Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

eva888
10. nov 2009

Tak mi mame nasich 35 min za sebou normalne zacinam uvazovat ze ju zacnem davat spat len raz za den len ked ona mi skoro vstava a neviem ci vydrzi do pol dvanastej byt hore. Do obedu sa mi viac unavi ako poobede neviem cim to je. Poradte baby mam to skusit

tina983
10. nov 2009

ahojte,Evka zmenila foto 🙂
Presne tak ako to chceš urobiť Evi som to aj ja riešila,keď Marek menej začal spávať,dala som ho len raz denne a vtedy spal aj 2-3 hodiny,vyskúšaj či vydrží a uvidíš,veď Lenočka keď začala behať,určite si urobí program na doobedie. 😉

eva888
10. nov 2009

tinka asi mas pravdu uz sa premoceme lebo teraz sa nam to velmi paci chodit a zdolavat kazdym dnom vacsie vzdialenosti je uzasne ju sledovat

bibka333
10. nov 2009

ahojky tak eliška spinkala od 10 2O do 13h Evka suprove foto no ja som sa slubila kamoške ale sa mi v takomto počku nechce ale zase čo doma ked sme len my dve ☹ ocko v poobednej Adko na treningu idem umyt riad a uvidi či pojdem zatial pa

domulienka
10. nov 2009

ahojky,tak u nas tiez katastrofalna noc,ja som prechladnuta a uz to lezie aj namlu,stale plac v noci a ked sa utisila tak jej preslo spanie,za noc sme skoro ani nespali,za to rano sme to potiahli do pol jedenctaj vsetky styri,aj baby su doma,skola zavreta chripkove prazdniny.Tak dnes uz ju ani spat nedam,len vecer.
Evka vyskusaj u nas sice Domka 2x spavala do 14 mes.a potom ten spanok bol uz taky ako popisujes,tak som ju daval len raz a ako pise Tinka aj tri niekedy aj styri hodky si takto pospala.Ono je to indivindi,svagrinin spaval raz od 8 mes.,dieta da vediet.Evka dobre foto 😉
Trojkolka uz na poste ,tak aj ty Evka cakaj listok,su volaki rychly,na ich pomery,Ze to niekedy trva aj cez mesiac kym vybavia objednavku.
My dnes varime zapekanu kyslu kapustu s klobaskou a zemiakmi(treba vitaminov 😀 a prihriali sme si polievocku nedelnu.

bibka333
10. nov 2009

Ivka tak sa liečkajte 😉
Evka zabudla som ti napisat že video prišlo na mail 🙂

lubica69
10. nov 2009

Ahojte
Juj tak ako čítam nocu všade hrozné a aj chorôb pribúda 😢 Tak sa všetky liečkajte a prajeme aj lepšie búvkanioe 😉
Evka jej nová fotočka peknučká Ako píše Tinka skús len ten raz ju dávať Možno bude lepšie 🙂
Naštastie mi spávame dobre aj keď kašeľ neustupuje ☹

eva888
10. nov 2009

Baby dakujem za pochvalu fotky keby ste nas vcera videli ked sme sa fotili asi dvadsat fotiek spravil mm kym som si vybrala.
Bibka super tesim sa ze videa prisli len mi este napis na ktory mail ti prisli lebo este budem posielat 2 videa.
Ivka domka tak sa lieckajte tak to su fakt rychli ked uz je trojkolka na poste takze nam pride asi zajtra kedze som to objednavala o den neskorsie
Tak veru baby zajtra idem vyskusat to spanie lebo uz neviem co s nou kym zaspi tak aj hodina a potom si zdriemne pol hodinu to na porazenie.
Tak zatial este nakuknem

eva888
10. nov 2009

Takze babenky poslala som vam aj zvysne dve videa s Terezkine joslavy uz je na vas ktore si nechate a ktore vymazete.Zuzka ti daj potom info ked budes mat s pojazdneny pc

buli21
10. nov 2009

ahojky
Evicka dakujeme videa prisli...su super...okrem teda zaberov na mna🙂))
Aj my uz 2 mesiace spavame len raz,najprv to mal od 10.30-13.00 a tento mesiac si to posunul od 12-15 hod....a potom az vecer o 8mej ideme spinkat...pa

domulienka
10. nov 2009

evka aj my dakujeme super ,deticky zlate 😉
Babky do stvrtku si premyslite co by ste chceli z Bessu,v piatok objedname 😉

lubica69
10. nov 2009

Ivka Domka a čo ideš z bessu objednávať???Akurát som na stránke a kukám,,, 😀

domulienka
10. nov 2009

Lubka cyklamenovu mikinku s menom Dominika,a baby daktore tiez chceli,tak ze usetrime na postovnom,ak chces pridaj sa 😉

lubica69
10. nov 2009

A čo vynde mikinka s menom???

buli21
10. nov 2009

Ivka ja si urcite nieco do stvrtku vyberiem a potom ti donesiem zoznam🙂) rozmyslam ani nie tak nad vecami ale nad origis vianocnymi darcekmi,paci sa nam fotkove puzzle,...tak uvidime...zatial pa

zuzlik08
10. nov 2009

kati, fotkove puzzle ti urobia aj v kazdej fotozberni
a ozaj, ahojte, sa ideme pochvalit, konecne mame izbicku komplet 😀 ...aj sms mi teraz poslali, ze aj moj krasnucky nb je vraj opraveny, uz ho len vyzdvihnut
ivka, kuknem aj ja, ak nieco, dam vediet. ivka, daj tip, co donesie domke jezisko pod stromcek??? potrebujem nieco pre nasu katu 😉
evka, potom sa ti ozvem za tie videa, lebo najprv budem musiet znova nainstalovat vsetky programy. nove foto kocice, ste ma inspirovali, tak som chcela aj ja v tomto smere byt dnes usilovna, no akosi sa to potom za tak nejak zvrhlo, ze zase nato neostal cas 😅
bibka, tak ste uz objednavali tie hopsadla?
ozaj babky, neviem ci len ja zijem mimo tejto republiky, ale teraz mi mam vravela, vraj quelle krachuje, vraj ak ho niekto do polky novembra nevezme, tak je po nom. poculi ste uz o tom? ja som to pocula 1.x a vraj je to vsade v mediach...proste som uz asi dlho doma 😀
a ako chorobky? mala uz celkom v pohode klop-klop, a zda sa, ze trosicku sa uz konecne aj mne zacina polepsovat klop-klop
dajte tip na obed

buli21
10. nov 2009

puzzle mi muzicek zrusil...asi objedname malemu pyzamko, lebo vyrastol zo vsetkych a fotoramik pre babku a dedka....necham si to este prejst hlavou a pokukam aj inde..chcem odbavit vianoce tento mesiac,co sa tyka mojej rodinky...lebo v decemb. budeme mat este nar.party..tak nech mam toho menej..
to je super Zuzka ze mate komplet a aj nb je opraveny..tak hura do instalcie...

domulienka
10. nov 2009

Zuzka o quelle sa to hovori uz davno,preto asi tak chytro posielaju,lebo potrebuju eurace 😀
Lubka musim pokukat, co som predtym kukala tak vyjde na 330 v korunach,som to prirovnavala k bodynku od nich za 270.
Zuzka na o trojkolka je uz na poste,ten jezkovy set uz doma,este mame objednane vetrovku a oteplovacky a rozmyslam tiez o tom hopsadle,dnes skusala stverat sa na loptu skakaciu co maju baby,no to je este pre nie,zopar razy ju aj prekoprclo ale nevzdavala sa,potvorkka az som musela loptu skryt aby si neublizila este viac.
Ideme vo stvrtok do BB dlazbu kupovat teda ak nebudeme velmi chori,chcem zbehnut ku byvalej kolegyni,robi v priore v hrackach tak ci ma daco neoslovi,ale to uz len dake drobnosti...Lebo s manzelom sme sa dohodli ze kazdej od nas rodicov do 1000,no od kazdeho este podostavaju peniaze,za tie im tiez pokupim ,tak potom pod stromcekom je toho habadej...az sa dakedy chytam za hlavu,ci sme to neprepiskli..

zuzlik08
10. nov 2009

ivka tak to hopsadlo ti mozem odporucat, ja som to davala teraz nasej kati k 2.narodkam a teraz uz mala 3 mesiace po narodkach, no potesilo ju, hopsala o dusu...svagrina sa bala, ci nebude vrieskat, ked ho bude sfukovat na transport domov

domulienka
10. nov 2009

zuzka, porozmyslam ,uvidim vo stvrtok.
Baby ak mate cas,na BB v diskusiach/nespolahlive...,je diskusia Marina777,no otras,co si dokazu vymysliet niektore ale toto je uz silne kafe,nakoniec som sa ale dobre pobavila...

bibka333
11. nov 2009

ahojte tak Eliškastala dnes hore ritkou od rana ja umrnkana teraz sa kus zabavila z knižkami tak sem idem napisat
no babenky včera som bola u tej kamošky a ona ma presvedčila že mam pozrit v polsku tie skakadla že jej kolegyna kupila na jar a za 9 eur tak pozriem tam pre všetkych a ak nenajdem ihned budem objednavat v sobotu večer tak ak este niektora ma zaujem ozvyte sa
a o qeulle som to počula včera prvy krat
varim zemiky v rure a klobasku 😉

zuzlik08
11. nov 2009

ahojte...bibka, tak to ja mam pocit, ze mi vstavame kazdy den hore ritkou 😀 .
dnes som sa pokusala dat spat to nase batola bez toho, aby som musela pri nej lezat, no samozrejme som musela stat pri postielke, lebo sa hned stavala a robila blbosti. no takmer hodinu som tam s nou bojovala a drzala ju, aby sa neobracala, nakoniec od revu odpadla...fuuh, tak takto to asi nepojde 😒 asi si budem musiet chodit aj nadalej s nou lahnut.
no noc samozrejem katastrofa, ja uz fakt nechapem, co to nase mrna kazdu noc trapi, ze kazdu chvilku mrnci. a to uz mame aj zuby von, a stale nic. my s chlapom sme uz taki unaveni, ze spime v stoji...asi to skusim s tymi makovicami 😀
ozaj, nestiham sledovat, neviete, ci nakoniec schvalili ten zvyseny rodicovsky?
bibka, IP

bibka333
11. nov 2009

zuzka tak taketo uspavanie by ma nebavilo nechaj ju samu v postielke len ju chod sem tam skontrolovat aj ked plače nechod k nej ihned až neskor pohladkaj ju a povedz je buvaj skust to u nas to funguje aj ked sme mali obdobie ked sa naučila vstavat tak som ju chodila davat lahnut aj 5 krat usavala ai pol hodku ale teraz to mam za sebou aj ked je su take dni že mame nervičky a nevieme zaspat skuk uvidiš čo povie a nezober to tak že ta poučujem len radim 😉

bibka333
11. nov 2009

ivka čitala som tu diskusiu no ta nema chrbtovu kost 😠 ☹ 😠 😠 😠 😠 😠 😠

bubinka1982
11. nov 2009

Evička dakujem ti za tu stranku,no su tam nádherné deky,ale na moj vkus su kus pridrahé..som bola hned v ten den kuknúť po obchodoch,tak som v Jane našla taký materiál a od 14 do 27 eur...takže asi to tam kúpim..sú úžastne mäkučké,len musím ísť aj s kočíkom a vyskúšať,či sa mi tam zmestí a môžem zapnúť aj nánožník..potom kúpim..Ale dnes idem asi objednať s quelle krásnu modrú termo súpravu http://www.quelle.sk/sk/q4r/kinderweltspielwelt... ...hádam som to dobre vložila xiiii,ak chcete kuknite ... a dúfam,že bude dobrá..
A Zuzka,ja som si malého naučila zaspávať osamote,takže ak ho ukladám aj napr.na obed,tak musím odýsť z izby preč,inak sa predvádza a blázni...tak to robím už dlho...aj ked začiatky boli ťažké,no ked je bábo unavené,tak po nejakej chvíli,nech si aj poplače,tak ono zaspí od únavi..a vydržať to treba aspon pár dní,nepovoliť a potom to už funguje..len treba mať pevnú vôľu..tak držím palce,nech si konečne s mm aj oddýchnete..
Bibuška tak ako sa máte,,..Eliškavám rastie do krási,je úžastná,som kukala fotočky..ja mám albumi na azete,takže moc sa mi nechce zase obmienať aj tunáka...ale hádam sa k tomu aj dostanem..malý mi akurát buvká a ja idem triediť prádlo,taká nuda,až ma s toho hlavka bolííí...nech je už normálnejšie počasie...tak pa maminky a pozdravujem všetky...paaaa

zuzlik08
11. nov 2009

ahoj bubinka, uz ste zdravucki?
no ona zaspavala sama v pohode, kym sa nenaucila vstavat, odvtedy nehrozi, moze byt unavena, ze spi po stojacky a dam ju do postielky, tak ozije a robi blbiny. skusala som to uz davnejsie, no mohla som ju tam nechat aj 2 hodky a ukladat ju 1000x, nehrozi, vzdy sa postavila a rozhadzovala maca aj s cumlom. uz som skusala vela veci, no na nu to nefunguje. a popri tom vecer nemam problem, zaspinka pekne, ale na flaske. takze asi budem musiet pokracovat v starom sposobe a vyckat, kym z toho vyrastie
inak uz vieme povedat kata, teta a vcera sa nam podarilo aj starka...a uz konecne cajik vyse tyzdna nepijeme z flasky s cumlikom, ale sosacikom s tymi 3 dierkami
bibka, kupovala si uz eli zimne topky, alebo cakas na polsko? boze zabudla som, kedy to vlastne idete?

eva888
11. nov 2009

Ahojte baby ste tu toho popisali od vcera. Tak mi dnes novy rezim tak som zvedava kolko budeme spat. Zaspala mi o 11 45 hod tak uvidime a trvalo nam to len 15 min takze velky uspech aspon v uspavani.
Zuzka vobec sa netrap len pekne Terezku uspi tak ako ste naucene aj ja s lenkou chodim spat dokonca ani vecer bezo mna zezaspi. Poznam jednu babu co ma taky problem ako ti proste mala jej tiez v postielke vystraja vravela mi ze ju nechala minule 3 hod vrieskat potom to uz nevydrzala a ked ju zobrala a lahla si s nou tak bola za chvilu tvrda.Kazde dieta je ine Lenka od mala nechcela byt v postielke a do teraz spava s nami a vyspime sa aj mi aj ona zatial nam to nevadi ale urcite ju budem ucit na postielku ale ked uz pochopi co od nej chcem.
Ivka domka urcite napisem ze co chcem idem to pokukat.

domulienka
11. nov 2009

Ahojky,my spime,tak som sem trosku nakukla.
Bubinka pekna supravicka,ja som tiez objednavala z quelle,od jednej kocky z BB,ale tuto som tam nevidela,aaa dobra foto,nejak sa nam to tu zo zmenami fotiek rozbehlo....
Zuzka,sledujem neustale,zvysovanie rod.prisp.je naplanovane na 1.12,ak nezmenia datum,ale maju najvyssi cas 😒
Bibka vsak sila,ta diskusia
Lubka ako ,uz trosku lepsie?

domulienka
11. nov 2009

Lubka 11eur.

mishelin
autor
11. nov 2009

caute,zuzka netrap sa tsym 😉 pozri,moj ma 2 roky teda vyse 2,a nezaspi inak ako nez si ja alebo mm ku nemu lahneme 😉 tiez sme skusali za mala vsetky mozne spsoby ako si opisovala,vyrevat a odchadzat a znova prichadzat a laskat ho a co ja viem co este ale na neho nic nezaberalo..a je pravda ze kazde dieta j ine,jedno to pochopi a nauci sa ine nie 😉 mne to uz prestalo vadit,vsak tych 10 minut co pri nom polezim ma v zivote nezabije a urcite do nebdu robit donekoencna 😉 ja taketo veci uz tak tragicky neberiem ako nedavno,poznam vela maminiek z roznych okresov 😀 co maju toto iste so zaspavanim..ja by som sa uz nikdy neriadila metoodu nechaj decko revat 3 hodiny vkuse 🙄
no my inak celkom ok,maly zavse este poorbi zle ale tak da sa vydrzat,vnoci je tiez dost casto maly hore,tak neviem ci ide byt po patkovi 😀 😅 ale spi v postielke bo na posteli sa mu uz flek neusiel 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre