Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

domulienka
25. jan 2011

ahojky,Sebastiankovi k vcerajsim narodeninam vsetulinko len to naj 🙂 🙂 🙂 drzkajte sa....

lubica69
25. jan 2011

@domulienka ďakujemeee

zuzkap2
26. jan 2011

@lubica69 aj ja sa pripajam a dodatocne prajem sebastiankovi vsetko naj k narodeninam a aj meninam.
Lubi, nebola si cez vikend v BR v tescu? aj s mm a malym?

lubica69
27. jan 2011

@zuzkap2 ďakujeme krásne
Áno v Tescu sme boli ale fakt si nepamätám kedy to bolo 😅
A vy sa ako máte?

zuzkap2
27. jan 2011

@lubica69 tak som si myslela spravne ze si to ty 😀 ale nebola som si ista. Boli ste pri tom detskom oddeleni a kupovali ste veci pre babo, ja som tam tiez bola hladala som prebalovacie podlozky, ale bud som ich nevidela alebo ich nemali. My sa mame celkom fajn uz sme ako tak zdravy, este mame sopliky ale stopy po kiahnach uz zmizli. A gratulujem k dievcatku 😉

lubica69
27. jan 2011

@zuzkap2 tak to pri detskom sme boli isto my 😀 Aspoň ja 😀 Chodím obzerať ružové vecičky 😀 😀 😀
Si sa mala prihovoriť 😉 A malú si mala vo vajku v nákupnom košíku???A ešte Dávidka zo sebou?Sa mi asi niečo marí

zuzkap2
27. jan 2011

@lubica69 ano presne to som bola ja a bol aj Misko so mnou len behal,

lubica69
27. jan 2011

@zuzkap2 aha Ja som len zaregistrovala tmavovlasú maminu a bábo malé vo vajku v košíku A ty si nemávala svetlé vlasy???A tie podložky boli v tom rade ako vojdeš do tesca na konci 😀

zuzkap2
27. jan 2011

@lubica69 mam prefarbene blond vlasy, len my uz vyrastaju a akosi nemam casu si ich nafarbit, dik skusim poziet v sobotu tie podlozky

tulipanike
29. jan 2011

ahojte, aj ja dodatocne Sebkovi vsetko naj 🙂

my s amame dobre, Lenocka rastie ako z vody, dni nam ubiehaju strasnerychlo, nestiham to ani sledovat

tulipanike
9. feb 2011

😲 😲 😲 😲 😲 😲
to tu nikto nebol tak dlhooooo 😲 😲 😲

lubica69
9. feb 2011

Ahojte
@tulipanike áno Nik sem nechodí Žienky sú asi na FB a tu to zanedbávajú 😢

tulipanike
13. feb 2011

@lubica69 ahoj moja, no veru, asi to tak bude
ja zas na FB nechodim
a ako tehulka, ako sa mas ?
kedy mas termin?

lubica69
14. feb 2011

@tulipanike no veď ani ja FB nemám
Mám sa celkom fajn Zajtra mám poradňu A termín mi posunuli z 15 na 11.6 😀
A ty ako?Ako sa Vám býva?

tulipanike
15. feb 2011

@lubica69 ahoj 🙂

no ja my sa mame super, byva sa nam tiez dobre, sme velmi spokojni, bytik je priestranny, Lenka ma svoju izbicku
nas zase caka Lenkina poradna buduci tyzden, budu ju ockovat zas, a potom oslava jedneho rocika 🙂

juj, tak to mas pekne, v lete sa narodi drobcek 🙂 a vies co to bude? to bude narodene skoro ako ja, ja som 19.6. 🙂

lubica69
15. feb 2011

@tulipanike tak to je super,že sa Vám dobre býva v novom
U nás to vyzerá zatiaľ na dievča tak uvidíme

tulipanike
16. feb 2011

@lubica69 tak by ste mali parik, to je pekne 🙂

lubica69
16. feb 2011

@tulipanike no veď to hej 😀

tulipanike
16. feb 2011

@lubica69 to je ake srandovne, ked sme tu len my dve, a nikto iny, kaslu na nas dievcence

lubica69
16. feb 2011

@tulipanike no veď ostatné kočenky sú v kontakte na FB
a len my tu 😢 ale vystačíme si 😉

tulipanike
17. feb 2011

@lubica69 presne tak, vystacime 🙂

mishelin
autor
17. feb 2011

caute..veru priznam sa ze som skor na fb 😝
bibka som ti dnes volala ale asi si bola zaneprazdnena..
sme boli na krcnom idu nam vyberat nosnu mandlu,teda P ☹ ale ak mu to ma pomoct...

bibka333
18. feb 2011

ahojky tak aj ja sa priznavam že na fb chodim a ja a miška viem že si volala 😉
super že tehulka sa ma ok aj evka a čo to vidim že znažilkujete len tak dalej mate nas čo dobiehat nas troj mamini a štvor maminu (vanku) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
mi sme mali doma grcaci vyrus ale len ja so staršimi detmi manžel a Eliška nie a inak sa mame dobre naš duracelko rastie jazyk sa jej nezastvi neviem po km do dite je 🙂 a porozmyšlajte o nejakom stretku našla som super cukraren je tam velky detsky kutiaj kolačiky za dobre ceny pa a dajte vediet

lubica69
18. feb 2011

@bibka333 moja myslíš takú peknú pod bránov vzadu kde ja aj videopožičovňa???Ak áno tak tá je supeeer
Moja tak vírus?No snáď ste už OK

bibka333
21. feb 2011

ahojky kde ste všetky ?
@lubica69 ano tu je tam super 🙂

lubica69
21. feb 2011

@bibka333 no všetky na FB 😀 😀 😀

tulipanike
21. feb 2011

cavkajte 🙂

este som nebola v tej cukrarni, len este pred ked bol vchod od ulice, a to bolo o nicom, ale ak to poriadne porobili, tak to moze byt fajn

nas caka v sobotu oslava, Lenka nam ide mat rocik, ocko meniny, tak vsetko spolu 🙂

zuzlik08
22. feb 2011

ahojte...
@lubica69 lubi, tak sa tesim, ze to bude dievcatko, hlavne nech je zdravucke a nech to v poriadku dotiahnete do juna 🙂 ... dufam, ze vela oddychujes a ze ste obidve v poriadku...a ako sebastianko, velky skolkar? uz ma aj frajerku? 😀
@tulipanike nooo, evy, ved aj ja tu citam citam, ze sa snazite...tak nech vam to co najskor vyjde a tiez nech sa vam podari parik 😉
my tiez celkom ok, len sa trapime s koznymi problemami, no inak fajn, jazyk nam narastol riadne dlhy, ani do skolky nam netreba ist zaucat sa 😀 ... odvravame a piskujeme jedna radost a o kazeni vsetkeho co nam pride pod ruku ani nehovorim...darmo, stale tvrdim, ze to mal byt chalan 😀

lubica69
22. feb 2011

@zuzlik08 ďakujemeee
@tulipanike a mne až teraz došlo,že sa snažíte 😀 Inak klobúk dole Ja by som si netrúfla na 2 tak malé bába 😅

zuzlik08
31. mar 2011

...noooo, pekne, sme sa to dopracovali....az na 5. strane som nas nasla 😕

@lubica69 ...asi to bude mala gymnastka ...alebo zeby predsa to slniecko??? 😀 ...ako sa drzkate, vsetko ok? a ako sebko vo skolke, uz aj frajerku si nasiel?...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre