Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
9. okt 2009

No ono 19,50 plus ešte poštovné 2,90 dobierka je fakt dosť 😒
Ale ty to máš za perfiš cenu 🙂

vranka4
9. okt 2009

za tú cenu kúpiš aj Adidasku súpravu a máš značku 🙂 ,keby som to nevyhrala,myslím,že to by som nekúpila,ale takto potešilo 🙂

lubica69
9. okt 2009

No veď nad tým rozmýšľam že za tú cenu aj Nike 😀 kľudne 😀

domulienka
9. okt 2009

babky este nespite?
veru slovensky vyrobok...drazoba naramna,ale trebaars mikinka tam vyjde na 331sk,co sa mi nezda az tak vela v porovnani s bodyckom za 270sk.Objednam v novembri a s platbou vopred usetrim 1 euro 😀 a ked sa prida Bibka tak to mame napoly 😉

bibka333
10. okt 2009

ahojte Vranka už chapenzi
Babenky mala bola hore od23-2,45 už ma išlo vyvalit len plač kus klud a zase plač takto sa to opakovalo ☹ boli ma strašne hlava ☹ 😢 a citim sa uplne na prd 😝
Ivka G už som ukazovala mm a jemu sa to tiež pači tak v novembri objednavame 🙂
Idem naškrabat zemiaky a varit halušky pa

eva888
10. okt 2009

Caute baby Bibka aj my sme zle spali tiez ako Eliska chvilu ticho a potom plac a ja som tiez volaka nachladnuta boli ma hrdlo a hlava ani sa necudujem taketo otrasne pocasie.
Baby ak by som sa mohla pridat tak by som Lenke tiez nieco objednala ale este to musim ukazat mm co na to povie. My sme dnes pri starkej tak oddychujem a Lenka mi spinka kedze v noci to nebolo bohvie co. 😖

bibka333
10. okt 2009

Evka zamozrejm že sa možeš pridat ved budeme mat lacnejšie poštove 🙂 mne tečie z nosa ,hrdlo ešte necitim ale je mi riadne naprd 😝 a uži si oddych
všetkym prajem prijemny vikendik 🙂

lubica69
10. okt 2009

Ahojte žienky
Juj s tým spaním a chorobami to ma mrzí ☹ Dúfam,že som Vás nenakazila ja cez net 😕 😨 🤐
Mne je naštastie lepšie Zajtra posledná ATB Seninan tiež Ok Už ani soplík naštastie
Babky tak sa len rýchlo liečkajte
No ve´d toto počko tomu teda veľmi nepomáha 😢

domulienka
10. okt 2009

ahojky,u nas tiez volaka divna noc vkuse plakala zo sna,a dnes s nou asi vsetci certi siju,vsetko si vydobija ked nedame pisti a dnes sa hodila aj na zem ,trucuje teda riadne ,isla na svoj pravidelny odpocinok,tak dufame vsetci co sme doma ze aspon dve hodky bude klud 😀
Evka kludne sa pridaj aj ostatne baby ak nieco chcete,12.11.to uhradim z mojho uctu a do konca novembra to mame doma 😉
Tak Lubi dobre ze ste uz ok 😉 tak ministretko co poviete v piatok?alebo utorok?ostatne dni nemozeeem.

domulienka
10. okt 2009

teda v stredu a stvrtok nie,lebo v stredu ideme na PPa vo stvrtok ak bude ok pocasie tak do Polska

bibka333
10. okt 2009

Ivka ja možem v utorok lebo v piatok idem do bb s detmi na kontrolu 😉

vranka4
10. okt 2009

ahojte 🙂 ,čo tie vaše drobce tak zle spávajú? 🙂 žeby tie zuby? 😀 ,naši práve spia,ja som poriadila,upiekla koláčik,navarené bolo zo včera,tak sme na obed dojedli a na večeru budeme mať my halušky 😝 😝
čo za ministretko chystáte?kde?
bibka,lieč sa ,aby si nenakazila ostatných doma 😒
ivka,v stredu idete hore?kedy?

domulienka
10. okt 2009

Ivka ahojky,u mna doma,pridaj sa 😉 rovno zo skolky na bus 😉
v stredu poobede chceme ist trosku mrknut

vranka4
10. okt 2009

Ivka,možno by som aj dobehla,Marek bude mať poobednú a pomestíme sa? 😀 😀
v stredu sa nechceš zastaviť u nás?asi o koľkej budete na PP?

domulienka
10. okt 2009

tak v utorok poobede 😉
v stredu este neviem o kolkej tak po tretej?a mozno na kustik dobehnem 😉

bibka333
10. okt 2009

Jej Vranka sa prida na stretko to bude super 🙂 dobrych ludi sa všade vela zmesti že Ivka 😉
No sa som si kusok zdriemla tak ma hlava neboli a piekla som aj ja babovku 🙂 toto počko e na zlost no musi aj popršat

zuzlik08
10. okt 2009

ahojte, no tak asi sme vas nakazili my cez net s tym nepodarenym spankom ☹ . my sme uz do rana celkom ok, bola som pri nej asi 3x, takze v pohode.
bibka, aj my sme dnes haluskovali. no prijemny vikendik, no ako sa to vezme, kmitam medzi pivnicou, domacnostou a malou. no trosku aj s radostou, ze konecne bude pivnica hotova a bordel z bytu v pivnici. dnes nam mali prist montovat aj satelit, ale pre pocko sa odlozilo na ani neviem kedy 😅
a co budete varit zajtra? my ideme zajtra do tej bb, no aby sme mali nieco na potom..a pondelok
no vy sikulky, tak vy dnes aj kolacikujete? jooj, ja mam dnes taaaaku maskrtnuuu...ale zatial statocne odolavam. uz dlho rozmyslam nad babovkou, no nastastie krpec take este nepapa, muzik to zazenie keksikom, takze ja usetrim nejake kilecka 😀

lubica69
10. okt 2009

Ahojte všetky
Tak stretko v utorok super Môže byť Ale chcete až poobede???Dajte vedieť kedy ako ale mne by skôr doobeda vyhovovalo 😉

vranka4
10. okt 2009

ahojte,ak by sme prišli na stretko aj my,tak to potom nebude ministretko 😀 😀
zuzka,my budeme zajtra variť klasika polievka rezancová+ maďarské rezne so zem.kašou a zopár ražniči sme s mm napichali 😀 😀 ,to sme predpripravili na zajtra,aby sme si mohli ráno povegetiť v posteli dlhooo 🙂
ináč ja som dnes pažravá-fuj iveta,či sa nehanbíš? 😀 😀 ,miešam piate cez deviate alebo desiate 😝 😝

vranka4
10. okt 2009

žienky,kde steee?či sledujete futbal?už prehrávame 😒 ,aspoň je sranda 😝

bibka333
10. okt 2009

ahojky vranka my s Jarkou sme v detskej a pozerame diabolsku svokru na markize a chlapi su v obyvke a kuk futbal 😉zajtra varime kuracie prsia na prirodno a zapekane so syrom a broskynou 🙂
Lubka mne skor po obede 🙂

domulienka
10. okt 2009

ja som tu 😉 Domka mi vyklepkava na dvere ,uz druhy vecer spanok fuc 😠 to ako prisiel ocino uz som s nou aj lezala a len sa po mne zliepa,tak som sa zdekovala 😀
My zajtra tiez klasika -rezancova 😀,pecene stehna a prsia a zem.kasa.To mam najradsej sup do rury a obed hotovy.
Aj my sme dneska maskrtili,Peter bol svadbu vozit ,tak za skatulu zakuskov doniesol,mnamky 🙂

vranka4
10. okt 2009

ivka,tak svadobné koláče 😝 😝 ,noo to je mňam 😀 😀 ,domka chce hádam sledovať futbal,tak preto nespí 😀

domulienka
10. okt 2009

uz neklope,ktovie kde sa ulozila 😀 ani tam este nejdem ,lebo tvrdo nespi,tak beda 😀
Ivka prosim ta na tu kocku co objednava Topolino,daj este Id,nechce sa mi hladat strana,kde si ho pisala,diky

vranka4
10. okt 2009

Ivka,netuším ani ako sa volala,nepoznačila som si to 😖 ,tiež by som tam kukla,mala celkom dobrý výber a ceny 🙂

vranka4
10. okt 2009

Ivka,túto bundičku som trafila za dobrú cenu,na mmb idú aj o 200sk drahšiehttp://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6826540

domulienka
10. okt 2009

no ved to,lepsie aka ta co som dala ja,tiez chcem daco kuknut aj nasim aj malej Alicki Giertlovej,uz sa patri ist na navstevu 😉 idem teda stranky tu obracat 😀

domulienka
10. okt 2009

nasla som na 118 strane 😝 Id 33405

vranka4
10. okt 2009

Ivka,som sklamaná,teraz tam nemá nič extra,slabší výber 😒

domulienka
10. okt 2009

no presne,ale skus 109810 ,ta tam toho ma a lepsie ceny,uz som si omrkla zimnu bundu Domke,pozri na chladne dni.Tmavohneda ,ak v Polsku nekupim tak objednavam od tejto kocky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre