Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

zuzlik08
14. jan 2010

ahojte
...miska, ahoooj 😉 . jooj, a to obidvaja namali spania, alebo len ten najmladsi?
...mamicka bibka nam ma asi veeela volneho casu 😀
no mohli by sme dat nejake to stret, to je pravda
ideme sa vam pochvalit, ta nasa sikulka si vcera 2x doniesla sama serblik, ze eee...1x na kakacku a raz na cikacku...len keby jej to tak vydrzalo 😅

zuzlik08
14. jan 2010

jaaj, a este som zabudla sa pochvalit jednym ulovkom, vcera sme malej konecne kupili sanky 1,25m za 25€ v bazare u garaja a su ako nove, tak sa tesim. uz len niekde zohnat k nim opierku. povodne som mala za super cenu vyhliadnute nove na nete, no vraj uz nie su...ze ako dobre 🙂

bibka333
14. jan 2010

Zuzka no nie ved mam len 3 deti a jednu domacnost varit nevarim chodime do reštiky a perre pračka a zehlit si davam do myvalu , poriadok nerobim robi to služka 🙂

buli21
14. jan 2010

Bibka ty to mas supis zariadene...asi odkukam...len tie tri deti musim rychlo dohnat....

vranka4
14. jan 2010

ahojte 🙂 ,prišla som večer z roboty,dnes tam bola riadna fuška 😖 +kopec detííí ☹ ,ešteže mám zajtra voľno...
bibka 🙂 super zariadené naozaj,ty sa musíš poriadne nudiť cez deň 😀 😀 😀
zuzka,tak Terezka šikuľka 😕 😕
miška,vám lepšiu noc do rána 😉 ,nech ti dajú chlapi vyspať aspoň do deviatej 🙂

vranka4
15. jan 2010

ahojte,no tak tu sa ešte spíí?či si užívate pekné slnečné popoludnie vonku?

bibka333
16. jan 2010

ahojte kočky mame o jedneho člena v rodine viac sestre sa včera narodila Sofinka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 som štastna

domulienka
16. jan 2010

ahojky.no Bibka tak ste dlho oslavovali 😉 ,ked tak nad ranom pises 😀
Babky idem dneska robit sisky,nasla som fajn receptik,tak uvidime ake budu.

eva888
16. jan 2010

Ahojte babeky Bibka tak gratulujeme len si nenapisala miery.
My sme dnes pri starkej tak kus oddychujem nerobim nic.
Ivka domka tak sisky hned by som si dala ty si sikulka urcite sa podaria

tulipanike
16. jan 2010

ahojte zienky 🙂
tak ako sa mate? ja fajn, uz som vypisana na matersku, len cakam papiere potvrdene od sefky, kedy mi posle, aby som mohla ist s nimi na socialnu poistovnu

zuzlik08
19. jan 2010

ahojte maminy...a tu taaak dlho nik? co porabate v tomto skaredom pocku? dufam, ze su deticky zdrave...

baby, kuk na link, budem malej objednavat tieto pancuchy na spinkanie, su uplne nove za super cenu, je to sk vyrob zn. Pleso, zlozenie 85%bavlna, 15% polyamid. ma aj ine velkosti, tak ak chcete, kuk do jej albumu http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6596646.

ak by ste mala niektora zaujmem, dajte vediet.

bibka333
19. jan 2010

ahojte maminky
neozvala som sa mala som nejaký vírus no hroza som rada že je to už za mnou nemohla som sa ani pohnt v noci zimnica ☹ ☹ ☹
Eliška je šidielko nezastavi sa iba ked ide spinkat aj sama sa pyta ked je unavená a zaspinka sama tomu som naozaj rada 🙂 🙂 🙂 🙂
Ivka ano oslavovali ale len tak decentne 7dc vina dve 😉
Tvka Vranka obdivujem ta si skvela žienka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Evka miery su 3950g 52 cm 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂riadna dievka
Tulipanike už sa ti to skracuje len oddychuj 🙂 🙂 🙂
Zuzka ja si neprosim my máme 😉

buli21
19. jan 2010

ahojte
Bibka dufam,ze uz lepsie....stretko zajtra alebo vo strtok?? a kody???
Sofinka je riadny valibuk..nech je hlavne zdravucka..

bibka333
20. jan 2010

ahojte kde ste všetky tak ten vírus prešiel na Elišku v noci 2 krat zvracala ale bola zatučka poprezliekala som ju a ona zaspinkala a dnes rano ju prehnalo ☹ no ja som v noci nemohla spat bala som sa že ak bude zvrackat že ju nebudem počut tak spanok o ničom ale to neva ved ju lubkam najviac na sveta la samozrejme aj jeje staršich surodencov 🙂
Katka Evka je mi luto že stretko nieje ale nechcem aby ste od nas niečo chytili na buduci tyžden sa stretneme 🙂

bibka333
20. jan 2010

Lubkinmu SEBASTIANKOVI prajem ti vela vela stasticka pre a aby si mal vela vela zdravia a aby ta mal kazdy rad tak ako doteraz z lasky ti praje Bibiana a Eliška 🙂

buli21
20. jan 2010

Seninankovi aj my zelame vsetko naj a nech ho mamina s ocinom pocuvaju...ved uz je velky chlap 😀

eva888
21. jan 2010

Ahojte babenky a deticky tak ja sa po kratsej dobe hlasim mali sme pokazeny pc tak bol v oprave ale uz je opraveny tak zase mozem netovat.
Dodatocne sa aj my pripajame a Sebastianovi prajeme hlavne vela zdravicka 🙂 🙂
My sa mame dobre len sme kus soplavy lebo nam idu dalsie zuby ale inak vsetko ok.
Bibka dufam ze Eli je uz lepsie a tie probiotika zabrali.
Tak zatial sa majte idem daco robit

bibka333
21. jan 2010

Ahojte maminky tak Eliška je dnes vpohode ešte sme nekakali a Evka proboitika zabrali dala som jej až dnes tak mi povedala dokina živa je riadne dnes si zmyslele že maminke urobi poriadok v kuchynskej linke tak mi to všetko povyhadzala potom sa tam celá stričila kontrolovala či tam niečo nie je rosypané a potom sme to spolu ukladali ale vačinou ona mamina jeje to len pomahala 🙂 😀 🙂

eva888
21. jan 2010

Ozaj baby tie co ste lezali v nemocnici na stvorke tak uz aj sestricka Katka kocikuje vcera som ju videla ale zdalej a podla kocika usudzujem ze asi chlapceka.
Bibka Eli sikulka aj mne Lenka pomaha pri upratovani hlavne svojich hraciek

tulipanike
21. jan 2010

ahojte 🙂

bibka, vsak aj oddychujem, si to uzivam, lebo viem, ze potom uz toho vela nenaoddychujem 🙂

uz ma sem tam pobolieva brusko, aj dnes, chcela som ist so psom vonku na dlhsiu prechadzku, a nedalo sa, ma bolelo, zle sa mi chodilo, takze sme boli len na chvilku, a este aj jeho labka pobolievala

potom som si podvecer schrupla, takze naozaj si len tak vegetim

ako sa mate ostatne?

eva888
22. jan 2010

Ahojte vsetky tulipanike my sa mame dobre mala je velmi zlata a robi len samu radost akurat dnes sa mi prvy krat pytala sama na obed spat som bola uplne hotova.
Veru len oddychuj uz sa ti to krati a hlavne davaj na seba pozor uz sa velmi nenamahaj ked ta boli spodok bruska.
Ja som dnes poriadila este idem umyt kupelku a je to.
Tak zatial pa

tulipanike
22. jan 2010

ahojte

tak my sme si to dnes vynahradili s tou prechadzkou, boli sme sa prejst ponad nemocnicu, ale bolo to asi poslednykrat, nechcem uz riskovat

a cez vikend nas uz idem asi pobalit

domulienka
22. jan 2010

ahojky,dievcata zdravime vas 😉
Evka tak super ,ze ste presli na takyto rezim a kolko tak Lenka spi takto poobede?
Tulipanike veru uz sa setri,joj tak Ti zavidim male miminecko...
Eliska je nam uz zdravucka tak super 🙂
U nas vsetko ok,cikame super len do nocnika,no raz utekala ze chyto kakati/to vravi aj na cikanie,ma to v jednom 😀 /k nocniku ,no potom si nieco premyslela stiahla gate,postojacky,prehla sa a obcikala mur v kuchyni,neviem co ju to napadlo.
Slovicka uz ani neratame,papuluje v svojej reci,riadne sa s nami vyvadi aj nas vycapka ale hned povie moja pepac.No zlata je 😀
este taka srandicka,jedna baba reagovala na moj inzerat ze predam kocik,trojkolku:Prosim Vas zhanam nafukovacie kolesa,nemozte mi predat iba kolesa 😀 😀 😀 ja jej na to Moja a co budem potom robit s kocikom bez kolies,ale aspon si mi vylepsila naladu.

eva888
22. jan 2010

Ahoj domka konecne sa nam napravil aj poobedny spanok uz si vie schrupnut aj 2,5 hod tak sa tesim len nech jej to vydrzi.
Tak domka sikovna a bez takychto milych prihod by sa to asi neratalo aspon budete mat na co spominat a hlavne ked jej to povies ked bude dospela urcite sa dobre zasmejete.
Tak babenka riadna srandistka ako vravis aspon ti vylepsila naladu

tulipanike
22. jan 2010

domulienka 😀 ze kolesa, to je dobre 😀

bibka333
22. jan 2010

ahojky tak u nas sa strieda virus po celej rodine dnes je na rade Adrian 😒
Ivka tak super babenky si jeje mala napist že predaš ale len osobne alebo len s kočikom 😀 😀 😀 😀 no čo už ludia sme rozny

vranka4
22. jan 2010

ahojte 🙂 ,zdravím všetky maminy a tehuľky-či je tu len jedna 😕 -tulipanike,veru šetri sa,už to máš za pár , budeš o chvíľu kočíkovať 😉
Ivka,tak domka šikuľka s cikaním,to kakati super slovo 😀 😀
Evka,tak pekne pospíte poobede,vždy som vravela ,že sa to zlepší,len treba vydržať...a oplatilo sa 🙂

si predstavte ja som dnes a včera bola na hodinku v posilovni cvičiť,konečne som sa odhodlala,chcela by som aspoň 2x do týždňa,uvidím dokedy ma to bude držať 😵 ,vo februári ideme na ples,jeden Valentínsky,jeden taký kresťanský,na ten ešte nie sme 100% rozhodnutí,ale Valentínsky už máme vyplatený,síce dosť drahý -20€ na osobu,na dedinu je to dosť,ale 1x do roka,a potom čakať rok,tak obetujeme tú sumu,chodíme pravidelne,tak dúfam,že bude fajn,kresťanský je za 9€ na osobu,to je super cena 😕

naši škôlkarikovia sa držia,sú v škôlke veľmi radi,12.2. majú karneval-potešia ma tipy na masky pre nich,ja som rozmýšľala ,že by mohli byť Pat a Mat,ak by mamina ušila montérky na traky pre nich,nejaký žltý a červený roláčik musím zohnať,baretky,náradia má Marek kopec..tak uvidíme.....niečo originálne by som chcela,nie princezničky,lienky...tak pomôžte

domulienka
22. jan 2010

Ahoj Ivka,tak to budu zlati ako Pat a Mat 😉
na ples pojdeme aj my na buduci rok,dohodneme sa potom,ok 😉
Bibka tak Vas to riadne zasiaholten virus 😝

bibka333
23. jan 2010

DOMINKE 🙂

Letí k Tebe pozdrav milý,
letí, letí v tejto chvíli.
Motýlik a ružička,
jeden božtek na líčka.
Chcem Ti dnes zaželať,
zdravie, šťastie, lásky veľa
a v rodine pokoj, neha.
K Tvojím dnešným narodeninám
Ti prajeme všetko naj, naj, naj.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tina983
23. jan 2010

Ahojte 🙂
jééj,Dominika má dnes 2 rôčky?Tak aj my sa pripájame a želáme hlavne veľa,veľa zdravíčka a aby robila len radosť ségram a rodičom 😉 😉 😉 🙂
My sme ešte stále v Nitre pri starkej,ale o chvílku odchádzame smer BR,ani sa mi odtiaľto nechce ísť,fajne nám tu je.
Ivka Domka včera som sa pobavila na tých kolesách...
Vranka ten Pat a Mat je super nápad,také origoš to bude,iné lepšie by ma nenapadlo asi tiež a hlavne keď sú dve detičky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre