Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
21. aug 2009

Ahojte
Juj tak dočítať vás to bola teda fuška 😝
My sme dnes boli celý deň v BB Máme tu na víkend môjho ocina Zajtra dorazí aj segra s priateľom
Evka držíme palce nech všetko dobre dopadne A zvládla si to super Ja by som určite panikárila
Bibka dúfam,že je Eli už OK
Tak vy takto lásky lásky???
No ja som mala jednu Páčila sa mi asi 10 rokov Sused V prvej triede som mu dala pusu A do vtedy nič až asi po 10 rokoch ďalšia pusa No a potom som zistila,že to už nie je také ako by som chcela Keď to bolo len také platonické to bolo fajn
No a potom priateľ v Prahe kde som bývala Potom som kôli jednej odišla dokonca do Anglicka Ale domov je len domov 😀 No a vtedy som stretla muža a ostala na Slovensku kôli nemu a nič neľutujem Sme spolu 4 a pol roka Na vianoce bude 5 A manželia sme 30.8 bude rok

lubica69
21. aug 2009

No a mužík je odo mňa len o 5 mesiacov straší Ale stačí Aj keď som mala aj starších nemenila by som 😀 😀 😀

domulienka
21. aug 2009

super baby ake dlhe prispevky davate 😉

domulienka
21. aug 2009

To je fajn ze sme vsetky spokojne,ja si pomyslim aky by bol ten a ten a ked ich sem tam stretnem,tak si poviem ako dobre ze mam Petra 😉

zuzlik08
21. aug 2009

ahoj lubi, vitam ta z tulacky, co nove v bb? no ten moj je odo mna tiez len o 5 mesiacov starsi.
ozaj, tak co s tym stret bud. tyzden? ivka navrhla ze v rajskej, tak co ty nato, lubi, plati to stvrtkove poobedie? a vy ostatne, pridete?
a kde sa nam flaka katarina s peeetom???? zase niekde na druhom konci slovenska???

zuzlik08
21. aug 2009

no ivka, ja tiez mavam take myslienky, ked stretavam tych, co ma chceli a ja ich nie, lebo boli taki aki boli. no vacsina z nich je dnes ako medik...tak ked ma ten moj vytoci, tak mu pohrozim ze ho vymenim... 😀 😀 😀

vranka4
21. aug 2009

ľubka,vitaj z túlačky,dnes si mala čo čítať v tejto téme 🙂 ,takže o chvíľu máte prvé výročie,a ty sama 😖 ,ja si tiež občas pomyslím,že ktovie ako by to bolo,keby som mala niekoho iného,ale to by som potom nemala tieto moje 4 pokladíky,tak radšej nech je to takto,len nech sme zdraví a šťastní ako doteraz 😉

domulienka
21. aug 2009

a co robkaju tvoje 4 pokladiky a moje dva? 😉

vranka4
21. aug 2009

Ivka,práve sa osprchovali a pozerajú film,však sú prázdniny 😀, ideme papať popcorn,v rámci diéty 😀

tina983
21. aug 2009

no dnes sme tu tým naozaj pohli,Ľubi takže Sebastianko bol tiež hosťom na vašej svadbe 😉 My sme s mojím mužom chodili rok a pol kým sme sa vzali no a 2.októbra to bude 5 rokov,tiež sme sa nemuseli ale chceli a ešte 100 krát by som to zopakovala,lebo ako stále vravím aj môjmu chlapovi,má iba jednu chybu a to že nemá chybu 😉

bibka333
21. aug 2009

baby ponoujete moj mm je stari odo mna o 3 roky tak si myslim ze ok aj ked kazdy mame svoje chyby a nikto nieje dokonaly 🙂 idem do hajan pa a dobru noc

vranka4
21. aug 2009

Tinka,Bibka,ono je to celé o tolerancii,nikto nie sme dokonalí,máme nejaké chyby,slabosti,ale naučiť sa tým žiť,byť jeden druhému oporou 🙂 ,keby som ďalších 19 rokov čo sme spolu,prežila tak ,ako doteraz,mohla by som potom povedať,že som mala super šťastné manželstvo 🙂 ..idem už aj ja do spišova,lebo nejako veľa táram,že?tak sladké sníčky všetkým,hlavne detičkám 🙂

domulienka
21. aug 2009

a ja to na dnes zakoncim.dobru noc 😉

bibka333
22. aug 2009

ahojte sory sa chybyčku baby co porabate ja som si umyla schody, poriadila verandu, malu uložila tak som sem nakukla a tu od včera nik 🙂 poobede idem do bb pozriet ocina bere ma segra na aute 🙂 tak vam všetkym prajm prijemny vikend

eva888
22. aug 2009

Ahojte baby Bibka ti si sikulka ja sa len tak cely den tmolim po byte kedze som pri nasich tak nemusim nic robit len sa venujem Lenke lebo dneska je velmi mrchava do obedu mi spala 30 min a poobede takisto ale konecne sa mi ju podarilo uspat ale na rukach uz nas trapi asi ten zub. Bibka dufam ze ocino sa ma uz lepsie. Vranka si ma celkom potesila ze by jej to s ocka mohlo aj zmiznut nerada by som ju dala pod noz ale aj dnes si to kus podrazdila a tiekla nam krvicka som s toho nestastna lebo Lenka je asi aj s toho nervozna. Ozaj vranka moja mama dnes isla na svadbu na pp ale neviem ako sa volaju maju svadbu ale len na urade mozno budes poznat maju uz spolu dve deticky. Tak zatial sa majte

bibka333
22. aug 2009

ahojte tak ocino sa ma celkom dobre cak sa na pondelok maju mu robit elektricky vyboj do srdca a potom strojček prisla som autobusom o 16H a nasteva z ciech este neprisla

domulienka
22. aug 2009

ahojky,tak Bibka som rada,vsetko dobre dopadne 😉
Ivka diky moc krat za opateru bab,doteraz kecali o dvojickach a ako si im fajne vyvarala 😉 uz teraz premyslam ze co budem vyvarat ja 😒
Ja som dneska poobede oprala kocik a zabudla som tak my zmokol ☹ zajtra pojde Domka po svojich 😕

domulienka
22. aug 2009

a ozi Ivka ze krasne saty si si vybrala,tak daj link 😉
a kto sa to vydaval dnes?

eva888
22. aug 2009

Ahojte baby bibka aj mna tesi ze ocino sa ma lepsie ako vravi Ivka vsetko dobre dopadne.Zajtra vam napisem priezvisko ale zabudla som musim sa spytat mami ze komu to bola vlastne na svadbe.

bibka333
22. aug 2009

ahojte mne ide zasa chyba ja niesom na pravopis tak sa ospravedlnujem

eva888
22. aug 2009

Nevadi Bibka aj ja robim chyby a hlavne ked rychlo chcem nieco napisat. Eliska uz spinka?

tina983
22. aug 2009

Čaute baby,tak my sme chorí,Marek má angínu,bola som s ním na pohotovosti tak je chudáčik taký na nič,celý deň polihuje.Neviem čo to zase na tie deti ide.

eva888
22. aug 2009

Ahoj Tinka vraj je nejaka viroza uz mi vraveli viacere mamicky ze maju chore drobce. Tak nech ste rychlo zdravi

tina983
22. aug 2009

Dik Evka a Lenka ako?

eva888
22. aug 2009

Tiez je mrchava ale mi to mame zo zubou a dnes si zase zaskriabla do tej bradavicky tak jej zase tiekla krv ale inac je super nezastavi sa cely den vobec neobsedi mi sa hrame cely den po stojacky ani v pavuku nechce byt takze mam dost tazke dni a vecer odpadnem ako kon. Marek ma aj teploty?

tina983
22. aug 2009

no pred asi 2 hodkami som mu namerala 39,2 tak som mu hneď švihla polku paralenu 500-vky tak mu to kleslo pod 38,sa mi zdá že bude asi viacej teplotovať,lebo za celý deň mu vôbec neklesla na normál

eva888
22. aug 2009

Tak len dufam ze ta necaka nejaka zla noc a Marek sa vyspi a rano vstane bez teploty ja este kus pozeram internet a idem aj ja spat lebo som unavena.

tina983
22. aug 2009

ja ešte počkám do jedenástej aby som mu mohla dať atb a pôjdem si tiež ľahnúť,zatiaľ s ním idem pozerať nejaké čarodejnice na jetixe tak dobrú noc vám,nech aj princezná spí vkuse do rána 😉

eva888
22. aug 2009

Dakujeme pekne aj my Vam prajeme dobru noc

vranka4
22. aug 2009

Ahojte 🙂 ,Ivka,baby dorazili domov v poriadku?ja som sa s nimi rozlúčila ešte doma,lebo som išla gratulovať na svadbu,sesterka+to je aj moja birmovná krstná, ženila syna 🙂... som rada ak babám chutilo u nás,ty si tiež nerob starosti s varením,nelám si hlavu už teraz 😀 ,že čo budeš variť....my sme prišli so svadby a dvojičky -hlavne Ivka,hneď,že Jebeka je kde ???normálne skoro do plaču 😒 ,v pondelok sa aj ona chystá k vám 😀 .... a tá druhá svadba čo bola,to nepoznám len z videnia ,kúpili u nás dom,majú už 2 detičky,jedno sa narodilo pred cca 2 mes. a dnes sa brali na úrade,Evka,to sú vaši nejakí známi,či rodina,keď mamina išla na svadbu ?viem,že tam mala byť aj Evka,čo má Adamka 😕 ,Tinka,tak sa liečte,nech Marek čoskoro vyzdravie,už to asi začína,blíži sa jeseň-tak choroby 😒..Bibka,super,že ocino sa má lepšie,v pondelok nech to dobre dopadne 🙂 ...a Ľubku kde máme?dnes nestíha,má návštevu? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre