Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
27. sep 2009

Ahojte žienky
My sme v BB Píšem od svokrovcov z pc lebo mne sa pokazil mobil čo mám aj na net tak budem pár dní bez kým mi ho neopravia
Inak dnes mám celý deď hroznú migrénu
Všetky Vás zdravím Tak o pár dní paaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

buli21
27. sep 2009

ahojte babky...my sa cely vikend tulame, vcera sme sa boli pozriet do Dobrocskeho pralesa a dnes aby nam nebolo malo,tak sme si vyslapali na chatu M.R.Stefanika pod Dumbierom, bolo uzasne, maly bol cely hotovy, cestou tam ani nepipol a naspat nam zaspal v nosici...hore krasne teplucko, proste parada...cestou sme stretli kolegovcov tak sme isli na malu veceru do krcmy na Taloch (po pravej strane od cesty taka velka koliba, nova).Malemu sme kupili slepaciu poleivocku s maskom, lebo nam celu turu nechcel papkat,a celkovo nam zle tento tyzden papa,lebo ho bolia tie dasienka,,,ale polievocku zhltol ako nic....a teraz cely unaveny z tazkej tury v nosici uz haja od pol 8ej ---kuknite ak bude fungovat link na
http://www.facebook.com/album.php?aid=7661&id=1...
asi bude u nas skora vecierka, bo sme utahani ako h....a....takze pekny vecer..pa

tulipanike
28. sep 2009

ahojte, dlhsie som tu nebola, nestiham volako, len sem tam nakuknem a precitam, aj to nie vsetko
vecer ked dojdem o siedmej domov, nemam vobec chut na net, takze notebook u nas zapada prachom 😅
vikendik bol krasny, bola som aj so setrou na chatke oddychnut si, dat si kavicku a pod., no super bolo

a vy ako?

eva888
28. sep 2009

Ahojte baby tak tu cely vikend nik urcite ste sa boli vsetci tarat ved je uzasna jesen. My sme vikendovali doma mali navstevny vikend. My sme zase do rana krvacali ale teraz dost silno zase sme ju nasli ako takeho maleho upira cela od krvi zajtra ideme do BB tak som starsne zvedava co nam idu povedat.
Buli tak super muselo byt uzasne to ta obdivujem a hlavne maleho Peta ze vidrzal ja by som s Lenkou nemohla ist na takuto turu lebo ona nevydrzi v ziadnom nosici.Mne sa nedala zobrazit tvoja fotka pytalo to odo mna prihlasenie.
Lubka takze v Jaseni, byva mi tam spoluziacka tiez ma dievcatko teraz mala rok.
Bibka a Zuzka ako ste to vyberali mena pre tie vase dievcata chceli ste si usetrit jednu oslavu kedze maju meniny v ten isty mesiac ako narodeniny 🙂 🙂 🙂 ,,smejem sa"
Tulipanike chcem sa len spytat ci pracujes v slovaktuali lebo minule som tade sla a zdalo sa mi podla fotky ze si to ty.
Ivka vranka a Ivka domka tak ako oslavy na Polhore dufam ze ste si to tam uzili a bolo super. Ivka domka aj ty pochadzas s PP ci len mangel?
Evka a Adamkovi vsetko najlepsie k prvemu rocku hlavne velaaaaaaaa zdravia
😀

tulipanike
28. sep 2009

ahoj evi 🙂
ano, v slovaktuale robim 🙂

bibka333
28. sep 2009

ahojte Evka si ma predbehla Adamkovi všetko najlepšie posielame pusinky ma zaobudil v noci ked sa narodil betar maly 😀

zuzlik08
28. sep 2009

ahojte, evka, aj my sa pripajame k adamkovym blahozelaniam, hlavne nech je zdravucky, sinter maly...
evy, to nie ja, to bol manzel...s tym menom.. 😅 . ja som mu to tiez vravela, je uz ked to bude vacsie a rozumnejsie, bude si to vediet spocitat, a posle nas niekam 😀. tak sa potom ozvi, ako ste v bb dopadli. drzime palce.

eva888
28. sep 2009

Tulipanike a ako pokracuje tehulkovanie teraz niekedy by si mala ist na druhe sono. Neviem sice ku komu chodis na gyndu ale ja som vsetky sona absolvovala pri Dr. Chudikovi a ten prave v 20 tt povedal ze budeme mat dievku. Ty chces vediet pohlavie ci sa nechate prekvapit az pri porode?

tina983
28. sep 2009

Čaute kočky!
Evka som aj ja zvedavá,čo vám zajtra povedia!A ty si aj rodila pri Chudíkovi či len na sono si chodila?
Inak malý je zase nejaký prechorený,sopľavý a aj dosť kašle,teploty našťastie nemá,ale aj tak ho aspoň zajtra nechám doma.
Adamkovi aj mi srdečne blahoželáme k rôčiku a prajeme veľa zdravíčka.
A tie vaše babiky to vlastne kedy majú ten rôčik,Zuzka a Bibka? 🙂

eva888
28. sep 2009

Nie Tinka to som si len zbozne zelala ja som natrafila na nasho skveleho primara Taufera. Este ze existuju porodne asistentky.

tina983
28. sep 2009

A ty si nebola s ním spokojná?

eva888
28. sep 2009

Vobec nie on uz nie je doktor ktory by mal robit porody. A hlavne nevie zasivat po porode este teraz mam problemy starsne ma zasil

tina983
28. sep 2009

No ja keby znova rodím,tak zase len pri Chudíkovi.

tina983
28. sep 2009

A inak kde ste všetky babky,superstarujete?Ja idem ešte na chvílu mužíčkovi zavolať,ale už sa teším,lebo 9.októbra konečne príde,len potom sa vykeciam do umretia. 😉

zuzlik08
28. sep 2009

ahojte, no tak neviem, kde sa vsetky ulievaju...urcite lietaju kdesi po netiku. tinka nase baby maju rocik 23.10., uz sa to dost blizi...strasne rychlo to uslo. no co to s tym vasim marekom? ale urcite je to aj tym pockom. tak nech sa rychlo uzdravi a nech ho choroby zdaleka obchadzaju..aj vsetky ostatne deticky aj mamicky

tina983
28. sep 2009

Zuzlík ďakujeme 🙂 To už isto dáka vlna sa na nás zase valí,lebo nás to začína za radom brať. ☹
Bože ja keď si spomeniem ako sme Marečkove prvé narodeniny slávili a teraz už 4 má,baby hrozne to letí.
A dnes mi tak pekne povedal že som jeho "najblbenejšia"maminka namiesto najobľúbenejšia.Inak to sú strašné hefty niekedy,normálne si to už zapisovať idem,lebo to všetko pozabúdam a potom ma to mrzí. 😉

bibka333
28. sep 2009

ahojte tak Eliška zase pila umelača ☹ ale včera celkom pocuckala ale vypila len tak deci aj dnes a v noci som ju kojila v pohode 😉 ja už som snej na nervy 😠 😝 ja chcem ešte kojit pomoc 😕
Tinka zuzka ti to napisala 23 10 o 23 15 hod je Eliška a Evka mena mm vymyslel ved vieš či si už zabudla 🙂 zajtra držim palce nech vam to dopadne najlepšie
Tinka a neprideš niekedy na kavu aj s Lenkou 😉

tina983
28. sep 2009

Bibka Lenka dnes v noci odchádza a vráti sa až o dva týždne,ale keď príde Marek domov tak dobehneme možno. 🙂

bibka333
28. sep 2009

tinka to budem rada aale nie na chvilku ale na dlhšie aj chlebičeky urobim 🙂

tulipanike
29. sep 2009

avi, tehulkovanie si uzivam, mam pocit, ze ho uz zacinam citit, ako sa mi tam vrti 🙂
chodim ku svantnerovi, zatial som mala stale sono ked som u neho bola, teraz ma caka morfolog. ultrazvuk, idem 16.10.
tak snad bude vidno, co to bude, chceme vediet pohlavie
s tauferom to teda nebolo ktovieco? ☹ a ja som myslela, ze je v poho....sice som ho zazila len raz na vizite, tak to je ine
no pri chudikovi by som aj ja chcela, vsak aj mna porodil 😀

a inak, krasny den vsetkym zelam, aj ked asi bude dnes zamraceno

zuzlik08
29. sep 2009

no tulipanike, tak to mame nieco spolocne, aj mna rodil chudik...no po skusenostiach som sa triasla, aby som ho k porodu nevyhrala...pre jeho spravanie.
no ak bude vase male take presibane ako nasa krpana, tak to sa vam ukaze uz len po 8. mesiaci 😀
ja som sice pri tauferovi nerodila, no viackrat ma vysetroval a samozrejme z vizit a bola som fakt nadmieru spokojna. mozem povedat, ze tak citlivo ma nevysetrili ani zenske
preto som sa pytala, ci si z kvetinarstva, lebo minule sa tam so mnou dala na pokec ta mlada kvetinarka, vraj aj ona je tehu

tulipanike
29. sep 2009

aha, tak preto 🙂 si myslela asi natura art, ze?
ja teda neviem, uvidim, pri kom budem nakoniec rodit, ale vacsinou je to tak, ze co clovek, to iny nazor na lekara, jeden si ho vychvali do nebies, a druhy s nim nema dobru skusenost, tazko to zhodnotit

eva888
29. sep 2009

Caute baby tak aspon od niekoho pocujem chvalu na Taufera lebo ked mna vysetroval a to som lezala vyse mesiaca pred porodom v nemocnici tak som vzdy krvacala ale ako vravi tulipanike kazdy ma ine skusenosti.

A co sa tyka nasho ocka tak dnes sa s toho nic nekonalo pan primar nerobil minuly tyzden takze mal starsne vela roboty tak nas nezobral chvala bohu sme si to najprv vytelefonovali a nemuseli sme sa trepat do BB. Takze dalsie vysetrenie sme dohodli na stvrtok o 12 hod tak dufam ze to vyjde lebo som s toho dneska sklamana uz som si myslela ze budem vediet viac a mozem sa pomaly pripravovat na to co nas caka.

Ozaj Zuzka detska je uz postavena ci este nedorazila.

zuzlik08
29. sep 2009

no evka, uz som z toho fakt na prasky riadne podrazdena. este stale sa neozvali a uz pol dna v tahu. a to vraj v pondelok alebo utorok mozem naisto ratat...ha-ha...slovensky obchodnici

vranka4
29. sep 2009

Ahojte 🙂 ,dnes som pred nočnou 😒 ,čítam,že preberáte dr. 😕 ,tulipanike,ja som dvojičky rodila pri Švantnerovi,síce slúžil Taufer,ale volala som si môjho dr. k pôrodu a bola veľmi spokojná,aj po pôrode prišiel viackrát na oddelenie ,popýtal sa,ako sa máme....dr.Taufer len akože pri pôrode asistoval,keďže slúžil-prizeral sa,nemala som na neho nejaké dobré referencie ešte kým robil v BB,ako človek bol veľmi milý,ako odborník neviem posúdiť.ináč dr.Chudík-odborník dobrý,ale správanie nič moc 😒

tulipanike
29. sep 2009

tak ja neviem, ja by som bola najradsej , keby ma rodil svantner, ale zas nechcem nasilu si ho objednavat k porodu....bude to tak, ako ma byt 🙂

tina983
29. sep 2009

Ahojte baby,tak dnes už nemáme také pekné počasie ako včera,no čo už, jeseň sa blíži.
Tulipanike veď keď chodíš k Švantnerovi,tak je dosť možné že sa ťa opýta či ho chceš pri pôrode,tak mu potom môžeš povedať že áno.Na druhej strane som ale počula,že dosť veľa berie zato. 😉
No a vidíte s tými názormi na lekárov sa naozaj rozchádzame,každému niečo iné vyhovuje.Ja som posledny mesiac chodila aj k môjmu gyn.Švantnerovi,aj ku Chudíkovi na kontrolu,ani na jedného nemôžem krivé slovo povedať,náhodou aj Chudík sa mi taký ľudský a niekedy aj vtipný zdal.
Zuzlík a to ste si kde tú detskú izbu objednávali?
Evi keď som videla,že píšeš,myslela som si,že ste už po kontrole a referuješ ako ste dopadli,škoda,no veď ale štvrtok je tu čo nevidieť. 😉

tulipanike
29. sep 2009

tinka, ved aj kvoli tomu nechcem zbytocne jeho pri porode, lebo sa za to plati, a este som rozmyslala aj nad tym, ze co ak ma chyti porod v pondelok doobeda? to bude rychlo utekat z operacky? alebo iny den doobeda, tak necha svoje pacientky cakat? to by sa ani mne nepacilo

Chudika neviem porovnat, lebo som u neho bola len raz na sono, a to bolo len na otocku pre svantnera, takze ani neviem, aky ma pristup - myslim ten ludsky

no pocasicko je dnes ozaj prave jesenne, snad vydrzi do vecera, nech mozem ist s Denkom vonku

zuzlik08
29. sep 2009

no huraaa, teraz mi volali, ze nabytok dorazil do br, ale dovezu nam ho az zajtra...tak dufam, ze bude ok a ze tam nebude nieco chybat, lebo ma uz sibne. tinka objednavali sme ho za rampami v trend interiery. tulipanike, ja som si tiez nikoho nevolala k porodu, len som nechcela kresakovu..a uz som sa psychicky pripravovala aj na moznost, ze vyhram chudika. no nakoniec to bola becova. je sice mlada, no bola som s nou spokojna, aj ked som lezala, mala ma vzdy na starosti, takze sme sa uz poznali. podla mna sa neoplati volat si niekoho, pretoze fakt je, ze najvacsi kus prace urobi porodna baba. a bacha na sestricku - babu jagu- nedovol jej aby ti dieta stopala za tvojim chrbtom umelacom, lebo odidete z nemocnice s umelacom, ako viacero bab.

tulipanike
29. sep 2009

zuzlik, aj my sme uz objednavli nabytok tam, a podarilo sa im popliest farby, ale nastastie si to hned vsimli, len to dodanie tovaru, no nie a nie sa dohodnut, kedy nam ho doviezt - furt mali sofera mimo, tak sme sa nas....li, a sli si po to sami
ja tie zeny vobec nepoznam ani po mene, tak neviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre