Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
29. máj 2009

Ahoj babky Miška v prvom rade tebe úprimnú sústrasť!Na rozprávkový ideme zajtra len u nás do Jasenia Dúfam,že počko vydrží Na miss tehulke sme neboli Ani som nevedela Dáme stretko budúci týždeň?Štvrtok alebo piatok?

lubica69
29. máj 2009

Babky tak my môžme budúci týždeň iba vo štvrtok Som sa akurát že 5.v piatok je stretko v BB Som úplne zabudla😅

bibka333
29. máj 2009

MISKA PRE TEBA
Spoločne s vami skláňame sa pred Božou vôľou a
vyslovujeme vám úprimnú sústrasť nad tým, že Všemohúci
povolal k sebe vašu milovanu starku. Nech vo vašich srdciach
navždy žije a nikdy z nich nevymizne krásna pamiatka na
milujúcu obetavu starku.
Obraciame sa na nebeského Otca s prosbou, aby bol starostlivým
otcom opustenej rodiny a nenechal bez opory zarmútenych pribuznich.

baby ja som prisla len vecer o 20 hod domou bolo super

caly8
29. máj 2009

ahojte maminky

Miška..úprimnú sústrasť hmm starká bude chýbať ☹

lubica..no ja chodím do práce veru..mám kvetinárstvo takže makám na svojom.. som dosť vyťažená a niekedy v koncoch 🙄 🙂

baby..mali ste aj vy niektorá také bábätko náročné ako ja? moje krpča mi večer aj cez deň zaspáva na rukách a ja sa hojdám na fit lopte...prečo tak? zo začiatku koliky potom sa pridružil reflux a ona je od narodenia veľmi citlivá a ukričaná..aj v pôrodnici ma hneď povzbudili, že si užijem s ňou 😕 😅 ani som nevedela akú pravdu majú 🙂 v kočíku ani za svet, už som musela vytiahnuť športový ale samozrejme len leží v ňom aj ked sa nenormálne ťahá do sedu až je nervózna, že nemôže ešte sedkať zlostí sa...a ďalšia vec..idú nám už zúbky, takže som si ešte ticha a kľudu vôbec neužila 😨

ako ste uspávali vaše bábätká? ja už neviem čo s tým či ju do osemnástky budem takto uspávať 😀 na cice zaspí aj bez hojdania ale to by som nechcela praktizovať..ja vlastne ani neviem čo je správne..ale asi všetko čo bábätko upokojí a cíti sa dobre..takže mi nič neostáva iné 😀

domulienka
29. máj 2009

Ahojky,vsetky maminy.
Chcela som aj ja ist dnes do mesta ,no volako som sa na to necitila ☹ vcera som spadla,posmykla som sa na schodoch/dvoch /a kocik s Domkou som znasala tak aj s nou.koleno boli viac,nastastie neopuchlo,no citim ze ...tak som taka bez nalady uz druhy den.Dufam ze zajtra to bude lepsie,lebo by som chcela ist do mesta kuknut na moje baby.
Od vcera sme same baby doma a uz nam ocino chyba ☹

domulienka
29. máj 2009

caly to sa meni aspon u nas,Domcek spinkaval od narodenia super,bez zobudenia cele noci,do polroka.Potom sa obcas budievala ked sa jej daco snivalo,ale to stacilo pohladkat dat dudku alebo troska cajika a islo to,stale zaspavala sama.No zmena nastala ked sa mi stal ten uraz to mala 11 mesiacov,ja nervozna ubolena a ona to vsetko vycitila,takze v tom najhorsom obdobi pre mna zaspavat sama nechcela len na mojich rukach hojdanim,toto trvalo donedavna uz som bola zufala,ze som si ju naucila takto zaspavat.A zrazu som skusila par krat ju len polozit dat jej macka dudu a sok dieta zaspava opat same 🙂
Tak neboj nebude to trvat vecne,pride cas ked sama bude chciet .
My teraz riesime nocnik,zacala som ju ucit pred vianocami krasne sedkala aj sa vycikala no potom uz na nocnik nebol cas,dost som mala co robit s barlami aj varit aj ostatne nie este na nocnik mysliet,teraz zaciname na novo s nocnikom a to je katastrofa reve az sa zachadza,takze zas som ho skryla na par dni .... 😉

bibka333
30. máj 2009

ahojte Caly mala nam zaspava sama v postielke v kočiku ako kedy už je staršia tak chce kukat cez noc aj 3krat hore na papanie ale napapapa sa a spinka inak sa nezastavy ani pri kojeni vzdy sa pohybuje mika ručičkami no žive striebro. Naša najstaršia Jarka spavala zle v noci cez den uspavali sme ju v kočiku no detičky skušaju čo vydržime.Skus na n pomaly nehojdat pris k nej len sa jej prihovor daj dudku a tak neboj bude dobre radšej nech su živšie ako by mali len leškat

lubica69
30. máj 2009

No ahoj babky Tak nám dnes ten rozprávkový kôli počku padol A tak sme sa tešili No čo už Zajtra je ešte v BB v Európe Deň detí tak aspoň tam Aj keď rozprávkový je rozprávkový! Caly ja veľmi neporadím Našťastie nemám skúsenosť Malý zaspáva od mala dobre aj teraz Juj ale vyťažená si riadne!A kojíte sa?Možno malá cíti tvoj zhon No neviem Ivka ty nešťastnica čo sa pádov týka!Mojka ty máš na to teda smolu Babky a čo dnes robíte?

bibka333
30. máj 2009

ahoj lubi ja idemasi za 2 hodky do mesta pokukat a teraz idem este zehlit 🙂 a preložili vam rozpravkovy zajtra v europe bude fajn

bibka333
1. jún 2009

ahojte kde ste vsetky my sa mame celkom fajne na dni mesta som bola bolo dobre dnes asi pojdeme na plavaren a inak mam veget mam navarne od včera 🙂 tak popište aj vy niečo

bibka333
1. jún 2009

všetkym detičkam prajem krasny den deti 🙂

domulienka
1. jún 2009

ahojky aj ja sa pripajam k Bibke,nasim a nielen nasim ,vsetkym detickam na svete,krasny den,hoci uprsany 😉

domulienka
1. jún 2009

Veru dni mesta vydarene az na to pocasie,ale vs obotu vydrzalo aspon do siedmej ,tak aj mojim babam svietilo slniecko 😉 Za to vcera boli na Helpe na kolovratku,odtancovali 4 subory,aj nas a potom taka strasna zima a lejak,ze festival zrusili.Bolo mi luto tych deti co prisli vystupovat z ciech aj z Blavy lebo sa vobec nemohli predviest,tolka cesta,no co uz ,chyba organizatorov uz to tam malo byt davno zastresene 😉 Slavna Helpa!

nnika
1. jún 2009

Ahojte mamičky,

prepáčte, že Vám skáčem do debaty, ale mala by som prosbu . Potrebujem požičať na 4 noci cestovnú postieľku, samozrejme za úplatu, jediné čo ma napadlo bolo, že to musí byť zniekadiaľ zblízka a tak som natrafila na vašu debatu. Ideme do Štúrova a obávam sa, že malý mi niekde voľne pohodený na posteli spať nebude, pomôže mi niekto ?

lubica69
1. jún 2009

Ahoj babky
amy sme včera boli v tej Európe ale prišli sme neskôr bo malý buval No veľa ľudí ale bolo celkom fajn Aj keď ten rozprávkový ma mrzí
No ale fakt Ivka chúdatká dietky na tej Heľpe ☹
A všetkým detičkám všetko naj naj naj 😉
Nnika keby si dala vedieť skôr Cez víkend som ju predala Inak by som mile rada požičala 🙂

bibka333
1. jún 2009

nnika ja nemam nepomožem ti 😒

nnika
1. jún 2009

bibka, ďakujem za ochotu 😉

bibka333
1. jún 2009

nemaš za čo keby som vedela kto ma tak ti dam vediet 🙂

nnika
1. jún 2009

lubica69, aj Tebe díki, ste zlaté, škoda, že som sa k Vám nepridala na pokec skôr 🙂

nnika
1. jún 2009

bože díky je s tvrdým Y. 🙄

lubica69
2. jún 2009

Ahoj babky Tak to dnes máme ale zas počko čo?No ale aspoň neprší tak sme aspoň trochu na záhrade Ráno sme boli odviezť tata A kedy dáme to stretko v greene?

mishelin
autor
3. jún 2009

no nejako prazdno od vcera 😕

bibka333
3. jún 2009

ahojte stretko by sme mohli dat na buduci tyžden 🙂
co ste dnes robkali my sme boli plavat poobede sme sa boli prejst a skoncili sme pri kamoske na dvore bolo super 🙂 a teraz zavaram jahody švagor mi doniesol za dobru cenu 🙂
baby a piste ci sa vam nechce alebo neni čas 🙂 😉 😀

lubica69
3. jún 2009

Ahoj babky
No áno prázdno to tu býva ☹
Ja aj čas mám ale keď sem nik nechodí 😒
Juj Bibka plávanie závidím 😉 a jahôdky mňam mňam
My dokončujeme tú hudobnú 🙂
Tak stretko by sme mohli
Miška a ako tehulkovanie?Všetko OK?

domulienka
3. jún 2009

ahojte,ok stretko by mohlo byt buduci tyzden,dajte datumik 😉
Ja som akurat nabytok pozakryvala,Bianka mi zaclonu zvesila/nedovolila mi vyjst na stolicky/lebo zajtra nam pridu vymenit okno. 😉
No jahodky by som si aj ja dala,mnami 🙂
Ano Miska ako sa dari,vsak uz si cocvhla v polke,bistu to ale leti.

bibka333
4. jún 2009

ahojte Ivka ako nožka okno tak už prerabate sa tesis 😉 stretko by mohlo byt v piatok 12
Miška ako sa mas 🙂
Lubka tak na stretku nas niečo naučiš z hudobnej 😀

lubica69
4. jún 2009

Ahoj babky
Bibka 😉
Tak v piatok 12 môže byť ak všetkým vyhovuje 🙂
To je ale dnes zas počko,že?My vyobliekaný,že ideme von a zistila som,že poprcha 😖

lubica69
4. jún 2009

Ale nakoniec sa vyčasilo a na xvíľku sme boli

domulienka
4. jún 2009

ahojky,stretko moze byt,teda ak daco do toho nepride. 😉
okno vymenene,super uz z vonka nepocut nic 🙂len dufam ze ked bude riadne sibat dazd ze nebude pretekat,teraz uz len vymalovat a dat podlahu.
Koleno zatial dobre,myslim ze som si len natiahla nieco,ale uz ma tak neboli,zato Domka sopli a je riadne nervozna.
A vase deturence ako,zdrave su?

lubica69
4. jún 2009

Juj Ivka no prajem ti nech už máš to nešťastné koleno Ok
Tak okienko super?
No my ešte dole nemáme menené ale bývame už na poschodí a tam sú tak super
Tak Domka soplíky?No ja sa ani nedivím Veď takéto počko kto to kedy videl v júni a zima ako v ...
Tak stretko dohodneme budúci týždeň 😉
A ostatné?Bibka,Zuzka,Tinka atd.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre