina983
@luckka ak som na niekoho uabudla prepačte

zuzkap2
30. apr 2011

@lubica69 lubka, budem drzat palceky aby sa malicka otocila, mojej kmotre sa mala z KP otocila dva dni pred porodom

lubica69
30. apr 2011

Ahojte
ďakujem dievčatá
veď jej každý deň dohováram lebo by som fakt veľmi rada rodila prirodzene Ale tak ak sa nebude dať nevadí 😉
A ja na stretko kľudne hocikedy 😀 😀 😀

tulipanike
30. apr 2011

ahojte 🙂

po ddlllllllllhom case som tu zas na chvilku 🙂

stierkovali sme byt, tak sme mali perno, ale mame relativne klud, este nejake tie upratovacky

som za stretko 🙂

zuzlik08
30. apr 2011

@bibka333 my to mame teraz dost nabite, no mozno niektore doobedie by sme sa mohli uvolnit...len treba objednat pocko 😀
@lubica69 jeej, lubi, tesim sa, keby sa dalo aj tebe...

vranka4
1. máj 2011

Ahojte 🙂 ,som tu po dlheeej dobe,aj to z roboty 😝 ...Brezno zanedbávam 😉 ,aj celkovo MK,najviac fičím naFB 😵 😵 ,všetky vás pozdravujem,dúfam,že deťúrence sa držia,poslúchajú,pekne rastú a robia vám radosť 🙂 ....my sa máme celkom fajn,dvojky sú naše slniečka,ohromne sa z nich tešíme,len keby ten čas tak rýchlo neletel 😠 ...baby,tým sa už lýtka zapaľujú 🙂 ,Karin je už vo vzťahu na FB 😀 😀 😀 ..čakáme,kde ju vezmú na str.školu.....
Ľubka,blahoželám k bábätku,teda tehuľkoovaniu,ani som nevedela,že čakáte Sabínku 😵 ,snáď si to rozmyslí a otočí sa..aj keď už má určite málo miesta v brušku,tak ktovie...môjmu bratovi,teda švagrinke sa narodil v piatok chlapček,síce pre nepostupujúci pôrod nakoniec cisárskym-Jakubko-4100g,55cm..už sa teším na kočíkovanie 😵

na stretko by som rada prišla,ak budem vedieť skôr a budem mať vtedy voľno 😵

eva888
1. máj 2011

Ahojte babenky tak aj ja sa po dlhej dobe ozývam. Všetky Vás pozdravujem samozrejme aj detičky určite všetky vyrástli a robia maminkám radosť.
My sa máme fajn rastieme ako z vody od septembra nás čaká nástup do školky 😉 , Lenke sme už zariadili detskú izbu tak tam pekne spáva sama už je z nej veľka slečna.
Všetky tehuľky teším sa že všetko je ok a pekne rastiete, neboj Ľubka Sabinka sa ešte otočí 🙂
Čo sa týka stretka veľmi rada sa s vami všetkými stretnem len nech sa nám kus počko umúdry tento týžden nehlásia pekne.
Do slniečka chodíme radi a som rada že idú otvárať aj záhradu.
Tak sa majte pekne 🙂

kvietky
1. máj 2011

ahojte babenky, aj ja sa hlasim po velmi dlhej dobe - vsetky vas pozdravujem 🙂 a rada sa stretnem - konecne sme vo veku a v rezime, ktory nam dovoluje sa s vami stretnut aj na dlhsiu dobu a dievcence su zlate, pri hre mi dopraju aj trochu oddychu a hlavne vonku sa im velmi paci, teda som za - len nech pocasie je znovu krasne, treple a velmi rada vas vsetky uvidim, pa 🙂

zuzlik08
2. máj 2011

@kvietky matka, nehrali deti tej mamicky cesky nahodou v nejakych serialoch? tam maju vzdy take poslusne deti 😀

bibka333
2. máj 2011

ahojte všetky @eva888
@zuzlik08
@renabr
@tulipanike
@mishelin
@zuzkap2
@domulienka
@bubinka1982
@buli21
@aninenka
@kvietky
@vranka4
@tina983
@luckka mam taky navrh V slniečku bude monika otvarat zahradu ale asi len na buducu sobotu to je asi 14,5 tak stretko by mohlo byt aj tam čo vy nato určite tam bude aj nejaky programa aj by sme sa stretli alebo potom na inokedy v slniečku v zahrade tam bude super šmykačky piesok a uzatvorene že nam deti nepoutekaju 🙂

vranka4
2. máj 2011

Bibka,môže byť 😵 ,vtedy mám voľno a Monika je moja spolužiačka,chystám sa tam s dvojkami už poriadne dlho,tak konečne by to hádam aj vyšlo 🙂

eva888
3. máj 2011

Ja som za dobrý nápad Bibka ditičky nám nepoutekajú možme kus popásť jazyky a počko sa nám hádam tiež do vtedy umúdry 😉

tulipanike
3. máj 2011

@bibka333 ahoj, jasne, mohlo by byt 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre