Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

domulienka
17. mar 2009

ja som tiez do vcera nevedela co to je to su tie gumace crossky co su tak velmi v mode

domulienka
17. mar 2009

chcela som jej objednat taketo ale pani ma len od c.4 a mala potrebuje c.3
http://www.babybazar.sk/fotky_popup.php?id=6815...

bibka333
17. mar 2009

evka ako ti lubka radila nakoj aprec s prsnika a to ste aj cez den takto ivka ja neviem mne sa to nejak nepaci 😖 zuzka aj eliska ma plno vlaskou a mna zaha nepalila asi je to na kazdom inak

domulienka
17. mar 2009

mne sa to tiez este vlani nepacilo,teraz uz celkom aj hej.A tie modre sa take trochu gycove,vsak.
Domka mala malinko vlaskov a zaha tak palila skoro cele tehotenstvo,takze je to indivindi.Do roka jej narastlo dost vlaskov tak teraz mozme aj copiky robit 🙂
Bibka a ake gatusky si Eliske objednala,hod sem link

eva888
17. mar 2009

Cez den neni na prsniku tak dlho nakolko chodime von spat do kocika. Len v noci mame problem. Ked vytiahnem prsnik tak sa zobudi a zacne plakat ale uz musim nieco vymysliet ako ju odnaucit na tento system. Este ze uz mam tie bradavky vycvicene od tolkeho sania uz ma ani nebolia. Dnes som na prechadzke stretla jednu babu a ta my povedla ze jej maly spava od 4 mesiaca sam v izbe v postielke ze vraj pokym spal v spalni pri nich tak sa budil kazde dve hodiny a ako spava sam tak spi celu noc.

lubica69
17. mar 2009

Ivka tu v BB v deichmane mali takých od výmyslu sveta a myslím,že za lepšie ceny
Inak babky opatrne pri objednávaní detskej obuvi takto z netu z Uk Viem,že babám nejak nesedeli veľkosti a dosť ich to potom mrzelo keď obuv nemohli v dané obdobie využiť ☹

domulienka
17. mar 2009

no Evka veru ,cim bude starsia,bude to tazsie ju oducit.A to spanie je tiez veda,treba vyskusat ,my najnovsie zaspime vecer len hojdanim na rukach a skusala som uz kadeco,no ona to doslova vyzaduje,vopcha mi ruku do tricka drzi mi ju tam pod krkom a hmka si za 10 min je tvrda.Lenze donekonecna to nejde takt mna tak uz ruka boli,no narobila som si to sama,vlastne je to od toho ako sa mi stal ten uraz,dovtedy perfektne zaspavala sama ☹ tak tiez riesim toto nase zaspavanie,noci prespi cele.

lubica69
17. mar 2009

Evka od 4 mesiaca sám? ☹ No neviem s tým sa veľmi nestotožńujem 😒

domulienka
17. mar 2009

Lubka ,pocula som ,tak este preto ich neobjednavam lebo ideme do ruzomberka a pojdeme aj do deichmanu a vyskusame. 😉 No ono je to tazke takto objednavat cez net,oblecko pre male deti sadne celkom ok,pre vacsie ako moje baby by som to nerobila,predsa uz su sama krivka 😉

lubica69
17. mar 2009

Áno oblečko sa ešte dá hlavne keď sa objedná trošilinku vačšie ale obuv je fakt škoda za tie peňiažky ☹ Ak by boli sandálky cez leto malé alebo veľké a dobré cez zimu
A kedy idete do Rk?Na ko?

bibka333
17. mar 2009

ivka uz ich pani vymazala baby a stym objednavanim topky by som cez net asi neobjednavala. Evka ty rodicia su odvazny ja by som oka nezazmurila keby eliska spala v inej izbe

zuzlik08
17. mar 2009

ivka, no neviem, mne sa to sice celkom paci, ale neverim tomu, ze to na taku malu nozicku je vhodna obuv. ja by som radsej kupila riadne tvarovane sandalky. evka, musis vyskusat, aky cumlik sa jej zapaci, nas tiez dlho s touto temou potrapila. skusali sme rozne. aj nas najprv natahovalo, lebo si ho dlho zamienala s prsnikom. cumlik nesmie mat prilis velky a dlhy. kup ten najkratsi a najjednoduchsi, potom uz len vybrat material a tvar. skus naozaj s najjednoduchsim najmensim gumacom. no poviem ti, ja sa tiez so samostatnym spankom od 4 mesiaca nestotoznujem, urcite aj preto, lebo sa v noci stat moze vselico a nemusis to zachytit. predsa je to este len malinky bezbranny drobcek. no a my sme sa po nociach este aj dusili, takze ja som urcite proti. aj doktorka nam teraz vravela, ze v tomto obdobi zacinaju vyzadovat zvyseny pocit bezpecia matky a znameho-domaceho prostredia a fakt to vidim aj na malej, ze je to tak.no a co sa tyka bradaviek, tak mne ich mala tiez neustale vlastne od narodenia riadne precvicuje, momentalne ma tiez dost bolia.inak nam trvalo skoro 3 mesiace, kym sa nam riadne chytila na cumlik a poviem ti, odkedy ho pouzivame, mame zlate dieta a bezproblemove zaspavanie. ja som to chcela zvladnut bez, no teraz som rada, ze ho mame...takze vydrzat 😉

lubica69
17. mar 2009

Bibka ani ja Bola by som ako na ihlách A ešte také malinké bábo ☹

zuzlik08
17. mar 2009

no poviem vam baby, ja aj teraz zakazdym najprv skontrolujem, ci nam moja hviezdicka dycha a az potom idem lahnut. a fakt si neviem predstavit, ze by som ju mala v inej izbe.

mishelin
autor
17. mar 2009

fiha to je teda odvaha nechat take male babo same v izbe 😒 moj spava so mnou posteli,ale nam ani dudel nepomaha ktmu aby za noc nebol hore aj 6x 😠

a tu teda poriadne snezi a ten vietor do toho 😝

lubica69
17. mar 2009

Babky ja idem búvať Tak dobrú 😵

mishelin
autor
17. mar 2009

lubi dobru noc 😉

zuzlik08
17. mar 2009

no super, toto aprilove pocasie mi uz poriadne drazdi nervy. tak sa uz tesim na pekne slnieckove dnicky

zuzlik08
17. mar 2009

tak aj ja idem spinkat, prajem vam tiez dobru pokojnu nocku. pa

mishelin
autor
17. mar 2009

no teda,ked sa mne necche spat tak vsetky zdrhate do postele 😀
tak dobru a ako pise zuzlik pokojnu noc,tu si prajem hlavne sama sebe 😝 😅 😔

a ozaj neviete ako sa ma kvietky 🙂

bibka333
17. mar 2009

baby iden aj ja pa a dobru anerusenu nocku prajem maminkam aj babetkam

domulienka
17. mar 2009

v piatok ano idem na ko,dufam ze na poslednu berieme aj baby ze si urobime vylet a treba mi najstarsiu trosku zaobliect,su tam dobre obchodiky ako takko a tak...my nie sme velmi na znacky,to len na malej sa vyteskujeme s nextikom ale ma len zopar kuskov 😉 to ako som ju cakala,tak sa mi zacal next pacit,ale zas ani nieje tak drahy pre male deti,ked si zoberiem nejaky slovensky vyrobok a porovnam,to je aj drahsie,nie je tak?
Bibka,Beky sa pacia tie tenisky od tej Zuzzky z bb,co sme sa bavili,take cierno -ruzove ,co myslis mam ich objednat ,bude mat narodky a aj potrebuje,no ona si mysli ze su orginal

bibka333
17. mar 2009

ivka tak jej napis ci je to original a ja jarke objednam ale az na buduci tyzden pa idem

domulienka
17. mar 2009

Bibka to urcite nie su ved original ide skoro po 2000,ale do skoly stacia a vyzeraju dobre,

domulienka
17. mar 2009

dobru nocku vsetkym 🙂 🙂 🙂

lubica69
18. mar 2009

Ahoj babky a dobré ránko Tak ako sme spali?
No neviem ako v BR ale tu je sneh 😅 ?A kde sú pekné slnečné dníčky???
Ivka aké tenisky?Hoď link

domulienka
18. mar 2009

ahojky,tu je hroza taky severak tu duje normal cez zatvorene okna ho pocujem,snehu nieje vela.
Idem najst tie botasky.

domulienka
18. mar 2009

dcera ma 39 ale aj to ju od vlani co ma tlacia.Ma to 12 rokov zachvilu a nohu 40,dufam ze to konecne cislo je 😉

tina983
18. mar 2009

Čaute žienky,tak žijem aj ja aj inštruktorka,jazda úplne v pohode,teším sa na ďalšiu.Vidím,že riešite módu,inak tiež som minule obzerala Next,na BB som objednala jednej kamoške pre bábätko taký zlatý kompletík a za super cenu,ja by som si aj objednala priamo z toho nextu,ale keby sa nás viacej spojilo,lebo ktovie aké sú tam podmienky,ale tieto baby čo ponúkajú na BB to na 100% objednávajú priamo z Nextu,niečo si k tomu prihodia a je to,lenže neviem anglicky a ktovie aké sú podmienky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre