Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

bibka333
28. okt 2009

babenky kde ste vsetky 🙂

tina983
28. okt 2009

Bibka ako zajtra prídete?

bibka333
28. okt 2009

ano už sa tešim ale o kolkej 🙂

bibka333
28. okt 2009

ideme von mala vstala tak sa ideme kusok prejst a potom mame navštevu 🙂

tina983
28. okt 2009

no o kolkej chcete,mne je to jedno,ako vám vyhovuje 🙂

eva888
28. okt 2009

Caute baby tak ja som dnes varila prvy raz ryzovy nakyp trvalo mi strasne dlho a dnes mi vsetko pada z ruky takze sa to este predlzilo tou mojou nesikovnostou. Drobec spinka tak som sem kuk co noveho a ked sa zobudi tak pojdeme vonka konecne sa nam zacina pacit v kociku aj vcera vydrzala vyse hodiny tak sa tesim.
Tak zajtra stretko u Tinky tak nech sa deturence zase vyblaznia.
My cakame navstevu v piatok pride Lenkina krsna mama tak sa velmi tesime lebo sme sa dlho nevideli.

tulipanike
28. okt 2009

bibka, nie je za co (co myslite, moze byt?)

mate teda poriadne navstevne dni, ako tak citam 🙂

tina983
28. okt 2009

Ahojte 🙂
Tulipanike ja som ešte nedoniesla ten životopis,pretože som nebola odvtedy vôbec v meste tak ho mám priniesť či už máte vybraté? 😉
A kočík môže byť,ani nevieš ako a nebudeš ho zrazu potrebovať 🙂
Evi ja som zase kura a ryžu robila,ale som si dala len ryžu s kompótom tak som to tiež mala skoro ako ryžový no a vy ste mali určite bryndzovú polievku však?Keďže je dnes streda. 😀

tulipanike
28. okt 2009

tinka, vybrate este nemame, lebo sefka sidava svyberanim a ozyvanim sa ludom nacas, co uz - takze jasnem, dosnes, alebo ho mozes poslat mailom na brezno@slovaktual.sk

bibka333
28. okt 2009

tulipanike kočik može byt 🙂 ale mne sa pačia kus ine ale nie trojkoloky 🙂

tulipanike
28. okt 2009

dufam, ze bude dobry, a ze si rychlo zvyknem na manipulaciu s nim, zatial odpociva u svokry v pivnici

zuzlik08
28. okt 2009

tulipanike, ja som kocik vyberala tiez hlavne podla velkosti vanicky, aj ked mala sa narodila malicka, no v pohode sa mi tam este aj teraz vyspinka. takze nelutujem, som fakt nad mieru spokojna, mame tiez na rovnaky styl. akurat neviem, ci mate nafukovacie alebo gumene kolieska, my mame nafukovacie, vraj lepsie znasaju teren a sneh. neviem, gumene som nemala, daju sa dokupit, ale ja som bola v zime skokojna

tulipanike
28. okt 2009

zuzlik, su gumene, pocula som, ze nafukovacie su lepsie, ale snad to nejako zvladneme

bibka333
28. okt 2009

baby kde ste vsetky ci panelakujete my sme mali navstevu tak mamina si dal fernet z tonikom sme sa kus doma blaznili som stastna mamina Eliska dostala plastovy kocik a handrovu babiku 🙂 ktoru s neho vyhadzuje 😀

buli21
29. okt 2009

dobre ranko dievcata...nekupite nasho drobca? dobre ziveny, zje viac ako vy same, vesely , budicek ma ako stary chlap do prace o 5.30 hod? ☹ ?? 😀
akurat som na teba myslela Bibka vcera ked som sa na nete hrabala na strankach kde su hracky,mali tam pekny kocicek za20ku(asi v draciku)...uz mas po navsetvach,alebo este dnes niekoho cakate?????
dnes sme mali ist s tatom do KE ale sme si to v tomto case rozmysleli..ked bude lepsie...nechce sa mi v dazdi behat po obchodoch...
ideme ranajkovat...pekny uprsany den vam prajeme...pa

bibka333
29. okt 2009

dobre rano Katuška čo nam predavaš zatka ved ta musi kusok pomordovat potom bude uz len nevestu mordovat 😀 a kočik sme dostali včera aj handrovu babiku 🙂

bibka333
29. okt 2009

aha opakujem sa to ten včerajši fernet 😀

tulipanike
29. okt 2009

ahojte, takze fernetik, hmmm 😀 fajne 🙂

mne dnes dorazi sefka do prace, takze budem mat sklz v citani a pisani
akurat som volala na gyndu, ze ci mozem zobrat aj priatela na sono, ale povedala mi, ze teraz najblizsie mi budu brat len krv (glukozove testy), ze az potom na dalsej poradni ☹ skoda, a ja ze budeme vidiet nasho drobca

inak prajem krasny den, vyzera, ze ranjasi dazd ustupuje 🙂

eva888
29. okt 2009

Ahojte baby to som velmi rada ze dazd je na ustupe aspon mozme ist poobede vonku.
Bibka takze eliska sa tesi. Ja mam pre Lenku odlozeny kocik aj s babikou co som sa hrala ja uplne som nan zabudla len minule mi mama vravi ze to mam pekne odlozene a zabalene ze je ako novy. Ale nas take hracky este nezaujimaju takze jej ho dam az ked bude rozumnejsia. noc bolo celkom fajn ale teraz mi spala len 40 min a vstala hore ritkou.
Buli mne sa tiez Lenka budi tak skoro ale ja som zvyknuta lebo do prace som vstavala o 5 hod takze problemy to nerobi a my s muzom sme ranovstajovia on pravidelne rano vstava o piatej a to chodi do roboty na pol siedmu.
Takze tiez prajem pekny dnik a dufam ze nebude uprsany.
Ozaj tulipanike nechystate sa s manzelom na 4D ultrazvuk my sme boli v Leviciach a akurat si v takom tyzdny kedy je to najlepsie.

zuzlik08
29. okt 2009

no evy, tak ja som praveze nocna sova, radsej vydrzim dlhsie do noci byt hore a potom si rano pospinkat (no ja fakt netusim, po kom to nase dieta je 😀 )
ozaj, ideme sa pochvalit, uz nam vykuka jedna spodna 2ka a uz vyzera ze aj ta druha, tak uvidime o nejake 2 dni...a dufam, ze sa uz potom konecne aj vyspime

lubica69
29. okt 2009

Ahojte
Tak kým som Vás dočítala Som včera ani nestihla
My sme boli dnes s Bibkou na návšteve u Tinky na Bacúchu 🙂 Bolo supeeeeeeeeeer 😀 😀 😀
A konečne viem kde to je 😅

zuzlik08
29. okt 2009

no vidis lubi, ved ti mi urobime exkurziu po br a okoli 😀

lubica69
29. okt 2009

No Zuzlik užke´d sme pri tom zajtra idem do BR hľadať nejaké stavebniny Niečo ako baumax v BB 😅
Potrebujem totiž nejaké lišty čičo 😅 😅 😅

zuzlik08
29. okt 2009

a naco listy?

eva888
30. okt 2009

Caute baby tak ako sa vsetky mate?
Citam ze Lubka bola na Bacuchu neboj Lubka ja tiez viem kde sa bacuch nachadza ale este som v dedine nikdy nebola len som o nom vela pocula kedze majitel firmy v ktorej pracujem byva prave na bacuchu.dufam ze date nejake fotocky zo stretnutia.
Nam sa konecne prerezal druhy zubok takze noc bola celkom fajn a teraz sa hrame a ja hladam na internete nejaky recept na zapekane cestoviny.
Tak zatial pa

tina983
30. okt 2009

Evi a pri kom ty robíš? 🙂

lubica69
30. okt 2009

Ahojte
Zuzlik lišty na schody rohové lebo tu dnes máme murára čo nám obkladá schodisko a potrebujem ich 😅
No vidíš Evy ja už premiéru na Bacúchu mám 😀

slnieckovedeticky
30. okt 2009

kuk zo včerajšie stretka na Bacuhuhttps://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

bibka333
30. okt 2009

ahojte baby tak som pridala foto 🙂 u nas noc v poriadku 🙂 a ideme do Brezna tak pa večer a kde mame Vranku či stale pracuje 😉

tina983
30. okt 2009

caute,foto dobré len škoda že tá z ležiacou Elkou nevyšla skôr,ktovie čo tam s ňou chlapci porábali,neskoro sme prišli 😀 Už sa teším na ďalšie stretko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre