Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
12. mar 2009

ahoj babky
tak ako čítam ste sa včera dosť rozčertili 😀 No aby nám to tu nejak neskonfiškovali alebo zatvorili pre nejakú nechcem povedať že rasovú diskrimináciu 😒 Aj keď úplne súhlasím Máte úplnú pravdu A potom ako má žiť normálny človek ☹

lubica69
12. mar 2009

Ahoj babky
Čože dnes robkáte?
My sme boli trošku von no počko zas otras Malý akurát zaspal 😝
ja som ešte doriešovala ten neštastný včerajší úraz s tou vyučujúcou kedže to bola s časti aj jej vina 😒
Idem variť šošovičku a večer keď príde mužík asi aj bryndzové halušky
Inak ak by ste mali niektorá čas a chuť sa ísť pozrieť s dietkami niekedy do toho Mc na mazorníku rada by som šla Od pondelka som totiž zase na try dlhé týždne slamená vdova 😒 Mužík ide totiž od pondelka mimo až do 3.4 ☹
A čože kuchtíte?Dajte tyta na víkend

zuzkap2
12. mar 2009

Ahojte 😉
Lubka, tak brindzove halusky som prave doroobila 😀 a sosovicu sme mali vcera 🙂

lubica69
12. mar 2009

Ja už šošovicu mám ale na halušky sa dnes asi vybodnem a budú zajtra 😉

eva888
12. mar 2009

Caute baby robite velke chute na tie halusky. Hned by som si dala. Tak na buduci tyzden vo stvrtok nas caka vysetrenie crievok tak sa uz teraz na to pripravujem. Dufam ze to mala dako zvladne. Ja idem uvarit zemiakovu polievku. Tak zatial caute

lubica69
12. mar 2009

Ahoj Evka Juj tak vyšetrenie Tak budeme držať palčeky nech to malinká Lenka zvládne

mima777
12. mar 2009

Ahojte babenky, ako sa mate? Ja som bola dnes u tej pohancanikovej znovu na kontrole a ma zauctovala za sono 11,60! 🙄 . Vraj to sa jednorazovo plati. To akoze som tehotna. To aj vy ste take nieco zazili? Fotku babatka mi vytlacila na A4, ani ju nevzdialila, vsetko je rozmazane a 60Sk, vraj aspon na napln do tlaciarne 🤐 . tak som ostala mierne znechutena.

zuzkap2
12. mar 2009

mima, poistovna preplaca dr. len tri sona pocas tehu preto si platila.

domulienka
12. mar 2009

Ahoj mima,ano na potvrdenie tehotenstva sonom sa plati ale,nie tak vela,teda ja som bola v 8 tyzdni ale este v juli 2007 a vtedy Svantner pytal 200sk,zeby zdrazelo?A fotka stala tiez vtedy 60 sk.Dalsie sona by ta uz nemal pytat nic.zdravotnicky,neplatia nic,to mi vtedy povedal.

ja som dneska robila zemiakovu na kyslo a pirohy bryndzove prvykrat fajnotka a nieje to ani dake narocne 🙂

domulienka
12. mar 2009

aj ja drzim palceky Lenocke,neboj Evka zvladnete,hlavne za objavia pricinu 🙂

domulienka
12. mar 2009

no co babenky usiel sa Vam cukor,my sme boli vcera vecer okolo pol siedmej a uz nemali bohvieco,ale ze zas dovezu.

eva888
12. mar 2009

Ja som bola dnes v tescu o tretej a uz sa mi cukor neusiel. Ze im pride zajtra rano okolo osmej. Mala mi uz zaspala tak idem navarit tu polievku. A dakujem baby za povzbudenie uz som s toho nestastna

ojo
12. mar 2009

ahoj holky, pardon že vám sem vlezu, ale neodolala jsem, když jsem viděla název tématu Brezno a okolie 🙂

lebo aj ja som sa narodila v Brezně 🙂 ale teraz už som češka a bývam aj v čechách, ale skoro celu rodinu mám stále na slovenku okolo Brezna v Čiernom Balogu, na Mazorníku...

tak jsem vás chtěla jen pozdravit 😉 🙂 🙂

mima777
12. mar 2009

Domulienka, dakujem za info, ja som to popravde necakala, lebo sestra teraz porodila v KE a ani pri jednom dietati nieco take nezazila a hned od zaciatku nosila moc na vysetrenia, a tuna povedia ze do 12tyzdna absolutne nic 😒 .

Juuj robite chute s haluskami, ja som teraz zatazena na vsetko co obsahuje slaninu 😀 a najlepsie slanina sama 😝 .

zuzlik08
12. mar 2009

ahojte babky, mima, mne tiez potvrdzovala teho sonom, no myslim, fakt uz nepamatam, ze ja som asi nic neplatila, len myslim ze nejakych 160,- sk jednorazovo (zrejme za tie sona). no mne ich robili ovela viac, lebo som mala rizikove. foto malej som dostala tiez len na a4, tak som tiez zirala, no co uz. domulienka cukor sa nam usiel, lebo nam bol svokor vcera doobedu, no ludia ze habali aj s mlieckom ako nenormalni. evka, aj my drzime palce, nech vam to dobre dopadne. my sme mali dnes este hurku s pecenymi zemiackami a zajtra a vikend asi prejeme u nasich, lebo mi prisiel bracek s rodinkou, tak hadam po dlhom dlhom case budem mat od varenia aspon par dni klud 😎

zuzkap2
12. mar 2009

Ivka, aj nam sa este usiel cukor 😉 ja som bola vcera do obedu ale vzala som si dva kila to nam uplne staci a cele balenie mlieka 😀
mima , moc na vysetrenie ti brat bude urcite 🙂 ona ma wc dnu tam kde je sestricka, a ani ja som okrem 2x sona do 12tt niake ine vysetrenie nemala

tina983
12. mar 2009

Čaute baby ja dnes len na skok pozdraviť vás,lebo už ide ordinácia 🙂 Evka viem presne ako sa cítiš,náš malý má tiež zdravotné problémy a často s ním chodíme do BB na kontroly,teraz je to už v pohode,lebo som si zvykla,ale zo začiatku mi deň pred ani jesť nechutilo,aj keď to by mi najmenej uškodilo 🙂

eva888
12. mar 2009

Ahoj ojo kludne sa mozes pridat a pokecat s nami. Ja som sice tiez novacik na tejto stranke a velmi sa mi paci si takto pokecat s babami z Brezna. Ako kukam na tyzden v ktorom si tak sa ti to krati a o par tyzdnou uvidis po prvy raz svoj poklad. Drzim ti palce aby vsetko dobre dopadlo. Potom napis ci je to dievcatko alebo chlapcek. Pozdravujem Cechy

lubica69
12. mar 2009

Ahoj babky
ja som za sono neplatila a ani za fotky ktorých som mala dosť A na vyšetrenia som chodila Nie že do 12tt nič ☹ Tak neviem 😒 Ale ja som chodila v Bb Sme vtedy ešte tam bývali Ale ak budem znova tehu tiež chcem do BB chodiť
Ivka ty asi kukáš Capri si spomínala že to máš rada Tinka ty ordináciu a ja Bocianie príbehy 😝 kým malý nepôjde spať ale o chvíľu má doraziť aj mužík tak ho chce počkať 😉
My sme cukor ani mliečko ešte nebrali ale asi zajtra alebo cez víkend Do kedy má byť tá akcia,neviete?

zuzlik08
12. mar 2009

ahoj ojo, tak ta aj ja vitam, aj mne sa bracho ozenil s ceskou a ziju tiez v cechach, par km od mladej boleslavy, takze krizom cez cely kraj, no takze mame krstniatko malu cesku - káťu, akurat teraz niekedy maju dorazit k nasim, prisli na slovensko do nedele, tak sa uz tesim 😝

domulienka
12. mar 2009

ahoj Lubi,akcia trva tyzden,a kdeze ide u nas ordinacia a zajtra doobedu kuknem capri aj nahram babam.
Bocianie pribehy?jaj s malym na minimaxe?

zuzlik08
12. mar 2009

...ze ivka, taketo tesco tipy mozes dat aj castejsie. dakujeme 🙂

domulienka
12. mar 2009

jojo dam ,uz som mame povedala ze nak si vsima aj pleny atd.

mishelin
autor
13. mar 2009

caute baby,ale ste s arozsupli,pravdupovediac sa mi necche citat dozadu 😅 😔
ale vitam nove clenky 😉 a mnaaaam bryndzove halusky 😀
u nas vsetko po starom (zatial) 🙂 no a dnes mam narodeninyyyyyy 😎 aj ked je piatok 13 ale nevadiiiii 😎

zuzlik08
13. mar 2009

tak vsetko naj mishelin, dufam, ze aspon dnes si das pokoj od riadenia 😉 . my sme boli vcera na ockovani a dnes mame teplotku, takze to bude dlllhy den, lebo mala je naucena ist von za kazdeho pocasicka. no co uz, nejako to uz vydrzime, len aby nam teplota rychlo klesla

domulienka
13. mar 2009

Miska tak vsetko naj k narodkam,stasticka ,zdravicka lasky od tvojich dvoch chlapov 🙂
Zuzka tak malá ma teplotu z ockovania chudatko male,neboj prejde to.

zuzkap2
13. mar 2009

Miska, vsetko najlepsie k narodeninam
🙂

tina983
13. mar 2009

Ahojte,Miška všetko naj k narodkám 🙂

lubica69
13. mar 2009

Ahoj babky
tak my sme dnes konečne po 2 nezdarených pokusoch boli na tom stretku v BB s babami 😉
Miška všetko naj naj naj A koľko máš?

mishelin
autor
13. mar 2009

dakujem babky za gratulacie 🙂
lubka mam 22 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre