Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

mishelin
autor
12. jan 2009

ahojte,fu sa rozbiehate uz pomaly nebudem vediet ktora ste ktora 😅 tak vy sa tu uz mnohe aj poznate 🙂
lubi moj muz bol nedavno v jaseni 🙂 a uz isiel dnes na tyzdne do BA

mishelin
autor
12. jan 2009

ahoj kvietky 🙂 jeej uz len na tyzdne 😵 strasne ti drzim palce 😉
a inak ked uz budeet mat prirastyk,budes mat aj optrovatelku?vraj sa ktrom detickam uz davaju 😕

lubica69
12. jan 2009

Ahoj kvietky Tak uz si v BB?No ano tie sestricky su tam nic moc z vlastnej skusenosti viem Ale zatodoktori su super Tak o 2 tyzdne 😎 Tak to budem drzat palce nech vsetko dobre dopadne a aby boli baby zdrave!!!
Miska a coze robil muzik v Jaseni?Moj je tiez na tyzdnovke Ale pride aspon v stredu na otocku V stredu chodim s malym na tu hudobnu do BB a aj cvicit idem 😀 Uz som sa konecne dokopala
A drobci sa maju ako???

mishelin
autor
12. jan 2009

boze ivi ta tvoja noha vyzera strasidelne,som si myslela ze to nenei az take 😝 teda to si musela poriadne padnut ☹

kvietky a mas pravdu,niektore sestricky tam boli 😝 ale ja som mala vsetky dobre 🙂 vraveli ze ich to mrzi ze sa niektore pacientky stazuju na hygienu a popritom si same(panicky)robia bordel,nechavaju vlozky vsprche,spinavy zachod a tak 😝

mishelin
autor
12. jan 2009

bol pozret nejakej zene strechu,nieco cchela robit 😉 tak to ta obdivujem ze sa das na cvicenie,ja nato nemam nervy 😅

bibka333
12. jan 2009

kvietky moje tak je fajn ked sa mate dobre aj mi sa mame fajn mala je dobrucka a uz nam zacala aj rozpravkat vies tak detsky ak nico nove tak sa ozvy alebo sa ozvem ja pa moja a pozdrav babatka 🙂

bibka333
12. jan 2009

ahoj baby tak som bola dnes s tou starsiou pri doktore a zistili nam alergiu na psenicnu muku som stoho paf to znamena ze nemoze vobec pecivo Ma niktora skusenost ?

lubica69
12. jan 2009

Ahoj bibka
Tak alergia na psenicnu muku???Som nikdy ani nepocula A existuje aj ina muka ze by si jej z tej ... 😒 No neviem o tom nic tak neporadim... 😢 Inak malinka je zlatuckaaa 🙂
A Miska mas pravdu niektoresestricky boli priserne ale nasli sa aj dobre duse ktore pomohli 😉
Miska acvicit som uz fakt musela!!!Nie zeby som chcela ale musela ☹

bibka333
12. jan 2009

lubica dakujem no asi existuje razna 😒 a stym cvicenim to neprezen 🙂

lubica69
12. jan 2009

Neboj bibka nejak neprehanam Aj ked svalovku uz mam 😀

bibka333
12. jan 2009

lubica a ty byvas sama ci so svokrovcam

bibka333
12. jan 2009

a kam chodis cvicit

aadika
12. jan 2009

Ahojte vsetky baby breznanky,aj kvietky moje som rada ze sa mate dobre ,aj my kopkame ako namiesto jedneho zevraj dievcatka boli v brusku tri.Zdravim aj bibku333 a vies mi poradit ako si mam dat foku na tuto stranku pozeram Bibka ze ty uz mas ...

aadika
12. jan 2009

Kvietky moje urcite vas pridem pozriet do BB.budem mat cestu mozno aj tento tyzden ideme kupovat postielku tak do predu sa ozvem zatial sa drzkajte pa pa.

bibka333
12. jan 2009

adka ked sa prihlasis tak vedla svojho mena mas nastavenia a tam mas ulozit fotku a aj ja chcem ist stebov za kvitkamy kedy pojdes

aadika
12. jan 2009

ahoj domulienka,ked som sa pozrela na fotku,viem o koho ide mas muzicka Peta Goceliaka on ma urcite pozna ale neviem ci ty ma budes poznat,moje meno je Adriana Brenkusova za slobodna teraz som Jarganova a je to moje prve dietatko tak dufam ze sa stastlivo donosime a budeme sa tesit pa pa

aadika
12. jan 2009

baby poradte ako si mam vlozit fotku uz vsetky mate len ja tam svietim bez... 🙂

zuzkap2
12. jan 2009

aadika, hore v nastaveniach si ju mozes pridat

aadika
12. jan 2009

Ahoj bibka uz som to nasla a dam ti vediet kedy pojdem do BB.budem sa tesit ked pojdes aj ty ...

aadika
12. jan 2009

diky zuzkap2 za radu uz som to nasla ,ale mam ju tam prekopyrovat alebo ako vies ja som taky neodbornik do tohto i
hi hi

zuzkap2
12. jan 2009

v nastveniach, tam kde sa ta pyta tvoja fotografia kliknes na prehladavat sa ti otvori okienko a potom z tvojich obrazkov v pc vyberies foto a das ulozit

bibka333
12. jan 2009

adika uz si to nasla

lubica69
12. jan 2009

Bibka byvame sami Pred rokom a pol sme kupili dom v Jaseni Inak sme z BB a cvicit chodim tam Zistovala som aj v BR ale nik z bab neodpisal ☹ Takze chodim do BB ale do BR mam blizsie 😎

domulienka
12. jan 2009

ahojte ,tak sa hlasim aj ja,prisla som unavena a uzimena z Ruzomberka /trosku som si pospala/.Vybrali mi dnes len polovicu tych nitou a znova mam prist v piatok.Dnes mi konecne prisla aj pooperacna sprava,tak viem preco je ta noha taka a preco to museli otvorit.Tak okrem roztrhnuteho vaziva,je tam pisane :vyklbenie,vyvrtnutie,natiahnutie klbov a roztrhnutie vaziva.Dr skonstatoval ze este meniskus a bola by kompletka.Joj ja truba. 😖 ☹ Addika,manzelovi meno hovori ale nevie si ta vybavit,tak ked sa ti podari vlozit fotka tak mu ukazem.

bibka333
12. jan 2009

domulinka ato si bola sama ci s manzelikom tak sa tam nachodis aneboj bude dobre 🙂

domulienka
12. jan 2009

kdepak sama s manzelom autom aj s malou,ta bola najviac v pohode.

bibka333
12. jan 2009

lubka ja som nieikedy chodila cvicit na mazornik aerobik asi 6 rokov dozadu

bibka333
12. jan 2009

tak mala vylet 😀

zuzkap2
12. jan 2009

Ivka, neboj zachvilku sa ti to zahoji a uz sa budes na tom len smiat 😉

kvietky
12. jan 2009

Babenky nie ja mam rodit az okolo Velkej noci aj ked predpokladany termin je 13.5. To ide rodit ina zienka tiez caka 3 - jedneho chlapca a jednovajecne dievcatka. Ona je aj s muzom tiez povodom z Brezna 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre