Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
2. okt 2009

Ok Bibka tak vo štvrtok ak bude vyhovovať Ivka
Tak Eli šikulka až na tú hrču ☹ ale tých ešte bude 😅

lubica69
2. okt 2009

Juj prepáč to nebola na vine Eli ale zárubňa Nemá čo zavadzať!Treba vybúrať ako máme my 😀 😀 😀

domulienka
2. okt 2009

akurat som chcela napisat ze mne stvrtok vyhovuje,tak u nas 😉

eva888
2. okt 2009

Ahojte Evka v prvom rade rychle uzdravenie Adamkovi a v druhom rade dik za podporu si ma celkom ukludnila lebo neviem na nic ine mysliet len ci to zvladne s tou mojou dievkou ked je taky cecok ale aj tak by som sa rada stretnut a podebatovat o vasom pobyte v nemocnici a som rada ze sa mu to ocko zahojilo a nemu pod noz najhorsie je ze som sa do teraz az kym sa ma to netyka nevedela prestavit co prezivaju mamicky ked ich deti idu operovat.
Tak stretko u Ivky tak sa dobre zabavte a potom napiste dake pekne okamihy co povystrajali deturence.
Tak Eliska sikulka ked vie povedat hav hav to je Lenkine najoblubenejsie zvieratko kazdy den v ramci prechadzky chodime jedneho hava pozerat.
My dnes lazo plazo lebo sme pri starkej tak netreba varit riadit a ine veci okolo domacnosti.
Tak sa majte a prajem dobru noc

domulienka
2. okt 2009

docitala som co ste popisali v uplynulych dnoch,ked som tu nebola,tak hlavne dodatocne Adamkovi k 1 rocku,vsetko naj,zdravicka, stasticka,lasocky 😉 a teraz aj chytre uzdravenie.
havo bolo uplne prve slovo co Domka povedala,este skor ako mama 😒 a dlhy cas bolo havo kazde zviera,slon,gorila a tak,tak mozno aj Vase dievcatka,budu na vraviet na vsetko havo 😀
teraz ked vidi hava tak havka o dusu 😀
Eliska bumbac robila,zlaticko ma hrcku,joj ☹
Zuzka uz skrinky zaplnene?
Lubka a moj zatik pocuva?
dnes sme stretli v tescu vranku s muzickom a dvojkami,isla do nocnej,nestiha sem pisat ale ze cita,pozdravuje Vas 😉

tina983
3. okt 2009

Ahojte,tak som vás kus počítala,ste to tu včera trošku rozprúdili.Ivka to musí byť strašne špeci haruľa že sa Ľubica s Bibou tak na ňu chytili.Ja som vás včera len rýchlo kuk ale som nepísala,lebo sme si s mužom robili takú oslavu cez Skype,sme mali 5.výročie a keďže je preč tak to aspoň tak virtuálne riešime,on s pohárikom v Španielsku za PC a ja s pohárikom doma,no aj tak sa dá.Vidím že Eliške sa zárubňa do cesty postavila,ale veď takého ešte bude. 😉

lubica69
3. okt 2009

Ahojte všetky Ivka tak super štvrtok platí Zať celkom počúva a veľmi sa už teraz teší Už beriem foťák aby som mohla budúcu nevestu nášmu tatovi poslať nech vidí aj on Evička neboj sa dobre to dopadne Držíme palčeky Veľmi veľmi!Tinka tak vy takto vyrtuálne výročie oslavujete?Tak blahoželám My sme v auguste tak isto prvé výročie svadby Ale bez pohárikov lebo muž tam nemôže To keď príde si dá jedno pivo a KO Zuzlik ako?Detská dostavaná?A vymenili vám ten kus?Bibka a ty keďže si?

bibka333
3. okt 2009

ahojte tak my sme boli dnes na gulaši kamarat mal narodky bolo super 🙂 😀 aj sme tancovali .
Tinka blahoželam k vyročiu my s mm budeme v novembri16 roku spolu 😉

zuzlik08
3. okt 2009

ahojte, no tak akosi ani ja nesihacky 😅 . detska postavena, no cica este nejak nemala moznost dlhsie obkukat, az dnes na chvilocku sa mi tam presmykla, potvorka mala, lebo tam bol este bordel a este pretriedujem veci, tak to mam rozlozene na pokrovci, no a ona by mi veeelmi rychlo pomohla 😉 , tak ju radsej drzim v uzadil. no dnes sa tam tvarila, akoby ani nebola vo svojom 😀 , no uz pomaly sa zacala zoznamovat...skusala otvarat supliky na pisacom. no hned je tam menej miesta. ale poviem vam, skor sa dohodnete s poliakmi ako s nasimi strasne "ustretovymi" obchodnikmi. im staci oznacit poskodeny kusok a odfaxnut to a s dalsou dodavkou mi poslu dobre kusy. a kym mi to pride, mozem uzivat tie poskodene...no a ako to funguje u nasich, tak to asi vsetky dobre viete 😠
ivka domka, stretla som veroniku, tak mi vravela, ze ste boli kuk. si ma tak nakazila tymi oknami...som chcela zacat az buduci tyzden, no zacala som uz dnes, ze budem mat potom uz pokoj. kupila si v lidli nejake oblecko? ja sa chystam tym smerom zajtra. malej zhanam nejaku teplu bundicku na teraz, no v tychto nasich obchodoch nehrozi.
inak viete o tom, ze dinko je zrusene? som to dnes zistila.
babenky, kolaudacia pravdepodobne o 2 tyzdne, teraz mam toho vela a mm musi konecne dokoncit pivnicu, aby som mohla poznasat vsetko spat, lebo uz mi to obchadzanie veci drazdi nervicky 😵
jeej, lubi, tak vitaj spat 🙂 . no ja by som to tiez riesila ako ty, najst si nejaku roboticku a potom sa uz lahsie doplaca, aj ked nemusis uplne do maxima. no nezabudni, ze tam musis mat plnych 270 dni pred nastupom na matersku, tak si tam daj radsej aspon mesacnu rezervu.
no my posledne 3 noci tiez spavame blbo, to bude asi tym dnesnym splnom. mimochodom, dnes sme rano krakali od 4.30...a uz tak nadejne to vypadalo, ze sme vstavali az o 6.15
my tiez letime na kazdeho hava, no momentalne mame obdobie, ze je aj oco mama a vsetci ostatni baba
ach, toto blbe pocko, zase same choroby. mna tiez uz vyse tyzdna trapi hrdlo, no zatial statocne odolavam.
zdravim aj ivku vranku do roboticky
booze...som ale ukecana 😅

vranka4
3. okt 2009

Ahojteeee 🙂 ,najprv vás všetky zdravím,aj vašich drobčekov,hlásim sa po dlhšej dobe,nejako nestíham písať,poctivo čítam každý deň,ale som taká vyšťavená,že sa mi už nechce písať 😒 ,ináč v robote zatiaľ supeer 🙂 ,aj kolektív sa trošku omladil 😀 ,ale doma s dvojkami bolo úžasneeeejšie,aj keď občas mi ten kolotoč išiel na nervy,ale zatiaľ to celkom zvládam,ocko,aj baby sa tiež veeeľmi snažia,keď ja robím,aj preto ich tak ľúbim 😉..... ,tak si to ešte vychutnávajte ten krásny pocit doma s detičkamiráno vstanete a šichta vyrobená 😀 😀 ,lebo to preletíííí strašne rýchlo.......
dnes som po nočnej,tak som trochu pospala,potom varila obed na zajtra+ koláčik,lebo Marek má dnes nočnú a ja zajtra celodennku 😒 ,večer prechádzka,žehlenie,teraz pozerám superstar jedným očkom,druhým kuk sem 😀 😀
Zuzka,včera som ťa videla z auta,my sme stáli v kolóne a ty si stála pri Ďumbieri pri prechode s kočíkom,dobre som si ruku nevykĺbila a ty nič,kukala si asi po chlapoch 😀
ináč v Trende-interiéri sme aj my kupovali detskú izbu vlani a ešte kadečo iné,detská prišla v pohode,stôl úplne iný,stoličiek sme sa nešli dočkať,ináč ochotní boli veeľmi,ale trvalo to dlho,aj sme reklamovali stôl,ale bez problémov,predsa pri sektorovom nábytku sme zistili nedostatky,až keď sme to poskladali 😀
Ľubka,tak konečne môžeš písať,ako sa má Sebastiánko?,dnes mi Ivka mimochodom hovorí,že Sebastiánko bol včera v škôlke 😀 😀 ...,už si všetko poriadila po majstroch?Evka,neboj,určite ťa prijmu do nemocnice s malou,keď ešte kojíš,Evka Adamkova ti to napísala úplne správne,vidno,že tam ležala,nedaj sa odbiť,keby bol problém,ozvi sa...a najlepšie by bolo ,keby to Lenke odpadlo samé🙂
Bibka,tak vy ste guľášovali? počasie vám vyšlo a varila si ty ?ako Jarka v škole? spokojná je?

vranka4
3. okt 2009

som toho popísala,to ma Zuzka nakazila 😀 😀
domulienka a vy ako? včera sme v Tescu ani nestihli poklebetiť,skoro som zmeškala autobus,musela som bežať,ani som dvojky nestihla vystískať...najlepšia bola naša Ivka,večer,keď mi Marek volal do nočnej,že keď im povedal,že musím bežať,aby mi neušiel autobus,tak Ivka zapotila-tak,keď jej ujde autobus,aspoň sa vráti domkov! 😀 😀 môj malý rozumček-vymyslela to dobre 🙂

zuzlik08
3. okt 2009

ivka, ach, kdeze ja po chlapcoch...staci to doma 😀 😀 😀 . mam toho teraz trosku viac, tak som asi bola zamyslena
idem spinkat, dobru a hlavne dlhu a dlho nerusenu

lubica69
3. okt 2009

Ahojte žienky
Tak dočítávam Zuzka riadne popísala No ale mala čo Tak super,že sú ochotný a zlatý A Terezka si izbičku určite obľúbi 😀
Ivka Vranka tak super aká si šikulka a ako to všetko zvládaš
Bibka gulášuje tancuje No ako je jej dobre 🙂 🙂 🙂
Ja pozerám trochu super star ale už končí

bibka333
4. okt 2009

dobre rano maminky Vranka ja som nevarila gulaš to kamrat oslavoval tak varil on 😀Jarka sa ma dobre každy tyžden ma prekvapy minule prišla s ostrihanou šticou , teraz umele nechty na ružovo 😀 a tak ale uči sa dobe tak som rada .Adko ten dostal včera na zapase medailu za najlepšieho hrača zapasu 🙂 a prekvapuje ma s učenim same jednotky, jedna 2 ,jedna3 🙂
Eliška mi tu teraz asistuje a pobehuje idem sa obliekat do kostola pa

lubica69
4. okt 2009

Ahojte žienky Bibka tak máš šikovné detičky To je dobre My sme nejaký prechorený či čo No Sebastián sa drží ale ja som

mima777
4. okt 2009

Ahojte dievcata, ani vas nestiham citat, ked sem sporadicky zavitam 😅 . Prosim vas poradte, co ste rodili tu v Brezne, co bolo treba do porodnice, teda na stranke nemocnice citam, ze treba babu aj oblecenie na pobyt v porodnici, a niekde pisu, ze len na odchod domov 😕 . No a cosi spominali aj o bavlnenych plienkach 6-8ks? to babu okrem jednorazovych? Tych ste si kolko brali?

A este otazocka, rodili ste niektora cisarskym? Kto vas operoval? Neviete ci cisarsky robia len Chudil a taufer alebo aj niekto iny? Popravde nepoznam ani jedneho 🤐

Dobru nocku a diky za info

vranka4
4. okt 2009

mima 🙂 ,do pôrodnice do BR,to čo aj do inej 🙂 ,teda okrem hyg. potrieb,ja som mala balík pampersiek-68ks,ale tie mi doniesol mužík po pôrode,plát.plienky,ale nepamätám koľko som mala,novor. košieľky,čiapočky,ponožtičky, po 6 ks-pri dvojičkách-aj do zásoby,keby si grcli,ja som im dávala len svoje oblečenie,zavinovačky dávali oni,ale viem ,že dávali aj oblečenie normálne drobcom ,ktorý nemali svoje a čo sa týka pôrodu,určite cisársky robia všetci dr.,predsa,keď je niečo akútne alebo sa skomplikuje prirodzený pôrod v službe a je nutné pôrod ukončiť cisárskym rezom,musia to vedieť,ale volal sa aj druhý lekár do príslužby

vranka4
4. okt 2009

mima,ešte oblečenie na odchod domov pre bábätko,to si nachystaj dopredu doma,mne to potom manžel doniesol až pred prepustením do nemocnice

bibka333
5. okt 2009

ahojte tak u nas noc strašna este taka nebola hore každych 20min plač mrnkanie ☹ 😢 😔
Mima ja som mala 7-8 bavlnenych plienok,2čiapočky,2 ponožtičky , 2-3 košielky, a menši balik jednorazovych plienok ja som mala Huggisky 28 kusov ,detsku kozmetiku , ale daju ti aj tam ak nebudeš mat svoju kozmetiku ,vlozky a doma maj pripravene to v čom pojde babo domou a potom ti to manžel doniesie ako pisala vranka 🙂 nechodiš v nemocnici byva predporodny kurz byval v utorok od 13 hod mne to vela dalo sme tam cvičilia a vela debatovali 🙂

tulipanike
5. okt 2009

ahoj babule 🙂
tak som vas docitala, vy ste ale pisatelky 🙂

my sme tiez golasovali, mama varila, sme si urobili peknu gulasovsku sobotu+zbieranie jablcok a hrozna, no pohodicka

evka, a mozem sa opytat, co je malej, ze idete na tu operaciu, dajako som nepostrehla 😅

ja sa tiez chystam na ten predporodny kurz, ano byva v utorky o pol druhej, zajtra bude prednaska o dojceni

vranka4
5. okt 2009

ahojte žienky 🙂 ,Bibka,tak zlá noc 😒 ,neboj, raz to dospíš a na tie prebdené noci budeš len spomínať 🙂
ja som dnes pred nočnou,dvojičky sú v škôlke,baby v škole,ocko spí po nočnej,variť netreba ,máme zo včera,tak som trošku upratala a realizujem sa na nete-obzerám zimnú obuv a oblečko,sem-tam kuknem na MK 🙂

bubinka1982
5. okt 2009

Bibuška,tak to ma mrzý,že ste mali zlú nôcku,ale nebojkaj,ono to prejde... 😉 ...Ten môj je už zase kúsok choručký,vraj sa nedoliečila tá angína a tak mu to zašlo zase na mandle,čiže znova berieme lieky a máme kus horúčky..ale už pomali to ustupuje...akurát buvká a ja varím párkovú polievočku a pečiem kuracie nôžky v sáčku s cesnakom...
A Evička,si sa neozvala..ako postupujete s Lenočkou??..držím vám všetky palčeky,viem ako ťažko som to ja prežívala,ked som ležala s malým...prvý den nás prijali,ubytovali a celý den sme sa hrali v tom skleníkovom boxe asi 3 metre krát 2.. a vonka nemôžete vychádzať,lebo je to zakázané..a druhý den som od rána čakala na hodinu H,kedy ho budú brať na operačku a potom nastal čas utrpenia a očakávania..Ono je to síce ťažké,ale vždy treba myslieť pozitivne..on bol uspatý epidurálkou,nie celkovo..je to vraj menej nebezpečné..a o dáku hodinku a pol mi ho doniesli,vyzeral ako opitučký..potom buvkal a papal..len sa netreba zlaknúť,ak ti bude grckať,je to reakcia na uspatie...a tretí den.ked je všetko o.k..tak vás pustia..Neboj,sú tam super sestričky,hlavne taká cigánočka a taká hodnejšia hnedovláska...a všetko tam máš po ruke...na každý den nárok na 5-plienok,krémik,mydlo,plátené plienky,...proste super...Takže Evka,dúfam,že tam nebudete musieť ísť,ale ak ano,tak hádam som ti aspon kúsok pomohla mojou skúsenosťou...

domulienka
5. okt 2009

Ahojte,u nas vsetko po starom este sme same baby doma,ocino nam v piatok pride,tak sa uz tesime 😉 😉
Bibka Eli ma asi dake obdobie,neboj to prejde..
Ivka tak ako ?aj si daco ponachadzala pre deticky na zimu?
Mima baby Ti to popisali presne,co treba do porodnice,ja snad len k cisarskemu,mama ich za sebou tri,pri kazdom cisarskom /a vlastne pri kazdej opke musia byt minim.dvaja co sa vyznaju do remesla 😉
Naposledy bol u mna hlavny operujuci Dubiny/uplne super,pristup pred aj po/ asistujuca Becova/ta ma sila,no...ale zlata/ a prizerajuci 😀 pan primar Taufer.
Ides rodit cisarskym?Ak mas este nejake otazky ohladom c.s. rada Ti odpoviem,mam bohate skusenosti 😀
Chorobky rychlo sa poliecte 😉

tulipanike
5. okt 2009

bibka, tak to si ja zatial neviem predstavit taketo noci, uvidim, ako budem zvladat.....v kazdom pripade ti drzim palce, aby ste mali pokojne noci 🙂

bibka333
5. okt 2009

cawte boli sme v meste stretli sme aj Evku bubinku pokecali sme o našich anjelikoch 🙂 zajtra som sa chcela ist hrat na Mazornicke ihrisko s Petkom,Kubkom a s ostatnymi detičkami ale musim ist na rodičko Adkovi sa mi nechce 😒 idem kupkat malu pa
Vanka ako v robote dufam že ok
Ivka Lubka teši sa na štvrtok 🙂 😀 🙂
A prišiel nam darcek pre Elisku knižka fisher price hovoriaca sa tešim 😀 😀 😀 😀 😀

zuzlik08
5. okt 2009

ozaj, bibka, IP 😅
no, a aka je?

lubica69
5. okt 2009

Ahojte žienky
Tak ja som sa na pc dostala až teraz
My sme dnes celý deň strávili po doktoroch v BB Najprv Sebastián ktorý naštastie ATB nedostal len kalciový sirup a fenistil kvapky no mňa ATB neobišli Nasadené na týždeň No poviem Vám cítim sa mizerne 😖 😒 ☹ 😢
Bibka Ivka tak štvrtok budeme musieť odložiť ☹ JUUUJ a tak sme sa so Sebkom tešili
Bibka držíme palce na daľšiu nuocku Nech je lepšie
Evička ako s Lenočkou?Referuj nám
Bubinka Adamkovi skoručké uzdravenie
Tulipanke a na kurz chodíš do BR?
Mima ako čítam tak tu budú o chvíľku Sebastiánkovia dvaja 😀
Bibka knižka tá čo má aj Ivka?
Zuzlik detská ako?Hotová komplet?
Vranka držkaj sa v nočnej
Fakt pozerali ste super star???My si na tom fičíme tancujeme spievame 😅

zuzlik08
5. okt 2009

jooj, lubi, no to je teda ale obdobie...uz zase tie chripky...prave preto neznasam jar a jesen 🙄 . nas nastastie zatial choroby obchadzaju, aj ked mna uz vyse 2 tyzdnov trapi hrdlo. tak vsetkym chorobkam prajem skore uzdravenie. no detska, od vcera stav zatial nezmeneny, lebo mame za sebou tiez dost tazku noc a este horsi den, jooj, ta bola dnes zase taka plana 😠 , no dnes mi na nu nestacilo uz ani rozdychavanie. dufam, ze zajtra bude lepsie

domulienka
5. okt 2009

,Lubka nic to ,bude aj nabuduce,len sa nam Ty liec a takisto moj zatik nech rychlo vyzdravie 😉
superstar kukame,my na tom tiez ficime,len Domku pocas prvej reklamy odstrihnem 😀 a sup do postielky.Dnes nam tipy nevysli,z chalanov mal vypadnut Lacko a baby tie co tipovali Dara s Martou,no vzdy to vyjde inak...
Dnes u nas bola Viktorka s Luckou,dievcatka sa vyhrali,my pokecali 😉
Bibka tak super ze knizka doma,Eli sa bude zabavat. 😉

lubica69
5. okt 2009

Jej Ivka tak fajn No ve´d preto sa už aj ja ku Vám na návštevu tešíííííííííííííím 😀 Vyhrať a pokecať 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre