Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

eva888
9. sep 2009

Zuzka tak to vyhovuje aj mne len upresny cas. Uz sa tesime. Mala spi idem varit tak zatial. Pa

tina983
9. sep 2009

Ahojte,tak po dlhšej odmlke sa aj ja hlásim,mala som také hlúpe dni,sa mi zvýšil tlak a týždeň ma motalo,tak som sa radšej išla ukázať doktorke,nasadila mi nejaké lieky tak už som v pohode,dnes mi ešte brala krv tak uvidíme aké budú výsledky,dúfam že všetko bude ok.Marek už chodí do škôlky,tak mám také dni pre seba,dnes som sa pustila do upratovania a variť tiež musím. 😒 Zuzka ja by som sa rozhodla asi tiež pre tie ružové,alebo aj červené bodkavé,ale tie biele vyzerali ako z obrusu ušité.Inak u nás v obchode sme mali úplne maličké silonky kadejaké farby,ale to už bolo dávno. 😉 Ľubi tak ty si takto slivky chodíš požičiavať,no pekne.Ale hádam si cez plot nepreskakovala. 😀

lubica69
9. sep 2009

Ahojte
Bibka tak zlá noc? ☹ No ešte že dobre vstala 😉
Tinka tak ty motačky?No len si dávaj ty pozor na seba 😉
Neboj plot som nepreskakovala Ten sme aj tak stavali mi namiesto neho a nechali kus aby sa dalo prejsť 😀
Takže to akoby bolo otvorené 😀 😀 😀

lubica69
9. sep 2009

My ideme do BB Tak večer paaaaaaaaaa 😉

zuzlik08
9. sep 2009

...ozaj lubi...a mlady ten sused, co si od neho tie slivky chodis poziciavat... 😀 😀 😀
tinka, tak ty takto vyuzivas svoje prve volne dni pre seba...chodenim po dr, no pekne, tak dufam, ze budes ok
tak ako, ktory den dame to stret, alebo sa dohodneme buduci tyzden podla pocka?
evka, bibka, poobede vam zavolam
ivka vranka...aj my by sme uz isli niekomu na svadbu, len uz velmi ani nemame komu, ked sa mi svagrovia nechcu vrabcit 😠 . dobre im je pri mamicke...chlapi. ale kolaciky by som si dala...joj ci drazdis. ivka namoc ich do octu ale so studenou vodou, farba ti nezmizne, len ju ten ocot zafixuje. robi sa to aj vtedy, ked mas podozrenie pred 1.ym pranim, ze by ti mohlo nieco farbit..hlavne cervene. uz si zohnala marekovi tu fialovu kosielku?
no lubi, normalne uz aj pre take mrnata robia silonky, len neviem, ci aj take malicke, a uz aj vzorkovane, vlani mala jedna nasa paradnica z rodiny s peknuckymi motylikmi

lubica69
9. sep 2009

Ahojte
Tak my sem dnes boli v BB Na námestí boli hasičské autá a sanitky tak sme tam strávili celé doobedie No malý hotový z nich a hlavne z majákov 😀
Zuzlik vieš,že ani neviem koľko má rokov Je taký divný My tu bývame 2 roky a videli sme ho len raz 😉 ale nechýba tu
Inak ja som taká nahnevaná som sa tešila na Dr Housa na 1 ale je namiesto toho futbal Tak som sa tešila Ja nič proti futbalu som aj minule pozerala ale...
Sebastián mi zaspal cestou domov v aute okolo 18 lebo cez deň nespal tak možno potiahne do rána 😀

vranka4
9. sep 2009

ahojte 🙂 ,Ľubka,nie je ti takto po večeroch smutno samej,keď Sebastiánko zaspí ?😒 ,taká tichota,nikde nikoho,keby aspoň ten sused tam chodil častejšie,nielen raz za rok 😀 😀
zuzka,veď aj môj brat sa žení po 12r. randenia,ide mať 39rokov 😀 ,sa smejeme doma,že bude starý zať,nie mladý 😀 ,fialk.košieľku som nekúpila vôbec pre Mareka ani v BB,BR,ani na MMB,v Dúhe takú látku nemali,nakoniec som kúpila pánsku a moja mamka prešíva 🙂
mali ste to ministretko?

lubica69
9. sep 2009

Juj Vranka je smutno😢 Ale nie za susedom Ten mi najmenej chýba No a nepotiahli sme do ráno Zobudil sa okolo 21 Tak čakám kedy pôjdeme spať😅

vranka4
9. sep 2009

Ľubka,takže teraz sa necítiš taká sama, Sebastiánko ti robí spoločnosť na večer 🙂

zuzlik08
10. sep 2009

ivka, tak vy ste to takto vyspekulovali s kosielkou, no super, ked mas niekoho, kto to vie. ja co-to posijem, no na toto by som si netrufla. potom daj nejake spolocne foto, ako vam to krasne ladilo. ministretko bolo, straaaasne rychlo to uslo, bolo super. babinec sa vysantil, no nasmiali sme sa na nich. urcite zopakujeme...ved sa blizi zima
lubi, neboj, ved ten cas taak leti, viem ze vam ocino chyba, tak z tohto hladiska sa vam aj dost vlecie, no vianoce su tu sup-sup. boze, ved uz nase buchtule budu mat rocik, tak to uslo...

lubica69
10. sep 2009

Ahojte
Vranka áno potom musíš dať spoločné foto aby sme videli ako Vám to ladilo 😀
Ivka zajtra doobeda platí k Bibke???
No a to naše hromadné stretko budúci týždeň?Kedy???

bibka333
10. sep 2009

ahojte zajtra sa tešim a hromadne stretko dajme na 14 teho vranka pridete aj vy

bubinka1982
10. sep 2009

Takže ste sa kus vybláznili s deťúrencami?? a kde ste boli??...ja stále sedím iba doma a čakám,kedy konečne ten kašeľ prejde?!!...a aj moja mamka už musela ísť s Adamkom ku doktorke,lebo celú noc nespal a má už tieš kašeľ a soplíky...tak som zvedavá,že čo má..či tiež angínu ako ja....A v pondelok??..tak dúfam,že sa dovtedy s toho dostaneme,ale neviem či aj malý..ved ked nie,tak sa s vami stretneme inokedy..ale teším sa na stretnutie,lebo sa rada dozviem niečo nové a poučné..tak ahojky maminky...

lubica69
10. sep 2009

Ahojte žienky
Tak v BB dnes začína jarmok ale my sa chceme ísť až v sobotu pozrieť 🙂
Od zajtra je u nás murár potrebujeme s tou chcodbou niečo...Už konečne
Bubinka skoré uzdravenie
Ja navrhujem stretko okrem pondelka hoci kedy 😀

zuzlik08
10. sep 2009

ahojte, ivky, alebo babenky, co uz mate odrastene detuchy, potrebovala by som poradit ohladom ciapociek. teraz ma terezka obvod hlavicky 44 a chystam sa jej kupi zimnu ciapocku, len neviem, ci 46ku alebo 48ku. podla mna uz 48ku.
lubi, tak prerabacky pokracuju? tak ocino pride do vynoveneho... 😉
evy, no tak vam teda ide. tak ako ste dopadli s adamkom?
a ostatne, ordinujete?

zuzlik08
10. sep 2009

a este o jednu radu prosiiiim 😅 nasej kati chcem na 2. rocik objednat toto hopsadlo konika http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4059095. neviete nahadou o nizsej cene? ale potrebujem to nove zabalene, nie pouzite. dakujeeem

bibka333
10. sep 2009

zuzka daj si hrav.sk ale neviemči lacnejšie

lubica69
10. sep 2009

Ahojte No áno u nás prerábačky v plnom prúde ale aj tak nebude urobená ešte polovica domu Ale ak vyhráme bude aj to😅 Ja panelákujem potom odsúdené Zuzlik hopsadlo peknučké aj fajn cena A čiapočku kúp radšej 48😀

eva888
10. sep 2009

Ahojte baby tak aj Adamkovi prajeme rychle uzdravenie. Stretko bolo super fakt rychlo uslo ale boli podarene radost sa na nich pozerat urcite zopakujeme. Vranka aj ja sa pripajam urcite nejake foto a hlavne sa dobre zabavte. Lubka tak zase ta caka velke riadenie po murarovi najviac asi potesi ze budete mat pekne novucke a neboj fakt su vianoce predo dvermi ale mas moj obdiv ja by som si tak dlho bez muza nevedela prestavit ja som totiz nerada sama moj muz ked nahodou ide na dlhsie tak ja sa stahujem ku nasim. Tak zatial sa majte idem pomalicky sponkat maly sme narocni dnik

zuzlik08
10. sep 2009

no to bola 2ha najlacnejsia co som nasla. ako ste vcera dosli? ozaj, uz som kupila kati na vianoce aj tie kocky, co som ti spominala ze nosia z polska.

domulienka
10. sep 2009

ahojte Zuzka,Domke som dnes merala ma 48 cm,Terezke urcite staci 46 cm 😉 hlavicka rastie pomalicky.
Lubka sikulka popreraba dom aj bez muza 😉
ordinujeme ale hrozne skoncila tato cast uvidime co dalej

zuzlik08
10. sep 2009

babenky, budem objednavat niektoru z tychto ciapociek, len som sa este nerozhodla, tak ak by sa niektorej zapacila, mozete sa pridat http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6377690, http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6582455, http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4300623

eva888
10. sep 2009

Zuzka tak mne sa najviac paci ta druha

lubica69
10. sep 2009

Inak Zuzlik v BB som teraz videla v tom bazáre kde som predávala kočík novučičké krásne čiapočky najdrahšia 6 eur A krááásne 😉

bibka333
10. sep 2009

ahojte aj mne sa zdaju drahe nie a Lubka uz si ho predala 🙂

zuzlik08
10. sep 2009

noo lubi, ale v bb ☹

lubica69
10. sep 2009

Veď to Aj mne sa to zdá veľa viac ako 6e Bibka áno predala Za 50 Zuzi ja že chodievaš

zuzlik08
10. sep 2009

lubi, s malou som bola len vtedy raz, bez auta je to blbe, ked ona este spava 2x denne a cely den sa clovek toci este len okolo nej. ked bude vacsia tak to bude hadam lepsie. ale predtym som tam robila, tak som tam bola kazdy den 😀

zuzlik08
10. sep 2009

ok, tak ja idem hajalny, som nejaka unavena. dobru a dlhu nocku mamickam aj dietkam

domulienka
10. sep 2009

Tak baby predstavte si co ta nasa slavna vlada mieni od januara urobit,zvysit rodicovsky na 7500 sk ale len pre deti do dvoch rokov ,od dvoch do troch zostane rodicovsky taky aki je 😝 to su taki i...t. zatial to nieje schvalene ale ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre