Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

domulienka
16. feb 2009

ahoj Bibka,krasne fotocky 🙂
tak islo to tou strankou co som dala?

bibka333
16. feb 2009

no manzelik mi to dne ukazoval tak nieco sme pridali ked bude cas tak dame viac

radus.b.
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bibka333
17. feb 2009

ahoj baby tak sa nam to strieda teraz je chori adrian a eliska ties pokaslieva tak ideme k dokine ale len okolo 11hod dufam ze tam nebude vela ludi tak pa

domulienka
17. feb 2009

ahojky , Bibka,to ked je uz jeden clen rodiny chory, tak potom to ide rad za radom,len aby Vam to co najrychlejsie preslo a hlavne malu Elisku nak netrapi choroba 😉

lubica69
17. feb 2009

Ahoj babky
Tak my sme dnes boli po týždni na kontrole a ako som si myslela,že lepšie tak vôbec Nie!Dali nám ATB a môžeme byť další týždeň doma ☹ Malému je už teraz dlho 😒
A čo to tu bolo za mazanie???

lubica69
18. feb 2009

Babky to čo???Od včera nik???Veď sme boli až skoro na konci ☹ ☹ ☹ ts ts ts 😖

bibka333
18. feb 2009

ahojky kde ste vsetky babenky ja som sem len nakukla a tu nik Lubka ako sa mate ?dufam ze uz lepsie Adrian ten teplotuje ale mala je ok a na manzela ties nico lezie Ivka a vy ako ?

zuzlik08
18. feb 2009

no cavino, babky, tak ste sa s tou chorobkou nejako rozbehli, co to? ja uz len dufam, ze toto pocasie sa konecne umudri a zacne teplucka jar, lebo mi uz chceme vsetko len obcumovat, tak nech mozeme odkryt striesku na kociku. tak vam vsetkym prajem skore uzdravenie

mishelin
autor
18. feb 2009

caute babky,no fakt je to tu nejake prazdne 😕 a zuzka uz vobec nechodi ☹
a aj ja som zvedava co to tu bolo za mazanie 😕

domulienka
18. feb 2009

ahojte,to mazanie bola zas reklama na nejake stoliky za 30000.sk
U nas zatial len ja minam vreckovky,dufam ze to aj tak zostane. 🙂
Dnes som robila sisky 54 ks ,mala
na seba vyliala kvasok ,musela som robit nanovo ale boli fajne len sa tak zaprasilo po nich 🙂
Baby dobry tip na rychlu pizzu: rozky potrhat namocit do mlieka ale len tak aby vsiakli,na plech papier na pecenie potriet olejom dat rozky a potom ostatne suroviny a upiect,fajne a rychla vecera,mnam. 🙂
Babky dajte aj vy sem dake dobre tipy na rychle a dobre a lacne mnamky.

zuzlik08
18. feb 2009

no ale domulienka, takto drazdit na noc... 😝

lubica69
19. feb 2009

Ahoj babky
Tak aj Miška sem na chvíľku včera zablúdila 😉 No Zuzka tu už fakt dlho nebola Možno už našla robotu tak maká...
No Ivka tak takéto fajné receptíky A to tie rožteky aj nejako natrhať alebo ako 4i len na tenko naukladať?
Ja šišky neviem ale rada by som Aj u Nás by padli Ivka ak sa ti bude chcieť môžeš receptík a skúsila by som 🙂
Tak dalšia reklama???Ts ts riadna hanba pre tie dotyčné!!!Fuj
No my už ako tak Ja stále viac chorá ☹Ale Pajoteda Sebastiánko už oveľa lepšie Berieme ten Augmentin tak uvidíme
Fakt hccela som sa opýtať či už aj vy ste brali ATB teda detičky a aké?Lebo my už 2 krát tento Ďakujem

mishelin
autor
19. feb 2009

lubi mi sme uz mali tolko atb od mala 😖 maly mi byval chory kazducky mesiac,a dokto mu tie atb stale striedal..brali sme tiez ten augmentin,ten nezaberal,potom taky hnusny biely,najprv chutil sladko a potom taka horcina 😝

zuzka este pracu nema 😉

lubica69
20. feb 2009

Ahojte babky
Miška a už býva Paťko zdravší?
A kde je potom Zuzka?
Čo dnes robkáte?

kvietky
20. feb 2009

Ahojte babenky
Bibka, tesim sa, ze si pridala fotecky, anjelik Eliska je nadherna posielam cmuk, dnes ma tu v BB bola mrknut aj Adka Jarganka.
My sme mali vcera sonograficke vysetrenie priamo u sameho najvyssieho u primara, tak zhodnotil moje tehotenstvo aj deticky velmi kladne a ze to vydrzime do toho 35 tt.
Najvacsiu novinku co mam, tak mi povedal, ze to tretie babatko, ktore sa nedalo presne urcit, tak je sanca, ze to moze byt chlapcek, ale 100% to bude az pri porode.
Babenky tak sa drzkajte a vsetko dobre, pa 🙂 🙂 🙂

bibka333
21. feb 2009

ahojky co dnes robkate my varime halusky a poobede ideme do margaretky na karneval a zajtra do valaskej na fasiangy baby taka som na seba nasrata objednala som malej z babybazaru hovoriaci hrniec za 11e zenska vybredavala tovar ze vraj sa stahuje peniaze poslate a dnes mi to nedalo a hladam a ona ze nespolahliva 15 ludom neposlala zaplateny tovar tak ma triafa slak normalne by som jej dala par faciek a sebe ties kvietky moje drzkajte sa a dufam ze to bude ten chlapcek janko by bo rad chlapi chcu chlapcov aby im nevimrel rod a veci uz mam pomaly prichystane potom sa ti ozvem pa 🙂

lubica69
21. feb 2009

Ahoj babky
Kvietky tak to som rada,že je všetko Ok a žiadne komplikácie No a jasnačka,že vydržíte 🙂 Tak možno aj chalan?No super ale aj keby boli len dievky tak super Hlavne nech ste všetci zdravučký a OK
Bibka tak hrniec?My máme psa ale dostali sme ho Toľko penazí by som zaň nedala čo stál (40eur 😝
Tak na ten hrniec bola super cena Už aspoň vieš prečo Bože moja to ma mrzí ☹ No nabudúce budeš vedieť
Tak zajtra vo Valaskej fašiangy???Ako to tam prebieha?My to máme na skok Aj keď ešte nie sme úplne fit vybehla by som pozrieť Môžeš nejaké info???

bibka333
21. feb 2009

ahoj lubi ze vraj to zacina o 12 hod ale na namesti vo valaskej maju byt masky okolo 13 14 HOD aspon kamoska mi volala ze to tak bolo minuly rok dufam ze staci viac neviem 😉

mishelin
autor
21. feb 2009

caute baby,bibka tak to ma mrzi,ale musis dufat ze ti tvr posle ☹ a kontaktovala si ju?

lubi,napodiv aj sa to bojim povedat,sme neboli chori uz dlho,klop klop klop,akurat ze po nociach buntosi 😖
baby to je starsne ta tragedia v polomke ☹ tolko deti mrtvych ☹

zuzkap2
21. feb 2009

Ahojte, dlho som tu nebola, ale akosi nestiham a som chora ☹

bibka, ten sprievod masiek obcou zacina o 12-tej.
No a my mame zajtra siedme vyrocie svadby 🙂

domulienka
21. feb 2009

ahojte vsetky babenky.Bibka to na tom babybazare som citala aj ja,ze idu podat tretne oznamenie a ta baba sa normalne vysmieva a ze nevrati a nevrati peniazky,normal hnus 🙄 cela diskusia hadam na 20 stran.Ja som tie inzeraty nezaregistrovala,Bibka to ten co mame aj my od Fisheru,ak hej tak to super cena.Necudo ze tolke maminky objednali tovar za super ceny. 🙂
Kvietky som rada ze sa drzkate a ako pise Lubka aby ste boli ok a zdravucki. 🙂
Miska ,veru hrozne ta tragedia,sediet vstrede autobusu a hladiet ako sa na teba ruti vlak,hroza,neprajem nikomu takuto smrt a ze tam boli aj deticky,boze normalne ma srdce boli a je mi do placu ☹
Zuzka,ze sa aj ukazes 🙂 ,tak vsetko naj k vyrociu a dalsie stastne rocky,my budeme mat v auguste 14 vyrocie.
U nas mala chora ,chuda ani spinkat nemoze pre tie sopliky a uz zacina aj pokaslievat.
Vcera sme boli v ruzomberku a dr ma potesil ze uz len tri tyzdne ak to takto pojde,mam ju zatazovat az pokial nebudem citit bolest a ze mozem na nu uz aj stupat/keby tak vedel ze ja sa uz po byte pohybujem bez barli dobre tri tyzdne 😉 /A plastiku som si dohodla na november,chcel ze cez leto a ja mu pan doktor ja mam male dieta ja chcem aj von a nie v horucavach doma zavreta. 🙂

lubica69
21. feb 2009

Ahoj babky
Áno tá tragédia hrôza ani písať sa mi o tom nedá tak mi je ľúto☹
Miška tak super,že už Paťko nebýva tak chorý len tak ďaľej sa držkajte
Zuzka ahoooj po dlhom čase a gratulujem k 7 ročiu
My budeme mať v auguste rok čo sme oficiál svoji 4akali sme kým aj Sebastián bude môcť byť pri tom
Ivka tak super s koliekom Len to veľmi nezaťažuj aby sme mohli na jar a keď už bude teplejšie to stretko aj s tebou 😉
Bibka a vy ako?Už všetci zdravučký?

zuzlik08
21. feb 2009

no ahojte babenky, no bibka, ani ma nestras, ja som malej objednala pred dvoma dnami z tohto bazaru satocky, tak dufam, ze sa mi nieco take nestane, dufam, ze mi pridu, lebo som jej uz tiez peniazky poslala. a kde ste to nasli tu diskusiu tych okradnutych bab?

domulienka
21. feb 2009

Zuzka ,nespolahlivi inzerenti,tema Kikusova...

bibka333
21. feb 2009

ahojte ivka teraz som to o tej kikusove docitala ona sa normalne vysmieva to je strasne ja som stoho na nervy no nikto si moze mysliet ze co ved je tolen 11 eur ale ja som fak na narvy ja uz asi nic neobjednam a lubka vseci sme zdravotne natom ok a idem zmenit temu boli sme na karnevale a eliska bola princezna vseci ju obdivovali boli sme tam asi dve hodinky mala ani muk tancovali sme snou a bolo super a dostala aj darcek plisoveho macka pa idem

bibka333
21. feb 2009

dam foto ale iba zajtra pa pa

domulienka
21. feb 2009

teraz som docitala aj ja,je to smiesne tie jej vymysli,ze ona sa rozhodne vratit len niekomu peniaze,pisala si jej na ten email,co dala?hadam ti vrati peniazky.
musela byt zlatunka,princeznicka na rok pojdeme aj my 🙂

bibka333
21. feb 2009

ivka pisala som zvedava ale moc tomu neverim zuzkap2 vylieckaj sa

zuzlik08
21. feb 2009

domulienka, prosim ta, asi so blba, ale neviem to najst. ???help 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre