Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

zuzkap2
8. júl 2010

Ahojte baby 😀 strasne dlho som tu nebola, ale akosi niet casu a mam trosku viac tazkosti v tomto tehu tak len lezim. No a len dufam, ze to uspesne dostiahneme do novembra.

Ako sa mate?
bibka, dakujem za ponuku kocika, pozrela som si ho a je pekny, len my potrebujeme k nemu aj autosedacku a ten co sme si vybrali ju ma

lubica69
8. júl 2010

Ahoj Zuzka Veľmi ti držím palčeky

tulipanike
13. júl 2010

ahojteeeee 🙂

dlho som tu nebola, ale boli sme dovolenkovat na bujakove na chatke, drahy mal tyzden dovolenku, tak sme si uzivali 🙂

lubica69
13. júl 2010

Tulipanike ahoj Tak ste si spolu oddýchli Kočenky nedáme si budúci týždeň nejaké stretko?

zuzlik08
21. júl 2010

aj ja jaaaj, maminky, vsetky na dovolenkach? az na konci 2. strany som nas nasla...rychlo rychlo sa posnazte, lebo nas bloknu 🙂
ako si uzivate slniecka?
vsetky vas pozdravujeme...

tulipanike
21. júl 2010

ahojte 🙂

no ja sem nejako nestiham chodit, lebo pocas tyzdna sa mi velmi neda, neni moc casu, a cez vikendy sme vacsinou na chatke, takze net nist

ale teraz som tu aaaaaaz na hodku a pol, daco v domacnosti porobene, mala uz buva, a cakam na draheho, kym dojde z prace 🙂

boooozinku, to ale leti, uz bude mat 5 mesiacov 🙂

lubica69
21. júl 2010

Ahojte No ja sem chodím ale keď nik nepíše Zuzi fakt boli ste na tej chate u nás v Jasení?Evka tak to teda fakt riadne letí Tak si užívajte chatu My sme trošku soplaví ale nič vážne

zuzlik08
22. júl 2010

ahojte...no tulipanike, fakt to leti ukrutnou rychlostou, ved my uz za 3 mesiaciky budeme mat 2 rocky...neskutocne a to sme este len nedavno oslavovali rok
lubi, nakoniec sme skoncili u nas vo vagnari na "stavenisku", no pocko nam samozrejme aj tak nevyslo, ako kazdy rok, ked robime gulas 🙂 ...no uz sme si za tie rocky aj zvykli
my sme tu mali brata s rodinkou skoro 2 tyzdne, tak sme lietali kade-tade, terezka s katou sa vytesili, aj my a hlavne z nasej malej klarky, jooj, to take kludne dieta ze az...
...a kedze sme dni mali rozchaosene, tak sa pomaly snazime dostavat do normalu...no s rannym vstavanim sme sa uz dostali...rano zaciname o 5.15 😝

domulienka
22. júl 2010

ahojte,veru ja tiez sem nakuknem ,a ked nik nepise,tak idem dalej...
Cas leti rychlo,rychlo....joj uteka to na detoch vidime ako.
Zuzka tak to Ti Terezka neda pospat,vsak?My zas tahame do poldesiatej ,vsetky zeny v domacnosti 😀 no potom je poobede problema spat tak dakedy ani nejde,potom o siestej je ako macik,len by sa ukladala,no to uz nemoze tak sa len premotkavame vonka a tak
Inac vsetko ok,u nas zavaracia sezona...dovca klasicka pri mori nebude,pojdeme iba do Prahy na tyzden v auguste.

lubica69
22. júl 2010

Ahojte Jej ako sa to tu rozpísalo Zuzi tak počko nevyšlo?Juj a to vstávanie nezávidím My ako Domka búvame tiež dlho ale tiež problém poobede No veď nič nie je dokonalé A to stretko čo?Už len budúci týždeň ak by ste mali chuť

domulienka
22. júl 2010

Lubka ,moze byt stretko,dajte navrhy kocky....

lubica69
22. júl 2010

Super Ivka A čo tak streda???Mne je jedno Okrem pondelka a piatku môžem kedykoľvek

mishelin
autor
29. júl 2010

@domulienka ivka a co zavaras? 😉
my tiez od 5.15-6.00 hore a celu noc sa u nas buntosi 😖 malemu idu zuby tak je to otras a ku tomu patko druhy tyzden chory tobi si tym presiel tiez min.tyzdne a teraz som chora ja..
lubi ako sa mate,furt musim mysliet ze si mi kupla vtedy ciapku a ja nemam si ju cas kedy vyzdvihnut.bolo by super keby si niekedy dobehla,mne sa tobias nechce vozit v aute strasne reve celu cestu a ked ide aj muz tak len na rukach 😔 ja ho nechcem brat na ruky ved sa na ceste moze hocico udiat ale muza ten jeho rev znevotznnuje pri soferovani a mna tiez bo on sa az zachadza 😝
ani v koci mi nebude dlhsi nez 15min

lubica69
29. júl 2010

Ahoj Miška Tak sa len rýchlo vyliečte My sme boli chorý tiež na striedačku ako sme z dovči prišli A natieraš niečím ďasienka?Neboj to obdobie,že nechce byť v aute prejde Tiež sme to mali keď bol malinký No áno čiapku stále mám Tak hádam aspoň Tobi vynosí hi hi Možno by som ťa prišla niekedy kuknúť Veď sa dohodneme

mishelin
autor
30. júl 2010

no mam nejaky babydent ci co to je,ale neviem ci pomaha..tak snad nieco vymyslime 😉
minule som bola na chvilku aj u bibky bo svokrovci boli v nemocnici a ja som nemala de ist s detmi bo bola myslim rano 8-8.30 hod..eliska aka zlata ked sa pyta cikat alebo kakat,a este zlatsia bola ked jej trosku uslo 😀 😵

lubica69
30. júl 2010

Miška nám veľmi pomohol Dentinox Chalani už musia byť veľký,že?

tulipanike
31. júl 2010

ahojte 🙂
po dlhej dobe som zas na chvilku tu 🙂

mishelin
autor
1. aug 2010

@lubica69 to hej su uz velky a hlavne nezbedny ten starsi

lubica69
1. aug 2010

Ahojte kočenky Čo máte nové?Ako ste víkendovali?

bibka333
3. aug 2010

ahoj brezno a okolie kde ste všetky ja viem teplo dovolenky a na konika nikto nema čas alebo prideme nakukneme a šup od počitača 😎
Lubka u nas vikendik v pohode až na to že sme Jarku balili a bolo kus smutno na 1 mesiac išla do Smrdák
Miška ma zlatých chlapcov ked bola u nas Paťko bol na 1 a tobiasko na 1- 🙂 je menši tak si vyžaduje viac maminkinu pozornost .
ale chcela som pisat niečo o nejakom stretku dame niekedy pište kedy by to komu vyhovovalo aby sa nas stretlo čo najviac už sa tešim na vas 🙂

lubica69
3. aug 2010

Ahoj Bibka Ako sa máte?Ako bolo v Štúrove?Eliška už je zdravá? No nevernice sú na FB viac ako tu hi hi Ja som už aj písala žeby sme stretko mohli ale nik sa nechytil😢 Ale mohli by sme 🙂 Tak v pondelok alebo utorok?Píšte píšte

tulipanike
3. aug 2010

ahojte 🙂

tak za stretko som aj ja, tak neviem, kedy by sa dalo dohodnut
dajte tipy 🙂

lubica69
3. aug 2010

Ahoj Evka No my môžme len pondelok,utorok alebo stredu Vo štvrtok ideme asi do Prahy

tulipanike
3. aug 2010

@lubica69 ahojcek 🙂
no ak sa este niekto prida, tak ja by som si to dako zariadila, dohodnem sa s drahym

lubica69
3. aug 2010

@tulipanike Ok super

bibka333
4. aug 2010

baby ale na buduci tyžden to stretko nie tento či
Lubka a ty nas možeš prist pozriet hocikedy a šturove bolo fajn priliš teplo ale dobre ja som bola najviac spokojna z ubytovanim na sukromí braničky zavrete Eliška mohla beha po celom dvore a ked si vyšla ihned namestie 🙂 🙂 🙂 🙂
Elišik je už zdrava mala vysoke teploty boli smeaj 2x pri dokine ale nezistila nič ale prešlo nas to po 4 dnoch

bibka333
4. aug 2010

Dominike
Na meniny na tvoj noštek posielam Ti sladký božtek.Aby sa ti dobre žilo,po čom túžiš,vyplnilo. Nech sa Ti splní každý sník,nech pri Tebe stoji anjelik. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lubica69
4. aug 2010

Ahojte Domke aj my želáme všetko naj naj naj Bibka áno budúci týždeň

domulienka
4. aug 2010

Kocky dakujeme,za vinsiky...stretko buduci tyzden ?pridame sa....

tulipanike
4. aug 2010

ahojik 🙂

Dominika, vsetucko najlespie k meninam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a to stretko som aj ja pochopila ze buduci pondelok alebo utorok, uz som upovedomila draheho

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre