Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
10. apr 2009

Ahoj babky
Áno mangelík je doma Včera sme boli v Nitre po notebook Malý ostal u babkovcov v BB
Inak Tinka áno v Rakúsku sa to všetko oplatí 😉
My chceme robiť zajtra guláš tak dúfam,že počko bude Ok 😎 K

domulienka
12. apr 2009

ahojte ,tak ako sviatkujete?
U nas rodinna pohodicka,len keby uz bolo zajtra vecer,tento kupaci pondelok nemam rada a asi vsetky zienky ho nemaju v oblube.
Dneska nam zacina Lets dance,bude kukat?u nas vsetko co sa tyka tanca letí.... 😉

lubica69
12. apr 2009

Ahoj babky
Tak aj u nás pohodička Včera sme robili guláš Dnes sme boli na Mazorníku pozrieť mužovu tetu a zahliadla som z auta Zuzku Kočíkovala Terezku Bola asi aj s mužíkom
zajtra ideme do BB k babkovcom takže žiadne veľké polievanie sa nekoná 😉

bibka333
12. apr 2009

ahoj baby a my sviatkujeme v pohode sme s mm sami deti mame pri sestre vo valaskej dnes sme si oddychli a poobede sme sa boli prejst.Eliska je okupkaa azaspava v postielke tak som na kus odbehla na po co tu nove .Ivka aj sa tesim na lets dance Jarka sa uci teraz pri Faberovy tak budeme tancovat pri telke 🙂
a prijemnu kupacku vsetkym prajem

lubica69
12. apr 2009

Aj my prajeme ešte príjemne strávený zvyšok sviatkok😀

bibka333
13. apr 2009

Milostiplné a požehnané Veľkonočné sviatky, hojnosť zdravia, šťastia a lásky Vám praje Bibka s rodinkou

lubica69
14. apr 2009

Ahoj babky Tak ako po sviatkoch?My máme doma tata ešte 2 týždne má dovolenku No a počko nám praje Sme celý deň na dvore A vy ako?

mishelin
autor
14. apr 2009

ahoj lubi,no my nic moc,umiera mi starka ☹

lubica69
14. apr 2009

Ahoj Miška
Juj to ma mrzí Tak to len nejak zvládni

domulienka
14. apr 2009

ahojte,Miska aj mne je luto ,myslim na teba.
my sme si dneska s babami urobili vyletik do BB,troska po nakupoch som utahana jak kon.

lubica69
14. apr 2009

Ivka a kde v BB ste boli?Či len v Európe na nákupoch?

domulienka
14. apr 2009

isli sme busom z Brezna ,peskom po pesej a do europy,chcela som malej kupit flasu so slamkou/lebo z poharikov so sosakmi nevie pit,no z babysvetu som sklamana mali len jeden kus z canpolu aj to bola slamka poskodena.som myslela ze tam urcite kupim a nic.Inac v Gate sme kupili Bianke plavky krasne a dobra cena,len sme tam vbehli ani neviem ze co to za znacka.

domulienka
14. apr 2009

Bianka si kupila za svoje nasetrene eura okuliare u tych poulicnych za 6 euro a sa vytesovala,ked prisla domov tak vravi ,okuliare prezili cestu z BB ,tak je dobre/ona ma smolu na okuliare uz aj moje nestastne znicila /lenze si ich nechala vo vlasoch pozabudla a mala jej ich zhodila a okuliare tresli na zem a skolo sa rozbilo.som nevedela ci sa mam smiat a ci plakat s nou,ze ma taku smolu,chuda moje 🙂

bibka333
14. apr 2009

ahojte Ivka a ja som ta chcela prist pozriet este ze som ti nevolala ostala som v bBrezne a Bianky my je luto
MISKA MYSLIM NA TEBA

domulienka
14. apr 2009

cauko Bibka ,mas dobre foto v pase.Chceli sme vyuzit este volny den a babam so to slubila uz davno.
Joj skoda by sme pokecali,zajtra pride sesterka ale vo stvrtok nemam nic tak mozme pokavickovat

bibka333
14. apr 2009

ivka tak vo stvrtok ani ja zajtra nemozem idem so segrou do BB ide do nemocky na vysetrenie tak idem aj s Eliskou s nou pridu po mna na aute tak sa tesim pojdeme aj do Europy a plavky gate ma aj Jarka a su dobre

domulienka
14. apr 2009

ok dohodnute,idem haji pa pa 🙂

bibka333
14. apr 2009

dobru nocku

bibka333
16. apr 2009

baby kde ste tu nikoho ☹

tina983
16. apr 2009

Čaute,tak sme si mali dať nejaké stretko v Európe,lebo vidím že za 2 dni nás tam bolo dosť,včera som sa s Bibkou stretla a inak kúpila si botasky Jarovi? 🙂 Ja som malému nakúpila plno oblečenia,zo všetkého je chudák vyrastený.

domulienka
16. apr 2009

ahojky,veru Tiinka to sme si mohli dat rovno stretko v europe 😀
Uz musime dake v slniecku naplanovat,co vy na to baby,dajte termin 😉

domulienka
16. apr 2009

baby tak kde ste vsetky? 😉

bibka333
17. apr 2009

dobre ranko co robkate Lubka ma doma mažela tak sa mu venije na nas nema čas 😉 😀 😀
Miška kde si ?
Ivka dnes po obede pridem okolo 13 14 pa
Tinka a stretko v Europe ak ma odvezies 😀 😀 😀

domulienka
17. apr 2009

ahojky,Bibka tak album v slnieckovychdetickach zmazany,mozes vlozit fotocky,ok 😉

tina983
17. apr 2009

Bibka keď ja budem mať vodičák a ty odvahu tak kedykoľvek! 😀 dúfam,že na budúce stretko sa už aj ja budem môcť dostaviť

domulienka
17. apr 2009

Boze dneska je uprsany den a ja ze si ho uzijem, ☹

domulienka
17. apr 2009

No ano musime si stretko naplanovat,aby sme sa mohli vsetky zist. 😉
Ja vodicak mam ale vlastne deti nemam odvahu odviezt ☹ a teraz nemam ani na com.

slnieckovedeticky
17. apr 2009

ahojte

bibka333
18. apr 2009

mame fotky zo stretka 🙂 tak kuk

bibka333
18. apr 2009

hore vyššie na slniečkovedetičky kliknut pa prijemny den prajem všetkym 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre