Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

tomecka
11. jan 2009

pracujem na tom.nestresuj

caly8
11. jan 2009

asi sa nebudem zamýšľať nad tým a budem veriť sebe a malej...ach jaj..ako vám závidím maminky, že to máte za sebou 🙂

tomecka
11. jan 2009

neboj,ono to príde cupi dup,ani sa nenazdáš.musíš to brat ako to príde.ja som prenášala,tak ma privreli na týžden a nevedela som sa dočkat kedy TO príde 🙂 mne velmi pomohlo že tam bol so mnou manžel a vydržal až do konca 😉

bibka333
11. jan 2009

no o tom manzelovi je to pravda aj moj bol pri nas a bolo to super a ties vydrzal do konca a este aj 2 hodinky po a teraz odychuj a nebo ubehne to

bibka333
11. jan 2009

idem kupkat malu a nevim ci sa sem dostanem chlapi chcu hrat poker 😒

domulienka
11. jan 2009

ahojte,kde ste holky.Lubka kde si?Hadam vsetko v poriadku.Bibka mala je zlata sa mi zda ze sa podoba na brata.Tak vlozila som fotky do albumu,kuknite ale tej poslednej fotky sa nezlaknite.

zuzkap2
11. jan 2009

Ahojte babulky 😉
Caly, ja som prveho rodila u Svantnera a poviem ti nikdy viac 🙄 Druheho som pri Stelerovy a bolo to super 🙂
A ako vam ja zavidim ,ze vasi muzi boli pri vas . Moj nebol prvy krat bol v praci a ja som uz tyzden lezala v nemocke a druhy krat ma len doviezol a zbabelo usiel 🙄

zuzkap2
11. jan 2009

Ivka, fotky su krasne 😉 ale ta tvoja noha vyzera dost skaredo

domulienka
11. jan 2009

dakujem,ved som to vcera odbalila a nemohla som zaspat z toho co som videla/myslela som ze tam budem mat len dierky,jazvu som vobec necakala/Fotku stade vytriem,len si pisem s jednou babenkou z Kutnej Hory /mala to iste/tak chcela vidiet.Svantner je moj zensky ,prevzal ma po Veselkovej,tak som uz unho zostala.Ale tiez som kadeco nanho pocula a samozrejme na vsetkych zenskych tu v Br.Tak tazke rozhodnut sa/ja si teraz chvalim Dubinyho,bol pri tejto sekcii a mal zaujem,fakt super.

tomecka
11. jan 2009

ahojte,aj ja som mrkla na tú nohu.brrrrr.dúfam,že to vyzerá horšie ako to v skutočnosti je 🙂
malá je fakt zlatá,také slniečko.
už sa musím aj ja trocha popasovat s našimi obrázkami. 🙂

zuzkap2
11. jan 2009

Aj moje tri zname rodili pri Svantnerovi a ani jedna nepovedal inc dobreho nanho, podla mna ako gynekolog je dobry, ale ako porodink nic noc. No aj som mu po porode neico povedala a chudak sa zdul a uz sa neukazal 😀

domulienka
11. jan 2009

no veru popasuj sa aby sme videli teba aj tvoju Veronku/aj ja som chcela dat Veronika,ale uz mame v rodine/.Vyzera tak,to je real,uz som to predychala.

tomecka
11. jan 2009

domulienka aj ja chodím ku Svantnerovi a zatial som bola spokojná,len ma dost nervovalo,ked som chodila do poradne,tak mal asi 40 žien a riadne sa nevenoval.ako prvorodička som mala vela otázok a zakaždým ma rýchlo odbavil
ako na bežiacom páse.ale mom.zase v poh.

domulienka
11. jan 2009

ano to vadilo aj mne ze stale mal naponahlo a vysetrenie raz dva,ako ja som uz vsetko vedela ale prvorodickam sa treba viac venovat.Vedela si ze ma tiez tri dcery,najmladsia je o mesiac starsia od mojej Domky.

tomecka
11. jan 2009

áno?ja viem o dvoch.tejto najmladšej a staršej.Domka je tiež pekné meno.my sme romýšlali aj oé Karolíne,kedže mená musia byt aj polské aj slov. 🙂

bibka333
11. jan 2009

domulenka tak ta noha fuha ale neboj bude dobre a mala neviem mne sa podoba na manzela

bibka333
11. jan 2009

a ako fotis malu na fotaku ci na mobile lebo mne nesli fotky s fotaku a mala je krasna to mas svoje tu lienku

domulienka
11. jan 2009

Adka ma este z prveho manzelstva 16 rocnu teenegerku.

bibka333
11. jan 2009

kto

bibka333
11. jan 2009

este tu je niekto

domulienka
11. jan 2009

Bibka mam kamerku ,ma zvlast pametovku,len nevyhodou je ze ked cvaknem tak to dlhsie trva,tak zaberov spravim neurekom,/fotak som utopila,tak sme kupili kameru/No jasne mala je ocino,nakoniec vsetky tri,najstarsia komplet,stredna ma nieco aj zo mna a domusik miesanec,svetla je po mne ale crty tvaricky,pohlad,usmev ocinov.Kostym vlastny tak na tri roky/zospendlila si zicherkami/.

domulienka
11. jan 2009

svantner.tvoja mala myslim ze tiez taky miesanec.A Gabika ma deti?

bibka333
11. jan 2009

gabika ma 14 roneho denisa

domulienka
11. jan 2009

roky som ju nevidela.dnes baby vraveli,ked vas videli,ze mala je zlatunka

bibka333
11. jan 2009

baby musi ist zajtra idem s jarkou k doktorke napisem zajtra viac papa

domulienka
11. jan 2009

ok caw aj ja padam,pa 🙂

bibka333
11. jan 2009

v kostole ? aj oni su zlate tak pekne sa starat o sestricku

domulienka
11. jan 2009

ano v kostole,tak musia su to jej druhe mamy,

lubica69
12. jan 2009

Ahojte babky
Fiiiha nestiham citat vsetko od kedy som tu nebola 😉
Ako sa mate???
Vsimla som si ze ste rozoberali vek a vahu Tak ja mam 28 a vaha?Tak to sa po tom pribrati neodvazim ale uz pracujem na zlepseni 😎 A byvam v Jaseni 😀 Ale inak som z BB

kvietky
12. jan 2009

Ahojky babenky, posielam vam pozdrav z BB, Tak som po uzasnom obede - myslim v uvodzovkach- co sa tyka stravy, tak Brezno je na tom ovela lepsie, ja mam z BB zatial zmiesane pocity, co sa tyka sestriciek a hygieny. Co sa tyka doktorov, tak su tu urcite lepsi odbornici ako v Brezne. Ale Steller, tiez je moj obvodny - Chudik a Dubiny su v mojich ociach tiez dobri odbornici. Primar brezniansky je na tom uz horsie. Ale myslim, ze si tu zvyknem. O 2 tyzdne by mali prist na svet prve tohtorocne 3- icky v BB, tak sa uz tesim, uvidim aspon co ma caka. Inak je tu aj vela dvojiciek. Pozdravujem a prajem pekny dnik.
Bibka333 mame sa dobre, dievky ma kopkaju odusu, a cakam na ten pesar. pa mojko
Adika drzkaj sa mi aj ty a davaj si pozor na seba. pa 🙂 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre