Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

domulienka
30. jún 2009

Chapem 😀 nam s Domkou bude stacit polievocka a nebudem musiet vyvarat ked baby nebudu doma a manzel je tiez skoro vzdy v robote,tak hadam sa nastartujem 😉

lubica69
30. jún 2009

áno Ivka ja tiež tak
Inak akurát som čítala tú 4 dňovú diétku a že saláma s pomarančom Ble ble 😖
No a potom začneš jesť normálne a priberieš to čo si schudla +pár kilo naviac 😒

vranka4
30. jún 2009

Ahojte,no tá 4-dňová diéta je o ničom 😀 ,Ľubka,večer po 18.h. si nedáš vôbec nič,len tekutiny,či aj ovocie,koľko tekutín vypiješ za deň (samozrejme myslím nealko 😀 ).Nóó ,to by som musela ísť spať s deťmi o 21.h. nie sedieť na nete do polnoci a napchávať sa!Keby bolo len na mne,tak ani nevarím,ale pre našu famíliu každý deň 2 chody-niekedy mi z toho šibe,čo vymyslieť!

lubica69
30. jún 2009

Vranka nie nič Iba občas nejaké to jabíčko 🙂
A vypijem min 2 litre

slnieckovedeticky
30. jún 2009

Pridané fotočky do albumu čo sme boli u Bibky 😉

lubica69
30. jún 2009

Kde ste babky?

vranka4
30. jún 2009

Haló,je tu niekto,my namiesto večere za vysvedčenie,sedíme doma,Marek sa poobede zobudil so zvýšenou teplotou,je taký mrzutý,pospáva,asi nejaký vírus,dúfam,že sa nič k tomu nepridruží,Ivka s ockom akurát išli von po daždi,baby majú svoj program s kamoškami,a vy čo robkate?

vranka4
30. jún 2009

Ešte som kukla foto zo stretka-slniečkové detičky +mamičky-sú nádherní všetci,už sa teším,keď vás spoznám aj ja osobne 🙂 ,kto bol fotograf,žeby -Ivka?

bibka333
30. jún 2009

ahojte my vysvečko ok len Jarka mala necakane trojky baby ale som na nu hrda dnes mali rozlucku ako deviataci a nevypila si ani za štaperlik spouziacky opite po jednu museli prist aj rodicia 😒 doteraz sme sa o tomdebatili ja som bola do 19 v Hronci na koniec školskeho roka pozvali ma z roboty bolo fajne

lubica69
30. jún 2009

Vranka nie fotila som tento raz ja Bibka máš právo byť na Jarku hrdá Vydno,že je to rozumné mladé dievča🙂

domulienka
30. jún 2009

Ahojte,tak som tu na kustik,caka ma dalsia varka zehlenia,tak zas pojdem.
Len musim na protest mojich dcer uviest,v prispevku co som pisala ze mali obe PVd,zvozili ma pod ciernu zem 😠 ze mami to si co napisala ved my sme boli vyznamenane 😉 Tak to opravujem 🙂
Fotky pekne,no Lubi tu poslednu si tam ale vooobec nemusela davat,nemozem sa na seba kukat 😝rosim prosim pekne vymaz ju. 😉
Ivka ako je Marekovi?A Bibka Ado ako?
Inac to je tito dnesni pubertaci,jedna katastrofa cest vynimkam ako je Jarka a verim ze aj moje kocky sa nedaju na zle napravit,Bia uz aj v osmicke maju par takich a hlavne dievcat 😒

lubica69
30. jún 2009

Ivka podľa mňa je fotočka pekná Ale ak chceš vymaž ju v pohode Ako chceš Tak žehli žehli a ja som vedela,že to bolo vyznamenanie a nie PVD No babky áno peknučko ste detičky vychovali Dúfam,že sa aj mne tak dobre podarí Budem k vám chodiť na lekcie

domulienka
30. jún 2009

Lubi to ci su dobre vychovane sa ukaze ked budu plnolete a osamostatnia sa 😉 Zatial sa drzia 😉
Prestavka v zehleni,som cela spotena a naparena 😀

domulienka
30. jún 2009

Tak ja idem este dozehlit a spat,dobru noc vsetkym 😉

vranka4
30. jún 2009

Ahojte,naše popoludnie a večer otrasné,ale nie čo sa týka detí,Marek zatiaľ teplotu nemá,ostatní v pohode,len sme mali doma pohromu,starkej,ktorá býva na prízemí domu,spadlo WC mydlo do zách.misy v nedeľu 😀 ,nič nepovedala nikomu(má 79r.) a večer v kotolni a pivnici potopa 😀 ,upchal sa odpad,tade idú rúry,nechcite si to predstaviť,ako to tam vyzeralo 😕 ,od 19.h.tam Marek s mojím bratom makali,rozoberali,ale nakoniec sa podarilo,ale ten smrad-humus 😀 ,aj som si poplakala, ☹ zajtra sa budem ešte realizovať ja,ak nám tie srač..neprinesú šťastie teraz,tak potom nikdy-fuj,jedno mydlo,a tá spúšť 😀 ,nakoniec išiel do nočnej až o 23.45h,nemal mu kto zobrať,tak mohol prísť aj neskôr,tak toť môj deň,prajem vám všetkým dobrú noc,sladké sníčky,žiadne pohromy 🙂

domulienka
1. júl 2009

Fuha Ivka no tak, teda to nezavidim ,tak co ste mali oslavit vysvecka ste mali takuto pohromu,urcite bola aj starka nestastna.Hlavne ze sa to vyriesilo.
Ja som bola rano u Tesaka na krv a hned dolu do nemocky ma poslal na chirurgiu,mensi zakrok v umrtveni a hadam uz bude dobre. 😉
Ostatne baby co porabkaju,jaj ze sa pytam vonka su,vsak?

lubica69
1. júl 2009

Ahojte babky My sme boli celý deň von Veď konečne trošku pekne po dlhej dobe Malý mi zas cez deň nespal Už 2 dni Juj Vranka tak to bude šťastia moja dúfam Ivka a aký zákrok?Dúfam,že nič vážne Bola si aj na tom spomínanom CT?Držím palčeky

lubica69
1. júl 2009

Inak na zajtra nám dúfam aj takého počko vynde Tak o tej 10 v greene A ak bude škaredo?A kto vlastne ide?

tina983
1. júl 2009

Ahojte,ešte stále nevieme či prídeme,rozhodneme sa zajtra podľa počasia a nálady 🙂

mishelin
autor
1. júl 2009

ahojte mi urcite neprideme tak si to uzite a vela foťte 😉
no u nas uz sprchlo 2x dnes 😝

domulienka
1. júl 2009

ahojky,Miska skoda,ze nepridete.
Lubka zajtra porozpravam 😉 Ct az 16.7.
Ozaj nechcete niektora granko s jahodovou prichutou,len tak dam,zajtra donesiem 😉

lubica69
1. júl 2009

Jej Ivka my granko milujeme Tak mi ho vezmeme!!!

bibka333
1. júl 2009

ahojte ja pridem a beriem aj Jarku a granko zoberiem Adkovi bude mat radost 🙂 Ivka ty neberes baby?
pride Lucka, Zuzka Ivka Lubka Bibka zavolam Evke A adke tie sem chodia malo 🙂 idem s Eliskou kus na ulicu tak pa

lubica69
1. júl 2009

jej Bibka akurát ti idem volať Vezmem zajtra tie riflové šaty Ak Jarke nebudú chce ich vyskúšať Ivka babám a ak nie mám záujemcov v BB tak v piatok ich vezmem tam Ak teda nebudú Vám
A s grankom som ťa predbehla 😀 Ale podelíme sa My kupujeme malému na kilá domov

lubica69
1. júl 2009

Fakt Bibka a na ceste domov by som sa stavila aj u teba po zvyšok vecí 😉

domulienka
1. júl 2009

Ok baby je to 1 kg tak si rozdelite pol kile 😉
Pojde so mnou moja prostredna dcera,tak saty vyskusame ak nebudu Jarke 😉
Idem porobit s mojou najmladsou,ukoncit jej dnesne posobenie 😀

domulienka
1. júl 2009

Inac vsimli ste si Lubka a Bibka ste napisali o granko presne narovnako o 18 🙂

zuzlik08
1. júl 2009

ahojte, tak sa uz tesime na zajtrajsie stret, dufam, ze pocko sa vydari ako dnes. pride aj luckka a este jedna nova clenka. vranka, to mas ale stastie, ze mozes dospavat 😅 .
ivka a lubka, ja navrhujem ziadne drasticke diety, radsej pomaly...a menej sladkeho a inych slanych maskrtiek, viac ovocicka a zeleninky v mensich castejsich porciach, dodrziavat pitny rezim a viac pohybu (ivka skoda, ty si v tomto teraz trosku znevyhodnena pre tu nestastnu nozku ☹ ). a nejest po 18.00 ako pisala lubka - no s tym mam momentalne este trosku problem, lebo od poslednych mesiacov tehu vratene kojenia som sa dost rozjedla, stale som hlados...po kom to nase dieta je 😅. co vy nato? a potom sa uz len snazit udrzat si dosiahnutu hmotnost. lubi, aj ja by som chcela ist na nejakych 60-65 kg...nooo, to mam teda co robit 😎

zuzlik08
1. júl 2009

ozaj, vsimli ste si, uz ako sa k nam pridala vranka, znovu sa to tu trosku rozhybalo a stranocky nam pribudaju? 🙂

lubica69
1. júl 2009

Áno zuzlík 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre