Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

tulipanike
30. okt 2009

ahojte, tak sefka je uz prec 😀 😅

konecne slnieckoooooo 🙂

evka, na 4D sa nechystame, lebo velmi nie je kedy, skoda, ze ho nema k dispozicii doki priamo v ambulancii, ale aj na obycajnom sono si vzdy uzijem malôeho drobceka 🙂

eva888
30. okt 2009

Skoda tulipanike je to jedna uzasna vec moj muz bol s toho taky hotovy do vtedy si ani velmi neuvedomoval ze sa v brusku nieco robi ale ked ju videl a jej tvaricku tak uz vtedy bol s nej namako inac uz aj BB je 4D
tinka robim v Technose v Hronci a majitel je Jano Kan
Pekne fotocky zo stretnutia Eliska si moze vyberat medzi mladencami.

tulipanike
30. okt 2009

no ja chcem draheho zobrat na sono k dokimu najblizsie ked sa bude dat, aj to je uzasny zazitok, ja sa vzdy tak vytesim z toho - ale to bude asi az niekedy pred vianocami

eva888
30. okt 2009

Tak ak sa to podari tak to bude mat pekny darcek ked uvidi drobca ale este neviete pohlavie

tina983
30. okt 2009

Aha Evka poznám,Boco ho tu volajú 😉

bibka333
30. okt 2009

evka ona už ma Petka od Katky buli pisem od segri dnes som sa stavila aj pri Tulipanike super babenka 🙂

lubica69
30. okt 2009

ahojte
Tak ja som nakoniec našla stavebniny v Podbrezke tak som ani do BR nemusela 😀
Zuzlik ale ďakujem 🙂
Bibka fotočky pekné 😉
No áno Eli už má Peťka a my buď k Ivke Domke alebo Ivke Vranke do rodiny 😀 😀 😀
Tinka ešte raz ďakujeme za včerajšok 😉
Inak mne sa to 4D sono ani nepáči 😒 Detičky tam vyzerajú tak divne 😢 Krajšie je to obyčajné 🙂
A bližšie ako v Leviciach je už aj v BB a vo Zvolene 😉

domulienka
30. okt 2009

ahojky,Lubka k nam,k nam 😀 my chceme blondacika Seninana 😉
my ideme dnes poobede na Polhoru,na cintorim a po navstevach aj K vranke sa ohlasime,konecne kompletne rodinky sa stretneme 😉

tulipanike
30. okt 2009

dnes ma bola v praci pozriet bibka, aka zalta zienka 🙂 😵 😵 😵

lubica69
30. okt 2009

Odkaz od Mišky:
V stredu 10:55 sa narodil Cisárskym rezom Tobias 3,55kg a 53 cm Miška sa zotavuje Zatiaľ ju len trápi,že ešte nemá mliečko
Všetky Vás pozdravuje 😀 😀 😀
Ivka Domka OK dohodnutéééééééééééé 😎 😎 😎

eva888
30. okt 2009

Jeeeej tak to sa tesime to je poriadny chlapisko tak pozdravujeme obidvoch nech sa drzia a hlavne ze su zdravy.
My sme boli dnes vonku konecne sa Lenke zapacilo v kociku teraz na zimu no vidno ze je zimne dietatko.

lubica69
30. okt 2009

Juj aj my sme dnes boli von ale len na dvore aj doobeda aj poobede Super počko bolo 😎 😎 😎

tina983
30. okt 2009

Ahojte kočky tak v prvom rade gratulujeme Miške a hlavne nech sú obaja zdraví 🙂
Ľubi nieje začo ďakovať,aj nabudúce,dobre mi s vami bolo,ste super baby 😀
Baby ktorá odoberáte Mama a ja?Neviem či to je len taká obrovská podoba,alebo tam má Katkin Peťko fotku,ale volá sa Šucha,môže byť,že je to on alebo je to jeho 100 percentný dvojník?Lebo ak je to dvojník tak neviem či sa Katka jedného pri pôrode nevzdala 😀

tina983
30. okt 2009

Baby tak záhada vyriešená,je to malý Peťko,len som si myslela,že oni sa teraz volajú Bulákovci,tak preto ten omyl 😅 Katka a nebude tvoj manžel nejaká rodina môjmu starkému,on je tiež Šucha,bývali v Br,ale sa odsťahovali do Nitry pred nejakými 13 rokmi.To by bola sranda,keby sme zistili,že sú príbuzní. 😀

lubica69
30. okt 2009

Jej tak Katka má Peťka v mame a ja??? 😀 😀 😀

bibka333
30. okt 2009

ahojky gratulujem Miške k synatorovi 🙂 nech su len zdravy 🙂
Tak zatko je popularny 🙂

domulienka
30. okt 2009

uz sme doma,tak Miska gratulujeme aj my ,nech ste zdravucki,mliecko sa spusti,po cs to trosku trva,ale nebojkaj mozno uz zajtra sa Ti to rozbehne 😉
U Ivky super ani sa nam domov nechcelo,starsie baby pokecali osamote,my postarsi v obyyvke a do toho nam tancovali nase drobce,sa vysantili dosytosti,Domka nam pobede nechcela spat,tak v aute teraz vecer hned zalomila,len som ju povyzliekala a prelozila do postele.

zuzlik08
30. okt 2009

ahojte, aj my gratulujeme miske, ze to zvladla, prajeme jej vela sil a vela vela mliecka. maleho tobiaska vitame na svete a prajeme mu hlavne zdravicko a co najviac slnecnych usmiatych dnickov na tomto svete...a nech ho starsi bracek poslucha 😀
tinka, ano, je to maly playboy bozkavac tronujuci peeeto, kati, samozrejme sme hned zahlasovali 😉
no my babenky blba noc za nami a este blbsia pred nami, vcera cely den mala v pohode a vecer po kupani ju chudatko zalialy take sopliska, celu nos sme skoro nespali, len chrckala, kychala a dusila sa. no myslim, ze to z toho zubka, co som sa tak vytesovala ☹ . aj mna sice fajne pobolieva hrdlo, no zatial je mala bez teploty, tak dufam, ze to tak aj ostane. tak som jej dnes naordinovala fenistil, tak dufam, ze rychlo zaberie. len tie sopliky keby jej tak netiekli, chuda, nestacim odsavat.
inak cupitame zo dna na den viac, uz len obcas sa hodi na 4ri, a ani velmi za ruku sa nechce sikovat
ok babenky, tak vam prajem pekny vikendik, urcite budete mat navstevny, a dobru nocku maminam aj detickam...aj miske s tobiaskom

lubica69
30. okt 2009

Ivka tak u Ivky dobre?A Vranka sa má ako?Tu dlho nebola?A dvojky?Ale asi fajn 🙂
Tak Domka v aute zalomila? 😅 No to aj my tak zvykneme 😅
Zuzlik skoré uzdravenie a nech oslavy a návštevy dobre dopadnú 😀 😀 😀

buli21
30. okt 2009

ahojte babky...ja sa asi zblaznim...teraz mi volala Bibka,ze nam nasho Petka zverejnili...ja som posielala foto len tak zo srandy a ono to vyslo...bozeee aka som hrda mamina...hned zajtra letim do stanku a kupujem...do minuleho mesiaca sme ho odoberali a akosi som pozabudla predlzit predplatne a bum mam tam aj dietatko 😉 ...prave sme sa vratili z janosika...to bol ale thiller...normalne mi bolo tazko,ja neviem preco ti slovaci robia stale take smutne filmy,este aj deticky tam vrazdili.....
Miske blahozelame...krasne velke babatko...vela zdarvicka a mliecka jej prajeme 😀
prajeme Vam krasny vikend a drzte sa....bru nocku 😵

buli21
30. okt 2009

Zuzka a dakujeme za hlasovanie a krasnu oslave prajeme Terezke...pa

buli21
30. okt 2009

Tinka moj mm pochadza z Rim.Pily pri Tisovci a aj jeho ocko...takze ak mas nejake spojivo z tymito koncinami...tak sme asi rodinka....sa budem tesit...

vranka4
30. okt 2009

ahojte všetky 🙂 ,najskôr blahoželám Miške,prajem zdravíčko obom,veeľa mliečka,aby drobček pekne prospieval a robil vám len radosť 😉 ,jeej krásne miery 🙂
buli,tak máme v téme aj mediálnu hviezdu-Peťka 🙂 ,niekto z témy musel začať aj prvý v médiách 😀 😀
Ivka-domka u nás posedeli konečne po dlhom čase kompletná rodinka 🙂 ,dvojičky a Domka boli úžasní,taký program nám urobili,tancovali,spievali,síce nebolo kde stupiť,všade boli hračky,ale hlavne ,že deti boli spokojné,staršie baby rozoberali svoje témy,to je už iné café 😀 😀
Ľubka,tu sooom,čítam stále,ale občas som k.o. a nechce sa mi písať alebo do debaty nechcem zasahovať,ale sledujeem,nič mi neujde 😀 😀 ,mám voľný víkend,tak čakáme návštevy príbuzných,čo prídu na hroby,aj zajtra,aj v nedeľu 🙂

eva888
31. okt 2009

Ahojte babenky tak aj mi noc katastrofa nic som sa nevyspala a do toho som aj ochorela boli ma hrdlo mam strasnu nadchu najhorsie na tom je ze aj mm len dufam ze Lenku to obide.
Zuzka Terezke rychle uzdravenie aby si aj ona mohla uzit oslavu prvych narodenin.
Buli je zahlasovane je tam uplne uzasny krasna fotka veru ze som aj ja vcera dlho premyslala ci to je Petko alebo nie len som nevedela tvoje priezvisko tak som si nebola ista.
Tak super Ivky ze ste sa stretli aj z rodinkami a kus ste podebatovali a deticky vysantili.
Takze vas asi vsetkych caka taky navstevni vikend aj nas.
Mna este dnes caka umyvanie suterenu aj chodby na nasom poschodi kedze moja suseda nejavy zaujem.
tak zatial a pekny dnik

bibka333
31. okt 2009

dobre ranko tak Ivky s manželikmi si pokecali 🙂 deti sa zabavili 🙂 Ivka Domka prespala celu noc?
noc u nas asi so 4 krat mrnkala ale papala len raz o 4 30 H 🙂 my dnes budem domka ocko poobede do prace a my sa pojdeme niekde potarat 🙂 Zuzka daj Terezke aj framykoinovu mastičku do nošteka nam to velmi pomaha
Evka vam prajem skore uzdravenie a skust si urobit preplach slanou vodou je to kus neprijemne ale moje stašie deti ked maju sopliska tak len to použivaju a maju pokoj za 2-3 dni

lubica69
31. okt 2009

Ahojte
Vranka tak aspoň čítavaš?No musíš byť riadne vyťažená A dvojky v škôlke ok?
Evka juj to ma mrzí Choroby hnusné Tak neriaď ale oddychuj
No ja mamu a ja tento krát nemám tak som ešte navidela ale určite to napravím 😀
My dnes len doma Murára máme Ocino môj ne víkend prišiel Navarené mám zo včera tak veget Len keby von krajšie bolo 😖

buli21
31. okt 2009

ahojte
evka dakujeme za hlas,prajeme rychle uzdravenie...ani som nevedela dospat,co som rano letela do stanku a naozaj je taaaammmmmmm....tesime sa..
my sme vcera mali deda ako aupairku a dostal za ulohu nastopat drobca pred spanim sunarom (kedze sa stale kojime,bola som zvedava ako mu to bude chutit),tak sa dedo trosku potrapil, najprv nechcel a radsej behala santil okolo a ked uz mliecko uplne ochladlo, tak schmatol flasu a az do dna....takze ice milk....ale aj tak sme sa potom pocickali okolo 2hej rano...cicik je cicik a je to chlap,vie co je najlepsie...
pekny den..pa

zuzlik08
31. okt 2009

evy, tak to nam vyslo rovnako, aj ja mam tento tyzden aj schody aj suteren 😝
jooj, evy, tak sme to rozsirili az k vam?! ☹ tak skore uzdravenie, a nech to lenusik obchazda zdaleka...a vy s muzikom sa len zahriat a vypotit 😀
my sme dnes rano mali aj zvysenu teplotku, no vsetci sme nejaky taky straaaasne zdravi, tak hadam sa to bude uz len lepsit. a hlavne dufam, ze nenakazime navstevy, lebo budu este dlho spominat na terezkin 1. rocik 😅
evka, buli, ivka domka IP

lubica69
31. okt 2009

Ahojte
Katka a ja rozmýšľam kde ste včera boli a potom mi trklo,že na Jánošíkovi Inak u nás už mamu a ja nemali tak kuknem asi zajtra v BB Chceme ísť na hroby
Zuzlik tak aj ty keď si chorá neupratuj a oddychuj a venuj sa návšteve Fakt a ako dopadla oslava Fotočky by sme radi 😀

bibka333
31. okt 2009

ahojky my sme dnes boli pozriet Dominiku babizne sa vyhrali a Eliška už hajka 🙂 Zuzka ako dopadla oslava a fotky su kde 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre