Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
29. aug 2009

Vranka no to teda hej-poklad môj Ivka kuknem zajtra na pc

vranka4
29. aug 2009

Ivka,pozri ID 33405 tam sú lacnejšie tie bundičky

domulienka
29. aug 2009

diky,idem kuknut

tina983
30. aug 2009

Ahojte babky,ste tu včera nejako ponocovali,idem aj ja kuk tie bundičky,ale pre Marečka to už asi nebude,mi už 122 potrebujeme,či aj také číselko sa nájde?My by sme skôr nejakú vetrovočku na zimu potrebovali,lebo má len jednu čo mu je ešte dobrá a čo som na nete kukala tak to nič moc,som mu chcela niečo lepšie,ale som sa zavŕtala do témy babám z Nitry,tam otvárajú 9.9.nové nák.centrum,tak keď niekedy pôjdeme k starkej určite pôjdem pozrieť,možno niečo objavím 😉 My sme včera trochu oslavovali,svokra mala narodky,som sa od piatku na krémeš tešila ale nebolo to veľmi jedlé,to lístkové cesto také slané až strach 😒

vranka4
30. aug 2009

Ahojte 🙂 ,tu je nejako pusto 😕 😀 😀 ,Tinka,ty máš v Nitre starkú,či manžel?aké nák.centrum tam otvárajú? tam na dolniakoch je tých nák.centier vééľa,tu by mohli nejaké otvoriť a za ľudové ceny 😀 😀 ,ja som včera tiež kukala bundy na nete,tiež nám bude treba nové,ale do škôlky by som aj také z druhej ruky 🙂 ,zatiaľ som v štádiu okukávania

domulienka
30. aug 2009

ahojky,Ivka mala si pravdu ta ich ma o dost lacnejsie 😉 inac krasne veci.Tinka pozri original stranku www.Topolino.de,a potom sa da cez nu objednat co chces a su tam az do 170 vel.pekne aj pre moje starsie baby a myslim ze aj ceny super
a co inac porabate?

lubica69
30. aug 2009

Ahojte žienky My sme dnes poobede keď sa majstri naobedovali boli v BB Ja,že ako si malý u svokrovcov pospí a potom na 16 pôjdeme do Európy na Podhradskú a Čanakyho a prd z toho Nechcel u nich spať a keď som mu pred 16,že či ideme on,že nie tak super Tak som si bola nakúpiť a cestou domov mi zaspal v aute Ešte v BB Pred chvíľou sme domov Majstri odišli tak aspoň nemusím sedieť v aute keď on spí Idem trochu poriadiť a večer zapnem pc a pokukam všetko Tinka Marek už zajtra do škôlky či ste ešte PN?Vranka a vy ako so škôlkou?Idú či babka?

tina983
30. aug 2009

Ahojte Ľubi Marek až od stredy nastupuje tak prídite ešte do vtedy aj so Sebastiankom a s Bibou,mi zavolajte alebo napíšte a dohodneme sa,my už teraz len doma budeme takže hocikedy sa dá,škoda že väčšie auto nieje čo by ste všetky mohli prísť aj Domka,ale ak by ste sa aj inak vedeli dohodnúť tak kľudne,budem sa tešiť na všetkých čo majú chuť navštíviť nás,dvor aj dom je veľký takže hocikedy. 😉

bibka333
30. aug 2009

tinka ja pridem rada 🙂 dohodneme sa s Lubkou 🙂 asi tak len v piatok 😉 ja som dnes mala naštevny den bola tu sesterka a aj moje sestra kecali sme bolo super a prišla aj kamoška 🙂
Ivka ja som mal ist do tesca do fornet ale ale kamoška si to rozmyslela tak len niekedy v polovici septembra mam nastup jedna baba ma ist na zber tak len kym sa vrati 😉

lubica69
30. aug 2009

Ahojte
Tinka tak asi len piatok 😅

lubica69
30. aug 2009

Juj no škoda,že sa nás do auta nezmestí viac aspoň Domka s Ivkou ešte

vranka4
30. aug 2009

Ahojte 🙂 ,zdravím všetkých 🙂 ,my sme dnes boli gratulovať prastarkej a večer sme mali návštevu-kmotrovcov a švagra,...ešte dva dni a škola a škôlka-teda tie prázdniny preleteli 😒 ,tak naši idú nakoniec do škôlky,aj v piatok sme boli mrknúť,trošku sa pohrali,vytešení,hlavne Ivka sa véééľmi teší,Marek ten mi hneď povie,že maminka nepojde do roboty,Marek nie do školky,bude gol kopať 😀 😀 ,tak uvidíme,ako si budú zvykať 🙂 -mám z toho strach 😒 ,predsa som bola s nimi 24h. dennebudú mi chýbať,tieto 2 týždne som ešte doma,tak som si naplánovala veľké upratovanie,kým budú v škôlke,skôr mi bez nich ubehne čas ☹
Tinka,vy bývate v rod. dome,ja že ste z paneláka? 🙂 Marek ide prvýkrát do škôlky,či chodil aj min.šk.rok?
Ľubka,majstri sa snažia?konečne nejakí chlapi doma,čo 😀 😀 😀

tina983
31. aug 2009

Ahojte,Vranka Marek už bude akože druháčik,no bývame v dome,ale kým som sa nevydala,bývala som v paneláku a tam som ti ešte predtým zabudla odpísať,že mám starkú v Nitre,nie priamo,pár km od v jednej véééélkej dedine,že v najväčšej v okr.Nitra,Veľké Zálužie sa to volá,idú v NR otvárať nc Mlyny sa to volá,vraj super obchodíky tam budu,tak sa už teším a môj chlap ešte viac 😀

mima777
31. aug 2009

Ahojte dievcata🙂, chcela by som sa spytat, chodili ste na predporodnu pripravu? Byva to tu v nemocnici? A ktore dni? Dakujem 🙂

bibka333
31. aug 2009

ahoj mima ja som chodila byvalo to v utorok 13,30 14hod platilo sa 200Sk vela sa podozvedaš a stretneš maminky chod je to super 🙂

zuzlik08
31. aug 2009

ahojte, tak my za sebou zase supeeer noc, nasa slecna vcera lamala rekordy v spani, doobedu unavena taka ze odpadavala, no ani za svet nie spat, potom o 12.30 odpadla a spala do 16.00, vecer zas o 20.00 odpadla, no a o 22.00 sa rozhodla, ze si posedi, pogaga a pohra sa v postielke, no hadam nebude spat, nie? no bola to fakt drina uspat ju. a o 3.00 sme mali to iste znova 😠 . no netusim, co sa deje, no dufam, ze sa nam takto nezmeni rezim, lebo ma asi uz vystrie. ja som len skonstatovala, ze mne sa uz neoplati ani chodit spavat, ved to ani nie je spanok.
lubi, skoda, ze vam ta europa nevysla. od podhradskej mame aj cd s rozpravkami aj pesnickami, mne sa velmi pacia...dufam, ze casom si ich oblubi aj terezkator, zatial ju totiz to bavi len moj spev. chcela som si to tymi cd ulahcit, no nedala sa oklamat, hlavicka moja premudrala 😉

zuzlik08
31. aug 2009

ahoj mima, aj ja som chodila do nemocnice, spolu s bibkou a inymi mamickami a aj mne sa tam velmi pacilo. tuto predpripravu robia sice aj kade-tade, no ja som zvolila nemocnicu, pretoze som mala rizikove a aj pomedzi to som lezala v nemocnici, takze ma poznala aj hl. sestra, ktora to viedla a vedela, ktore cviky mozeme a ktore nie. naozaj mozem len odporucat, mne to pomohlo hlavne na chrbticu, a fakt sme tam dost kvakotali, takze sme sa toho vela aj podozvedali

mishelin
autor
31. aug 2009

caute baby,tak ja po 100 rokoch,nesiel nam net lebo burka nam behom mesiaca spalila 2 modemy a jeden stoji 2000sk 😢
u nas po starom vsetko..maly mal v stredu 2 roky tak sme fakt len trosicku oslavovali,a prisla som nato ze ziadne torty nebudem uz objednavat ani sama robit lebo u nas to nikto neche,celu tortu som len rozdala my ani lyzicu tak naco?pre druhych?neteba 😅 aj tak mi tu nik nebol,lebo my sme taka nekompletna rozhadana rodina 😝 mama mi nechodi kvoli svokre a nasi kmotrovci su 😝 😝 😝

tak stretko si planujete 🙂
a inak mima k tej predpriprave ja som nechodila na ziadnu a ked sa ma v bb sestricka spytala viete co mate robit,a ja ze nie ze co 😀 tak skoro odpadla,ze co za super lekara mam ked ma nan ic nepripravil,ja som tam bola kao take teliatko,nevedela som ani ako sa tlaci,ani ako sa dycha ani nic 😅 😕

a napr.lubka si mi vravela ze posledny tyzden ci ako chodis na vysetrenie do tej nemocky kde budes rodit ci ako?a ja som veru takto nechodila 😕

domulienka
31. aug 2009

Patkovi este raz aj tu vsetko najlepsie k dvom rockom 😉 Miska nabuduce urob len piskotovu so smotanou nepecenu,tu ti zarucene spapa a bud cucoriedky alebo ine ovocicko aj s jahodami je fajna 😉

bibka333
31. aug 2009

ahojte Patkovi všetko nalepšie 🙂 už je z neho velky chlap
Ivka prosim ta daj mi link na toho konika ja viem že si mi ho už davala ale nechce sa mi hladat 😉 dakujem
Dnes sme boli pozriet ocka už je doma z nemocnici strojček založeny a starky nervozny 😒 dufam že ho to prejde

zuzlik08
31. aug 2009

ahojte, aj my sa pripajame ku gratulacii, patkovi vsetko naj naj naj, hlavne vela vela zdravicka. tak uz 2 rocky, to teda ale uslo, co? bibka, pamatas este pred 10 mesiacmi? a o 2 mesiaciky to uz bude tiez rocik, boze ale to leti 😕 .
miska, no tak sa vam dari s tymi pc. no ale to je asi vo vzduchu, lebo kazdy mal v poslednom case s tou technikou nieco. aj ja budem musiet niektory den do nayka, lebo mi asi odchadza obrazovka na notebooku, a to nemam ten najlacnejsi, proste smola. no musim sa poponahlat postahovat veci z neho, kym je este zaruka.
miska, a ako druhe malicke chlapciatko, poslucha v brusku? uz sa ti co tiez riadne krati, co? rozhodli ste sa uz pre meno?
bracho vravel, vraj mi daju novy, tak uvidime. dnes nam prisiel aj kozustek, tak sa vytesujem.
a kde su ostatne maminy?
tak ivka vranka, chystas velke upratovanie...ja som tuto nemilu potrebnu cinnost vykonavala minulu nedelu, gruntovala som kuchynu, ostatne izby su nastastie zatial ok. uz len vytepovat koberceky

vranka4
31. aug 2009

Ahojte,mishelin 🙂 ,ani sa nenazdáš a už vám budú behať po byte dvaja fešáci 😀 😀 ,Patrikovi dodatočne všetko najlepšie k druhým narodkám,hlave zdravíčko,vééľa lásky,trpezlivých rodičov 😀 😀 ,teší sa na bračeka?
Zuzka,vy sa s Bibkou poznáte z pôrodnice,či už skôr?aj vaše parádnice čoskoro oslávia rôčik 😕 😕
to upratovanie,och 😀 😀 ,okná na celom dome,špajzu namaľovať,komlet linku poriadiť zvnútra,koberčeky som už potepovala,minulý týždeň,keď bolo teplo,s kvetami poriadky urobiť..na budúci týždeň tá bratova svadba,budeme mať aj my nocľažníkov,chcem to postíhať,kým nezačnem makať 😀 😀 ...Ivka,ty ako?fičíš na mimiaukciách? počula som novinu-baby v Zlíne super-Bianka-vo výhľade zať? 😀 😀 😀 ,zvykaj si 😀 😀

lubica69
31. aug 2009

Ahojte žienky Miška my sme už cez Skype ale ešte raz Juj babky mi už máme to kúrenie hotové Taká som rada Už len riadiť riadiť riadiť Ale to neva Si predstavte mne pred chvíľou tak vyhodilo elektrinu,že som musela pred dom do tej skrinky Ešte že som bola na telefóne akurát s mužíkom a navigoval Inak neviem čo by som Juj už nech sa vráti Zuzlik poznám keď sa kazí tak sa kazí!Tak kožustek pekný?Vranka tak ty ideš makať riadiť?No a dvojky neboj v škôlke sa im bude určite páčiť

lubica69
31. aug 2009

Inak na predpôrodnú som ani ja nechodila a myslím,že mi to nejak nechýbalo Bibka ockovi držíme palčeky nech je dobre No a Ivka už takto zaťov?No veď baby kočky Veď už aj tá najmladšia má nápadníka😀

domulienka
31. aug 2009

ahojte,Lubka my zeny zvladneme vsetko 😉
Ivka uhadla si viac som teraz na MMB a aukciach,ked to sa neda tam nebyt... 😕 som zavisla,zavse nieco ulovim aj vcera ale uz tam nenakuknem radsej,len na vyplatu 😀
Jaj zat,no prisla zalubena naramne,uz sa Karinke pochvalila?,tak som si vcera povedala a je to tu, moja 14 rocna dcera bola pobozkana 😉 a je zalubena po usi,vypisuju si emaily.
Bibka pohladam

vranka4
31. aug 2009

Ľubka,nevestu už máš 😀 😀 😀 ,možno sa budú biť s Ivkou o Sebastiánka,keď ho Ivka tak často spomína,už ho aj pekne volá-povie nie Astián,Sebastián sa volá 😀 😀 ...kúrenie super,že hotové,tak len makaj a mužíček ti kedy príde?

domulienka
31. aug 2009

Ivka ,Domka je prva v poradi 😀 a mozno bude zalubena do Mareka,co my vieme,vsak?

lubica69
31. aug 2009

No veď to žienky Možno budeme rodina všetky tri Hi hi Vranka mužíček až 18.12:-(

lubica69
31. aug 2009

Juj a čo sa aukcií týka občas super vecičky za super veci Som aj Sebe aj Sebastiánovi Inak on je stále "Seninan"a nie Sebastián S takým menom si on teda dievku nenájde

zuzlik08
31. aug 2009

ivka, pozname sa z pripravky a porodnice, stihli prist na svet este v ten isty den ako my...ale len tak-tak 😀 , ale ja si ju pamataj aj velmi daleko dozadu, z ranneho detstva, byvali sme blizko pri sebe. jooj, no poriadok s kvietkami este aj mna caka. a uz sa tesim, ked konecne pride malej detska, konecne bude mat mala veci pokope.
lubi, tak to je super, ked to mate uz hotove, majstri sikovni, dufam, ze aj dobri. myslis tu skrinku s isticmi?
😅 neboj nic, ak by si nieco nevedela, poradim aj ja, ja zvladam taketo "prace" doma sama.
ivka-domka, a na co si sa zamerala tentokrat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre