Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

mishelin
autor
15. mar 2010

dakujem baby 🙂
no my sme sa boli vcera poobede prejst do susednej malej dedinky,sli sme polnou cestou a tam aj spat je to 4km,a predstavte si ze patrik v pohode odsliapal tam aj spat 😕 ja som uz ledvo nohy prekladala 😀 a on si smelo kracal a tlacil tobiaska 😵

ale aspon viem co na neho zabere ked cchem aby siel vecer spat okollo 20.40 aj za tej podmienky ze cez den spal-musi prejst 4KM inak sa nijak neunavi ked je cely den doma 😝 😝 😝

tina983
15. mar 2010

Ahojte všetky vás pozdravujem 🙂
Miška dodatočne ti prajem tiež všetko naj k narodkám 🙂
Čítam vás ale nechce sa mi písať...
Idem práve do mesta s mm na daňový úrad,malý je v škôlke,rozmýšľam či nezabehneme k Bibke na kávu...
Inak v tom obchodnom sa mi už aj minule cez ondrejský keď sme tam boli zdalo,že nejako sú nie nadšené našou prítomnosťou,ako nechápem načo si tam robia detský kutik keď im to potom prekaža,že sa využíva,asi len kvôli dobrému menu,ľudia to oceňujú keď to v nejakom podniku je.
Ivka Domka videla som ťa v sobotu v Europe,nechcela som vykrikovať za tebou 😉 boli ste dinosaury kuk či aj niečo nakúpiť?
Ja som išla pôvodne na oblečko a botasky a nakoniec si len malý odniesol vrtuľník,ale ten si sám zaplatil zo svojej peňaženky s našetrených peňazí,snažím sa ho naučiť,ako to s peniazmi chodí
ale mne sa ušiel nový koberec v merkury,mali v akcii no tak to nekúp... 😀

domulienka
15. mar 2010

ahojky,Tinka mala si na mna zakricat 🙂 isli sme s babami tiez dake tenisky pokupit a bundy na jar,no nakoniec sme si kupili len topky v deichmane 😉 ked puboskam sa hocico nepaci a zas 80eur za jedny tenisky nedam 😝 k dinosaurom sme sa nemohli ani priblizit Domca taky tev spustila,ale nebola sama dost deticiek sa ich balo.Inac je to tam pekne urobene 😉 Chcela som aj Domke u Batu ,som si vyzrela na nete no v obchode nemali nic 😝 celkovo som bola dsotv sklamana akurat deichman nesklamal velky vyber a ludi plnoooo.
Idem poprihrievat papkanicko a asi si lahnem s Domkou ,ked vonka je taka zima a vietor hnusny...

tulipanike
15. mar 2010

ahojte, tak my sme dnes boli prvykrat vonku
sestricka nam odporucila ju najprv davat postupne na otvorene okno stale na viac minut, no a dne sme uz sli aj vonku, boli sme vyse hodinky, fajne bolo 🙂

eva888
15. mar 2010

Ahojte baby takze chodite po nakupoch hlavne ze ste dobre nakupili a ste spokojne.
Ja som dnes tiez poriadila cely byt poobede sme boli aj kustik vonku a pocasie hrozne. Dnes Ilko povedal ze cez vikend uz zacne jar tak dufam ze mu to vyjde.
Tulipanike tak super ze uz chodite vonka ozaj jedna otazka pri kom si rodila a mliecka mas dost ?
Miska doddatocne vsetko naj k narodkam. 😉

buli21
16. mar 2010

ahojte dievcata
Miske vsetko naj,nech sa jej aj drobcekom dari...
tulipanike to je super,ze ste uz povyrazili do ulic...ja sa priznam,ze mna doma mrle zrali,ked sme sa z porodnice vratili...maly sa v sobotu narodil a my sme uz dalsiu sobotu behali po vonku aj ked bol uprsany december...a maly nebol doteraz chory,co ho tak uz vyse roka na mraze a vo vetre nechame vybehat a bacily su potom skapate🙂)))takze my sme za cerstvy vzduch a co najviac...doobeda hodka pri venceni psika a poobede teraz v zime 1,5-2,5 h a cez leto chodime domov len spavat🙂))
my sme teraz oslavovali v Klenovci na narodeninovej party...Petkova sesternica z druheho kolienka mala 1.rok a tak sme vybaleni kolacikmi a tortami (darmo ja chodim 2x tyzdennne cvicit)...drobec teraz spinka,do rana nam konecne vybehli obidve horne stolicky...slintal a soplal uz hadam 3 mesiace ale huraa uz su von🙂))
idem kavickovat,zatial pa

lubica69
16. mar 2010

Ahooojte Ale dnes máme krásne My sme celý deň von Katka a kam a čo chodíš cvičiť?

buli21
16. mar 2010

ahoj Lubka
ale to len k nam na sidlisko s Bibkou a Matkou co ma Jakubka na pilates...nejde mi ani o kila ale o to ze mi riadne zapraska v chrbtici...

lubica69
16. mar 2010

Jej a aký je ten pilates?Dobrý?Som veľa počula To je skôr len také naťahovanie nie?Žiadne skákanice že?

lubica69
16. mar 2010

A ty máš Katka akú foto fešnú 🙂 🙂 🙂

bibka333
16. mar 2010

ahojte kočky Lubka to si každy mysli že nathovačky ale makačka je to niekedy riadna ale chrbatik nas neboli a kus relaxujeme 🙂

tina983
17. mar 2010

Ahojte
Lubi všetko najlepšie k meninkám dnešným prajem 🙂 🙂 🙂 🙂

tulipanike
17. mar 2010

ahojte 🙂

Lubka, prajem vsetko naj k meninkam 🙂

tulipanike
17. mar 2010

Evka, rodila pri Stelerovi, mliecko zatial je, comu som velmi rada, a dufam, ze bude co najdlhsie 🙂

domulienka
17. mar 2010

ahojky aj ja sa pripajam ,Lubke vsetko naj a aby Ti vyslo vsetko co si zelas 😉

domulienka
17. mar 2010

ahojky ,pripajam sa aj ja, Lubka vseko naj,aby Ti vyslo vsetko co si prajes 😉

domulienka
17. mar 2010

ups,to co mi na dvakrat to iste... 😕

eva888
17. mar 2010

Ahojte baby aj my sa prupajame a Lubke vsetko naj naj najlepsie hlavne vela zdravicka 😀 😀

zuzlik08
17. mar 2010

lubi, vsetko naj naj naj

bibka333
17. mar 2010

Na deň Tvojích vzácnych menín, prajeme Ti s potešením,
do ďalšieho Tvojho žitia, to, čo naše srdcia cítia: zdravia, šťastia,
lásky veľa, dosiahnutie svojho cieľa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ahojte kočky ja mam dnes zase dobry den bola som na krvi a mam aj ja zle vysledky tak ked sa dari tak sa dari a Jarka ide ležať v utorok do bb

lubica69
17. mar 2010

Žienky ďakujeeem vám všetkým krásne A zajtra nám nepôjde koník

eva888
19. mar 2010

Ahojte babenky tak sa hlasim uz v novom konikovi je to celkom dobre paci sa mi to.
Ako sa vsetky mate ?
Bibka a preco ide Jarka lezat do nemocnice?
Dnes bolo nadherny den boli sme prejist pri hrone kuknut kacky velmi sa nam pacilo.
Tak zatial

lubica69
19. mar 2010

Ahojte žienky
aj ja sa hlásim som to tu vôbec nemohla nájsť no chvíľu potrvá kým si zvyknem 😅
Bibka a čo Jarka?

zuzlik08
19. mar 2010

ahojte, vitam vo vynovenej verzii 😀 trosku potrva, kym sa tu otukame, no my sikulky si s tym poradime 😀
jooj, to bola zase noc, aj mm mal pohotovost, tak chudak 24hodin lopota a rano znova na panske 😒
uz sa tesiime na slniecko

bibka333
19. mar 2010

ahojte tak sa hlasim aj ja Jarka ide v utorok ležat a dnes jej prišiel papier na liečenie že nastup 28.3 tak som tam volala a zrušila
Evka zavolam ti
Dnes sme boli dobeda vonku a po obede v meste a ja s Eliškou aj v tescu v meste sme stretli aj Terezku s ocinkom umievali sa s Eliškou na seba 🙂

lubica69
19. mar 2010

Bibka dúfam,že Jarka nič vážne Nech sa držká 😉

bibka333
20. mar 2010

ahojte kočky niečo zaujimave
Išla žena s deťmi autom a Boh videl, že sa to auto má zraziť o dve hodiny s
vlakom.V tom čase sa jej manžel išiel modliť a prosil Boha, aby im finančne
pomohol, lebo sú v kríze. A tak Boh vypočul modlitbu a použil ju na záchranu
jeho manželky a detí a dopustil, aby to auto dostalo defekt. Žena opravovala
defekt a šomrala: Bože, prečo si to dopustil, už som mohla byť doma, aj deti
sú už hladné a ja sa tu musím takto trápiť.
Žena sa nikdy v tomto živote nedozvie, že defekt jej zachránil život. A tak
utekajú dni a manžel začal šomrať: Pane, modlil som sa, aby si nám finančne
pomohol a nič sa nestalo, zase si ma nevypočul. Manželova modlitba
zachránila jeho manželku a deti, ale on o tom nevie. Boh jeho modlitbu
použil na to, čo bolo v tej chvíli najdôležitejšie.
A tak je to aj s nami, modlíme sa a nič... no Boh vidí ďalej ako my, všetky
naše modlitby používa, ale my sme netrpezliví, lebo si myslíme, že sa nič
nedeje. Budeme veľmi prekvapení na druhom svete, keď nám bude umožnené
vidieť všetky súvislosti...

lubica69
20. mar 2010

No ja síce v boha neverím ale niečo pravdy na tom bude

buli21
20. mar 2010

ahojte dievcata,no tak nam to trosku vynovili...my sme mali dnes uzasny den,ocko nas zobral na vylet do Tatier...najprv Smokovec,potom Popradske pleso a a nakoniec Strbske,kde sme si dali obesik...joj ale nam bolo krasne,pocko paradne...maly unaveny...co viac si mozme priat...
Bibka modlidbicka krasna...
prajeme peknu nedelu,my budeme mat trochu rusno,pridu navstevy,ale napecene uz je,tak no problem...

vranka4
20. mar 2010

ahojteee 🙂 ,fíha,koník vynovený,len si zvyknúť..nejako mi to nereže 😠 .....
Bibka a čo Jarka,kde ide ležať,či na kožné?napíš IP a kúpele nejako skoro 😕 ,dali ti nový termín?Karinka má návrh ešte doma,v pondelok ideme do ZV objednať autíčko,cestou sa zastavíme k dr. kožnej do BB potvrdiť návrh,ale ešte ho hádam doma podržím,bodaj by jej prišiel cez prázdniny,nech veľa nevymešká 😵
Ľubka,dodatočne všetko najlepšie k meninám,nech sa ti splnia všetky tajné sny 😵
buli,tie Tatry by potešili aj mňa.......ozaj,a už plánujete dovolenky?či samý Egypt,Tunis 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre