Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

domulienka
9. jan 2009

Ahojte ,veru aj ja som rada ze sa nam to tu rozrasta,sesterke idu zapnut net tak aj ona sem pribudne.Potom ked aj kvietky to bude mat stastlivo za sebou a bude teplucko tak si dohodneme vsetky nejake stretko,oki,dievcata.V Green pube otvoria zahradu a tam je to super velke aj pre deturence.Nudim sa 😀 ,tak som uz o tom premyslala,co poviete? Dnes su moje operky v skole,ale prisla moja sestra k malej a ja som dnes uz aj varila,sice posediacky ale dalo sa.Tak by som isla vonka aj s Domkou ale co uz tak aspon vykukam z obloka.Lubka mne sa mala sama odstavila na konci 9 mesiaca ,co ma aj mrzelo ale teraz ked sa mi toto stalo tak som aj rada.No a chystala som sa chudnut bo este 10 kg na mne zostalo a asik z toho nic nebude.Ozaj kolko mate rokov,ja som tu asi najstarsia,mam 34.

tomecka
9. jan 2009

ahojte baby.no,človek pár dní nenakukne a o čo príde.kvietky.tak ta aj ja vítam e držím ti palce 🙂 .ja mám na Mazorn.brata akurát zajtra mu spravíme prepadovku všetci traja 😎 .zuzka,akosi som prišla o pointu.čo sa to stalo,ale T. ide v pondelok do práce tak sa určite všetko dozviem.ved tých našich poznáme.však? 🙂 inak ten GreenPub chvália,ja som tam síce nebola,ale všetko je raz prvý raz...inak čo sa týka chudnutia,o mojej osobe sa radšej nevyjadrujem,a to ašte stále opatrujem veci na povale do ktorých ako dúfam sa raz znova zmestím 😀 .iba ak vo sne 😀

zuzkap2
9. jan 2009

Ahojte 😉
Ivka, tak ja mam 25 rokov no a chudnut zatial nepotrebujem to skor naopak pribrat, ale namiesto toho som schudla a mam 48kg 😀
Tonecka,tak zajtra pozdrav brata aj Mariu 😉 nasi chlapi su viac klebetny ako baby 😀 a stalo sa to ,ze svokru 22.12 zrazilo auto a bola natom dost zle 😒

tomecka
9. jan 2009

ahojte.Zuzka,pozdravím.aký ste mali dneska den?u mna by sa dalo predpokladat,že v pohode,malá je totiž od včera u babky.lenža čo spravím ja?mistoho toho aby som si vyložila nohy a nehla ani prstom,pustím sa do takej generálky,že ani pred sviatkami som takú nerobila.no som ja normálna???ešte požehlit a potom sa tresnem do vane a trochu sa zwelnessujem 🙂 ak samozrejme moj mužík nebude stepovat pred dverami:"Kedy už konečne vyleziiieeeš?!" 😝

mishelin
autor
9. jan 2009

caute 😎
zuzka to fakt mas iba 25 😕 ja som bola od zaciatku vtom ze nejak nad 30 😅 😉 tak super,ja mam 21 😅 v marci mam 22 😎
ivka ani ty nemas este vela 😉 no mohli by sme sa niekedy stretnut lebo doma je to stale ten isty stereo 😝

mishelin
autor
9. jan 2009

ozaj tomecka ani neviem ako sa ti vola mala a kolko ma?a ty mas kolko rokov?
no a ja mam 54 kg 😝 a brucho cisty smalec 😝

zuzkafuny
9. jan 2009

zdravííím Brezňanskééé mamky i nemamky 😉 🙂 😀

mishelin
autor
9. jan 2009

ahoj zuzka,ako sa mate? 😉

bibka333
9. jan 2009

ahoj baby tak konecne som sa sem dostala ja som bibiana a som ties z Mazornika mam 3 deticky jarka ma14a tristvrte adrian 11 a eliska ma 11 tyzdnov .Z videnia poznam Domulienku . A v nemocnici som spoznala Kvietky
a som to snou prezivala ked jej povedali namiesto dvojiciek su trojicky.Kvietky su uz v BB idu ju zasivat tak jej drzme palce

zuzkap2
9. jan 2009

miska, naozaj mam len 25 😀

Bibiana, vitaj medzi nami 😉 a Kvietky drzime pale 😉

tomecka,ja som dnes bola v Br na matrike pre ziadost o uzavretie manzelstva, lebo moja sestra sa ide vydavat a zije v Prahe tak jej stim pomaham 😉

No a mam oboch chlapcov doma, lebo maju v skolke predlzene prazdniny koli odstavke plynu 🙄

domulienka
9. jan 2009

No ahoj Bibiana,pozname sa a myslim ze este aj ako deti,aspon tvoju sestru ,tak tu vitaj medzi nami,

bibka333
9. jan 2009

dakujem no ako sa mas

domulienka
9. jan 2009

Tomecka ake je tvoje meno a kolko mas rockov,ak si to uz niekde pisala tak sorry,nevsimla som si 🙂

domulienka
9. jan 2009

dik za opytanie,nieje to bohvieco,urcite si si precitala co som si zapricinila.A ako mala rastie?

bibka333
9. jan 2009

super to je nas anjelik cez noc je hore len raz a to okolo trete stvrtej

bibka333
9. jan 2009

ja este nevim s tymto tu robit tak mi t trochu viac trva domulienka neboj bude dobre

domulienka
9. jan 2009

joj mi spavame dobre,len ked sa jej daco sniva tak zaplace,dame cajik dudku a spime dalej.No ja sa nemam bohvieako a este min. 6 tyzdnov doma zavreta uz teraz mi sibka.

bibka333
9. jan 2009

to ti nezavidim ja sa tis trochu nudim lebo moja naj kamoska isla od januara do prace tak nevim ci aj mne nebude sibkat

bibka333
9. jan 2009

pa dobru noc 🙂

domulienka
9. jan 2009

tak ked budem mat nohu v poriadku,tak sa mozme stretnut s nasimi anjelikmi

domulienka
9. jan 2009

aj ja idem haji ,haji,vsetkym dobru nocku 😉

kvietky
10. jan 2009

ahojte babky, tak uz vam moja Bibka povedala, ze som v BB, no rozhodol sa tak v piatok Dr. Molitoris, vraj ma bud idu este zasit alebo mi vlozia nejaky pesar. Tak uvidime a budeme mat 3 kvetinky - babenky. Tak sa uz tesim na to leto, ked si dame stretko. Vsetkym vam prajem vsetko dobre a drzkajte sa. Dufam, ze sa mi bude dat a coskoro sa vam ozvem. Bibuska pozdravujem ta a tesim sa, ze si tu. Paaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂

domulienka
10. jan 2009

ahoj kvietky,tak gratulujem ku kvetinkam,tesim sa s tebou,drzkajte sa.Tak budete ako my, kral a kralovna s troma princeznami. 🙂 🙂 🙂

domulienka
10. jan 2009

kde ste babulky? Lubka,Miska,Zuzka,Tomecka,Bibka,,,,,,,Halo?

tomecka
10. jan 2009

ahoj domulienka.ja sa volám Andrea,mam 28 rokov a malá sa volá Veronika a bude mat v marci 2 roky.

tomecka
10. jan 2009

ahoj Bibka,ten svet je ale naozaj malý.ako čítam máte sa s molou dobre,tak to je fajn.inak máš čo nové?ako sa má sestra amama?

zuzkap2
10. jan 2009

Ivka, ja som tu 😉
Kvietky, gratulujem k trom babam 🙂

tomecka
10. jan 2009

mishelin neviemsi predstavit 54 kilo a šmalec na bruchu 🙂 .to teda ozaj nie

mishelin
autor
10. jan 2009

caute,no adka je to tak 😝 vsak ti ukazem ked sa stretneme 😀

mishelin
autor
10. jan 2009

kvietky gratulujem k dievcatkam 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre