Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
8. dec 2009

Katka fotočky krásne 😀
Tulipanke ja tiež tak 😅 😅 😅

bibka333
8. dec 2009

Katka foto suprové a tam bol aj mikulaš 😉 s čertom 🙂

bubinka1982
8. dec 2009

Dodatočne gratulujem Evičke ku 2+...narodeninkám,hlavne zdravíčka,lásky a aby ta tvoja Lenočka vždy tak velmi milovala a aj počúvala ,...xii...ale nám tie rôčky prybúdajú,čo??...oslávila si ich dobre??...mi sme dneská s Adamkom spali ráno až do dákej pol desiatej,to asi to počasie a teraz už zabuvkal,tak si idem poriadiť a okúpkať sa...zajtra idem do BB,lebo máme zlomenú brzdu na kočíku a tak to idem skúsiť vybaviť a tiež chcem tam niečo aj kúpiť,ved vianoce sa blížia a ja nemám nič pre nikoho..uff..tak sa majkajte krásne a hádam sa aj ja niekedy s vami tak hromadne niekde ešte stretnem...paaa

tina983
8. dec 2009

Ahojte tak sa pripájeme k blahoželaniam Evke aj Peťulovi,hlavne nech ste zdraví 🙂
Ja som si už okná poumývala,už len na spálni ostalo a neviem sa k tomu dokopať,ale ešte nám prídu schody robiť,tak keď budem vo ,,švungu" tak to jednym dychom všetko porobím.Veď kto si celý rok udržiava,na Vianoce ako keby našiel nie? 😀 😀 😀
Štastie že prišla doba moderná bez kobercov a obrovských nábytkov,lebo by som už v septembri musela začať tepovať a sklo pucovať.

zuzlik08
8. dec 2009

ahojte,
evka, tak my este raz prajeme vsetko naj k narodkam, vela zdravicka a radosti
katke dakujeme za pozvanie a torticky, boli fajne. fotecky pokukane. ano, prisiel aj mikulas s certom 😀
...tak predvianocne riadenie...
tulipanike, ako pokracuje tehulkovanie?
juuj, evka, tak do pol desiatej...tak to sa u nas este nestalo...a asi tak skoro ani nestane. u nas nefunguje ani pocko ani tma. evy, tak zajtra dobre nakupte
a co ste dnes robkali v tomto super pocku???

bibka333
9. dec 2009

ahojte tak u nás noc hroza plač,plač,plač............. 😔 malá ma sopliky 😒 odsavame v noci 4 krat ,vstali sme rano o 8h a je stale umrnkaná 😔 musim ist do mesta a tak sa mi nechce 😝

Tinka že sa aj ukažeš 🙂
Vranka ta pracuje pracant náš 😉

buli21
9. dec 2009

Bibka my sme zase do polnoci vystrajali...on si kludne spinka od 8 do 9tej a potom chce byt s nami hore...normalne som chytala nervu...ked ho mm chcel uspat,tak len rycal,a ja by som uz chcela mat jeden vecer klud...takto s nami zameta uz skoro dva tyzdne...ked si idem k nemu lahnut,tak zaspi ale musim lezat pri nom☹((((len musime prezit toto maznave obdobie...a Eli uz vcera v kostole bola upistana...mozno sa uz vtedy necitila dobre☹dufam ze tie sopliska nedostala ked sa s malym francuzovali🙂)to by nas mrzelo...nam to uz chvalabohu prechadza....no ideme von,vencit psika...zatial pa

lubica69
9. dec 2009

Ahojte
No tak počko dnes máme lepšie ale aj tak to nie je úplne boh vie čo 😖
Bibka Eli nech soplíky rýchlo prejdú
My ideme dnes do BB Na hudobnú Ja cvičiť
A cez víkend za tatom do Tatier 😀 Juj ale sa tešíme 🙂 🙂 🙂

eva888
9. dec 2009

Ahojte babenky este raz dakujem za gratulacie a co sa tyka noci tak aj mi sme mali tie z horsich. Lenka sa nam cela pogrcala tak sme v noci prezliekali periny kedze spava s nami a vobec neviem s coho ci len daco pojedla alebo tie zuby nestastne ale potom pekne zaspala a spali sme az do 7 hod.
Buli to poznam nasa Lenka takto vystrajala asi do 4 mesiacov vecer ked isla spat tak som vobec nemohla od nej odist hned sa zobudila a potom vystrajala ale neboj to prejde.Ozaj pekne fotocky s oslavy.
Bibka tak Eli nech sopliky rychlo prejdu.
Lubka tak uz ti pride manzelik joj super viem si predstavit ako sa tesite urcite ti to teraz ide pomaly.
Ja sa dnes chystam umyvat tie okna poobede ide s Lenkou von svokruska tak sa idem realizovat.
dnes som varila bryndzovku a kur. prsia na smotane a cestovinka.
Tak zatial

domulienka
9. dec 2009

Ahojky Lubka,Bibka,je to ok,som si ale vydychla ked som vysla z ambulancie,povedal ze som velmi dobre padla,takze len udrete,trosku pripuchnute..som sa snad poucila,ze bez ortezy ani krok ☹
Katka neboj to su take obdobia 🙂 prechodne,u nas tiez problem ako bola chora minuly tyzden,tak zaspavat len so mnou,inac reve ostosest,
Eli nak chytro sopliky prejdu 😉 aj ostatnym chorobkam
Lubka uzite si Tatry aj s tatinom,viem ako velmi sa nanho tesite 😉
Joj a predvianocne upratovanie,mna stale este nechytilo.....ale malo by ved su tu zachvilu

tina983
9. dec 2009

Ahojte,tak my máme taký blbý deň,Marek včera strčil kamaráta v škôlke a ten má zlomený prst na ruke,našťastie nič vážne,ale aj tak ma to riadne s...e,som volala s jeho mamou,je to moja suseda aj kamarátka,tak to zobrali tak športovo,že sa to v škôlke stáva medzi deťmi,tak ma jej prístup potešil.
Zajtra idem do BB tak pôjdem chlapcovi dáku hračku kúpiť a odniesť bolestné ☹ Joooj takéto nepríjemnosti. 😖

lubica69
9. dec 2009

Ahojte
Ivka tak to som rada 🙂 Hlavne si dávaj pozor aj pri upratovaní
Juj Tinka to ma mrzí Jasné,že sa to stáva ale aj tak to trápi keď sa to stane A dobre,že kamoška a suseda a vzala to OK
No čo už chalani sú taký 😀

bibka333
9. dec 2009

ahojte tak Eliška ma zvýšenu teplotu taka som nahnevana nežnašam ked su mi deti chore som nervozna a neštastna stoho
Katuška určite nie od Peta ja si mysli že stohto počasička ☹
Tinka to sa stava aj ked to mrzi deti rastu s tym a ok ženska ked to zobrala športovo a ja to berem tak ked si detičky nechtiac ubližia Eliška ma značku na pršteku
Ivuška moja tak som rada že to neni nič strašne dnes som na teba myslela
Evka a nechce sa ti aj k nam prist na okna mne sa nechceale hadam na druhy tyžden mm ma nočne tak ked sa vybuva bude stražit Elišku a ja budem makat 😉
Dnes som nasrata ako broko ete aj ženska ma oklamala na inernet mala som niečo zajednane a ona to predala

vranka4
9. dec 2009

ahojte žienky 🙂 ,nejako to tu flákam,ale nič mi neušlo 😀 😀 ,čítam každý deň...najprv gratulujem všetkým oslávencom-Peťulkovi,Evke-Lenke.....ak som niekoho zabudla prepáčte 😉 ,chorobkám skoré uzdravenie-Eli 🙂 ,
Ivka-domka ,ty čo si behala po ambulanciách,nepostrehla som,čo si spadla na tú nohu?kedy,kde,ako,prečoooo? 😀
oslava u buli dopadla asi fajn,lebo fotočky supéér,malý bude poriadny frajer 😕 bolo určite veselooooo 🙂
Tinka,čo už,v škôlke musíme rátať aj s úrazmi,aj keď radšej aby neboli 😒 ......ono aj doma sa stane úraz a sme pri deťoch 😖
Ľubka,už vám príde tatino?idete do Tatier pre neho,či víkendovať?
ja som prišla pred hodinkou z celodennky,pomaznala sa s deťmi 🙂 ,uložila spinkať,čakali ma už osprchovaní...ocko sa snažil,už išiel do nočnej 😒 ...my sme,teda dvojičky stále ešte prechorení,pokašliavajú,už ma ide z toho poraziť,nechodia ani do škôlky,len v piatok boli na Mikuláša.....zajtra mám voľno,chcem umývať okná 😝

domulienka
9. dec 2009

Ivka ahoj 🙂
Eliske nak teplota ustupi,dvojkam kasel takisto 😉 nam sa uz stratil nastastie,ale este jej davam sirup,nak ho uz doje,sice horko tazko,len striekacka zaberie 😀
joj no vcera som spadla ,paradne aj s Domkou na rukach,vysmyklo ma,just na to koleno no tentoraz pokrcene ,ale podla dr.to bol v konecnom dosledku dobry pad 😀 sa mi smeje, Domka mi spadla uz ked som bola blizko k zemi ona sa len zlakla, no som sa prezyvala a trpla hlavne,takze bez ortezy uz nikde nepojdem.
Idem zajtra k mame,ideme klobasky robit,Domka bude asistovat 😉

vranka4
9. dec 2009

Ivka,ešte šťastie ,že nič horšie 😒 ,to si vonku spadla? ani nepiješ a padáš 😀 😀 daj si dačo a pôjdeš ako srna 😀 ,my uťž sme klobásky robili,už nám rozvoniavajú,aj slaninka prerastaná,stehno údili na sviatky-mňam,všetko zdravé a diétne 😀 😀 😝 😝

domulienka
9. dec 2009

my sme kupili hotove ale uz sme z nich pohli, 😀 mnam taku prerastanu slaninku by som si dala
no veru asi zacnem ...ked za triezva padam 😀 ano vonku,naprsane.....a uz to slo

vranka4
10. dec 2009

ahojte,bréééé ránko,ja dnes prvááááá 😕 😕 ešte idem kuštik kuk sem a hajde umývať okná v celom dome-prijmem pomoc 😀 😀

tulipanike
10. dec 2009

ahojte 🙂

mne sa uz tak nechce chodit do prace, normalne to tu vzdy odtrpim, este necele dva tyzdne, a veget

este nas so sestrou cakaju nejake nakupy, ale inak vcelku pohoda, kusok poupratovat, a co sa tyka pećenia, to vzala na seba svokra, kedze ideme k nej na vianoce - ze nemame nic nosit, takze o starost menej

bibka333
10. dec 2009

ahojte tak mala je chorá už aj pokašlieva teplota teraz nebola tak som zvedava či nam este vystupi nasadila som jej siruo sinupret,fanistil a odasvame každu chvilku ak bude teplota tak zajtra ideme k dokine
Baby a k nam sa vam neche prist poumyvat okna ja vam aj kavu spravim aj vinko otvorim 😀mne sa nechce ale ja ridim vždy tak tyžden pred vianocami a ked sa pustim tak to je hned ale kes sa nechce tak nie

zuzlik08
10. dec 2009

no ahojte, tak riadenie v plnom prude rozbehunte...ja uz okna za sebou 😉 😀 ale sa tesim...tak nech to aj vam ostatnym ide od ruky
jooj, ivka, ta tvoja nestastna nozka ☹ ...este ze to nedopadlo horsie, tak len pozor davaj...a daj si za jeden na rovny krok (tak to asi za 2 by si si mala dat, nie?😀 )
chorobkam skore uzdravenie. no ja sa tiez posledne 2 dni citim ako s chripkou, som slaba, mam zdurene mandle a boli ma cely clovek, tak sa len dopujem, nech to nejak rozchodim
tulipanike, viem si predstavit, ze sa ti nechce, no len si to vychutnavaj, kym este mozes 😵 . a ozaj, nevies, ako dopadol konkurz?
jeej, lubi, tak vam to ale uslo, konecne vam pride ocino, tak si to spolu uzite
my by sme v sobotu chceli ist do bb, znova reklamovat ten moj nestastny notebook, tak sa neviem dockat zase toho stareho pomaleho srotu 😒 ...to budu sviatky ☹ 😉
evka IP

tulipanike
10. dec 2009

zuzlik, konkurz dopadol tak, ze sefka tu konci, ide robit pre slovaktual do svojho bydliska, a prebera to tu po nej nas dalsi obchodny zastupca - ak nahodou poznate Peto Knazik z Podbrezovej. vsetky kontakty si zobral, ale koho si on vyberie, to uz nemam ani sajnu
zacina tu robit hned od januara, a ja tu uz vtedy nebudem, robim do 22.12.
potom uz budem doma

eva888
10. dec 2009

Ahojte babenky v prvom rade zdravim vsetky chorobky nech su rychlo zdravucke. My sa zatial drzime ale zase Lenka v noci grckala tak neviem a to som jej vcera dala dietu. Dievcata prvy raz som cez internet objednala Lenke spaci vak tak som nan zvedava dufam ze na prvy raz budem spokojna.
Ivka domka tak erste tak ze ste obidve v poriadku a hlavne ta tvoja nozka ze neutrpela a ze je v poriadku.
Ivka vranka pracuje odusu a teraz este aj doma robi vianocne upratovanie.
Ja uz okna umyte ale ma caka vesanie zaclon a to neznasam robit to je moja najhorsia robota v domacnosti.
Ocino nam isiel na trening tak sa ideme volaco zahrat a popri hre pozrieme nejaku telenovelu.
Zatial pa

lubica69
10. dec 2009

Ahojte
Všetkým chorôbkam skoré uzdravenie 🙂
My sme dnes boli so segrou na chvíľu v BR som ju do da vinci cafe vzala Sa mi tam veľmi páči a už aj jej
Sebastián nejak štrajkuje s poobedňajším spánkom tak neviem neviem 😝

bibka333
10. dec 2009

Lubka tak si mohla aj k nam behnut 😉

tina983
10. dec 2009

Ahojte,my sme boli v BB na kontrole s malým,stavili sme sa na chvílu v Europe a Baumaxe,potrebujeme niečo zohnať na nové zábradlie,ale sa nam to nepodarilo,tak musíme ďalej hľadať.Inak sme všetci nejaký prechorení,to je nejaký večný kolotoč toto. ☹

lubica69
10. dec 2009

Bibka ďakujem ale boli sme len na chvíľočku 😀
Veď to Tinka s tými chorobami to je hrúza 😢 A aké chcete zábradlie?

tina983
10. dec 2009

Ahoj Ľubi chceme len toto staré prerobiť,bude také kované 🙂

lubica69
10. dec 2009

jeeej tak pekne Ja by som chcela časom to železné obložiť drevom ale to je ďaleká budúcnosť ešte 😅

tulipanike
11. dec 2009

ahojte 🙂

dnes tu este nikoho?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre