Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

bibka333
13. jan 2009

no celkom to ujde len ma vsetci vyhanaju od pc 🙂

lucy81
13. jan 2009

ahojte kočky,
som ani netušila, že je tu aj téma br a okolie, takže sa tiež pridávam.. síce viac kecám v júlovkách2007, ale prídem nakuknúť aj sem.. už aj preto, lebo som tu zahliadla moju naj naj kamošku zo strednej, ahoj kvietky.. 😵

lucy81
13. jan 2009

tak čo kvietky, čo máš nové? dnes alebo zajtra ťa prezvoním, ok..?

lucy81
13. jan 2009

lubica69, ty bývaš v jasení? ja mám odtiaľ manžela.. 😉

mishelin
autor
13. jan 2009

ahoj lucy,viatm ta medzi nami..tuto temu som "zalozila"ja a uz som si ani nemyslela ze mi sem pride tolko super maminiek a buducich maminiek 🙂 si mi povedoma,niekdy som kuk ku julovkam,ja prispievam do augustoviek2007-terajsie levicatka 🙂

ivka hod link na tie gate a odrazadlo super 😉
a caly drzim palce 😉

mishelin
autor
13. jan 2009

baby to mate super ze s atakto poznate,ja vas poznam len cez pismenka ☹ ale kedze ja nie som z brezna to preto

lucy81
13. jan 2009

ahoj mishelin, dík za privítanie.. 😉
ja sa s kvietky poznám už veľa rokov, brázdili sme spolu školské lavice..

zuzkap2
13. jan 2009

ahojte, lecy vitaj 😉 aj ja vam zavidim,ze sa poznate aj osobne

lucy81
13. jan 2009

však môžme dať niekedy aj stretko, nie? sa spoznáme, to nie je problém 😉

mishelin
autor
13. jan 2009

no ale kedy,ja by som aj hned..ale ked je taka kosa..brrrr 😝 asi treba vycaktt na jar

lucy81
13. jan 2009

na jar to bude fajn.. sa teším.. 😵

kvietky
13. jan 2009

Ahojte babenky,
Caly8 to mas pravdu, dufam, ze sa Alenka stane coskoro mojou svagrinou, ale ja vela ludi z CB nepoznam, este tak od Medvedou, ale drzim ti palceky, nech ti vsetko dobre dopadne a neboj myslim si, ze v Brezne sa tiez o teba a babatko dobre postaraju. Ja keby som bola normalny pripad, tak tiez ostavam v Brezne.
Zienky, co uz mate deticky normalne vam zavidim, tieto vase dialogy - kedy a ako deticky spia, co robia, ja by som to uz tiez chcela zazivat. Chytama ma nejaka nedockavost. 😉 😉
Inak tu v BB vsetko po starom, uz dostavam injekcie do bruska na vyzivovanie placient, ale tvrdia mi, ze v porovnani s tou co caka trojicky mam vacsie brusko ako ona ked bola v mojom tyzdni, tak dufam, ze deticky rastu tak ako maju. Prajem vam vsetkym pekny vecer, ahojky zienky a opatrujte sa v tom BR

lucy81
13. jan 2009

ahoj kvietky, aké injekcie? a nebolí to?

lucy81
13. jan 2009

a prečo si nedáš do pasu, že si tehuľka, nastávajúca trojičková mamina? ja by som sa tým chválila..

tomecka
13. jan 2009

AHOJTA BABY.ALE SA TO TU RIADNE ROZKECALO 🙂

kvietky
13. jan 2009

Cau lucy, tak som si to dala do pasu, nechcela som skorej, ale myslim, ze to pojde uz len dobrou cestou. Drzkaj sa mi aj s dievcatkami, pa

lucy81
13. jan 2009

čau čau.. no vidíš, hneď to lepšie vyzerá.. 🙂
a jasné, že to pôjde dobrou cestou a budeš sa tešiť so svojich bambuliek.. 😵

bibka333
13. jan 2009

kvietky moje to tie injekcie co som dostavala a ja 😉

bibka333
13. jan 2009

tomecek kde mas album 😒

lubica69
13. jan 2009

Caute babky
Tak vy sa tu takto navzajom poznate?No nie vsetky tak k tym sa pridavam 😀
Lucy ja niesom z Jasenia Byvam tu len rok a pol Inak z BB Ale teraz som uz pol na pol 😀
Fakt by sme mohli na jar aj s drobcami nejake stretko v Br 😎

bibka333
13. jan 2009

ahojte mohli by sme sa stretnut v green pube je tam ihrisko pre dropce 🙂

lubica69
13. jan 2009

Bibka ano green pub je super Chodila somtan s malym cez leto 😎
Ivka kukla som na ten link Chcela som pozriet pieskovisko ale nechce mi zobrazit ceny ☹

lubica69
13. jan 2009

Inak Ivka nasi drobci budu oslavovat spolu 😀 Tvoja Dominika 25.1 a moj Sebastian 24 😉

domulienka
13. jan 2009

jej Lubka super ,neukazuje uz tyzdne tak by sme ani nevedeli,tak Sebastianko dva rocky.No baby, Green pub som navrhovala aj ja tam je super,my styri baby sme chodili cele leto tam.TIe pieskoviska uz asi nemaju,lebo este v novembri tam boli aj ceny no teraz nie,ale skus im napisat email.Miska tak tieto riflehttp://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4778015 no ja som chcela tieto ale ma prehlasovalihttp://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4786746.

domulienka
13. jan 2009

vitaj Lucy,mas krasne babulky a krasne mena.

mishelin
autor
13. jan 2009

ivi viac sa mi pacia tie tvoje,ale aj tie su pekne,aale tie su krajsie 😀 😅 😉

domulienka
13. jan 2009

no co uz este aj ocinovi sa tie pacili a tak ked budu tieto male tak objednam tie 😀

mishelin
autor
13. jan 2009

aj mne s azda ze vam budu male neviem preco 😅

domulienka
13. jan 2009

no premerala mi ich ,su 3 cm dlhsie ako gate co mame doma ale je to zas iny strih,len dufam ze pridu a ze som natrafila na spolahlivu/v poslednu dobu sa deje kadeco na BB hotove story/.

mishelin
autor
13. jan 2009

ja casto kupujem z MMb a zatial vzdy v pohode,klop klop klop,az na jednu bundicku tu som kupila malu,ale uz som ju nevracaal 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre