Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

domulienka
24. mar 2009

Lubi,ja tak rad trsam,trsam 😀
Musime si to aj my kuknut ,len este zistit komu sme dvd pozicali 😉

bibka333
24. mar 2009

ja pozeram ordinaciu ukladam plienky a vesam pradlo to som ale chobotnica 😀

domulienka
24. mar 2009

joj aj ja mam pradlo v pracke si mi pripomenula,idem na to. 😉

zuzlik08
24. mar 2009

ahojte mamicky. tak aj my gratulujeme kvietockom aj maminke kvetinke, nech nam pekne priberate a rastiete do krasy. a hlavne kopec zdravicka...a nech maminku velmi necvicite 😀 . miska, aj tebe gratulujeme, mas rovnaky vypocitany termin, ako som mala aj ja, no my sme sa rozhodli ukazat sa na svete o 2 tyzdne skor. tak ti prajeme krasne gulkanie. a co by ste chceli, babu do pariku?

zuzlik08
24. mar 2009

ozaj bibka, mam to tak omrknute, ta nasa hladoska zhltne vecer okolo 180-200, no cez den je to menej, lebo sa nam nechce tahat z prsnika a neviem, cii tam tolko aj je 😅

lubica69
24. mar 2009

Ako viete kedy má Miška termín,Zuzlik?Ja som sa pýtala ale neodpísala No áno trsám trsám ale smerom do postele😅

domulienka
24. mar 2009

Lubi ma to v pase .
aj ja trsam tym smerom 😅

tina983
24. mar 2009

Čaute kočky,pozerala som trochu to Rádio ale sa mi to zdá riadna trapošina,radšej som si mohla pozrieť Panelák.Ešte sa mi nechce ísť spať,čakám kým sa mi manžel vráti z práce aby sme si mohli zavolať.

bibka333
24. mar 2009

tinka si tu 🙂

lubica69
24. mar 2009

Jaj to sa mi nedá zatiaľ pozrieť cez mob Pozriem zajtra ak budem vedieť zapojiť Pc bo idem poň

zuzlik08
25. mar 2009

tina, aj ja som kus vcera kuk radio, moj nazor rovnaky 😝 . bibka, aj tebe tak strasne vypadava haro? ☹

bibka333
25. mar 2009

zuzka mne ci Eliske? mne nie ale eliske v zadu to je ale vietor ja som sa chcela prechadzat s luckou

tina983
25. mar 2009

Caute,som na obed doma z roboty,tak kukám čo nové tu je,aj u nás fúka taký strašný vietor,už by sa mohlo ukľudniť to počasie. 🙂

bibka333
25. mar 2009

tina kedy prides zase na kavu 🙂

tina983
25. mar 2009

A ty kedy prideš? Ja neviem kedy budem zase tak na dlhšie v Brezne,ak budem tak ti zavolám 🙂 A si mi ešte nenapísala či pôjdeme niekam posedieť na Veľkú noc,len ktovie či bude západ otvorený na Veľký piatok 😒

bibka333
25. mar 2009

na velku noc nemozem ani na velky pitok ja pridem ked bude auto 🙂

lubica69
25. mar 2009

Ahoj babky
Tak ja už konečne na Pc som si to normálne aj zapojila sama 😉 šikovnica
A už konečne aj vidím kedy má Miška termín
My sme boli dnes v BB na hudobnej Bolo super
A vy čo dnes robkáte?

bibka333
25. mar 2009

lubka ahoj pytala som sa na to mc tu na mazorniku slniecko plati sa 1 E na hodinu tak sa mozme stretnu uz moze hadam aj ivka 🙂

lubica69
25. mar 2009

Jeeej bibka supiš Išla by som hlavne teraz keď takto sama doma A kedy?Budúci týždeň?My sme zajtradomka a v piatok máme stretko v BB ale budúci týždeň by sa nám dalo a áno aj Ivka by mohla Rada by som Vás babky spoznala 😉

lubica69
25. mar 2009

To je ale chýb 😒

lubica69
25. mar 2009

Inak som akurát pridala ,že až 4 fotky do albumu 😉

bibka333
25. mar 2009

lubka krasne fotocky maly zlatucky mama fesanda a pokom blondacik 🙂

domulienka
25. mar 2009

ahojte,Lubka sikovnica ,nam netreba ani chlapov zapojime vsetko 😀
A Sebastainko fesacisko aj mamina kocica. 🙂
My mame dnes 14 mesiacov a boli sme posledny krat v poradni,ockovali Domku do pliecka,trochu si poplackala ☹
Joj babky aj ja chcem ist na to stretko ale tento a nabuduci piatok este musim ist na injekciu do ruzomberku ☹

domulienka
25. mar 2009

ale ostatne dni mozem 😉

lubica69
25. mar 2009

Ďakujeme Malý je blondoš po tatovi keď bol malý Tak môžme pondelok alebo utorok?Juj Ivka a dokedy budeš chodiť na injekcie?

bibka333
25. mar 2009

tak ja mozem hoc kedy so na materskej 🙂

domulienka
25. mar 2009

ok tak vyberte ktory den,najlepsi podla mna pondelok,vtedy je navarene z nedele 😀
No uz len teraz a nabuduci piatok..Dufam 😉

lubica69
25. mar 2009

Babky nepozeráte Hausa?Ja to zbožňujem

domulienka
25. mar 2009

aj my mame radi hausa ale teraz bezi modre z neba , a okolo desiatej mi zacne kraso,uz sa tesim 😉

bibka333
25. mar 2009

baby tak v pondelok a mala Eliska my dnes doobeda spinkala 3 hodinky v postielke od 9 30 do12 30 a teraz vecer sa prejedla obgrckala ma 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre