Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

buli21
29. mar 2010

😖 a tu cely vikend nikto...???
nam idu uz aj trojky so stolickami,tak hrozne noci,ale nevadi,aspon toho viac stihneme,ked skoro vstavame🙂))
vonku nadherne...sa pomaly obliekame a startujeme...
z nasho Petka bude asi superstar, najnovsie mu ako mikrofon sluzi snura od hriankovaca (kedze detsky mikrofon uz pokazil)...pekny dnik dievcata...hor sa na pieskovisko🙂))

eva888
29. mar 2010

Ahojte baby a tu fakt nikoho cely vikend.
Aj my sa pomalicky chystame kus vonku ked je tak pekne. Mame sopliky ale nie je to nic strasne. Co sa tyka nasich zubov tak sa im vobec nechce von este stale mame 6 ks.
Ozaj ako deticky zvladli zmenu casu u nas to prebehlo dobre
Buli tak Petko spevak nasa Lenka zase tanecnica mozno zalozia nejaku skupinu 😀 😀

buli21
29. mar 2010

ok Evka,suhlasim...kto sa hlasi dalej do nasho "babyband"???

bubinka1982
29. mar 2010

Ahojte kočendy...tak mi sme mali dneská menšiu nehodu..Adamko dnes zaparkoval hlávkou,teda čielkom rovno do radiatoru a tak sme bežali na pohotovosť..má asi 1,5cm otvorenú ranu,no zatial mu to nešili,aby nebal zbytočne jazvu..uvidíme za dva dni,či sa to spojí,ale má to prelepené tými sťahujúcimi,tak to hádam bude dobre...no poriadne sa teda naplačkal...ufff...to boli nervičky...no už buvká,tak utekám k nemu,aby sme dačo nezanedbali...a hádam sa aj ten môj drobček pridá časom ku tomu vášmu ,,babyband,,...xiii...ale ešte neviem či ako tanečník,či spevák....xiii...prajem príjemný zvyšok večera..paaaaa

bibka333
29. mar 2010

ahojky tak ja som mla dnes riadiaci den okna ešte doma a potom pri starkej ale som to zvladla ok tak som rada že už mam pokoj s oknami
bubinka maleho mi je luto ale nebojkaj aj Eliška je už označkovana aj v nedelu ju strčilo dievčatko a ma modrinku na čielku pa idem kuk show dance 🙂

eva888
29. mar 2010

Ahojte babenky
Bibka tak ti si riadna sikulka ja okna pred sviatkami neumyvam az potom. Uz keby bolo po velkej noci strasne nemam rada tento sviatok.
Evi neboj zahoji sa aj my mame ranu na cielku zatial mame aj jazvu tak uvidime.
Dnes som Lenke kupila sportovu obuv v obchodnom maju vypredaj z 20 eur boli zlacnene na 10 eur tak sme uz vybaveny mamuz aj na leto a teraz na jar a mozno vydrzia aj na jesen.
Nejako ma boli hlava asi idem spinkat.
Ostatne baby kde ste

tulipanike
30. mar 2010

ahojte 🙂

no Lenka mi nedava vela moznosti prist vas sem kuknut, ale teraz s ami to knecne podarilo po dlhej dobe 🙂
bud papame, alebo varim, alebo sme na prechadzke, a tak stale dokola
mala je zlata, robi nam radost 🙂

bibka333
1. apr 2010

ahojte kočky kde ste všetky tu nikoho dnes je pekny den vyprala a vyvešala som tri pračky a upiekla som medovničky teraz su deti na dvore hraju sa na pieskovisku je u nas aj Dominka ,Maťko tak im je fajne svieti im slniečko a je im dobre 🙂

lubica69
1. apr 2010

Ahojte žienky Prajem vám pekné prežitie veľkonočných sviatkov Hlavne veľa pohody

zuzlik08
1. apr 2010

ahojte maminy, aj my vam prajeme pekne prezitie velkonocnych sviatkov...hadam aj pocko vydrzi...a ako sa mavate, uzivate si slniecka?
no ano tulipanike, s tou nasou "dovolenkou" je to tak, jedno a to iste dookola...vstanes, den prejde ukrutnou rychlostou a zase ides spat 😀 . tak to je super, ked mala robi radost...len tak dalej

eva888
2. apr 2010

Aj my sa pridavame a prajeme vsetkym prijemne velkonocne sviatky

domulienka
2. apr 2010

ahojky,chvilu som tu absentovala ☹ ale uz som tu. 🙂
Krasne prezitie velkonocnych sviatkov vsetkym 🙂
dodatocne Mareckovi a Ivuske k trom rockom,zdravicka,stasticka lasky aby nadalej robili radost rodicom aj sestrickam 🙂

bibka333
4. apr 2010

ahojky
Na stole bahniatka a veľké dobroty, príde i láska, vykroč jej oproti! Nepokaz nikomu tieto dni sviatočné, veď patria každému sú predsa veľkonočné. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

buli21
5. apr 2010

Krasne Velkonocne sviatky🙂))))

Na zasmiatie pripajame fotku nasho maleho kupaca z minuleho roku...juuujj ale nam vyrastol a aj pochudol🙂)

bibka333
5. apr 2010

moje zlatičko takto čakala na kupačov

aplikacia na šatach Ivkine zlate ručičky 🙂

bibka333
5. apr 2010

a Petko nas neprišiel okupkat ani Adamko

buli21
6. apr 2010

ahojky
Petko moze aj zajtra s oneskorenim 😀 ...to vies presvedcit ocka, aby siel vobec kupkat rodinu nam dalo dost prace...takze sa hlboko Eliske ospravedlnujeme a na rok pride Petko trebars aj s maminkou,ked je ocko tlcik🙂) ale inak satocky nadhera,Ivka by mala zalozit tvrdy biznis a podnikat....a Eli bola ako princezna....

bubinka1982
6. apr 2010

Aj nás to velmi mrzí Bibka a určite sa budúci rok ukážeme a Elišku pekne pošibeme a okúpeme,no ak teda nepríde po Adamka jeho oco..no kedže som včera očakávala,že jeho oco dojde,no nedošiel,tak som bola kus aj nahnevaná...Adamko bol tiež vyparádený a nič...čo už,na chlapov sa spolahnuť proste nedá...A malý Peťulko bol na tej fotke na spapkanie..ja tiež hodím dáku,no malý nechcem moc ani šibať ani vajco chytiť...xiii...prajem ešte krásny dník a určite sa Bibka s tebou spojím,došli by sme vás niekedy kuknúť,len nech je kusok krajšie...dobje??..tak papapa

bubinka1982
6. apr 2010

A ešte pripájam aj ja nejaké foto drobčeka...

domulienka
6. apr 2010

ahojky,u nas vsetko po starom, 😉
deticky zlatucke,a Adamko aka bolacka na cielku ☹
Katka som Ta tusim dnes zazrela na preliezkach doobedu,vsak ste boli s Petkom?
Idem aj ja vyskusat vlozit fotku sem,sa mi to celkom popacuje.

eva888
7. apr 2010

Ahojte babenky domka baby perfektne velmi im to pristane takze aj s domky bude tanecnica.
Samozrejme aj ostatne deticky zlatucke.
My tiez vsetko po starom zubom sa stale nechce von.
Baby vcera sme neboli doma a za nasej nepritomnosti nam vymenili hodiny na elektriku za digitalne som normalne nasrata nic nenahlasili a teraz vobec neviem kolko sme tam mali nakrutene nemali by to davat podpisat ked menia hodiny.Neviete nektora nestrerli ste sa s tym. Samozrejme ze na hodinach je sama 0.
Ideme este obalit rezne dnes pride synator bryndzovka uz navarena.
tak zatial

bibka333
7. apr 2010

Evka a to si ako mohli dovolit chod sa stažovat 😠
My sme boli doobeda doma aj s Katkou aPetkom a po obede sme boli v brezne pri starkych a kusok na sidlisku zapad
pa

bibka333
8. apr 2010

ahojky tak dnes je pekne počasičko po obede ideme von navarene mame od včera tak po obede sa pojdeme pohrat na Mazornícke sídlisko 🙂

mishelin
autor
9. apr 2010

baby caute,priebezne vas citam len nereagujem 😉 mate tu uz svoju debattku..

len som chcelka tie co mate dievcatka a mate stare,poskodene flakate veci ktore uz nepotrebujete ani ich na mmb nepredate napiste mi ip prosim...moze byt aj dierka a velkostne od narodenia do tych 4 mesiacov

bibka a mi sa kedy stretneme nech ti mozem vratit vecicky 😉

eva888
9. apr 2010

Ahojte baby
veru vcera bolo pocko suprove boli sme skoro cely den von len sme sa boli doma vyspat a najest a sup von. Stretli sme sa aj s Terezkou a inymi detickami tak bolo super uz sa celkom vedia prehrat.
Konecne nam po dlhej dobe vysli dva zubky tak sa strasne tesiiiim 😀
Tak prajem pekne poobedie
A co sa tyka tych hodin na elektriku tak som tam volala a dostala som len taku odpoved ze ked mi ten protokol nenechali tak si to musim poziadat pisomne takze asi tak. 😠

bibka333
11. apr 2010

ahojky a tu už nikto nechodi či čo baby už byva pekne porozmyslajte aj o nejakom stretku možme sa stretnut aj na ihrisku alebo na namesti aby sa naše detičky kus a pohrali a všimla som si že len ja davam navrhy na stretka 🙂

eva888
11. apr 2010

Ahojte baby veru to tu nejako stichlo uz je pekne pocasie tak nemame kedy vysedavat pred pc.
My sa mame dobre sme zdravy tak vsetko ok.
Dnes bolo strasne pocasie aj sme sa vybrali von a hned na to zacalo prsat tak sme sa vratili.
Veru Bibka ti si nas iniciator v stretkach. Urcite by sme sa mohli niekde stretnut.

buli21
12. apr 2010

ahojky
kedze sa nam dnes doobeda pocko pokazilo, prisla nas kuk Eliska s Bibkou,kym sa maminky vykecavali,nase deticky si nasli naj miesto na hranie a to v skrini v chodbe..take boli zlate....aj v piatok bola Eli u nas, pekne si spolu posedeli na kresielu,aj zatancovali...len na ihrisku to bolo ako o zivot s tymi 2 duracelkami...teraz uz Petko sladko spinka,maminka mu vcera prvy krat smykla vlasky(mame ich sice len par,ale boli hrozne dlhe).Pustili sme telku-vecernicek, a kym fesak kukal,mama strihala...drzal ako riadny chlap🙂)zajtra ideme k Ivke,uz sa tesime...pa

buli21
12. apr 2010

BIbka poslem ti tie foto aj mailom..pa

bibka333
12. apr 2010

no zlaty su Katuška dakujem si zlatičko zajtra sa tešim k Ivuške našej šikovnici 🙂
Eli tiež sladko spinka a maminka kus surfuje 😉 a čo robkate ostatné už sa nam davno neozvala Tulipanike a Miška ako sa mate babenky detičky robia nejake pokroky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre