Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

mishelin
autor
4. aug 2009

ozaj a domke vsetko naaaaaaaaaaaj k meninkam 😵

a adamkovi skore uzdravenie z hnacok 😉

bibka333
4. aug 2009

Dominike 🙂
Na meniny na tvoj noštek
posielam ti slsdky božtek
nech sa ti splni každy snik ,
nech pri tebe stoji anjelik
zo srdca Eliška s celou rodinou 🙂

tinka tak to je virus ked už aj ty

domulienka
4. aug 2009

jeej krasna basnicka.dakujeme vsetkym,este sa tu ukazem ,len musim mm skratit soferske gate,fasovali nove a su mu straaasne dlhe,tak zatim 😉

tina983
4. aug 2009

Všetko naj Dominičke,aj my sa pripájame.

domulienka
4. aug 2009

Tinka dakujeme 😉

lubica69
4. aug 2009

Ivka Domke všetko naaaaaaaj😀

vranka4
4. aug 2009

Ivka,aj my sa pripájame,Domke všetko najlepšie,vééééľa zdravíčka,kopu hračiek,supéééér rodičov a štedrééé babky a dedkov 🙂

domulienka
4. aug 2009

dakujeme Lubka a Ivka 😉 co porabate?Lubka na aukciach,Ivka sa zapaja do tem na MK?

vranka4
4. aug 2009

Práve som si vyberala róbu na svadbu,aj pre baby,krásne veci a veľa+prijateľné ceny,neviem sa rozhodnúť 🙂 ,Marek je v nočnej a ja tiež 😀 ,idem,dobrú noc

bibka333
5. aug 2009

dobre ranko mamky v noci sme boli hore 2 hodnky a plačkali sme kus pokoj a zase plač 😔 ☹ 😒 keby sa to dalo preniest na mna .Teraz sa tu hrjka s mojou baou od detstva je zlatučka teplotu mam stale okolo 38 😝

tina983
5. aug 2009

Ahojte Vranka tak poraď kde vyberáš tú róbu na svadbu lebo aj mne nejakú treba 🙂

lubica69
5. aug 2009

Ahojte
Bibka držkajte sa nech je lepšie Nech je Eli už dobre
Vranka a kedy komu idete na svadbu?Hádam nie na vlastnú 😀
Tinka a ty? 😉
Ivka už aukcie ee Už mám všetkého dosť 🙂 Ale občas nakuknem 😅

tina983
5. aug 2009

Ľubi ideme v októbrii,vydáva sa mužovej sesternici dcéra. 😉

lubica69
5. aug 2009

Aha Tinka No tak to robu treba😀

domulienka
5. aug 2009

ahjte,Eliska nech je zdravucka, ako mala rybicka 😉
dnes sa nam ochladilo ,ale ja som spokojna 😉 ,sila som od rana tak ma chrbat bolel,tak som sa vybrala na prechadzku s Domkou na stary mazornik,teraz sme prisli,dobry vzduch je von 🙂
Ivka,hod nam sem linky ake roby si ponachadzala,radi obzrieme,vsak baby? 😉

zuzlik08
5. aug 2009

ahojte, ano ivka, my zenske radi obzerame oblecko 😅 . aj my sa srdecne pripajame k blahozelaniam pre domku, hlavne veeela zdravicka. bibka, nech rychlo vyzdraviete. ked nieco trapi nase mrna, aj ja si stale vravim, keby sa to tak dalo preniest radsej na mna. ivka vranka, dufam, ze je dcera ok a hlavne jej ocko. odkial sa jej to tam vzalo? lubi, tak opat v bb??? 😉 co tam nove od predvcera? miska, tak vravis skoro rano, ze o 7.00? 😀 ...o kolkej sme sa to stretli??? 😀 😀 😀 😎 . tinka a aj vsetky chorucke deticky, rychle uzdravenie. evi, ako sa ma adamko? dufam, ze ste uz doma.

bibka333
5. aug 2009

ahojte prave som prehrala kočik na aukci ☹
Eliska vecer nemala teplotu tak uvidime co zajtra po obede nevedela zaspinkat potom zaspala na mne a zobudila sa zo strašnym plačom hodinu som ju nevedla ukludnit ☹ večer zaspinkala sama 😉
Evkin ADamko je doma su ok 🙂
Ivka vranka co očko je uz ok
Volala matka že v piatok o 13 H v greene ak nebude prsat 🙂 ak bude Eliska ok pojdeme spolu ak nie bude ju stražit ocinko

zuzlik08
5. aug 2009

jeej, ivka zmenila foto 😉

domulienka
5. aug 2009

jo zmenila,dala som tam baby,ked zmazu dam dake nove foto. 😉
Bibka tak to vyzera s Eliskou na dobrej ceste,som rada 😉
aj my uz spime,no par dni nechce do postielky,reve o dusu ked ju dam na postel,tak zaspi,tak to vyzera,ze sa niecoho v postielke boji alebo neviem,no pletiem si na seba bic s postelou,ale nechcem aby revala az sa zachadza.
akurat so chcela o stretku napisat,ze ci sa kona?tak my sa s kvietkami neuvidime,je vtedy prave Domkin cas,vsak sa stretneme inokedy.A potom po tretej dakto pride?
Hladam malej daky stan,detsky do bytu,dostala peniazky,tak aby som im nestupila na krk 😀 ak viete o dakom ,na BB som prezrela a nic.

lubica69
5. aug 2009

Ahojte Mňa dnes celý boží deň bolí hlava Inak aj mne ochladenie vyhovuje ale v piatok už má byť pekne Tak vy o 13?No to my neviem neviem Bibka a aký chceš kočík?Ja mám jeden športový na predaj Či ty golfáče chceš?No v BB nové nič ale ideme aj zajtra V Merkury Markete majú mať drevenú posteľ 90*200 s roštami za 35€ tak ak bude chcem malému lebo ešte nemá Matrac mám

vranka4
5. aug 2009
lubica69
5. aug 2009

Juj Vranka krásne A veľa Vedela by som si vybrať😀

domulienka
5. aug 2009

Ivka,nadhera, vsetky krasne tazko vybrat ☹

domulienka
5. aug 2009

Lubka tak nak sa Ti postel ujde,to dobra ceena 😉

domulienka
5. aug 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2080924
ja som nasla tento stan,ale neviem ked pekny je aj s mackom pu,tak poradte,zase please 😉

domulienka
5. aug 2009

baby kuknite na jednotke davaju volaku komediu a moje dievky sa rehocu naramne

vranka4
5. aug 2009

Ahojte babenky 🙂 ,ako sa majú choručké detičky 😒 ,hádam už lepšie,aj Eli,aj Adamko,keď je už domka 🙂 ,naša Lenka s okom už fajn,nechápem,ako sa ten kov do tej rohovky dostal,ale hlavne,že je von 😀 ,nóo´,my ideme na svadbu môjmu bratovi 12.9.-za pár,tak najvyšší čas zháňať garderóbu,v Brezne nič moc alebo drahé a ja nemienim vyvaliť ťažké prachy a bude mi to stáť v skrini,mám pár plesových vecí,ale chcem novééé,ale nie mastnééé 🙂 ,ináč brat sa ide ženiť po 12 rokoch randenia 😕 😕 ,to sa až zle píííše,už má 38 rokov 😕

vranka4
5. aug 2009

Ivka,všetky sú pekné,ale mne sa najviac páči so Snehulienkou,aj cena je fajn 😕 ,ináč fotočka zmenená vyzerá super-všetky tri herečky-pozdrav ich 🙂

mishelin
autor
5. aug 2009

no zuzka bolo trosku viac 😀
no a ivka ten stan asi so snehulienkou,i nas by urcite s mackom toho ma rad,alebo s autami zeby? 😅 😀

domulienka
5. aug 2009

rozhodujem sa rozmyslam zase aj do blizkej buducnosti,ze o take dva roky ju budu bavit princezne,co si pamatam ked boli baby male,no nemusi to byt,zatial sa javi ze je na kolieska a vselijake montovacky,tak ze by auta stan 😀 no rano je mudrejsie vecera,vidim ze uz asi ste sli vsetky buvat,tak dobru nocku a sladucke snicky,pa pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre