Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

bibka333
17. máj 2012

@kukuricka1977 ahojky mne tam dietatk nechodilo ale kamaratkam ano a ja som tam bola na par akciiach ako mikulaš a krneval a jje to tam super teraz je prestahovana dole v meste a vravia že je to tam velmi pekne su tam dobre žienky 🙂 vedia sa o detičky postarat nepočula som ani jednu stažnost

tulipanike
21. máj 2012

Ahojte, tak konecne zase kus casu na pisanie 🙂 Zuzlik, aj na koniku, gratulujem k malej Paulinke. To uz ste asi aj doma, ze?
A co my? My sa mame dobre, Lucinka pekne rastie a Lenocka ide od septembra do skolky

lubica69
21. máj 2012

Jeeeeeeeej tak už aj Zuzka porodila???
@zuzlik gratulujeeeeeeeeeeeem

zuzlik08
22. máj 2012

ahojte, opat po dlllhom case mam pristup aj sem ako obycajny prispievatel, takze vas tu vsetky pozdravujem 🙂 ...
kto este neviete, vo stvrtok 17.5. sa nam o 5,20 narodila mala paulinka s modelkovskymi mierami 3200g a 50cm. je zdrava a zatial tichucka a zlatucka, tak dufam, ze nam to aj vydrzi. je to nasa terezka 2 iba s kratkymi mihalnicami a zatial ovela pokojnejsia a kludnejsia ako jej starsia sestricka, ktora sa okolo nej samozrejme stale toci a zatial aj pekne pomaha...prikladam aj foto

buli21
23. máj 2012

Zuzi nadherne,prebudzas vo mne tuzbu na 3tie!!blahozelame!!!

lubica69
23. máj 2012

@zuzlik08 Zuzka kráásny ste Ešte raz blahoželááááááááááám 😉 🙂
@buli21 Katka tak šup šup 😀 😀 😀

buli21
23. máj 2012

@lubica69 Lubka aj tebe blahozelame k malej Alicke,velmi sa s Vami tesime🙂 aj ja by chcela..len muz uz nechce,ale ak poleti nejaky dobrovolnik okolo a co este aj dievky robi,tak neviem neviem🙂 🙂

lubica69
23. máj 2012

@buli21 ďakujem moja A tak aj ja som mužovi povedala,že ak nebude druhé dievča tak aj nad tretím budem rozmýšlať 😀 😀 😀 Ale naštastie už nemusím

zuzlik08
23. máj 2012

@buli21 dakujeme...ale no, sa nejak citis 😀

zuzlik08
23. máj 2012

@buli21 poslem ti dobrovolnika? 😀

buli21
24. máj 2012

@zuzlik08 no ak muza neukecam,tak poprosim 😀

bibka333
24. máj 2012

ahojte Zuzi gratulujem super tešim sa s vami a mala je cela Terezka krasne baby robi ten tvoj Mereček 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzlik08
24. máj 2012

@bibka333 odkazem... 🙂

lubica69
30. máj 2012

Kočky a kedy dáme nejaké stretko???

tulipanike
30. máj 2012

Ahojte babulky, este raz velka gratulacia Lubke a Zuzke 🙂
Nejake to stretko by bodlo 🙂

zuzlik08
30. máj 2012

aj ja som za, treba vystihnut nejake pekne pocko...
@lubica69 lubi, ty byvas najdalej, tak daj nejaky datum

lubica69
30. máj 2012

@zuzlik08 mne je to v podstate jedno
Kedykoľvek jún cez týždeň medzi 11-15.6 (okrem 14teho) alebo potom týždeň medzi 18-22.6
Tak napíšte VY ako by sa Vám dalo 😉

lubica69
2. jún 2012

@kvietky Maťka a ja som Vás akurát videla v telke 😀 Krásne stretko tých dvojičiek a trojičiek bolo

luckka
7. jún 2012

Baby, ale potom aj na facebook napiste, ze je stretko, aj my sa pripojime 😵

jankamgr
19. jún 2012

Ahojte baby 😀 tak toto je náš špunt 😀 v nedeľu sme mali osem mesiacov, račkuje a včera sa sám párkrát postavil 😀 Pomaly sa nám derú aj zúbky, už máme dva dole a podozrivo vykúka aj jeden hore 😀 😀 😀 Ako riešite túto horúčavu? My chodíme von len večer, lebo mladý sa rozhodol, že keď sa o piatej ráno napapá, tak spí so desiatej... a to už dnes bolo 27!!!!
@zuzlik08 nádherné bábiky 😀

lubica69
30. okt 2012

Jejda a tu už pekne dlho nik nebol 😅

lubica69
30. okt 2012

pridávam foto Alicky a Sebka

eva888
29. nov 2012

@lubica69 No nádherná fotka velký braček so sestričkou. Držte sa malá Alicka je už riadna slečna 🙂

lubica69
2. dec 2012

@eva888 ďakujeme

maruska261
18. dec 2012

baby z brezna poradite mi detskeho zubara kam by som mohla ist prvykrat s dcerkou?dakujem

jankamgr
20. dec 2012

@maruska261 no my chodíme ale na Balog ku Kováčikovej a Pavláskovej... asi som neporadila, čo? 😒

zuzkap2
20. dec 2012

@maruska261 my chodime v Brezne k Ponickemu st.

maruska261
20. dec 2012

no ja chodim k ponickemu mlademu osobne ale chcem niekoho bud v nemocnici alebo tak...a samozrejme niekoho dobreho :D a k pavlaskovej chodi moj manzel a k jej by som dieta nezverila :D ani seba nie :D

jankamgr
22. dec 2012

@maruska261 😀 ja tiež nie, chodí k nej môj muž, my s malým sme u Kováčikovej 😀

tulipanike
1. jan 2013

Ahojte, stastny novy rok vam vsetkym prajem 🙂
Dufam, ze ste prezili krasne sviatky 🙂
My sviatkujeme s anginou (Lenka) a s teplotou (Lucka)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre