Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

domulienka
7. feb 2010

ahojky,zdravime Vas vsetky.U nas tichota Domik s tatom spia baby sa ucia,ja netujem 😀
Vcera sme boli na tom karnevale,bolo super aaj Bibka s rodinou bola mala dobru masku,pozdravuje Vas este su stale bez pc.O Domke a Eli sme ani nevedeli,samostatne jednotky,behali santili ,Domka sa aj sama obsluhovala,svedske lavice boli dost nizko,tak dotiahla vsade,to sme ju nechali,no uz ked si dala nacapovat,tak sme zakrocili 😀
Evka tak to ju musela riadne zaskrabnut ked aj krvicka tam bola,to vsetko vychova,4rocne dieta by uz malo vediet ze to nesmie ,ublizit,a ked ta matka nic ani bu,to je uz smutne.Ja vzdy trpnem aby niekomu neublizila ,no to je este hlupecke dvojrocne,to sa este len uci co smie a co nie,no aj tak ma mrzi ked niekotore babenko capne,ale inac sa snazi pekne spravat no zavse ju diablik pokusitel pokusa.
som bola kuk v spalni ,plienka vyhodena,zadok holy,tak som zvedava ci bude mlacka v postielke 😝
Vybuvame sa a ideme na navstevu k znamym,tak sa zatial majte

vranka4
7. feb 2010

Ivka,tak domka samostatná jednotka...keď si aj načapuje 😀 😀 ..čo sa za mlada naučí,na starosť akoby našla 😵 😵

vranka4
8. feb 2010

ahojte ulievačky 😀 ,dobré ránko prajem,ja mám voľno do štvrtka,som sama doma,tak si tu vegetím 😵

domulienka
8. feb 2010

ahojky,ivka tak super ze mas tolko volna 🙂 my sme same s domkou,riadili sme od rana teda ja ,domka za mnou este doladovala 😀 ,Beky na lyziarskom,bia v skole ocino v robote,,navarene mame,tak nam je hej....
idem v stredu s biankou k zubarovi,,boli ju zub asi jej bude trhat 😝
a co dvojky,ake masky ste im vymysleli?

zuzlik08
8. feb 2010

ahojte maminy...
ivky, sikulky, no ivka domka, u nas do s tym riadenim byva naopak...ja vsetko doladujem za malou 😀
ako maminy, po vikende...oddychnute?
my sme v noci zase taaaak revali...a netusim preco. no dufam, ze uz sme skoncili aj s nocnym jedenim, tak dufam, ze nam to tak vydrzi aj dalej...este keby sme dobre spali...
baby, idem sa vas opytat, nemate pozicat nejake pekne slavnostne satocky na 10.4. ...alebo povedat, ci poziciavaju aj pre take male buchty vo svadobkach? moji starki idu mat diamantovu svadbu, tak sa nam treba zaobliect...fuh, netusim, ake vrece si idem na seba nahodit ☹

vranka4
8. feb 2010

zuzka ,poobede popozerám a napíšem,možno nejaké maličké šatičky sa ešte nájdu,ale veľa už odcestovalao 😵 😵

domulienka
8. feb 2010

Zuzka ,kukni u mna v albume 41168,mam tam hnede saty ,domke boli dobre aj v 18 mes.,no uz su kratke,pod to daku bluzocku,alebo tunicku,alebo mam tam letne s gatuskami,tie sme ani nenosili,no su letne,alebo by som Ti mohla pozicat smotankove pletene,tie su take elegantne,este ich mala na vianoce ako saty ,teraz naposledy aj ako tuniku na dziny,mame este riflove saty s kvietkami,tiez na daku bluzicku.

vranka4
8. feb 2010

ahojte 🙂 ,tak ja oddychový deň som zavŕšila na pohotovosti a Lenka má zlomenú nohu ☹ ,zatiaľ má sadrovú dlahu ...baby sa boli korčuľovať,Lenka stála na korčuliach a vrazila do nej baba,tak letela dozadu,našťastie si to odniesla len noha 😖 ..chrbtica,hlava celá 😵 ..tak máme o zábavu postarané,je celá nešťastná,zajtra mala ísť na súťaž,o týždeň tiež na krajskú vo vybíjanej,celý január mala nejaké akcie ☹

eva888
9. feb 2010

Ahojte baby juj vranka tak to je smutne 😢 hlavne ze to obisla len noha Lenke prajeme rychle uzdravenie nozky pre baby v tomto veku je to asi tazke mat zlomenu nohu a sediet doma.Posielame vela pozitivnej energie.
Zuzka zo satami nepomozem nakolko som prisla na to este ani ziadne nemame ale hadam uz na leto nieco vymyslim konecne na zacali rast vlasky tak sa tesim na sponky a gumicky.
My sa mame fajn az na to ze kazdy den chodime na biolampu ku koznej lebo este sa nam nezahojila tvaricka a vo stvrtok na kontrolu a zajtra nam ide nasa dokina robiot vyter zo stolice tak som zvedava na vysledky.
Mali prvy velky pad mame rozbite cielko ale nie velmi rana po uskrabnuti je uz celkom dobre zahojena tak sme teraz cely dokaliceny ale ako vravim ky m sa vyda tak sa zahoji.
Ivka domka aj my sme si vcera poriadili navarene mame tiez tak dnes len oddychujeme tak Dominika sikulka ked pomaha aj mne Lenka pomaha ked vidi ze upratujem handrou tak jej musim dat tiez a riadi o dusu.
Tak zatial sa majte

domulienka
9. feb 2010

ahojky,Ivka ,tak si to odniesla Lenkina noha,ani sama si to nezapricinila a ma zlomenu,ze pozdravujeme Lenku,a kde ju ma zlomenu ?barlicky mate?ak nie u nas najdete 😉
Rebeka chodi na lyziarsky,tak tiez trpnem.
Evak tak dobre ze sa to hojii,sa tesis ked ju budes vycesavat,vsak,?
No nic idem ta robit palacinky,pa pa drzkajte sa...

lubica69
9. feb 2010

Ahojte žienky
Evka tak Lenočka poškriabaná? 😢 Juj no ale mamička mohla aspoň bú povedať! 😠
Vranka Lenke skoré uzdravenie zo zlomeninky aj keď to bude určite na dlhšie Chúdatko 😢
U nás nové nič
Kožtičku sťahujeme Katka ďakujem za rady No mám z toho dosť mory len dúfam,že nebudeme musieť na operáciu 😖
Vo štvrtok ideme k nám do škôlky na karneval Kostým som v tescu v BR kúpila Nový za 6 eur 😀
Inak chcem dať Sebastiánka od septembra do šlkôlky Už mám aj prihlášku

vranka4
9. feb 2010

ahojte 🙂 ,tak my s Lenkou vegetíme doma 😖
Ivka,barly sme mali doma,od Mareka,keď bol po operácií členka ,len ich prestavil,ešte šťastie,že ma to napadlo,lebo neviem,ako by zašla na pohotovosť..Marek ju musel vyniesť domov na rukách,tých necelých 50 kg po schodoch ..fuška 😀 ,ale som sa smiala,že ja som mala viac,keď ma na svadbe nosil na rukách 😵
Evka,tak aj vy máte samé nehody 😖,v tomto veku,len všade za nimi behať ..Lenkám sa daríííí 😵
Ľubka,tak Sebastián bude onedlho škôlkarik 🙂

ketrin191915
9. feb 2010

Ahojte ako sa máme?

eva888
9. feb 2010

Veru vranka ja som rada ze je uz novy tyzden lebo ten minuly bol katastrofalny.
Ozaj baby poradte Lenka mi zase v noci strasne zle spava zobudi sa zo strasnym placom a nejdem ju utisit je strasne zlostna moze to byt zo zubkou alebo sa jej nieco zle sniva? Pomoze len cicka len uz ma bolia bradavky nakolko ich len zmoli a zmoli 😢

lubica69
9. feb 2010

Evička áno môže to byť zo zúbkov 😢 Cicík by som jej nedávala Skús nejaký gelík na zúbky
A kto je ketrin???

mishelin
autor
9. feb 2010

ahojte
lubi a kostym coho,koho? 😉
vranka to ma mrzi,ja mam zase zapal prsnika 😔

lubica69
9. feb 2010

Miška niečo ako pastier-šejk 😀

eva888
10. feb 2010

Ahojte babenky tak mame za sebou rusne doobedie najprv sme boli pri nasej dokine na vyter a potom sup na spital na biolampu prisla som domov s vyplazenym jazykom najhorsie na tom je ze mladej dame sa zase nepaci v kociku uz by dupkala.Noc zase strasna plac ako keby ju z koze drali dufam ze je to s tych zubkov.
Miska tak zapal prsnika tak to poznam velmi dobre este stale kojim a ked si nedam pozor tak mam prsia zapale hned mne nic ine nepomaha len octanova mast. Prajem rychle vyliecenie. A ako maly drobec rastie ako z vody.
Lubka u nas gelik vobec nepomaha uz som ich skusila niekolko druhov a ked jej natrem zubky tak ju natahuje ako zabu.
Tak zatial sa majte idem varit

domulienka
10. feb 2010

ahojky,Evka tak ste sa dnes nachodili s Lenkou,mozno sa jej v noci snivaju zle sny,preto tak strsne place,Domka tiez obcas strasne place,nejdem utisit,potom je uz dobre,ono tym nasim detickam uz kadeco beha po rozume,tak aj snicky maju vselijake ☹ U nas ale naposledy ked som ju prekladala do postielky si v spanku vzdychla Petkoo,to bolo po party a sa jej asi daco pekne s Katkinym Petulkom snivalo,som sa pousmiala 🙂
Lubka vybavene 😉
Miska ze sa aj ozves ,ja viem mas teraz perno s deturencami 😉
My sme dne sboli u zubara,Bianke blomboval a rovno spravil prehliadku aj Domke,revala ostosest,no potom uz bola zas s nim kamaratka,este mu aj prikyvla ze pride znova aj pusu poslala sama,tak sa zasmial schuti aj on.no som prekvapena ze povedala ze nema este vsetky zuby von,a mne sa zdalo ze ma vsak ich ma plne usta 😀

vranka4
10. feb 2010

ahojte 🙂 ,Ivka ,tak dnes u zubára,busom ste boli?aj pri svokre?Domka hrdinka 😵 ,ja tiež chcem ísť s dvojičkami na prvú prehliadku,kým nemajú žiaden problém,aby sa nestresovali,keď im hovorím,že pôjdeme k zubárovi ,že im spočíta zúbky,Marek mi odpovie,že on nepôjde ,jeho nebolí zub 😀 😀 ,ešte posledné stoličky našim chýbajú..
dnes som bola v BR doobedu sama u dr.,kus som sa pomotala po meste 🙂

lubica69
11. feb 2010

Ahojte
Miška tak skoré vyliečenie Mne pomáhali teplé obklady
Ivka ďakujem a tešíme na sobotu 😀
Vranka aj si niečo pekné nakúpila v BR?
Aj my už musíme k zubníkovi 😅

tulipanike
12. feb 2010

ahojte 🙂

ooo, vranka, tak dufam, ze sa Lenke zlomenina lieci rychlo

eva888
12. feb 2010

Ahojte vsetky
Tulipanike este si cela uz sa ti to blizi ake mas pocity nebojis sa porodu?
Toto pocasie je na porazenie uz sa tesim na jar ale kedy pride tak to este asi potrva.
My sa mame fajn uz sme usta vyliecili aj rany po padoch a skrabancoch su uz celkom zahojene ale to spanie sa nenapravilo dnes sme po dlhej dobe vstali rano o 5 hod ale je este celkom dobra a plna energie.
Ozaj neviete mi poradit kde by som kupila daky detsky stolik aj so stolickou Lenke sa strasne paci pisat tak ju chcem ucit ze pisat treba na stole nie kade tade. Kukala som aj na nete ale nenatrafila som ked bude drobec spat tak zasadnem na net a budem hladat.
Zatial sa majte

tulipanike
12. feb 2010

ahoj evka, no jo, este sme dva v jednom 😉
ja ti ani neviem, aj bojim, aj nebojim, ani sama neviem
vcera som bola na pasoch, bola tam aj jedna mamicka vedla, uz predychavala, dnes uz ma urcite pri sebe babo

a co vy a skrabancek? uz sa ti lenke lieci?

tulipanike
12. feb 2010

aha, som nedocitala poriadne prispevok, takze uz ste vylieceni, to je fajn 🙂

taky pekny stolik aj so stolickou (asi stolickami) mali v dariuse, ale neviem za kolko

eva888
12. feb 2010

Dik za tipa idem pokukat ten net Lenka uz zaspala kedze buntosi uz od skoreho rana

lubica69
12. feb 2010

Ahojte My dnes v BB Evička ja mám drevenú stoličku na papanie z ktorej sa dá po rozložení urobiť stolík so stoličkou takže ja to mám tak 2v1 Tulipanike tak držkáme palčeky Ešte nejak vydržkaj A rodíš nakoniec asi v Brezne,že?

tulipanike
12. feb 2010

lubka, ano, v brezne, bola som uz aj kuk porodnicu

vranka4
12. feb 2010

Ahojte 🙂
naše dvojičky mali dnes karneval,od 15.h.,prišli sme o 19.h... všetky pani učiteľky boli prezlečené za šašov-boli úžasnééééééé ,najprv mali program pre rodičov-tančeky,pesničky....potom prehliadka masiek..občerstvenie-pampúšiky+čaj-neúúrekom toho bolo,ešte balili aj domov,súťaže detí s rodičmi..no super...a potom diskotéka.náš ocko robil dížeja ,Ivka bola zlatá,ale Marek ten vôbec neúčinkoval v programe,sedel zatajený pri mne. 😖 ....až na diskotéke sa odviazal ..pár fotiek je doložených v albume,len nevidno okolo pása mali nakvačkané kadejaké náradie..nevieeem,kto to fotil a neupravil ich 😀

lubica69
14. feb 2010

Ahojte My sme boli u nás na karnevale v Jasení vo štvrtok a bolo super Sebastián zapadol Včera sme boli aj v Brezne v tej Margaretke No pravdupovediac som bola trošku sklamaná Aspoň nejaké občerstvenie som čakala Aspoň pre detičky A aj ten program bol taký menej zaujímavý

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre