Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
11. jún 2009

Babky tak stretko dnes bolo suuuper 🙂 😉 😎 😀 Aj počko nám vyšlo
Ivka nabudúce aj vy

mishelin
autor
11. jún 2009

to hej bolo super 😎 maly mi este spi chudacik od 14.00,taky bol unaveny...

no a my sme sa domov dotrepali az o 14.30...bo som bola este v tescu kuk ci nemaju dynu maly ju miluje,a potom som sa stavila este na bacuchu pri starkej na chvilocku...

tesim sa uz na fotky 🙂

lubica69
11. jún 2009

Miška aj my sme boli v tescu na nákup no a predstavte si malý nie len že nezaspal v aute ale ani doma a to som ho ukladala na 2 krát!
No možno je plný emócií z dneška 😉

domulienka
11. jún 2009

Tak Vam bolo super,dlho ste boli a kto vsetko?
U nas stale vysoka teplota,nakoniec som bola s malou o tretej u dr.lebo uz mala po 2 hodinach od podania cipku 39 po odratani,hlavicka vrela a ruky ,nozicky jak lad.Tak ze ma velmi zahnisane hrdielko a aj priedusky chytene,mame atb a striedat pri teplote kazde 4 hodky nurofen s paralenom.Dufam ze jej to prejde teda aspon ze nebude teplotovat,lebo v sobotu mame ist do Polska.

lubica69
11. jún 2009

Juj Ivka tak to ma mrzí
Pridala som foto so stretka Bibka,Miška,Zuzka ja a tie dve maminy som nepoznala

lubica69
11. jún 2009

Ivka nech sa Domka rýchlo uzdraví

mishelin
autor
11. jún 2009

jeej lubi super fotky 🙂 zlate tie deticky vsetky 😵

mishelin
autor
11. jún 2009

ivka domke skore uzdravenie,chudiatko

domulienka
11. jún 2009

ste zlate,diky 😉
Super fotocky,dobre vyzerate obe a chlapci sa museli paradne vyhrat,vsak?

lubica69
11. jún 2009

Ivka to áno
Samým by im bolo smutno
A nabudúce sa tešia na kámošku Domku 😉

lubica69
11. jún 2009

Áno Miška zlaté všetky 🙂

bibka333
11. jún 2009

ahojte ja pridam fotky az večer musim zmensit Lubka fotečky krasne 🙂
Ivka malej prajem skore uzdravenie a posielame uzdravovacie pusinky

domulienka
11. jún 2009

Bibka dakujeme za uzdravovacie pusinky 😉
Chuda zaspala,vycerpana,neviem ako jej idem davat atb a diazepan,vsetko islo von aj s bananom co ako tak jediny dneska spapala.Nemate dake grify na podavanie liekov,davala som aj lyzickou aj striekackou a nic. ☹

slnieckovedeticky
11. jún 2009

ahojte kuk fotky pridane 🙂

lubica69
11. jún 2009

Ivuška my sme pred nedávnom mali tiež naordinovaný diazapan ale odporúčajú ho že vraj až pri veľmi vysokých teplotách tak Domka nebude mať nemusíš dať Že je to oblbovák riadny A atb ako často beriete?My sme len ráno a večer brali taks podávanímpočas spánku neporadím
Bože hlavne sa liečkajte 😉
Miška malý sa pýtal na "Paka" 😅

slnieckovedeticky
11. jún 2009

lubka a na eli nie 😉

slnieckovedeticky
11. jún 2009

baby dala som tam aj matkine trojicky zajtra masem 🙂 ivka a ja som davala len striekackou

domulienka
11. jún 2009

Ten diazepan nam kazala davat zaroven s atb,dnes a zajtra ,ze potom by uz nemala teplotovat.Atb mame kazdych 8 hod-penbene.zatial spinka v klude. 😉
Fotocky vsetky super 🙂

domulienka
11. jún 2009

Bibka ved ich tam kludne nechaj. 😉

domulienka
11. jún 2009

Aj Lubka ak sa ti chce daj fotocky do slnieckove deticky/heslo/breznianky/ak sa nemylim,Bibka je to tak?

slnieckovedeticky
11. jún 2009

ivka neviem mam ho ulozene ale asi ano 🙂 idem hajat lebo som prerabala tie fotky asi hodinu a pol 😒

lubica69
11. jún 2009

Aj by som ale heslo som nejak pozabudla 😅
Môžte do IP?

slnieckovedeticky
11. jún 2009

Prepáčte vytvorila som nový album ale nadá sa mi pridať foto Mám pomalý net 😒 Skúsim zajtra 😉

mishelin
autor
12. jún 2009

lubi fakt si spomenul na paka 😀
no ja som mojho rano skolila ze preco zase enspal v noci a ze musi kakat do nocnika a drzat si flasku sam ako sebastianko 😀 🙂 a on len ze hmmmm...a podal mi flasu ze maminka 😀

a fakt vsetky fotky super 🙂

mishelin
autor
12. jún 2009

baby a potom tie fotky co mate so mnou a s patkom,tak ich nevymazavajte,alebo ked ich uz budet chciet vymazat tak mi ich poslete oki 😉 lebo ja ho nikdy nefotim 😅 tak nech mame aspon nieco 😉

bibka333
12. jún 2009

miska posl do ip mail 🙂

bibka333
12. jún 2009

ahojte my v pohode len 2 krat hore a dnes asi veget doma mozno po obede do mesta. včerasme zaabudli aj na cas ale bolo super 🙂 Lubica este hajka 🙂 so Sebastiankom

lubica69
12. jún 2009

No ahojte
No tak dnes to bolo s obedňajším spánkom podobné ako včera Len dúfam,že už neprestáva búvať cez deň úplne 😅
Miška tak povedz "Pakovi",že mu to "Janko" príde ukázať 😀
No od od mala si rád držal fľašu sám 😉 Dúfam,že mu to neostane len mliečko nahradí iným 😅

zuzlik08
12. jún 2009

ahojte babenky, prave som kuk nase nove fotecky 😀 . som rada, ze nam vyslo pocko. ivka, dufam, ze uz lepsie, ze uz aspon teploty nemate. co je zase vo vzduchu nejaky virus?

domulienka
12. jún 2009

Ahojte,tak prave mala zaspala,naposledy mala o piatej 39,5,nurofen a obklady nastasie zabrali,no potom spinkala do osmej,teraz ma len trochu zvysenu,tak dufam ze to uz tak aj zostane a nepojde vyssie.no vystrasila som sa dost,lebo baby mi nikdy taku vysoku teplotu nemali a Domka strasne plakala. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre