Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

zuzlik08
12. sep 2009

ahojte, no aj mne sa to zda skoro ze v tomto veku chce spat uz len 1x denne. ale pritom je tak straasne unavena, je plana a ocka ma cervene ako keby cele dni zvarala...ale ked ju idem ulozit, tak ani za svet, len reve a reve, no katastrofa. tak dnes isla spat len poobede a spala len 2 hodky a to uz vecer o 18.00 odpadavala. tak neviem, co s nou

domulienka
12. sep 2009

ahojky,babky len vydrzat,to mate teraz take obdobie,teda Vase babulky,u nas to tiez bolo take aj pred rokom aj tesne po roku,potom v 14 mesiacoch uz zacala spavat len raz poobede,a schrupne si aj teraz po tri hodky a vobec sa nevzpina ked ju ulozim,cez dierku ju odsledujem,trochu si podzavoce ,pomeni polohy a zaspi.
vcera som Zuzka na teba myslela.len som tukla na aukcie a dvoje krasne satocky naraz ponukala aj sa predali za 90sk,take nieco ako si dala linky,no koncilo to za 7 min.,aj som volala Bibke no ta nedvihala,tak skoda .a vybrala si daktore satocky?
Vranka sa nam dnes zabava,tak nak sa super zabavia 😉
Lubka ako na jarmoku ?aj si dostala vareskou?
Evka-Bubinka ja som tiez nevedela ze si sama,si sikulka ,nahradzas malemu aj otca.

zuzlik08
12. sep 2009

ivka uz som aj objednala tie bodky, vraj su uz na ceste ku mne, tak sa tesim na pondelok....dufam, ze nebudem sklamana. ak bude v pondelok stret, donesie ukazat
ivka ako hladas na aukciach, davas si konciace alebo si najdes to, o co mas zaujem???

domulienka
12. sep 2009

Zuzka ,super veci co sa nam hodili som nasla prave v konciacich,daj do sledovanych a odsleduj.ked daco konkretne hladam tak si dam vyhladat podla velkosti a tak,ale ako vravim konciace super 😉 alebo este aj nove a tie si dam do sledovanych a obcas sledujem kedy koncia,to co naozaj veeelmi chcem si napisem na papier kedy konci a zalepim na pc,aby sa mi nestalo ze prepasiem 😉

eva888
13. sep 2009

Ahojte baby tak ako travite nedelu? Ivka tak to si ma potesila ze je to len prechodne obdobie co sa tyka toho spanku. My sme preberali brusnice este mi ich treba zavarit ale nemam hrusky tak zavarat budem len zajtra dufam ze sa im nic do zajtra nestane. Ozaj zajtra plati to stretko? Zatial pa

lubica69
13. sep 2009

Ahojte
Tak my sme boli od včera v BB Aj na jarmoku Včera len nakuknúť a dnes doobeda so Sebastiánom na dlhšie No všetko sa mu páčilo Aj kolotoče ale na žiaden nechcel ísť Tak sme ušetrili 😀 😀 😀 No on si to o rok aj s tatom vynahradí
Dnes dospávame On už spí 3 hoďky Ja som spala asi hoďku 🙂
A vy ako???
A stretko o koľkej kde?
či poobede rajská???

lubica69
13. sep 2009

Žienky tak ako zajtra Píšte píšte😀

bibka333
13. sep 2009

baby toto čo stretko zajtra asi poobede okolo14 15 hod a može byt aj rajska my sme sa vratili dnes len 0h okupkala som malu ta hajka a my sme mali ešte naštevu teraz odišla pa zajtra sa tešim pa

lubica69
13. sep 2009

Bibka tak na zajtra sme už dve😀

domulienka
13. sep 2009

ahojky aj my s babami prideme 😉 do rajskej 😉

bibka333
13. sep 2009

Ivka vranka prid aj ty ak sa ti da Jarka sa teši na Karinku dufam ze nakukneš 🙂 tešim sa

zuzlik08
13. sep 2009

ahojte, aj my sa pridame, ale asi len okolo 17.00 ak tam este budete, ked sa mala naspi...aj ked neviem, ako sa rozhodne spat zajtra. inak tato noc u nas...no proste veelka hroza...my sme noc vlastne ani nemali. a to sme si mysleli ako fajne bude spat, kezde cez den to tiez nebolo nic moc. no katastrofa. zuby von, a aj tak sa to nelepsi. zajtra mi maju prist tie bodky satocky aj jedny gatuse, tak som zvedava...a mozno aj z quelle choditkove auticko, co som jej objednavala na rocik, no len ten nas nabytok, na ktory som uz taka zhava sa nejak neponahla. som tam v piatok volala, tak vraj uz snad v priebehu tohto tyzdna...to zato, ze sa tak tesim, ze konecne popracem vsetky veci do skrin.
a ako vranka, ako ste sa svadbili, nozky este bolia? cakame na foto vyfintenej rodinky

lubica69
13. sep 2009

Tak super zajtra Zuzlik okolo 17 ešte v rajskej určite budeme My dokvitneme keď sa Sebo zobudí Okolo 15-16 Tešíme A s tým spaním Neboj to je podľa mňa len obdobie Tiež sme mali

domulienka
13. sep 2009

aj my prideme po tretej,ako vyzdy 😀
Zuzka dones potom ukazat ulovky 😉
Lubka ja som tie rifle obidvoje kupila po 5 eur,musim zajtra kupit ocot a smrcnut ich tam.
a please neviete ako zablokovat pristup na aukcie 😀 stavam sa zavisla,co robit?jedine nezapinat pc,ale to potom nebudem moct byt s Vami. ☹

zuzlik08
13. sep 2009

no ved hej, len my ho mame, odkedy je na svete 😅 . tak ja idem do spisa, lebo uz zase parkrat plakala a mrncala...to bude zase noc ☹ . pa zajtra

bibka333
13. sep 2009

zuzi nestažuj sa bud rada že je mala zdravučka 🙂 😉 ona ti to nahradi bude sa dobre učit, spravat a tak dalej 😀

bubinka1982
13. sep 2009

aj ja dojdem,ak môžemmm.....

eva888
14. sep 2009

Caute baby tak sa pridavam aj ja prideme okolo stvrtej do rajskej. tak sa tesim zatial pa idem sa hrat s Lenkou. Evica samozrejme ze mozes prist uz sa tesime na Adamka ako ste podrastli davno sme sa nestretli.

buli21
14. sep 2009

ahojte aj mi sa radi pridame....tesime sa dnes okolo 16 hod...pa

buli21
14. sep 2009

to mi je samozrejme my s tvrdym y...uz nacisto ohlupievam: 😝 🙂)))neda sa smi sustredit, Peto mi obzuva nohu...asi boli slabe ranajky..pa 😔

eva888
14. sep 2009

Zuzka ĺen pre potesenie ze nie ste sami. My sme preistotu tuto noc nic nespali mala len mrnkala a mrnkala vobec sa nevedela ulozit na spanie. Prehadzovala sa celu noc z jednej strany na druhu ale rano bola vysmiata a plna energie fakt neviem kde ju beru obcas by som si to s nou vymenila. 😀 😉

mishelin
autor
14. sep 2009

caute caute,tak vam dnes prajem prijemne stretko 😉

ivka-no to s tymi MMA by som aj ja brala 😅 😀 tiez zacinam byt zavisla,uz sledujem 3 aukcie 😅

domulienka
14. sep 2009

Miska skoda ze neprides,to bude asi posledne stretko von ☹
tak prijemne drazenie,aby si to vyhrala 😉

lubica69
14. sep 2009

Ahojte Aj my určite prídeme No teda ak nebude pršať lebo to nevyzerá veľmi ružovo Ale ak nebude určite veľmi tešíme na všetky No ono asi každé dieťatko má nejaké tie svoje muchy bez ktorých by to nebolo ono Ale to všetko časom prejde a ešte nám to aj chýbať časom bude Hlavne,že sú detičky zdravé A čo sa týka aukcií tiež sledujem ale nevidím v tom niečo zlé Väčšinou dražím čo sa fakt oplatí a určite sa to nedá normálne kúpiť

bibka333
14. sep 2009

ahojte tak sa tešim že nas bude dost baby ak bude pršat tak sa mozme skryt aj dole v Jednote je tam dost miesta 🙂 aukcie su zavisle mne mm povedal že ide žrušit net ☹ ak neprestanem

domulienka
14. sep 2009

jasne presne v jednote je super ak bude prsat aj detsky kutik tam maju 😉
Ach zavislost,ved prave da sa tam za super kupit,zatial som nic neobanovala,vsetky by som inde kupila drahsie,no si poviem dost len to potrebne ale napr.hodim Vam sem link

domulienka
14. sep 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6286166

myslim uz na buduce leto,no nekup to ked som ich vydrazila za 105 sk. 😉

lubica69
14. sep 2009

Ivka krásne sú
Mne dnes prišli celokožené poltopánočky za 7 eur aj s poštovným A Sebastiánkovi nová UMBRO šuštiaková súpravička na jar za 7,50 😀

luckka
14. sep 2009

caute kocky, my sa dnes tiez pridame 🙂 zatial papa

lubica69
14. sep 2009

Super Tak sa nás nazbieralo😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre