Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
24. feb 2009

My dnes budeme teda asi len doma 😉

tina983
24. feb 2009

Ľubka môj muž robí v Španielsku,väčšinu z roka som s malým sama,ale už som si za tie roky zvykla.

tina983
24. feb 2009

Bibka tak pozdrav Ivu aj Kohutiu tvár/Vlada/

bibka333
24. feb 2009

dobre odkazem 😀

zuzkap2
24. feb 2009

Ahojte 🙂
mima77, ja chodim k Pohancanikovej a som spokojna 🙂 a do 12-teho tyzdna nebere ziadne odbery iba urobi sono na potvrdenie tehu. Nemusis sa bat 😉

lubica69
24. feb 2009

Tinka aj my bývame skoro stále sami Muž ckodí na týždňovky do Martina Len teraz je na Sliači na vícviku takže chodí domov Ale tiež nám za chvíľu odíde na pol roka asi Je profes.vojak 😉

tina983
24. feb 2009

Tak na pol roka by som ja svojho nepustila,to je už fakt hrozne dlho,náš ocko chodí domov každé 3 mesiace na nejaké 2 týždne ale stane sa,ako napr. aj minulý rok,že bol doma od veľkej noci až do letných prázdnin,takže to nieje až také hrozné a čo keď peniažky treba! 😉

lubica69
24. feb 2009

presne tak Ani ja ho nechcem pustiť ale on musí A už raz na pol roka bol No nejak vydržíme 🙂

zuzlik08
24. feb 2009

ahoj mima, vitam ta. ja chodim tiez ku pohancanikovej. ja som od prveho dna vedela, ze som tehotna, no aj mne robila vysetrenia len v nejakom 3 mesiaci, ked som isla k nej, aby mi potvrdila moje podozrenie, tak mi robila len sono, takze sa nemusis nicoho bat. nam sa tiez dlhsie nedarilo, no nakoniec sa podarilo 😀

tina983
24. feb 2009

Čaute baby,čo robite?Ja som sa už vrátila z pohrebu,naštastie to prebehlo rýchlo,teraz sme si s malým robili smotanovú tortu nepečenú,mi pomáhal ukladať piškóty a veru mu to išlo. 🙂 Ľubi a tvoj muž má kam ísť na pol roka?

bibka333
24. feb 2009

ahojky ja som teraz docitala tu diskusiu o tej krave co ma okradla a idem na policiu nemoze to robit ja som na nu taka nasrata 🙄 ze az a tinka nebola som u ivky lebo robila do 17 H

zuzlik08
24. feb 2009

no bibka, ti poviem, ja to tam uz ani citat nemozem. uz ma to vytaca, uz tam je stran ako nakadenych a vobec sa nic nevyriesilo, ta si asi len potrebuje s niekym pokecat. no zabila by som ju

tina983
25. feb 2009

Ahojte,no čo Bibka bola si na tej polícii?Ja som tu diskusiu ani nečítala a radšej ani nezačnem,lebo by som celý deň asi presedela pri počítači keď Zuzka píše,že je tam toho neúrekom.A to ste sa viaceré dohodli o nejakej žalobe,koľko je vlastne dlžná všetkým oklamaným mamičkám?Ja nechápem,že sa niekto dokáže ešte aj na týchto bábätkách priživovať! ☹ No ale radšej zmeňme tému,nebudem ťa hneď ráno rozčulovať nejakou trubkou.Ešte som sa ani nespýtala ako sa má Gabriela s Robkom?A ako to vtedy dopadlo s Denisom v škole s tou nakladačkou,čo Gaba poriešila?Veď som už 100 rokov s nikým nebola tak ani nič neviem. 🙂

bibka333
25. feb 2009

ahojky este nie musim si to vytlacit a mi nemame tlaciaren ale ja pojdem ja si to tak nenecham jedna babab pisala ze to uz poslala do markizi tak som zvedava ale ona pise same somariny o gabike v I P

kvietky
25. feb 2009

Ahoj Bibka, ako sa mas? Vcera si ma prezvanala, ale ja som bola pozriet babatka, tak som prisla uz neskoro nechcela som volat spat.
Co sa ti to prihodilo s tou zenskou?
Ako sa mate? Fotky anjelika Elisky su nadherne aj Evka Zigova mi mobilom poslala fotku malej Lenky, je nadherna uz riadna pucka.
Momentalne sme tu 3 zeny z Brezna. A zistila som, ze aj jedna mlada zenska sestricka, ktora je na sestonedeli je z Brezna.
My sa mame dobre, mojim drobcom robi asi najvacsiu radost, ked zacnu robit kopce a hrce a nakoniec fajne kopnu maminku do mechura, ked sa toto odohra je klud, ale opakuje sa to aj cez noc tak len lietam na zachod.
Uz si nas pozera pan primar a povedal, ze jedno babatko moze byt aj chlapcek tak uvidime.
Babenky pozdravujem vas vsetky, drzte sa a majte sa krasne, paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lubica69
26. feb 2009

Ahojte babky
Zdravím vás všetky
Tak my sme už konečne skoro po 2 týždnoch zdravý teda aspoň malý Ja ešte celkom nie
Bibka áno treba ju trúbu zažalovať!!!
Kvietky tak vy sa len pekne držkajte a vydržte Som rada že ste Ok a aj všetko

lubica69
26. feb 2009

Babky nás takto zrušia ☹ Koľko je limit?

bibka333
26. feb 2009

lubka hadm nie ale ked neni cas 😉

domulienka
26. feb 2009

Ahoj Lubka,mojko ty to tu drzis pri zivote 🙂 my sme chori aj mala aj stredna aj najstarsia,mne je uz lepsie ale zas ma trapila po dva dni migrena,hnusoba.
Tak dobre ,ze je uz maly zdravi.Lubi pridaj dake fotocky do albumu.
idem do spisa lebo zajtra ideme zas do ruzomberku. 😉

lubica69
26. feb 2009

Ivka tak držím palce do RK

bibka333
26. feb 2009

baby idem a ja papa

zuzlik08
27. feb 2009

no cau bibus, tak uz aj my sa 2.-hy den budime rano okolo 6.00, no ma ide porazit 😠 , no ale co uz. inak som z babybazaru vcera obj zas malej saticky, tak som zvedava, ze ci mi to prijde 😅

zuzlik08
27. feb 2009

ozaj, bibka, bola si na tej policii alebo ti konecne poslala peniazky? babenky, chcem vas poziadat, velmi sa mi pacia tieto taburetky (pozri odkaz), neviete mi poradit, nevideli ste ich nahodou niekde za lacnejsie? dik http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4965242

mishelin
autor
27. feb 2009

caute,caute,ani ja nemam nejak moc casu 😖 a aj teraz som len na skok ☹
tak snad zajtra,ja mam vzdy vikend volnejsi,ale to zase asi vy nie 🙂

zuzlik08
27. feb 2009

tak asi len po veceroch a nociach... no fakt nam tu toho nejak ubuda a nie pribuda 😀

bibka333
27. feb 2009

ahojte babenky tak dnes mi eurace prisli tak nemam dovod ist na policiu ale napisala som babam ktore okradla ak nieco nech rataju somnou mam taky pocit ze vracia take mensie sumy ale je to k...a zuzka o tych taburetkach nic nevie nevidela som ich a dalj link na tie saty baby a kde ste vsetky

zuzlik08
27. feb 2009

no to je super, ze ti konecne tie konurky vratila, tesim sa s tebou. tie satocky mi dnes uz posielala, takze ich uz vymazala, tak zase nic, ale su take sivucke menzestrove, a vpredu a vzadu su aplikacie - srdiecka a na ramienkach su macikave cvoky, potom ti ukazem. buduci tyzden ma byt vraj uz konecne pekne, dobeznete? ukazem ti ovidvoje. ako sa inak mate? v stredu sme boli vonku aj s luckou, tak sme kus pokecali. a vraj ta kohutikova (uz viem, vola sa tana), co ma maleho oliverka, sa asi vraj niekam odtsahovala

lubica69
28. feb 2009

Ahoj babky
Ako sa máte???
Ja som zas včera niečo pokafrala 😒 Mali sme ísť na stretko do BB s BBčankami z tadeto a vybila som si baterku v aute Zas Tak sme zas nešli No som motka ☹
Bibka som rada,že ti poslala peňiažky
MIška tak píš ako sa máš ja som tu 🙂

mima777
28. feb 2009

Ahojte🙂, vsetky vas zdravim. Diky moc za radu, ukludnili ste ma 🙂 . Hej aj mne, hovorila, ze sono jej uplne staci, neviem teda ani kedy dostanem tehotensku knizku, to sa asi este nacakam 😕 . Mne to pripada, ze kym clovek neprekona tych "rizikovych" 12tyzdnov, tak nic neriesia 😒 . Inak je pravda, ze ked som vysla z ambulacie, tak tam bolo taak vela zien, co cakali k nej, ze som sa nesla pomedzi ne ani prepchat.

Babenky este sa chcem spytat zuzlik, zuzka, vy sa objednavate a platite za to, alebo len hocikedy rano pridete, zapisete sa a pockate si?

Prajem pekny dnik

zuzlik08
28. feb 2009

ahoj mima, mna chcela dat od zaciatku na rizikove, lebo som robila sice v kancliku, ale v bb, kazdy den som dochadzala, no ja workoholik som ze nie a nie a potom prislo krvacanie, tak som chcela ci nechcela, bola v nemocnici a odvtedy na rizikovom, takze kym som ja som dostala tk, mali sme uz 3 a pol mesiaca, no co som sa rozpravala s inymi babami, oni napr. mali tk uz od zaciatku. ja som tam chodila do poradne okolo 7.00, neobjednavala som sa, len som sa zapisovala, no nastastie nikdy som az tak dlho necakala. takze tak

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre