Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

bibka333
27. nov 2009

ahojte kočky Lubka zuzka myslela gyndu 😀 a topanočky ja si kupim v obchode a vyskušame aj ked sebe by som si asi kupila aj cez net 🙂
Tinka a kde idete na arelgologiu a ku komu a ja potrebujem s Jarkou niekam na alergologiu 😕
No to počko je naozaj strašne malá je dnes len doma a už je ako sto čertov no zato mamina bola na taračke 🙂

zuzlik08
27. nov 2009

ahojte...
ano lubi, ja som myslela moju stk 😀
no matka, aj ja musim este na alergologiu, sa tesim, zase tam presedim cely den 😠 . tu v br je iba 1 detska a 1 dospelacka alergologicka, takze velmi na vyber nie je...a to je skoda, lebo z tej sestricky pri dospelackej ma uz fajne zakazdym chytaju nervy...a ona ma este tooolko casu do dochodku 😝 😒 . myslim, ze detska je kreutzova (uz si velmi nepamatam, bola som tam len 2x) a dospelacka uhrikova. niekedy testy robili tak, ze na ruku si urobila fixou bodky a na ne nakvapkala na kazdu bodku inu kvapocku roztoku alergenu a asi pol hodku si musela pockat, ze ci ti nieco scervena alebo napuchne. ak hej, tak na to si alergicka. no po novom viem, ze to riesia aj nejakymi naplastami na chrbat, ktore si musis par dni bez sprchovania nechat, no to som este nemala, uvidim, co na mne vykona tento rok 😉
evy, tak v nedelu dobre oslavte
bibka, v protetike som uz bola 2x a aj vo vsetkych ostatnych obuvach v br, no nase cislo uz nemaju a tento rok ani objednavat nebudu. akurat tam u piliarky, no fakt sa mi zda dat okolo 40€cov za topky prehnane
a co ste dnes robkali v tomto krasnom pocku?
som rada ze chorobkam uz lepsie

zuzlik08
27. nov 2009

luci, IP

eva888
27. nov 2009

Baby neuverite ale dnes sa mi podarilo dat par fotiek do albumu takze ked budete mat cas tak kuk dufam ze ich uz budem priebezne doplnat.
zuzka cely den sme sa motali doma tato nasa princezna sa nam postara o program clovek pri tychto nasich drobcoch aspon tak nevnima ten strasny cas von.
Dnes sme si navarili fajne halusticky so syrokremom a zajta nevarim lebo idem riadit a pripravit sa na nedelu.Varit v nedelu budem len pecene kura s ryzou.
Uhrikova je moja suseda z vedlajsieho vchodu tak to vam nezavidim tam musi byt urcite vela ludi ked je len jedna alergologicka. Toto nase Brezno

bibka333
27. nov 2009

Evka ste nadherná rodinka 🙂 malá celý ocinko ale to ty vieš 🙂

bibka333
28. nov 2009

ahojte tak my dnes vegatime pri telke mala v stala o 6h tak sme si dali ranajky ,zapla som pračku a sedime pri telke mne sa to už davno nestalo že od rána kukám telku 🙂
všetkym prajem prijemný vikend 🙂 🙂 🙂

eva888
28. nov 2009

Ahojte vsetky dakujem pekne Bibka aj my sme dnes hore uz od 6 hod a od rana som vo svungu bola som na nakup zucastnila som sa volieb ako sa patri na slovensku obcianku a sup sa do riadenia uz som skoro hotova este mi treba poridat kupelnu a je to.Ked sa Lenka vyspi tak ideme ku starkej aby nam rychlejsie preslo poobedie lebo mm isiel hrat ping pong a pride az okolo osmej.
Aj ja prajem vsetkym pekny vikend

lubica69
28. nov 2009

Ahojte žienky
Zuzka Bibka tak som to konečne pochopila 😅 😅 😅 No mne po lopate musíte 😀 😀 😀
Tulipanke peknučké prianie 🙂

lubica69
28. nov 2009

Ale na tej STK som sa teda riadne nasmiala 😀 😀 😀 A to som sa Zuzky chcela pýtať na podrobnosti prečo jej to dali len na rok 😅 😅 😅 a mne na dva 😀 😀 😀

vranka4
28. nov 2009

ahojte 🙂 ,tú STK som aj ja pochopila až na druhý krát,mám dlhé vedenie ,viete veď ja blondína 😀 😀 😀 ,ale super názov,budem aj ja tak nazývať 🙂
evka,ste sympatická rodinka,super fotky,len málo,ak môžem,vieš moja ženská zvedavosť,koľko máš ty a koľko manžel rokov?najskôr tipnem-ty vyzeráš tak mladučko,na cca 21 rokov 😕 ,tvojej polovičke by som tipovala cca37rokov,veľmi som sa kopla?
pozeráte slávika?

eva888
29. nov 2009

Ahojte babenky tak ako travite nedelu.My sa pripravujeme na oslavu mala je dnes strasne zlata od rana sa usmieva a tesi.
Vranka tak ja o tyzden oslavim 27 narodky a mm ma 41 takze ani velmi si sa nekopla ale diky za tu 21 si ma potesila.
Vcera mm bol svedkom a zaroven zachrancom jedneho mladeho muza ktory nezvladol manever pri predbiehani mm a pred ocami sa mu prevratil styri razy. Hned odstavil auto a isiel davat prvu pomoc chlapec bol namiesto v predu uplne v kufri nebol priputani ale chvalabohu este zil sanitka ze prisla velmi rychlo mal stastie. MM prisiel cely zakrvaveny a spinavy a hlavne vystraseny ze si to neviem ani prestavit. Si prestavte ze okrem mm nezastalo ziadne ine auto este ze boli styria chlapi a podarilo sa im chlapca stabilizovat.Ked mi to rozpraval tak mi az zimovriavky isli po chrbte ked som si predtavila ze co vsetko sa mohlo stat.
Tak prajem peknu nedelu

tina983
29. nov 2009

Ahojte,kočky,tak my sme už po obede,mali sme vrchársku roštenku,opekané zemiačiky a ryžu,mňam 🙂
Evi tak tvoj mm má môj plný obdiv,lebo ja by som sa pri niečom takomto určite zosypala,asi by bolo so mnou viac roboty než s dotyčným. 😖
Prajem vám krásnu oslavu,nech si to Lenočka užije. 🙂

zuzlik08
29. nov 2009

lubi 😀 😀 😀

zuzlik08
29. nov 2009

jeej, evy, tak to muzik zlatucky a chlapcisko moze len dakovat, somar jeden, stastie, ze nezabil aj niekoho ineho

lubica69
29. nov 2009

Ahojte
Zuzlik no veď 😀 😀 😀
Evka tak to teda riadne Ja by som asi spanikárila 😅
Včera sme pozerali toho Slávika Dnes super star 🙂

eva888
29. nov 2009

Ahojte babenky tak sa hlasim oslava super mala sa strasne tesila bola uplne uzasna. Doplnila som nejake fotky s oslavy tak kuk.Ani neviem ako nam dnes ubehol den Lenka odpadla ako kvet tak som zvedava ako bude spat ale trapia nas zubky vrchne jednotky su uz skoro von. Ja idem kus kuk net lebo u nas sa superstar nepozera takze tak.
Prajem vsetkym dobru nocku a pekne snicky

bibka333
29. nov 2009

ahojky tak Evka pozdrav mm že ma moj velky obiv ja som tiež v takychto veciach panikar stačilo mi Eliškine čielko a už som panikarila al nikdy neviež ako zareagujeme a mlady muž nech dakuje evka aspon vidno aky sme lahostajny k cudziemu neštastiu myslim tie auta ze nezastali
Evka tak oslava dopadla pradne fotky super 🙂
Idem sa pochvalit Eliška ma šiesty zúbok 🙂 hryzka malá
Tinka daj receptik na vrcharsku roštenku 🙂 nech skusim niečo nové
Pozeram suparstar a synytor si teraz dorobil domacu ulohu so Slohu no vytočil ma pekne 😠

eva888
30. nov 2009

Ahojte tak aj my sa ideme pochvalit do rana nam uz vysiel treti zubok vrchna jednotka tak sa tesime aj my.Spali sme velmi dobre asi ju oslava riadne zmorila alebo sa jej nieco pekne snivalo.Tak co dnes idete porabat ja uz hadam vyjdem dnes s Lenkou von sa kus prevetrat.
Navarene mame takze dnes volno.
Zatial pa

bibka333
30. nov 2009

ahojt prave som uložila malu a idem varit včera sme boli pozvaný k starkym tak sa nevarilo 😉
Eliška mrnkala cez noc nebolo to bezstarsná noc 😒 Evka ale z vas sa tešim že ste si pospinkali tak fajne 🙂

bubinka1982
30. nov 2009

Ahojte žienky...ozývame sa aj s Adamkom..akurát mi tu cez babysiter mrmle,nie a nie buvať..xii..ale je úžastné ho špehovať...Takže Lenočke už vyšiel další zúbok??..ste teda riadne šelmičky zubaté aj s Eliškou..nám sa konečne predrali 4-ry sloličky a aj očné,takže máme asi 14-zúbkov..xiii...slintá ako bernardýn...xiii..Asi aj ja pojdem poobede s malým von,ak nebude pršať...no ešte stále máme soplíky,nejdu preč koťuhy...ale zajtra sa ideme očkovať,tak hádam mu dám predpísať niečo do nošteka...Ozaj,včera som vyhrala na mimiaukcii peknú modrú zimnú súpravu,dúfam len,že malému bude dobrá..a hlavne dosť teplá..ešte topánočky a može zima už aj začať..a moj priatel mu kúpil ten červený vianočný komplet v tesku,tak sa teším ako bude v tom vyzerať pod stromčekom..A chcela som sa opýtať,čo také idete kúpiť vašim detičkám pod stromček?..ja som normálne mimo a vôbec ma nič nenapadá..tak vás poprosím o nejaké typy..vopred dakujem a prajem ešte príjemný dník..paaaa

eva888
30. nov 2009

Ahoj bubinka tak gratulujem k vyhre na aukciach. Aj ja rozmyslam ci ist s Lenkou uz vonku keby nefukal vietor no uvidim este si to rozmyslim .Evka kukla som tvoj album a ste velmi pekny parik drzim palceky aby vam to vyslo a verim ze je to ten pravy uz s fotiek videit ze ste si sadli. Pozdravuj odo mna maminu aj Adamka.

lubica69
30. nov 2009

Ahojte
Bubinka tak gratulujem k vyhranej aukcii 😀 Daj link nech sa pokocháme 🙂 Adamkovi rýchlo soplíky preč preč 😉 A ujo Paľo na fotkách je tvoj priateľ?Sekne Vám to 😀
Ja už mám darčeky dávno nakúpené som to tento rok v predstihu už od júna nakupovala po zľavách a tak 😅 😅 😅

tina983
30. nov 2009

🙂 Ahojte
Bibka hov.maso nakrájaš na rezníky,naklepeš,opražiš,posypeš múkou hladkou a ešte chvílku oprážaš,potom pridáš čerstvé huby asi 2 hrste,ale ja som dala sušené,cibulku na drobno,lyžicu kečupu a lyžicu horčice,sol korenie.Podleješ teplou vodou a premiešaš,varíš do zmäknutia,nakoniec pridáš smotanu sladku a vypínaš,na každý plátok mäsa pridaj pred podávaním brusnice,ale tie daj určite,dávajú tomu správnu chuť. 😉
My sme boli dnes s mm v BB a v Martine,urobili sme si predčasné vianoce,kúpili sme si domácu kaviareň

bibka333
30. nov 2009

Tinka dakujem len skade brusnice 🙂 a kaviaren? to mysliš dolce gusto ci ako sa to piše

domulienka
30. nov 2009

Ahojky,takaj ja sa hlasim,chodba doriadena mozem sapustit do dalsieho riadenia 😝 ale sa mi nechce....
Domka kasle a sopliky sa len tak leju,neda si ani utriet co ju nostek boli.teplotu zatial nema,dufam ze ani nebude,len horsie ze nemozem do nej nic dostat.
zajtra ideme s Beky ku zubarovi ,tak sa psychicky pripravujeme obidve 😝
Tinka tak kaviarnicku,ste si pekny darcek kupili 😉 vrcharsku rostenku vyskusam aj ja 😉
Evka pekne fotocky z oslavy 😉 mila rodinka 🙂
aj Evka bubinka pekne fotocky,tak si tiez podlahla aukciam 😉
aj ja som dnes hrala o robot,moj sa mi pokazil,no vzdala som to po 34 prihodeni a potom este dve prihodili a predal sa za 37 eur.tak dobra cena na novy.a co sa nestalo pani co ich predava sa mi ozvala,ze este ma,ked som bola taka snaziva 😀 som sa potesila,ze mam darcek pod stromcek.Manzel ma zvozil ,ze to nie je darcek pre mna ,ale pre celu rodinu,takze este daco dostanem xixi

bubinka1982
1. dec 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1572793 ,tak toto by mal byť ten komplet čo som vydražila.... Inak ahojko maminky,dakujem za pochválenie foto mojho Palinka,je zatial úžastný..hádam to tak aj ostane...Adamko ho má velmi rád,no trošku trpnem ako to bude dalej,lebo má 18.12 dojsť jeho ocko s Fínsky,tak sa nechám prekvapiť,ako to bude fungovať medzy ním a jeho synom...chcem mu ho dať na Benuš na víkend,tak som zvedavá,či ho bude chcieť,alebo bude chcieť ísť niekde hýriť,ked sa konečne vráti domov...ale to ma pekne nahnevá...Ideme dneská na to očkovanie,tak špekulujem či ísť kočíkom,či taxíkom...do toho počasia sa mi moc nechce..a to mi treba ísť kúpiť ešte aj darček pre segru k narodkám,tak asi kočíkom...A ja idem dnes variť plnené kuracie rezne špenátom a fetaky zo zemiakovou knedličkou..som ale zvedavá kedy to stihnem,ak sa kus pomocem po meste...xiii...Tak pa a držkajte sa aj s malími chorôbkami...

bibka333
1. dec 2009

ahoj kočky tak Evka supava perfektna
Ivka g tak maš už chodbičku do robenu hned si spokojnejšia 🙂 Domka nech je zdravučka šup šup

lubica69
1. dec 2009

Ahojte všetky
Tinka tak kaviareň???My máme presovač a neviem si ho vynachváliť 😀 a receptík skúsim určite aj ja 😝
Ivka Domka tak ako dobre si obišla s robortom 🙂 Držte sa u zubníčky 😅
Bubinka súúpravka peknučká Už nosíte 92?Či aj väčšia nech je ak sa dá vyhnúť?Tiež takú podobnú máme Vyhíňame od minulého roka 😀 Ale vyzerá to OK S priateľom držíme palce A to Adamko vydrží s tatom takto sám po dlhej dobe?
No počko dnes fakt otras Som na poštu chcela ale ani psa by som nevyhnala 😅

eva888
1. dec 2009

Ahojte baby tak sa hlasim aj ja fakt to je otrasne pocko a vraj prvy december ale uz hlasia ze po Mikulasovi by uz mala prist aj zima vianoce bez snehu to hadam nie.
Ta moja princezna uz spinka tak som si kus poriadila a teraz som kuk mk a idem hadam daco precitat. Dnes varim len rezance s tvarohom takze rychlovka ale az ked pride mm s prace.
Ivka domka tak rychlo prec so soplikami nech ste zravucky.
Aj my mame doma presso stroj ale radsej sme mohli kupit dolce gusto

zuzlik08
1. dec 2009

ahojte, vsetky vas pozdravujem, obcas sledujem no posledne dni trosku nestiham pisat. mala som doma aj moje druhe dieta 😅, mal dovo na ucenie, dnes cestoval do ba a zajtra tam ma skusku, tak do zajtra vecera sme s princeznou same doma
evy, drzime palce, nech to palinovi vydrzi...a super, ze si ho adamko tak rychlo oblubil. supravicka super aj super cena, bude frajerisko. nas ockovanie caka 30.12., tak som zvedava, ako ideme prezit silvester aj novy rok
domke rychle uzdravenie...aj vsetkym detickam aj mamickam, nech tie choroby daju uz konecne pokoj
no, tak pocko fakt otras, no prsi-neprsi, my chodime von za kazdeho pocka aspon na chvilku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre